Zaman: 19 Oca 2022, 14:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1912 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 192  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Beşiktaş | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2019, 13:21 
Kullanıcı avatarı

Proudhon yazdı:
ikinci yari icin gunah kecisi hazir. burak yilmaz... yonetim ve senol gunes hep kendilerini kurtarip taraftarin inune atabilecekleri bir gunah kecisi buluyorlar. ilk yaridaki keciler eskidi ,simdi piril piril bir keci var. her kotu sonucta tepkinin kanalize edilecegi yer belli, oguzhan falan kurtarmiyordu artik.

Yanlış..
Bu transferde Burak'a hiç birşey olmaz.Zaten adamda yüz yok.Alacağını alır çeker gider umrunda bile olmaz.
Fikret Orman Şenol Güneş'i taraftarın gözünde bitirecek en iyi hamleyi yaptı.Burak Şampiyon yaparsa Fikret "taraftara rağmen takıma getirdim,ben aldım" diye konuşmaya başlayıp prim kasacak.Burak'la işler kötü giderse Hoca zorla aldırdı diyecek.
Fikret Orman çok tehlikeli bir zehirdir.Camianın bütün dinamikleriyle oynamış,parçalamış bir karakterdir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2019, 11:33 

Burak Yılmaz'a maç esnasında gösterilecek tepkiler Beşiktaş'a fayda getirir mi ? Getirmez artık camia olarak bunu gündem dışına itmemiz lazım, kabullenmek yada kabullenmemek değil. Ben hiç sevmedim sevmeyecegim Burak'ı ama takıma zarar vermeye de hiç niyetim yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2019, 13:11 

Bozkurt1903 yazdı:
Proudhon yazdı:
ikinci yari icin gunah kecisi hazir. burak yilmaz... yonetim ve senol gunes hep kendilerini kurtarip taraftarin inune atabilecekleri bir gunah kecisi buluyorlar. ilk yaridaki keciler eskidi ,simdi piril piril bir keci var. her kotu sonucta tepkinin kanalize edilecegi yer belli, oguzhan falan kurtarmiyordu artik.

Yanlış..
Bu transferde Burak'a hiç birşey olmaz.Zaten adamda yüz yok.Alacağını alır çeker gider umrunda bile olmaz.
Fikret Orman Şenol Güneş'i taraftarın gözünde bitirecek en iyi hamleyi yaptı.Burak Şampiyon yaparsa Fikret "taraftara rağmen takıma getirdim,ben aldım" diye konuşmaya başlayıp prim kasacak.Burak'la işler kötü giderse Hoca zorla aldırdı diyecek.
Fikret Orman çok tehlikeli bir zehirdir.Camianın bütün dinamikleriyle oynamış,parçalamış bir karakterdir.

burak'a birsey olup olmamasi mesele degil, burak yilmaz silah zoruyla imza atmadi neticede, prof futbolu teklif yaparsin isine gelirse kabul eder.

sikinti, asil sorumluluk sahiplerinin taraftar tepkilerini yonlendirebilecekleri bir ensturmana sahip olmalari. hic kimse fikret orman yada senol gunes demeyecek, her olumsuzlukta tepkiler burak'a yonelecek. benim demek istedigim bu. senol gunes zaten bu iste mahirdir. basin toplantilarinda burakla ilgili alttan atesi verdimi tamam. ''hocam naapsin ya burak karaktersiz'' ciler cirit atar buralarda.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2019, 23:51 
Kullanıcı avatarı

Göndermek istediğimiz oyuncuların çoğuna talip çıkmamış.”Neşter vuracağız.” söylemleri yine yalan oldu anlaşılan.Gerçi alıcısı olan Love için Brezilya takımıyla anlaşılmış ancak bizden yarım döneme yakın alacağı varmış bu yüzden bu miktarı almadan gitmek istemiyor.Tolga ve Töre içinde aynı durumun geçerli olduğunu söylemek mümkün.Adamlar 6 ay sonra boşa çıkacak, kim neden bonservis ödesin? Saçma sapan işler devam ediyor.Rakiplerimizin ikiside FFP ile uğraşırken şu 2 sezonda daha çok öne çıkmalıydık.Aksine biz gerilerinde kalıyoruz.

Ek olarak bugün oynadığımız hazırlık maçının özetinde her golde ve pozisyonda Ljajic ve Güven’in etkili oyunu dikkat çekiyor.Ljajic böyle sorumluluk alarak oynamalı işte.İkinci yarı için Oğuzhan ve Ljajic’e son bir şans veriyorum kendi içimde.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2019, 00:05 
Kullanıcı avatarı

Anadoludan aldığımız hiç bir futbolcudan verim alamadık.
Aklıma pozitif olarak ilk gelen Holosko var.
Oda hep Bursa maçlarında gol atar, yatardı.
Anadoludan yabancı futbolcu alınmaz.
Sebepleri çok.
Say say bitmez.

Alanyaspordan gelen W.Love tam bir fiyasko+karaktersizin teki.
Adam kadın düşkünü, alemci, şımarık birisi.
Takımdan ayrılmamak için daha doğrusu yatarak para kazanmak için sözleşmesi bitene kadar kulüpte kalacak, paf takımla idmanlara çıkacaktır.
Her seferinde olumlu katkı veren transfer başarılarında mikrofonlara konuşan zatların bu tür transferlerde sessizliği tam bir ibreti alem!

Halbu ki yıllar önce takımda kolej havası varken, alınan futbolcuların karakterine de dikkat edildiği çok kez söylenmişti.
Şimdiki yöneticiler de karakter olmadığı için dikkat etmemeleri normal.
W.Love getiren yönetimin Burak Yılmazı getirmesine bu gözle bakarsak çokta şaşırmamak lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2019, 09:14 

Dolmabahçe yazdı:
Anadoludan aldığımız hiç bir futbolcudan verim alamadık.
Aklıma pozitif olarak ilk gelen Holosko var.
Oda hep Bursa maçlarında gol atar, yatardı.
Anadoludan yabancı futbolcu alınmaz.
Sebepleri çok.
Say say bitmez.

Alanyaspordan gelen W.Love tam bir fiyasko+karaktersizin teki.
Adam kadın düşkünü, alemci, şımarık birisi.
Takımdan ayrılmamak için daha doğrusu yatarak para kazanmak için sözleşmesi bitene kadar kulüpte kalacak, paf takımla idmanlara çıkacaktır.
Her seferinde olumlu katkı veren transfer başarılarında mikrofonlara konuşan zatların bu tür transferlerde sessizliği tam bir ibreti alem!

Halbu ki yıllar önce takımda kolej havası varken, alınan futbolcuların karakterine de dikkat edildiği çok kez söylenmişti.
Şimdiki yöneticiler de karakter olmadığı için dikkat etmemeleri normal.
W.Love getiren yönetimin Burak Yılmazı getirmesine bu gözle bakarsak çokta şaşırmamak lazım.

Anadoludan topcu alınır abi alınırda 34 yasındaki adam alınmaz.Ve o kadar uzun sözlesmeyi neye dayanarak yaptılar acaba

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2019, 09:41 
Kullanıcı avatarı

Anadoludan oyuncu alınmaz derken, yabancı oyuncu alınmaz demek istedim.
Türk oyuncu diye anlaşıldı.
Holosko örneğini onun için verdim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2019, 11:00 
Kullanıcı avatarı

Gerrard87 yazdı:
@Dolmabahçe

holosko örneği çok abes ve ayıp olmuş.her maç elinden geleni yapardı.he bursaya ve gsye şansı tutar,onlara fazla atardı.holosko wien maçında sakatlanana kadar perfonmansı gayet iyiydi.o sakatlık sonrası belli süre saçmaladı o kadar.sonra feda sezonu takımın en iyi adamlarından biri oldu.keşke şu an tüm takım holosko gibi profesyonel olsa.

İş yapan sadece Holosko çıktı demek istemiş,kötü birşey dememiş onun için.
Benimde aklıma ilk Holosko geliyor yararlı olan.Gerisi hep çöp çıktı.
Youla,Tabata,Eneramo,Love
Edit;
Ben yanlış anlamışım.Konuyu

En son Bozkurt1903 tarafından 10 Oca 2019, 17:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2019, 12:50 
Kullanıcı avatarı

Tosic ve Ahmed Hassan da iyiydi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2019, 17:21 
Kullanıcı avatarı

Ortalamaya vurunca Anadolu kulüplerinden yapılan yabancı futbolcu transferinde başarı gösteremedik.
Ben Holsokonun futbolculuğunu beğenmiyordum.
Onun için fayda göremedik dedim.
Tosic çok iyi değildi. İnişli çıkışlı grafiği vardı hep.
Ahmet Hassan ise doğru düzgün oynayamadı.
Sürekli ikinci yarı oyuna girme durumları vardı.
Belki sürekli 11'in oyuncusu olsa faydasını görürdük.
Kaan Dobra görev adamıydı vsvs..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1912 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 192  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cotanak, eskicarsi82, Google [Bot], Google Adsense [Bot], uzalaite

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye