Zaman: 26 Mar 2019, 14:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 615 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 9. Hafta | Göztepe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 14:17 

ben esgresi seviyorum, kendisi biraz daha objektif olsa skor yarışması oyununda liderliğe oturacak ama yine de inanmadığı skorları yazabiliyor bazen :D

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 15:20 

Esgres kırmızı çizgimizdir..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 15:29 
Kullanıcı avatarı

scarface3545 yazdı:
Esgres kırmızı çizgimizdir..

esgres esasında Eskişehirli değildir. Göztepelidir. Osmanlı döneminde görevlendirilmiştir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 16:05 

Retro yazdı:
o değilde göztepe ile aramızda ben bi sıkıntı olduğunu düşünmüyordum karşılıklı güzel tribün olur düşüncesindeydim inş orda olacağız bu asarız keseriz koparırız muhabbeti bana çok çocukça geldi..tribünü koyalım tribünü...

sizin gözlüklü şekil peşinde koşan paleler varya hani kıymacı tayfa ,onlar sebeb oldu herşeye ,bu arada hayırlı yolculuk kazasız belasız

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 18:51 
Kullanıcı avatarı

Sene 2001 Rıza Çalımbay hoca idi ben o sene Beşiktaş çarşıda oturuyorum Hacıoğlu lahmacunun 2 yan apartmanında sırasında evde oturuyorum.Göztepe forması giydiğimde olumsuz tepki almadım hatta yanıma gelip sohbet eden çok olurdu.O zamanın çarşı grubu ile simdiki carsı arasında çok fark var.Bunu söyleyen bizzat istanbuldaki tanıdığım bjkljler.Bir de bazı gruplar çıkmış aklı selim bjk illerinde tasvip etmediği çocuklar.Youtube fenomeni olacam diye deplasmanda gidecekleri şehrin karısına kızına gider yapıyorlar.Millet 6222 aldı bunlar yüzünden ne gerek vardı ki.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 19:04 

Beşiktaşlıların en büyük sorunu kendilerini en iyi olrak görüp diğer herkesle sosyal medyada dalga geçmeleri. Adam Sivas’ta yaşıyor Beşiktaşlı bize sövüyor,Göztepe’ye sövüyor böyle böyle Beşiktaş en sevilmeyen takım oldu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 19:10 

Göztepeli çok sevdiğim dostlarım kardeşlerim abilerim var,çocukluğumun bir bölümünün İzmir'de geçmiş olmasından dolayı hala gider gelirim buraya geldiklerinde de oturur içeriz.Passolig muhabbetinden sonra stat yüzü gördüğümüz yok yurtiçinde ama stat dışında imkan buldukça dostlarımızla sevdiklerimizle olmaya çalışıyoruz.Geçen yıl geldiler Nevizade'de oturduk içtik ,ikinci devrede yine gelenlerle oturup bir şekilde içeriz.Eminim ben İzmir'e gitsem bu maç için aynı güzellikleri yaparlar,yatacak yatağımdan içecek dalgalara kadar.Yani diyeceğim o ki boşverin,kimsenin ekmeğine yağ sürmeyin bu sistemin oyuncağı olup cezalara bağlanmayın,maaşını tribüncüler sayesinde alan ve tribüncüler olmasa aç gezecek aç kalacak insanlara prim vermeyin.Statta elbet küfür olur,rakip ne ediyorsa sen bir fazlasını et at stresini ama eline beline emaneti koyup delikanlılık yapıcam diye bu kirli sistemin başındakilere o primi verme.Sözlerim her iki taraf içinde geçerli,daha yeni Malmö'den geldik her gittiğimizde Avrupaya görüyoruz nasıl muamele oluyor,tribüncüye nasıl saygı duyuluyor,polis hareketlerine dikkat ediyor diyalog kurabiliyorsun,olay çıkmasın diye yasak olan rakip tribünü bile açtırabiliyorsun gerekirse Malmö'de olduğu gibi.Ama burada size saygı duyulmuyor dostlar,biri bir taş atsa da 100 kişiyi cezaya bağlasak diye bekleyen bir sistem var,dilimizde tüy bitti artık ama gerek yok diyorum oyuna gelmeyin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 19:42 
Kullanıcı avatarı

Esgrese laf söyletmem onun yaptığı totemi aramızda becerebilen yok :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 20:12 

nizamdayı yazdı:
sizin gözlüklü şekil peşinde koşan paleler varya hani kıymacı tayfa ,onlar sebeb oldu herşeye ,bu arada hayırlı yolculuk kazasız belasız

Bunlar mı?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 22:52 

FBSK yazdı:
nizamdayı yazdı:

Bunlar mı?

Dediğimiz gibi,bizim kulübüne gönülden bağlı hiç bir besiktasliyla sorunumuz yok.tek dert bu erkek görünümlü yavşaklar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 615 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: aero, Alexa [Bot], asigo61, Bing [Bot], cozker, Emre, EmreFR, fanatizm16, Gerrard87, GolanTepeleri, Google [Bot], Google Adsense [Bot], JaapStam, Moskov1925, Nizam, ozgurr

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye