Zaman: 21 Eki 2020, 09:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1913 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 192  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 21:07 
Kullanıcı avatarı

ikidirekarasi yazdı:
@LitexLovech

Çocuklar iyi ama bu oyun bizi yanıltmasın, rakip çok kötü. Orta sahalarında top tutabilen adam yok, defans ahatları evlere şenlik.

Hocam bu seviyedeki takımlara karşı fark atmayı geçtim skor üretmekte bile bu sene hep zorlandık.Hem doğru, hem iyi hem de bu kadar istekli oyun görmek güzel oldu bizim adımıza derbi öncesi.

Sadece sahada değil tribündede kazandık.Öyleki rakip tribün ikinci yarı bizi dinleyip ne söylesek küfürlü kontrasını girdi.Topçuların ayağına, tribündekilerin seslerine sağlık.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Beşiktaş | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 21:29 
Kullanıcı avatarı

Osmanlı stadında son maç 20 gün önce oynanmış.
TFF bu süreçte Ankaragücü yönetimine saha zemini hakkında uyarıda bulunmuş.
Cuma gününe kadar 2 kere inceleme yapılmış.Ankaragücü yönetimi Cuma gününe kadar süre istemiş.TFF Cuma günü tekrar kontrol yapıyor ve saha zemininin %75'inde çim olmadığı için maçı bu stadyumda oynatmayacağını ve stad seçmelerini istemiş.
Ankaragücü yönetimide Kayseri'yi seçiyor.
Şimdi burada Ankaragücü yönetimi üzerine düşeni yapmadığı için saha değişikliği yapılıyor.Ama nedense saha değişikliği olayı bize ihale ediliyor bazı boş beleşler tarafından.O boş beleşlere diyorum ki Beşiktaş'ın saha değişikliği için bir tane yazılı yada sözlü talebini ortaya koyup ispatlamazsanız karaktersizsiniz.
Ankaragücü taraftarını kast etmiyorum burada.Bazı yorumcu ve konuyla alakası olmayıp ortalığı bulandıran gevşeklerden bahsediyorum.
Ankaragücü taraftarıda şapkayı çıkarıp kendi yönetiminlerinin saha değişikliği hakkında tek sorumlu olduğunun farkına varıp,hesap sorması yada kızması gereken insanların kim olduğunu anlamaları lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 21:45 
Kullanıcı avatarı

Lig tarihi boyunca ezici üstünlük kurduğunuz bir rakibe karşı yine rahat ve farklı bir galibiyet aldık. Keskin sirke küpüne zarar misali ankaragücü takımı başı kesik tavuklar gibi ne yaptığını bilmez haldeydi. Aşırı motivasyonları hem sahada hem tribünde ters tepti.

Yıllardır gurur meselesi yaptıkları bozuk para muhabbetine rağmen ne açık tribünleri ne de kapalı tribünü tam manasıyla dolduramadılar bile. Maçın kayseriye alınmasını bahane etmesinler bir zahmet. 3 saatlik yol altı üstü. Ne kadar lokal bir takım olduklarını da gördük böylece. Alanya deplasmanına 30 kişi gidip Kayseride ankaragücünü destekleyen kayseri taraftari, size de selam olsun:)

Oynadığımız futbol ilerisi için umut vericiydi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 21:47 
Kullanıcı avatarı

Güven, Dorukhan ve Fatih...Yüzümü kara çıkarmadıkları için alınlarından öpüyorum hepsini. Pektemek'e de özel bir parantez açmak lazım, bu kadar eleştirilip de hala sahada canını dişine taktığı için. Atiba, Ljajic ve Quaresma da klasını konuşturunca oyunu kolayca çözdük. Çok önemli bir galibiyetti, kimse rakip zayıf vs. demesin, güya 7-8 eksiğimiz var ama sezonun en iyi topunu oynadık, sanırım bu herkes için yeterli bir ders olmuştur.

Tribün muhabbetlerine gelince...Bakın ben ortamdaki en kıdemli Beşiktaşlı falan tövbe değilim, buradaki can dostlar benden çok daha iyi bilir ama benden daha genç kardeşlerim için ufak bir hatırlatma yapayım, çok basit bir şeyi gözden kaçırıyoruz çünkü: Arkadaşlar Beşiktaş'ın gerek sahada, gerek tribünde rakipleri İstanbul'da Galatasaray ve Fenerbahçe, Anadolu'da ise Trabzonspor'dur, bu tarihsel bir gerçekliktir. Bu diğer camiaları yok saymak, küçümsemek değildir ama her Beşiktaşlı'nın bilinçaltında olması gereken bir "done"dir sevgili dostlar. Galatasaray ve Fener tribünlerine bakın, Trabzon hariç Anadolu'da - klasik anti İstanbul söylemi hariç - bir Anadolu tibünüyle bire bir gerginlik yaşıyorlar mı? Ama biz yıllardır ne yapıyoruz, ya bırakın Bursa'yı Ankaragücü'nü ben bir ortamda (şimdi yazmayayım bende kalsın) Kasımpaşa aleyhine beste söylendiğini gördüm yahu, ve hayır söyleyenler de Karagümrüklü değildi...Demem o ki, diğer camialar söz konusu olduğunda alabildiğine soğukkanlı olmakta fayda var, ha hiç mi karşılık verilmeyecek, elbette gerektiğinde en güzel şekilde verilir ama şu anda gerginlik anlamında bu noktaya geldiysek, bunda bizim de payımız var diye düşünüyorum, çeşitli platformlarda taa 2005, 2006 yıllarından beri dile getirdiğim bir gerçekliktir bu, aman Bursa'ya bağırmayın, aman şunlara beste yapmayın dedik dedik dinletemedik... Bari bu saatten sonra elden geldiğince olgun davranalım.

Gidenlerin ayağına sağlık, sağ salim dönerler inşallah, herkese tebrikler tekrardan, zor haftaydı, cümleten geçmiş olsun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 22:07 

sorrento yazdı:
Lig tarihi boyunca ezici üstünlük kurduğunuz bir rakibe karşı yine rahat ve farklı bir galibiyet aldık. Keskin sirke küpüne zarar misali ankaragücü takımı başı kesik tavuklar gibi ne yaptığını bilmez haldeydi. Aşırı motivasyonları hem sahada hem tribünde ters tepti.

Yıllardır gurur meselesi yaptıkları bozuk para muhabbetine rağmen ne açık tribünleri ne de kapalı tribünü tam manasıyla dolduramadılar bile. Maçın kayseriye alınmasını bahane etmesinler bir zahmet. 3 saatlik yol altı üstü. Ne kadar lokal bir takım olduklarını da gördük böylece. Alanya deplasmanına 30 kişi gidip Kayseride ankaragücünü destekleyen kayseri taraftari, size de selam olsun:)

Oynadığımız futbol ilerisi için umut vericiydi.
ne kadar kolay demi 1gun icinde org yapip 20bin kisiyi tasimak

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 22:14 

tupcuye dua etsinler hem sahadaki hemde tribundeki rezilligi ankarada yasamak zorunda kalmadilar

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 22:26 
Kullanıcı avatarı

24 Kasım 2006
Bursa'nın lige tekrar çıktığı ilk maçta İnönü'de 3-1 kazandık. Tekrar lige çıktıktan sonra defalarca yendik, içeride, dışarıda, Adana'da, Bursa'da, İstanbul'da. Saha dışını yazmaya gerek bile yok zaten.

24 Kasım 2018
Ankaragüçlüler de 2 haftadır bilendiler ama sonuç kardeşlerininkinden farksız oldu. Bu kafada giderlerse tarihten bu yana nasıl içeride dışarıda eziyorsak öyle devam edeceğiz.

Karşıyakalısı, Bursalısı, Göztepelisi, Kayserilisi kısacası ne kadar İstanbul komplekslisi varsa hepsine geçmiş olsun.

Beşiktaş büyük taştır, altında kalırsınız...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 22:35 

Beşiktaş'ta gençlik aşısı tutmuşa benziyor. Bugün uzun zaman sonra ilk defa bu kadar dinamik ve istekli bir Beşiktaş seyrettik. VAR sistemi için ofsayt konularında güvenilir deniyordu bugüne kadar. Ofsaytta bilgisayara bakıyor hata yapmaz diyordu ulema. Biz de teknolojinin kestiği parmak acımaz diyerekten güveniyorduk bu sisteme. Başakşehir-Beşiktaş maçında Elia'nın sayılmayan golü VAR'da ofsayt çıkınca hafiften bir kıllandım ama sen daha mı iyi bileceksin teknolojiden dedik, he dedik geçtik. Ama bugün iptal edilen golü görünce kısa ve öz bir tepki verdim; bsg. Defalarca bakıyorum lan bunun neresi ofsayt diye, biraz da zorluyorum ofsaytı bulayım diye ama yok arkadaş. Bu sistem buna ofsayt diyorsa kesin bir bug var bunda ya da çektikleri çizgide problem var. Yok yani sistemde açık varsa versinler düzeltelim, yazılımcıyız sonuçta. Ankaragüçlülerin penaltı bekledikleri bir pozisyon var Beşiktaş'ın 1.golünden hemen önce ama bana pek inandırıcı gelmedi. Vermemesi daha doğru.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 22:50 
Kullanıcı avatarı

https://mobile.twitter.com/ikidirekaras ... 4068404225

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 22:56 
Kullanıcı avatarı

seyfi yazdı:
Beşiktaş'ta gençlik aşısı tutmuşa benziyor. Bugün uzun zaman sonra ilk defa bu kadar dinamik ve istekli bir Beşiktaş seyrettik. VAR sistemi için ofsayt konularında güvenilir deniyordu bugüne kadar. Ofsaytta bilgisayara bakıyor hata yapmaz diyordu ulema. Biz de teknolojinin kestiği parmak acımaz diyerekten güveniyorduk bu sisteme. Başakşehir-Beşiktaş maçında Elia'nın sayılmayan golü VAR'da ofsayt çıkınca hafiften bir kıllandım ama sen daha mı iyi bileceksin teknolojiden dedik, he dedik geçtik. Ama bugün iptal edilen golü görünce kısa ve öz bir tepki verdim; bsg. Defalarca bakıyorum lan bunun neresi ofsayt diye, biraz da zorluyorum ofsaytı bulayım diye ama yok arkadaş. Bu sistem buna ofsayt diyorsa kesin bir bug var bunda ya da çektikleri çizgide problem var. Yok yani sistemde açık varsa versinler düzeltelim, yazılımcıyız sonuçta. Ankaragüçlülerin penaltı bekledikleri bir pozisyon var Beşiktaş'ın 1.golünden hemen önce ama bana pek inandırıcı gelmedi. Vermemesi daha doğru.

Tebrik ederim Seyfi. Şu forumda objektif yorum yapan ender kullanıcılardan birisin.
Güzel özetlemişsin herşeyi. Ankaralıların bu kadar ağlaması anlamsız. 4 gol yedikleri maçta dahi hakeme bahane bulabiliyorlar. Yazık!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1913 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 192  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], harput1967, ibrahimfbL, KsT_SuC, Lular, Pomak_1925, protokol, Spanksk, wentworth

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye