Zaman: 21 Eki 2018, 06:02

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 22.Hafta | Bursaspor - Yeni Malatyaspor
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 10:40 
Kullanıcı avatarı

18.02.2018
13.30
Büyükşehir Belediye Stadı

Mina,Chebake cezalı.Khalid,Dia sakat.Kalan 13 haftada 13 puan şart bir an önce bu puanları almalıyız.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 22.Hafta | Bursaspor - Yeni Malatyaspor
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 11:07 

İçerdeki maçları bir şekilde alıp alttan kurtarmamız lazım kendimizi ama tribünün yarısından fazlası cezalı,bu paspallar tribün olmadan maç falan alamaz yine başlıyoruz gerilim dolu haftalara girmeye.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 11:12 
Kullanıcı avatarı

ne olursa olsun 3 puan alınması gereken maçlardan biri, bir an önce 40 puana ulaşıp kendimizi uzak tutmamız lazım alt bögeden, iki gözümüzün çiçeği pablomuz bu maçta dönecek büyük ihtimalle, sow'un da dönmesiyle galibiyet alacağımızı düşünüyorum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 11:15 

Bu maç sonrası ya filmler kopar ya da nefes alırız .. İnşallah nefes alırız kaostan bıktık .

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 11:50 
Kullanıcı avatarı

bu maçtaki cezaların tribün doluluğunu etkilememesi lazım bir şekilde ama nasıl? işte bunun cevabını cin fikirli yönetimimiz bulacak.

taraftar gücünü arkasına almadan bu takım atak dahi yapamaz. o yüzden pazar günü o stadyumda minimum 20-25 bin kişi olmalı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 12:11 
Kullanıcı avatarı

Bursaspor Batalla'sız çok kötü özellikle deplasmanlarda, Alanya maçını 90 dk. izledim golü bulduktan sonra maç bir 1-0 iken 4'e 2 yakalayıp atamadılar tek önemli pozisyonlarıydı ve dönen top gol oldu ilk yarı 1-1 bitti, ikinci yarı Alanya ipi aldı eline biraz da Junior Fernandes'in şansı vardı çarptıra çarptıra yazdı iki gol, 3-1 den sonra net kaçırdıkları bir anda farka gidecek oyun sergilediler, Akhisar maçında da özetlere baktım nitekim Yusuf Erdoğan ile kaçan çok net bir pozisyon var. ikinci yarı Stancu'nun enfes pasında ismini hatırlayamadım Osmanlı'dan gelen golcü yararlanamadı sonrasında bir kaç karambol yine de puan almaya yetmedi, içerde Beşiktaş maçının ikinci yarısını izledim Beşiktaş'lı futbolcular ve Harun arasında geçti maç, seyirci desteğiyle içeride farklı oynuyor adamlar buna Batalla'da eklenirse galibiyet kaçınılmaz olur, bizim için bir puan çok iyi eksiklerimiz fazla nitekim

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 12:19 
Kullanıcı avatarı

Birkirkara yazdı:
bu maçtaki cezaların tribün doluluğunu etkilememesi lazım bir şekilde ama nasıl? işte bunun cevabını cin fikirli yönetimimiz bulacak.

taraftar gücünü arkasına almadan bu takım atak dahi yapamaz. o yüzden pazar günü o stadyumda minimum 20-25 bin kişi olmalı.

bilet fiyatlarını daha uygun hale getirerek yapılabilir. esasında sene başından itibaren yapmak lazım ya neyse.. maça gelecek olursa mutlak suretle yenmek zorundayız. beraberlikte bile tahmin ediyorum hoca ve başkanın son maçı olacaktır.

malatyadan gelecek arkadaşlara da kazasız belasız yolculuklar

En son gemliktayfa16 tarafından 12 Şub 2018, 12:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 12:19 

Biri ekmegini yedigim yasadigim sehir digeri hanim tarafindan yari memleket hakeden kazansin seyir zevki yuksek mac olur umarim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 12:31 

Önceden herkesi yenebilecek bir takımken, artık herkesin yenebileceği bir takım olduk.Bu geçen senelik bir olay değil şampiyonluktan sonra lig 3. lüğünden sonra gelen bir olay. Sayısız transfer yaptık bonservisi ile sattığımız oyuncusu sayısı 5i geçmez, aldığımız oyuncuların yüzde doksanı Bursaspor formasını giyecek hakedecek oyuncu değilken, hepsi milyon dolarları götürdü.

Yönetim olarak Erkan Körüstan,Recep Bölükbaşı, Ali Ay hepsi çöküşümüze 1 tuğla koydular. 3 milyonluk bursada rahmetli Yazıcı gibi bir adam daha çıkmadı,çok yazık gerçekten. Biz önceden de düşmeye oynuyorduk bu durumlara çok yabancı değiliz. Ama ne bu kadar borcumuz vardı,nede böyle yönetim hataları vardı. Milyon dolarları alıp bu kadar boş futbolcularda yoktu. Çok yazık oluyor bu şehrin insanlarına kimin emeği varsa ben hakkımı helal etmiyorum.

Maça gelince yensekte yenilsekte bişey değişmeyecek, geçen seneden ders almadık bu gidişile alacağımız bir durumda olmayacak. Durumun hocadan kaynaklandığını düşünmüyorum. Yönetimsel olarak verilen sözlerin tutulmaması ve kiralık oyuncuların olayı sahiplenmemesi ve yabancı (Afrikalı) oyuncuların çokluğu nedeniyle bu durumdayız. Hocaya gelince ikinci yarının başından beri formsuz hele bu son maçtaki oyuncu değişikliği oyuna müdahalesi gerçekten korkunçtu. Ligin ilk yarısında da kötüydük ama bu kadar değildik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2018, 19:18 
Kullanıcı avatarı

Hocanın son şansı olabilir bu maç ne yapıp edip galibiyetler almamız gerekiyor geçen seneden sonra bu sene de böyle şeyleri hiç yaşamak istemiyoruz camia olarak inşallah yönetim takım ve hoca da bunların farkındadır Batalla antrenmanlara başlamış muhtemelen oynayacak olması biraz olsun umut verdi galibiyet adına sen mevzuyu biliyorsun kaptan

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], ymzdmr

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye