Zaman: 26 Eyl 2020, 11:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 894 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 90  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 34. Hafta | Göztepe - Galatasaray
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 16:44 

Hurdacilar da oynamaktan niye utanalim elimizdeki olan bu stad..
Gsli topcular Genclerden puan alsaydi son maca kalmasaydiniz ne yapalim simdi :)
Yonetim taraftarinin olasi ceza almasinin onune gecti yapacak bir sey yok arkadaslar tvden destege devam ,)

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 16:59 
Kullanıcı avatarı

Beşiktaş maçında bilet bulamamıştım ve bunun bence sebebi aramızdaki istanbul sempatizanlarıydı. Başkanımız Mehmet Sepil o maçtan çıkarım yapmış olacak ki 3 maç kotası koydurmuş. (sezon sonu olması nedeniyle aslında 3 maç bile az ya neyse). Her maç olduğu gibi bu maçta da bilet bulamayan kardeşlerimiz olcak, belki ben de alamıcam ama benim stadımda sezonun son iç saha maçında 2 aylık aradan önce sevdamızla son buluşmamızda bestemi bilmeyen, hayatında Göztepe maçına gelmemiş, sete çıkan adamı görse tanımayacak, gol yesek içten içe sevinecek, telefondan maç selfie gibi saçma sapan popülerlik kasmaya gelcek adamı İSTEMİYORUM. Onun haricinde varsın bilet bulamayalım sıkıntı değil, ben gidemiyorken benim yerime gidecek adam tribünün hakkını verecekse gönlümüz rahat olur. Lige havlu atmışız, en iyi 2 futbolcumuz cezalı, kazansak da kaybetsek de çok bir farkı olmaz ama her Göztepelinin ortak bir görüşü o formayla sahaya çıktıysan karşında değil galatasaray isterse barcelona olsun son düdük çalana kadar köpek gibi koşacaksın mücadele edeceksin elinden geleni yapacaksın. Gürsel Aksel'in, Ali Artuner'in, Nevzat Güzelırmak'ın ve daha nicelerinin bıraktığı şanlı şerefli formayı terleteceksin. Ondan sonra bu taraftar zaten seni bağrına basar, bkz.( Günay, Tanju)

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En son KcN35 tarafından 14 May 2018, 17:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 16:59 
Kullanıcı avatarı

Aklı başında mantıklı yazan arkadaşları ayırarak söylüyorum. Ülkede öyle bir arsız güruh türedi ki her şeyde kendini haklı gören en ufak bir menfaati dışında olan uygulamayı görünce "Yavuz hırsız, ev sahibini bastırır" hesabı hemen saldırı ve yaftalamaya geçen bir güruh. Ülke böyle idare edildiği için adamlar kendilerini her zaman haklı görüp birde bunu savunabiliyor. İlginç

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 17:00 

Başakşehir, osmanlı ve üfürükten kuluplerle son maçı oynamak yerıne Göztepeyle deplasmanda şampiyonluk maçına çıkmayı bir galatasaraylı olarak tercıh ederım..

Burdakı atışma bıle güzel..eğer trıbun durusu olmasaydı çok mu iyi olacaktı?

300-500 kısıyle takımı destekleyecegız,sahada sezon boyunca bızı gururlandıran armanın hakkını veren topçularımızda ınsallah 21.Şampiyonluk kupasını mılyonlara armagan edecek...

İzmirin her takımı süper lıgde olsun..varsın düşman olalım...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 17:05 

Tebrik ederim göztepe yönetimini adamlar alıştılar vizyonsuz sadece istanbul takımlarını destekleyen yöneticileri değişik geldi tabi..

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 17:09 
Kullanıcı avatarı

Çok güzel yönetimimiz var be tekrar tekrar gurur duydum.

Aklı başında olan Galatasarayli arkadaslarda empati yapıp hak vermişler zaten yapılan uygulamaya. Aksi görüş bildirip extra bilet yada Atatürk atadı yeahh diyen tipler stad nedir tribün nedir taraftar psikolojisi nedir bilmeyen tv başında takım izleyip naftalin kokan tiplerdir.

Son olarak güzel maç olsun formalar ıslansın takımımiz her zaman ki gibi mücadele etsin yeter.Konyaspor macinda takımımız ligin son maçına kadar mucadele edecegini göstermiştir. Galatasaray şampiyon olursa hakederek şampiyon olamazsada kendi hatası yüzünden olamayacaktır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 17:13 
Kullanıcı avatarı

3 veya 5 mac siniri gelecegini soylemistik ancak duzeltilmesi gereken birsey var, biz sehirdisinda yasayan Göztepeliler deplasman kovalayan insanlariz. Daha doganlar stadini gormedik ancak bu sezon 5 deplasmanimiz var. Icerde veya disarda 3 mac izleyenlere biletler satisa ciksa cok iyi olur zira bu mac icin izmir'e gelmek isteyen cok kisiyiz

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 17:52 
Kullanıcı avatarı

Aslantepe yazdı:
Goztepe kulubunu tebrik ediyorum keske tum kulupler bu sekilde davranabilse. Bu onlemler alinmasaydi yaklasik 10-12 bin kisilik goztepe trinunune 2-3 bin galatasarayli mac izlemek icin girebilirdi. Galatasaraylilar izleyecegine bizimkiler izlesin demisler. Bizim alehimize oldu ama taraftarlik acisindan dogru karar.

Eline koluna, beynine, mantığına, duyarlılığına sağlık kardeşim, tek aklı başında yazan gördüğüm kadarıyla sensin tebrik ederim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 18:18 

pirlo35 yazdı:
3 veya 5 mac siniri gelecegini soylemistik ancak duzeltilmesi gereken birsey var, biz sehirdisinda yasayan Göztepeliler deplasman kovalayan insanlariz. Daha doganlar stadini gormedik ancak bu sezon 5 deplasmanimiz var. Icerde veya disarda 3 mac izleyenlere biletler satisa ciksa cok iyi olur zira bu mac icin izmir'e gelmek isteyen cok kisiyiz

Daha onceki sayfalar da yazdim benzer seyi gözden uzak olan gonulden uzak oluyor demek ki..
Fener macina cezali olmasam 8 deplasman 1 iceri mac sayim 7 deplasman 1 ic saha maci olarak kaldi.
Olsun varsin seneye belki bizleri de dusunur yonetim canlari sagolsun..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2018, 18:39 
Kullanıcı avatarı

Pasolig sistemini eleştiriyoruz ama bu tür faydaları da oluyor arada :)

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 894 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 90  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bhy1, Bing [Bot], buyukailemiz, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jason, Khanfer, körfezli_celik, nomoremercy, Ressambob, tunahanfidan93

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye