Zaman: 20 Eki 2020, 08:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1913 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 192  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 01:19 
Kullanıcı avatarı

Tebrikler Beşiktaşim...
Yorum yapasım yok.Anın tadını zevkini yaşayalım.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 01:28 
Kullanıcı avatarı

son maç malmö maçı kazanırsa Lider bile çıkabilir. .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 01:35 

Maçın ilk 5 dakikasını kaçırdım. İnternetten Azeri kanalının canlı yayınını bir açtım skor 2-0. Ondan sonra 15.dakikaya kadar Norveç takımı anormal goller kaçırdı. O ara maçın tarihi bir skora gitmesi işten değildi. 15.dakikadan sonra ise Beşiktaş oyuna hükmetti ve devre sonuna kadar gol kokan ataklar yaptı ama olumsuz hava ve saha koşulları bir de üstüne erken gollerle havaya girip direnç kazanan rakip eklenince beklenen gol ve goller gelmedi bu yarıda. Ama maçın gidişatından birşeyler olacağı çok belliydi. Devre arası sosyal medyada takıldım biraz, yorumlara baktım. Genel kanı Türk futbolunun bittiği, 3 büyüklerin sıfırı tükettiği şeklindeydi. Bu maç çok entri sildirir diye düşündüm çünkü bir dönüş bekliyordum. Ama benim beklediğim maç 2-0'dan 2-2'ye gelir ve öyle biter şeklinde bir senaryoydu. Sarsborg takımı maça Manchester City gibi başladı ama kısa sürede fabrika ayarlarına geri döndü. Rakibinden daha teknik ayaklara sahip Beşiktaş dakikalar geçtikçe kalite farkını sahaya yansıttı ve son dakikada Lens'in tamamen kendi ısrarcılığı ve takipçiliğiyle attığı golle de unutulmaz bir final yaptı. Rakip gerçekten de köy takımından hallice tamam ama bu koşullar altında oynanan bir maçta böyle bir geri dönüşü yapmak öyle dışarıdan göründüğü kadar kolay iş değil. Şenol Hoca'nın Wagner Love ile Lens'ten asla vazgeçmemesi gerektiğini haftalardır belirtiyorum. Bu adamlar maç kazandıran, iş bitiren adamlar. Zaten kalitesi epey düşen kadro içerisinde her şekilde farkındalık yaratırlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 01:40 

Tebrikler temsilcimize ... bu mac galatasaray macindan da önemliydi neden ?

Bu turu gecip kura sansiyla en az bir iki tur atlarsa gecen senelerin istikrarli avrupada kulup puan ortalamasini devam ettirmek icin firsat nedeni ise bir kac yil kuralarda torba atlamasi ve ligi 2.ci bitirmesi durumunda seri basi olup (yeni statü eslesmelerde kulüp puanina bakiliyor ) en kötü kendi ayarinda bir takimla eslesip sampiyonlar ligine iki takimla katilmak icin büyük firsat demektir. Besiktas in Avrupa ve Dünya futbolunda bir marka haline getirmek bu istikrarli cizgiden gecer.yoksa bugün galatasarayi yenmissin.yenilmissin ne farkeder ligde daha cook telafisi olan maclar var ama bu maclarin yok son 4 senedeki avrupa karnesine bakilirsa bjk hem.ülke hemde kendi kulüp puanini istikrarli bir sekilde yükseltmeye devam ediyor ne demistik bir sezon ceyrek final oynadin 3 sene kayipsin bir anlam tasimiyor bir sene sampiyonlar liginde gruptan cik bir sene uefada ceyrek final oyna bit sene uefadan gruptan cik ama hersene mart ayini gör cok büyük sürpriz olmazssa besiktas mart ayini bu yilda görecek bütün besiktasli arkadaslari ve besiktas camiasini tekrardan cani gönülden tebrik ediyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 03:32 
Kullanıcı avatarı

@Moskov1925

Hocam iyi dileklerin için teşekkürler.Bir eklemede ben yapayım gelecek sezonun puanlamasında Avrupa’daki cezamız yüzünden katılamadığımız senenin puanı silinecek normalde.Biz o seneyi puan almadan tamamlamış olduğumuz için gelecek sezon puanımız silinmeyecek.Atıyorum Real Madrid’in 13/14 den gelen 20.000 puanı silinirken bizim puanımız silinmeyecek ve bu sezon kazancağımız her puan hanemize + olarak yazılacak.Gruptan çıkmak ve yüksek puan toplamanın bu sene önemi çok daha büyük bizim için.Şampiyonlar Ligi’ne kalırsak 2.torbada olacağız gelecek sezon.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 11:50 
Kullanıcı avatarı

Larin ile başlamanın tek bir açıklaması olabilir. Kenarda direkt hamle adamı sadece Love vardı. İşler iyi gitmediğinde kenardan diri girebilecek birilerini istediler herhalde. Yoksa Larin'in şu halde 58 dakika oynamasının izahı yoktu.

İlk yarının 2-0'da kalması şansımızdı. Hatta 2-1'ken Karius'un kurtardığı da çok karışık bir pozisyondu, dönüşünde 2-2 yaptık. Karius'un kurtardığı net pozisyonlar da var, yedikleri de ortada. Sezon boyu bizi bir sinirlendirip bir sevindirecek sanırım.

Maç 2-2, dakika 80'ken hoca bitirdim maçı dese itiraz etmezdim çünkü 2-0'ken Avrupa defterini kapatma ihtimalimiz vardı ve 2-2'yken de maç iki tarafı keskinbıçak bir hal aldı. Neyse ki sonunda gülen biz olduk.

Takımın deplasman fobisini 4 günde 7 gol atarak 2 kritik galibiyetle atlattığını umuyorum. Norveç'te tarihimizdeki beşinci Avrupa Kupası maçında ilk kez kazandığımızı da ekleyelim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 13:20 

Litexlovech

Rica ederim hocam..aynen o isin o kismida var o yüzden her sene düzenli gruplardan bir sekilde cikmaya devam ederek kendi puanini maximum seviyeye cekmesi avrupada istikrarli basari saglamak adina büyük yol acilmis olur.Cünkü ön elemede arsenal i cekmek var birde basel gibi daha elenebilir takimi cekmek var yarin samp liginde 2.ci torbada olmak demek en kötü 2.ci olup devam etmek demek o arenada mart ayini görmek demek iste bu yüzden avrupa ligini kücümseme gibi bir sacmaliga girme lüksümüz yok bu her Türk takimi icin gecerli

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 15:03 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle aldığım haksız cezadan dolayı, desteklerini dile getiren arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
Bu forumun müdavimleri olarak, yazılacak-konuşulacak o kadar çok şey var ki..
Burada doğru diyalog kurulacak moderatör sayısının bile hayli az olduğunu,
aldığım ceza'dan sonra attığım mail dönüşüne gelen cevap karşısın da gördüm.

''Passolig'i'' eleştirdiğim için bana verilen bir haftalık ceza dün gece itibariyle bitti.
Bunun yanında tahrikler sonucu ihraç edilen arkadaşların ihraçlarının kaldırılması gerekiyor.
Bu insanların forum da iki şer, üçer üyelikleri yok!
Adam gibi üç sene, beş sene, yedi senedir buraya yazan üyeler.
Bunların yanın da bizim Ceyhun'un ihraç edilmesi tamamen komedidir.

Tahriklerden dolayı,
Yumruk1903'ün, Retro'nun, BarışCan'ın ihraç edilmesi de komedidir.
Adamlar şahsımıza değil, Beşiktaş ismine ve taraftarına bel altı vuruyor, bu adamlar dayanamıyor bunlar da aynıyla karşılık verince,
hooop ihraç.
Sebep? Küfür ettin.
Yahu adam bel altı vururken sen adama ihraç/nopost versen, yazısını iki gün orada tutmasan silsen adam da küfür etmeyecek, belki okumayacakta.
Sahte üyelerin tahriklerine kapınılsın, küfür edilsin diye bekleniyor.
Küfür edince de hemen şikayet ediliyor, gereği yapılıyor!
Bizimkiler ihraç.
Ayıp yapılanlar.

Forumu forum yapan, forumun da gerçek sahibi,
bu forum da renk ayırmaksızın yıllarca edebiyle yazan-yazdıkları okunan üyelerdir!
Sonradan ''abi beni de mod yapar mısın'' diyenlerin değildir forum!
Zeten bir adam moderatörlük istiyorsa onu moderatör yapmayacaksın.
Yapınca böyle saçma-sapan işler ortaya çıkıyor.

Ek olarak,
Nacizane fikrim,
Zoban veya bir başkası, kim bakıyor bilmiyorum.
İstanbul'da veya başka ilde Tribün Dergi buluşması adı altında bir tanışma organizasyonu yapması gerekiyor.
İnsanların birbirini görmelerinde-tanımalarında yarar var.
İstanbul'da Beşiktaş olacak ise ben ev sahipliği yapmaya hazırım.
Tüm sorumluluğu almaya da hazırım.

Son olarak,
Ankaraücü maçı için buraya yazılan ve de maç topicine yazılan yazıları okudum.
Gün için de Kayseri'de olanları da yazmaya çalışıcam.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 15:45 
Kullanıcı avatarı

Gerrard87 yazdı:
@Dolmabahçe

diğerlerini bilmem de retroyu bende ihbar ettim.bariz iğrenç küfürler etti kaç kez

Konunun devamında da belirttim.
Tahrik ediliyorlar diye.
Moderatör zamanın da silmiyor,
Müdehale etmiyor, ceza vermiyor.
İki gün hakaretler orada kalıyor.
Aynıyla cevap verilince ihraç ediliyorlar.
Moderatörün görevi ihraç etmeden önce,
İhraç’ın önüne geçecek hamleleri yapmaktır.
En kolaydır küfür edeni ihraç etmek, ihraca zemin hazırlamak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2018, 15:56 
Kullanıcı avatarı

Retro nickli arkadas 2013 yılından bu yana bu foruma üye...
Küfür etti deyip şikayete gelenler ve sayın moderatorler,
bu adamın 5 yıllık üye olduğunu ve ne oldu da herkese saydırmaya başladığını hiç mi düşünmezler, ya da düşünmek istemezler?
Eğer tarafsız bir mod isen seyirci kalmayacaksin..Tamam Retro yu ihraç ettiniz de, diğerlerine ne yaptınız?
Aslında bizim moderatörlerden tek isteğiniz önleyici proaktif
ve adaletli yoneticilik yapmaları...Yoksa adam ölmüş hadi buyrun caneze namazını kılalım işini kusura bakmayın da herkes yapar.
Modlar...
önleyici proaktif olun...
sonra tarafsız olun...

En son triger tarafından 30 Kas 2018, 22:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1913 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 192  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kskgaltayfa, vince1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye