Zaman: 16 Eki 2019, 23:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3828 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 15:24 
Kullanıcı avatarı

Kulübün dışarıdan var mı bilmiyorum ama içeriden talipleri var galiba. Tip olarak şimdikinden hallice, ağır ve direkt siyasi. Rüzgarı arkasına almış taraftan. Twitterda falan laf geveliyor soranlara ama bakalım neler olacak. Tam karşısında olduğum görüşten ama dilenmesin, başkalarına yalakalık yapmasın yeter şu durumda. Hakkımızda hayırlısı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 16:33 

Angora06 yazdı:
Kulübün dışarıdan var mı bilmiyorum ama içeriden talipleri var galiba. Tip olarak şimdikinden hallice, ağır ve direkt siyasi. Rüzgarı arkasına almış taraftan. Twitterda falan laf geveliyor soranlara ama bakalım neler olacak. Tam karşısında olduğum görüşten ama dilenmesin, başkalarına yalakalık yapmasın yeter şu durumda. Hakkımızda hayırlısı.

kennedy kardeş içerden talip olanlar kimler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 16:42 

hep bir şeyi merak ediyorum. zengin başkan, mali gücü olan başkan mı lazım bize, yoksa vizyonu olan, hitabeti güçlü, organizasyon becerisi olan futbolu bilen biri mi? zengin başkan bıraktığında verdiği para kulübe borç yükü oluyor. faiziyle geri alıyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 17:35 

Ligde kaldık eyvallah ama İsmail'in 20 puanıyla Mustafa'nın 20 puanını kıyaslayanlar kadro kalitesini de kıyaslayıp öyle yazsınlar, soyunma odasında tesiste topçuya ağız dolusu küfreden adam ilk yarıdaki çöp kadronun topladığı 20 puanı üst düzey kadroyla anca toplamıştır. Neyse ya.. Hadi fazla sivri olmayalım yine!! Başarısız değil diyelim ama başarılı değil bu da kesindir, seneye görüşürüz.
''Belki yolun sonunda sürprizler vardır sen işin sonuna bak, olduğumuz ana değil.''

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 19:24 

Trabzonspor başkanı Ağaoğlu gibi bir başkanımız olsun istiyorum acaba olur mu ki?
Yiginer artık benim gözümde çıkaran başkan modunda birisi değil ilk önce çıkıp delikanlı gibi her şeyi a4 kağıda değil resmi verilerle net ve şeffaf bir şekilde açıklasın Pinto Djedje gibi adamları 200 bin€ gibi futbol dünyası için komik rakamlara nasıl elinden kaçırdı (bizim bilmediğimiz yerine daha iyi ve daha ucuz sol bek buldu da bizim mi haberimiz yok) bu sezon süper ligden aldığımız yüksek gelire rağmen ve oyunculara ödenmeyen paralarla birlikte bu borçlar geçen sene 40 milyondan bu sene tvde söylediği 120-150 milyon civarı meblağa nasıl çıktı ilk önce buna cevap versin.
Balık hafızalı değilim geçen sezon devre arası o kadar sıkıntıya ısmail ismail hoca ne demişti önce benim futbolcularımın parasını ödeyin sonra transfer yasağı açarsınız demedi mi? Bu adama hain diyen bir başkan geçen sene ne verdin şampiyon takıma, sezonun rekorunu kıran Erdem özgencin ayrılışını hatırlayın adama ne kadar vefasızlık yaptı bu yönetim? Herkes hain olmuş ama bir tek bizim başkan gerçek Ankaragüçlü bende bir soru sorayım hani herkese yapıştırma yapıyorya 7 sene önce bizim kulübe başkan olmadan evvel hangi takımı tutuyordu? O kadar geçmişi var bir kez olsun bizim maçlara gelmiş mi evveliyatında?
Biz senden laf değil icraat istiyoruz, sezon başında yaşadığımız stad sorununu bile o kadar siyasetle iç içe olmana rağmen 19 mayısın yıkılmasını engelleyemeyerek gücünü bizlere gösterdin, bizleri o şehir bu şehir dolaştırıp durdun maça 1 gün kala stadın değişmesine bile gücün yetmedi, yenikenti bile taraftar baskısıyla alabildik, hakemler kaç hafta doğradı ama hep sessiz kaldınız. Devre arası parayı bana verin ben sizin yerinizede başkan olayım dedin ve kulüp kaosa giderken siyaseti kullanıp yasağı siyasetle kaldırdın buna bile para çıkmadı kulüpten ama bedava gelen topçuların parasını bile vermediniz. Siyaseti tehdit edip bakın yoksa oy vermeyiz muhabbetinden, bu armaya gönül vermiş birisi olarak ben utanıyorum, senin bu tutumuna hangi siyasi onay verir? Kulübün geleceğini yok etmeye doğru hızla gidiyorsun başkan, ya bu çizgini değiştir süper lig kulübü başkanına yakışır icraatlar yap ya da kulübü daha fazla yıpratmadan ehil insanlara teslim et. Örnek olarak cemal aydın melih gökçege baksan yeter sanırım. Seni, yaşanan güzel hatıralarla hatırlayalım kendini daha fazla yıpratma sayın başkan..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 20:53 
Kullanıcı avatarı

Başkentli yazdı:
Trabzonspor başkanı Ağaoğlu gibi bir başkanımız olsun istiyorum acaba olur mu ki?
Yiginer artık benim gözümde çıkaran başkan modunda birisi değil ilk önce çıkıp delikanlı gibi her şeyi a4 kağıda değil resmi verilerle net ve şeffaf bir şekilde açıklasın Pinto Djedje gibi adamları 200 bin€ gibi futbol dünyası için komik rakamlara nasıl elinden kaçırdı (bizim bilmediğimiz yerine daha iyi ve daha ucuz sol bek buldu da bizim mi haberimiz yok) bu sezon süper ligden aldığımız yüksek gelire rağmen ve oyunculara ödenmeyen paralarla birlikte bu borçlar geçen sene 40 milyondan bu sene tvde söylediği 120-150 milyon civarı meblağa nasıl çıktı ilk önce buna cevap versin.
Balık hafızalı değilim geçen sezon devre arası o kadar sıkıntıya ısmail ismail hoca ne demişti önce benim futbolcularımın parasını ödeyin sonra transfer yasağı açarsınız demedi mi? Bu adama hain diyen bir başkan geçen sene ne verdin şampiyon takıma, sezonun rekorunu kıran Erdem özgencin ayrılışını hatırlayın adama ne kadar vefasızlık yaptı bu yönetim? Herkes hain olmuş ama bir tek bizim başkan gerçek Ankaragüçlü bende bir soru sorayım hani herkese yapıştırma yapıyorya 7 sene önce bizim kulübe başkan olmadan evvel hangi takımı tutuyordu? O kadar geçmişi var bir kez olsun bizim maçlara gelmiş mi evveliyatında?
Biz senden laf değil icraat istiyoruz, sezon başında yaşadığımız stad sorununu bile o kadar siyasetle iç içe olmana rağmen 19 mayısın yıkılmasını engelleyemeyerek gücünü bizlere gösterdin, bizleri o şehir bu şehir dolaştırıp durdun maça 1 gün kala stadın değişmesine bile gücün yetmedi, yenikenti bile taraftar baskısıyla alabildik, hakemler kaç hafta doğradı ama hep sessiz kaldınız. Devre arası parayı bana verin ben sizin yerinizede başkan olayım dedin ve kulüp kaosa giderken siyaseti kullanıp yasağı siyasetle kaldırdın buna bile para çıkmadı kulüpten ama bedava gelen topçuların parasını bile vermediniz. Siyaseti tehdit edip bakın yoksa oy vermeyiz muhabbetinden, bu armaya gönül vermiş birisi olarak ben utanıyorum, senin bu tutumuna hangi siyasi onay verir? Kulübün geleceğini yok etmeye doğru hızla gidiyorsun başkan, ya bu çizgini değiştir süper lig kulübü başkanına yakışır icraatlar yap ya da kulübü daha fazla yıpratmadan ehil insanlara teslim et. Örnek olarak cemal aydın melih gökçege baksan yeter sanırım. Seni, yaşanan güzel hatıralarla hatırlayalım kendini daha fazla yıpratma sayın başkan..

Ağzına sağlık . Ek olarak sormak lazım Sivas maçı için 20 bin Euro pirim vaadetmiş takıma ne gerek var madem paran var pintoyu dje yi tutsana takımda yoksa yine üflediniz mi millete para vereceğiz diye bu arada UEFA dan lisans alamamışız hayırlı olsun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 22:45 
Kullanıcı avatarı

Ankaragücü'nün ilginç bir yönetim sistemi var hakikaten. İlk yarıda bir kadro kurdu, o kadro 20 puan aldı, paraları vermediler, topçular gitti. Sonra sıfırdan yeni bi takım kurdular, o takım da 20 puan aldı, onların da paralarını vermediler, şimdi onlar da gidecek :D Gülüyorum ama vallahi şaka gibi ya. Bu arkadaşlar futbolu bedava oynanan bir şey sanıyo galiba, sözleşme denen de oyuncuyu 5 aylığına oyalayan tuhaf bir kağıt parçası.

Bu yaz ilk yapılacak iş, bir kongre yapıp bu yönetimden kurtulmak olmalı ama neticeye bakarsan da adamlar başardı yani, ligde tuttular takımı. Nereye kadar böyle gider, orası soru işareti ama seneye en kritik haftada cart diye, mesela atıyorum, bi 6 puan silerlerse ki silerler, o zaman seyreyle gürültüyü. Şimdiden bu işleri sorgulamakta fayda var.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 22:49 
Kullanıcı avatarı

Bugüne kadar sadece beinsporttan gelen para bu yıl için 69.4 Trilyon (Göztepe maçı Haric)

Sıralamaya göre 10 milyon civarı da lig bitince gelecek.

Bugün yetkili bir arkadaş ile konuştuk , adam hesaplamış kurusu kuruşuna, bana gönderdi.

Bunların ne kadarı temlikli bilmiyorum ama duyduğum başka bi yer varki (Istanbul kaynaklı bi gazeteci) Isviçre bankalarından 160 trilyon civarı bi kredi söz konusuymus. Adamlar ligde kalın , biz vereceğiz demişler. Şu an yiginerin güvendiği olay bu. Ha parayı çekip nerelere harcar bilemem , çok ciddi paralar girdi klübe ama kimsenin parası ödenmedi. Bu paralar nereye gitti?

Konuşunca hain olunuyor ama kimse kusura bakmasında, gerizekalı olmaya gerekte yok. Adam gelmiş koca camiaya çökmüş, götürdüğü paranın haddi hesabı yok. ( gerçekten bi kaydı, kuydu, hesabı yok)

Sonrada Yiginer gelmiş, lig atlamışız, yok menemen yeniyormuş. Bu klubu buralara TARAFTAR getirmiştir. Aynı başarıyı ve parayı keciorengucunde, bugsasta, gençlerde bulamazdı! Tabi yolunuda.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 May 2019, 23:20 

tamer abi yiğiner'e 20-30 milyon civarı sponsorum var minvalli konuşmuş. yiğiner ligde kalalım konuşalım demiş. yeşil ışık yaktı gibi görünüyor ama gel yönetime gir diyip ona da bırakmaz yiğiner. siyasi desteği var tamer abinin, sağlam da Ankaragüçlü ama şuan ki borç yükünü 50 milyona felan bağlarımla düşünüyor ama imkansız. en iyi ihtimalde tamer abilere bıraksa onların da elindeki ekonomi ile bu kulübü döndürmesi imkansız ! ağcabağ felan zaten yok, gökçek hesabı kulübü yakar yine bırakmaz !

transfer yasağında bu dönem ki oyuncular yasak koymadan oluşan mebla 50-60 milyon lira. oyalanır da bu dönem ki oyuncuların yasağı da eklenirse 100 milyonu rahat geçer. sadece transfer yasağı bu !!! lig başında 15 milyon için ölüp geberdik ! geçen sezonla felan kıyas etmeyin, 2011-2012'in başına döndük. üstelik bu sefer alt yapımızda yok !

elimizde topçu diyeceğimiz(ki paralarını yatırırsa) pazdan, hector, altay, korcan, cebrail, 800 bin euroyu yatırırsa orgill, sözleşmesini uzatırsa kulisic hariç oyuncu yok ! en az 5 türk, 7-8 yabancı taransfer lazım ! 50 milyon net masrafı var en iyi ihtimalde kurulacak takımın ! yiğinere güvenin, kötü günler geçti, bizi 2. ligden çıkardı vs. goygoyundan başka ortada ne somut bir adım var, ne bir proje var, ne de umut var !

dere bitti ! yok o hain bu hain geç artık o işleri ! gerçekler var, rakamlar var, becerisizlik var, ahlaksızlık var, yalan var ! bugün bu zihniyetle mücadele etmezsek sonsuzluğun yolculuğu başlar, Allah istemedikçe de kimse durduramaz !

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 May 2019, 03:46 
Kullanıcı avatarı

Ankaragücü'nün Türk üstü bir dirayet ve yöneticiliğe sahip bir başkan ile en az 3-4 sezon Süper Lig'de geçirmesi lazım ki,işte o zaman sportif başarıdan gelen ve Süper Lig'in sonunda gelen para ile borcunu ödeyebilsin. Yoksa 100 milyon tl'lik borç kolay kolay pat diye ödenmez.

Ksk,Kocaelispor ve gırla bir sürü kulüp 30 milyon tl borcu var diye gün yüzü göremiyor alt liglerde.

Halbu ki 30 milyon tl borcu olan takım Süper Lig'e çıksa,zaten sezon sonu gelecek para ile borcunu kapar. Futbolcuların parasını sponsor zart zurt ödeyebilirse birde,işte bal kaymak o zaman.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3828 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Archers28, Bing [Bot], deniztarafı, dirk_heinen, Emboma, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, Lombardo, merdiven, rolanddeschain, saffet8, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye