Zaman: 30 Mar 2020, 10:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 25.Hafta | Galatasaray 2 - Konyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 00:35 
Kullanıcı avatarı

Açıkçası maçın böyle zorlu olacağını tahmin ediyordum. Alanya'nın ve Osmanlı'nın kazanmasının ardından, Konyaspor için daha da önem kazanmıştı bu maç. Üstüne de teknik direktör değişikliği ve Sergen'in de bize ters gelmesi, maçın zorlu geçeceğinin işaretiydi. Nitekim sıkıntılı olmasına rağmen, çok önemli bir 3 puan aldık.

Bu arada şunu da dile getirmeliyim, Sinan Gümüş taraftar tarafından aşırı mimlenmiş. Adam topu ayağına alır almaz, homurdanmalar yükseliyor. Hele hele pas hatası falan yaptığında, insanlar diğer oyunculara gösterdiği tepkinin 2 katını gösteriyor. Sinan konusunda biraz daha sabırlı, biraz daha pozitif olmalıyız düşüncesindeyim.

Son olarak da Volkan Şen konusuna değineyim. Bugün ortamı germek için ne gerekiyorsa yaptı. Tribüne dönüp el kol hareketi yapması, sürekli oyunu soğutması ve asıl dikkatimi çeken ise sedyeyle kenara gelip, 1 dakika sonra depar atması. Bu tarz adamların her seferinde yabancı sınırı gelmesini savunması ve dillerinden adamlık lafını düşürmemesi de apayrı manidar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 03:05 
Kullanıcı avatarı

Sneijderden sonra belhandayı 10numara pozisyonunda gormek cidden eziyet bizim için yıldırdı bizi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 07:15 
Kullanıcı avatarı

Pringles yazdı:
Bu arada şunu da dile getirmeliyim, Sinan Gümüş taraftar tarafından aşırı mimlenmiş. Adam topu ayağına alır almaz, homurdanmalar yükseliyor. Hele hele pas hatası falan yaptığında, insanlar diğer oyunculara gösterdiği tepkinin 2 katını gösteriyor. Sinan konusunda biraz daha sabırlı, biraz daha pozitif olmalıyız düşüncesindeyim.
.

Diğer takımlarda durum nasıl bilmiyorum ama bizde 3-4 senedir bu oyuncu yuhalama, homurdanma vs iyice tavan yapti artık. Cok antipatik bi hal almaya basladi.
Taraftarimiz bir oyuncuya takti mi takiyor, bu oyuncu macta harikalar yaratsa bile yaranamiyor. Iyi oynadiginda bile elestiriliyor. Birde bu "ben söylemiştim"ciler iyice bela olmaya basladi, sirf sevmedikleri oyunculari elestirebilmek icin, alinan galibiyerlerden cok bu oyuncularin kötü oyunlarina sevinenler. Bilmiyorum ama ben bundan baya rahatsiz olmaya basladim artik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 09:25 
Kullanıcı avatarı

maça çok güzel başladık. çok net iki pozisyonu da aptalca harcadı volkan.
ilk yarının son bölümü ve ikinci yarı doğal olarak var gücüyle geldi galatasaray ve hak edilen bir galibiyet aldı. resmen ezildik ikinci yarı. futbolcu kalitesi bu kadar. yapacak bir şey yok maalesef.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 10:04 

B a f e t i m b i G o m i s 8)

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 25.Hafta | Galatasaray - Konyaspor
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 10:09 

cenksahin1903 yazdı:
Gs balonunu sergen patlattı 4.olur gs en iyi ihtimalle hakemler dahi kurtaraamıyor

:lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 10:12 

O değilde Konyaspor tribünleri neden boştu?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 12:52 

ya bayağı bir baktım da anlayamadım bu serkan kırıntılı neden elini çekmiş?? acaba sene sonu seni gs ye alacağız falanmı dedi birileri?? mantıklı açıklaması olamaz bunun aynı kaleci ferhat gibi :oops: gs liler bu galibiyeti nasıl içlerine sindririyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 12:55 
Kullanıcı avatarı

BozyaKa35 yazdı:
O değilde Konyaspor tribünleri neden boştu?

öyle deme adamlar anadolu hükümdarı :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018, 14:02 
Kullanıcı avatarı

gruplarda var sıkıntı geçen haftaki malatya maçına cezalı oldukları halde garaj kapısından girdiler. kulüp bu yüzden 100 bin tl ceza aldı. yönetimde buna karşı bir tavır aldı sanırım. ama yinede şu deplasmana organizasyon yapmalıydı grup kendi imkanlarıyla. yoksa itin köpeğin ağzına laf veririz başka hiçbişey değil.

futbol olarak birşey oynayamadık maalesef. sindirdi adamlar bizi. mariano dirsek atıyor kırmızı görmediğine dua etmeliler ama sanki büyük bir hata olmuş gibi yönetim futbolcu taraftar hepsi itiraz ediyor stadda. top toplayıcıları bile topu vermiyor kendiler öndeyken. hakemde bir noktadan sonra pısıyor. bunu herhangi bir anadolu takımı yapınca evinde itici oluyor. emek hırsızı oluyor. ama bunlar yapınca adına cehennem diyorlar , taraftar baskısı diyorlar.

yatarak başkaları para kazanır diyen şahsiyetsiz iyi biliyor galiba o işlerden ne kadar nasıl para kazanıldığını. futbol yüzünden böyle ahmakça yorumlar yapmayın. yarın birgün futbolcun zaman geçirmek için uğraştığında aklına bu yorumun gelir ve utanıp sorgularsın umarım kendini.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kadıkaltı10, Lombardo, Lupus7, mmcg, PMB10ALTI, sıfıryedi1966, spartacus1903, tombulşişe, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye