Zaman: 13 Ağu 2022, 20:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 4.Hafta | Antalyaspor - Rizespor
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 01:23 

Rizespor yata yata mac bitirmeye calisti nerdeyse her 5-10 dk da biri kendini yere atti 2.yarida. bunun bedeli agir oldu cok rahat 2.3.golu bulabilirlerdi.
10 kisi kalmis rakibin kondisyon olarak da bitik bir aly sissoko varken o taraftan cok rahat gol bulabilirdi. Diger maclarinda basarilar ama bu oyunla dusme adaylarinin arasinda oldugunu soylemeden de gecmeyelim.
Bizde 2 haftadir sevincten havalara ucsakta gercekleri gorelim bugun rezil bir futbol vardi sahada tamamen sans bizden yanaydi.
Doukaranin pozisyonu penalti gibi duruyor onu verseydi hakem mac bitmisti. Tam cizginin ustunde gibi verebilirdi penaltiyi.
Aly sissokuyu gorunce sakip i arayacagiz izlenimi olustu

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 09:56 

yitip_giden07 yazdı:
Sıcak hava, pazartesi günü sabah işe gitme sendromu, ulaşım sıkıntısı gecenin en güzel yanı kimse son dakikaya kadar stadyumu terk etmedi.

ZBurnU
kardeşim ayağın uğurlu geldi, yine gel :)

Beni en iyi şekilde ağırlıyan abilerime kardeşlerime sonsuz teşekkürler . Maç sonu görülmeye değerdi . Daha sık görüşmek dileğiyle

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 09:59 
Kullanıcı avatarı

ZBurnU yazdı:
yitip_giden07 yazdı:
Sıcak hava, pazartesi günü sabah işe gitme sendromu, ulaşım sıkıntısı gecenin en güzel yanı kimse son dakikaya kadar stadyumu terk etmedi.

ZBurnU
kardeşim ayağın uğurlu geldi, yine gel :)

Beni en iyi şekilde ağırlıyan abilerime kardeşlerime sonsuz teşekkürler . Maç sonu görülmeye değerdi . Daha sık görüşmek dileğiyle

Çok şanlısın kardeşim :D

Başa Dön

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 10:18 
Kullanıcı avatarı

Rizespor istese 2 yi atar fişi çekerdi ama onlar yatmayı tercih etti

2 şans golüyle bizde cezayı kestik,maçın özeti bu olsa gerek

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 13:15 

Staddaki arkadaşlar çok şanslı bu tür geri dönüşlerin verdiği zevk paha biçilmez birde son dakikalarda gelmesi ayrı bir keyif.
Dün takım iyi oynamadı.Rize biraz akıllı oynasa ikiyi atsa maç kopardı.Sans bizden yanaydı.Kotu oynayıp alınan 3 puanda ilerleyen zamanlarda hanemize artı olarak yazılır bu ligde her puan altın değerinde.
Artık taraftar futbolcu ve yönetim kenetlenmesi olmalı diye düşünüyorum bu sene hep parçaların biri eksik oldu. artık bütünlüğü yakalayıp camia olarak kenetlenmeliyiz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 14:12 

sır yazdı:
ZBurnU yazdı:

Çok şanlısın kardeşim :D

1 sezonluk aksiyon hakkını tüketti :D

Başa Dön

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 4.Hafta | Antalyaspor 2 - Rizespor 1
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018, 22:28 
Kullanıcı avatarı

Dün ben de maçtaydım.
Ani gelişen 1-2 günlük tatil aktivitemi bir Antalya stadı ve maçı ile şahlandırmayı istedim ve iyi de yaptım. Zaten maçın geç saat bitmesi işime geliyordu

Maç izlediğim en enterasan maçlardan birisiydi. Antalyalı arkadaşlar yanlış anlamasın ama çok kazanmayı haketmediler bence maçı Beraberlik bile Antalya için iyi sonuç olacktı ki bir de 3 puan geldi bence bu 3 puan altın değil günümüz modasıyla USD değerindedir.

( bu maç bana nedense yıllar önce 0-1 geriden gelip fetöcü golleriyle kazandığımız 2-1 lik Barcelona maçını hatırlattı aynı duyguları yaşayan Antalyalılar olmuştur umarım yani bu maçı geri çeviriyorsun çok fazla birşey kazanmayacaksın ama gene de bi mutluluk duyduğun maçlar olur ya) son dakikalardaki heyecan güzeldi tabi o son 8-9 dakikayı komple videoladım

Maç öncesi yanılmıyorsam 100. yıl tarafında Rizesporlular vardı beraber takılıyordu 07lilerle. sonra bu arkadaşların Kocaelisporlu olabilceklerini düşündüm gerçi ama sanki Rize amblemlilerdi. neyse

Tribünlere gelirsek, çok da beğendiğimi söyleyemeyeceğimi tahmin ederinizi heralde. Kale arkası( 07 gençlik grubu başı çekiyor sanırım) elinden geleni yaptı ama beste/ambiyans yönünde çok eksiklikler var. yani görsel açıdan da tabi

Stad ambiansı güzel daha önce burda milli maç, TR kupası finali de oynandı. ikisine de gitmek istemiştim. kısmet düneymiş.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2018, 11:47 
Kullanıcı avatarı

Çağdaş yazdı:
Tebrik ederim Antalyaspor'u iki haftadır güzel galibiyetler alıyor ama stadın zemini çok kötü Allah korusun sakatlık falan olur.

:lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2018, 22:06 

Platini yazdı:
Dün ben de maçtaydım.
Ani gelişen 1-2 günlük tatil aktivitemi bir Antalya stadı ve maçı ile şahlandırmayı istedim ve iyi de yaptım. Zaten maçın geç saat bitmesi işime geliyordu

Maç izlediğim en enterasan maçlardan birisiydi. Antalyalı arkadaşlar yanlış anlamasın ama çok kazanmayı haketmediler bence maçı Beraberlik bile Antalya için iyi sonuç olacktı ki bir de 3 puan geldi bence bu 3 puan altın değil günümüz modasıyla USD değerindedir.

( bu maç bana nedense yıllar önce 0-1 geriden gelip fetöcü golleriyle kazandığımız 2-1 lik Barcelona maçını hatırlattı aynı duyguları yaşayan Antalyalılar olmuştur umarım yani bu maçı geri çeviriyorsun çok fazla birşey kazanmayacaksın ama gene de bi mutluluk duyduğun maçlar olur ya) son dakikalardaki heyecan güzeldi tabi o son 8-9 dakikayı komple videoladım

Maç öncesi yanılmıyorsam 100. yıl tarafında Rizesporlular vardı beraber takılıyordu 07lilerle. sonra bu arkadaşların Kocaelisporlu olabilceklerini düşündüm gerçi ama sanki Rize amblemlilerdi. neyse

Tribünlere gelirsek, çok da beğendiğimi söyleyemeyeceğimi tahmin ederinizi heralde. Kale arkası( 07 gençlik grubu başı çekiyor sanırım) elinden geleni yaptı ama beste/ambiyans yönünde çok eksiklikler var. yani görsel açıdan da tabi

Stad ambiansı güzel daha önce burda milli maç, TR kupası finali de oynandı. ikisine de gitmek istemiştim. kısmet düneymiş.

nemden ve sıcaktan dolayı sadece tezahurat yaptık..hıc beste soylemedık...eylule kadar trıbun boyle olur..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2018, 12:57 
Kullanıcı avatarı

Ben dahil çevremdeki bir çok kişi daha kombine yada passo güncellemesi yapmadı, sezon soınunda yaşanan tribünsel kopukluk devam ediyor, bir de daha okullar açılmadan yaylacılar gelmez havalar hala nemli bunaltıcı, böyle bir şehirde tribün yapmak her zorluğa rağmen az yada çok önemlidir çok fazla olumsuz etken mevcut , yinede potansiyel çok yüksek ama istikrar ve başarı eksik

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], körfezlee, lacivertACAB, Lupus7, phonix

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye