Zaman: 14 Ara 2017, 17:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 258 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: 15.Hafta | Kayserispor 1 - Beşiktaş 1
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2017, 20:15 
Kullanıcı avatarı

Tarih: 10.12.2017
Saat: 19.30
Stad: Kadir Has Stadyumu

Galatasaray maçında güzel futbol ile net bir 3 puan aldık.Bunun anlam kazanması için önümüzdeki 3 maçı kazasız belasız atlatmamız lazım.Kazanmaktan başka çaremiz yok.Kayserispor’un bu sezon gösterdiği performans takdire şayan.Çok zorlu bir deplasman olacak.1-0 olsun bizim olsun.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 15.Hafta | Kayserispor - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2017, 20:43 

Yerimizi alalım:) Beşiktaş bu maçta beraberlik alırsa yatsın kalksın dua etsin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2017, 20:57 

Denizin yazdı:
Yerimizi alalım:) Beşiktaş bu maçta beraberlik alırsa yatsın kalksın dua etsin.

dedi 3 gün önce 3 yiyen adam.
Ben de diyorum ki Beşiktaş ligin ilk yarısı bitene kadar puan kaybetmeyecek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2017, 21:06 

İşler çok karıştı yalnız bugün ts kazandı diyelim onuda katarsak köşeden 8.sıradaki tsnin liderle arasındaki fark 8 arasındakiler 29-26-26-26-24-24-22 diye sıralanmış haftaya bu maç var bizde bursa ile oynayacağız sezon sonuna kadar böyle gitse efsane olur aslında.

en son 2009 sezonunda olmuştu böyle 4-5 takım başabaş gidiyordu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2017, 22:34 
Kullanıcı avatarı

Üç sezondur Kayseri'de kazanmamıza rağmen Kayseri deplasmanlarını sevmem ve potansiyel puan kaybı yeri olarak görürüm. Bunda 2007-2013 arası oynadığımız maçların büyük etkisi var tabii. O süreçte oynadığımız 7 deplasman maçının 6'sını kaybetmiş, bu kaybettiğimiz maçların hiçbirinde gol dahi atamamıştık. O süreçteki maçların etkisiyle Kayserispor, Kayseri'de oynanan maçlardaki galibiyet sayılarında 9-8 üstün hatta.

Takım, son dönemdeki taraftar ve medya bazlı eleştirilere çok iyi reaksiyon verdi. Mükemmel bir derbi galibiyeti yaşattılar. Aslında o derbiden hemen sonra Kayserispor deplasmanı önce sıkıntılı gözükse de, takımın motivasyonunu koruması için üst sıralardan bir takımla karşılaşmak avantaj da olabilir. Burada Kayserispor'un sahaya ne için çıkacağı da önemli. Ben bu sezon tribün gücünü de arkalarına almışken galibiyet için çıkacaklarını düşünüyorum.

Bizim devreyi 35 puanla bitirmemiz şart. Belki daha önce sürpriz puan kayıpları yapmasaydık bu maçtaki beraberliğe üzülmezdik ama şu an itibariyle birçok takım şampiyonluk havasına girmişken galibiyet şart artık.

Velhasıl, güzel maç olacak...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 03:43 

Zmajevi yazdı:
Üç sezondur Kayseri'de kazanmamıza rağmen Kayseri deplasmanlarını sevmem ve potansiyel puan kaybı yeri olarak görürüm. Bunda 2007-2013 arası oynadığımız maçların büyük etkisi var tabii. O süreçte oynadığımız 7 deplasman maçının 6'sını kaybetmiş, bu kaybettiğimiz maçların hiçbirinde gol dahi atamamıştık. O süreçteki maçların etkisiyle Kayserispor, Kayseri'de oynanan maçlardaki galibiyet sayılarında 9-8 üstün hatta.

Takım, son dönemdeki taraftar ve medya bazlı eleştirilere çok iyi reaksiyon verdi. Mükemmel bir derbi galibiyeti yaşattılar. Aslında o derbiden hemen sonra Kayserispor deplasmanı önce sıkıntılı gözükse de, takımın motivasyonunu koruması için üst sıralardan bir takımla karşılaşmak avantaj da olabilir. Burada Kayserispor'un sahaya ne için çıkacağı da önemli. Ben bu sezon tribün gücünü de arkalarına almışken galibiyet için çıkacaklarını düşünüyorum.

Bizim devreyi 35 puanla bitirmemiz şart. Belki daha önce sürpriz puan kayıpları yapmasaydık bu maçtaki beraberliğe üzülmezdik ama şu an itibariyle birçok takım şampiyonluk havasına girmişken galibiyet şart artık.

Velhasıl, güzel maç olacak...

kayserinin eski stadı zemin ve yapı olarak çok kötüydü.o stada giden hiç bir takım oynamak istemezdi.kadir has yapıldıktan sonra kazanmaya başladık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 05:24 
Kullanıcı avatarı

gerrard1987 yazdı:
kayserinin eski stadı zemin ve yapı olarak çok kötüydü.o stada giden hiç bir takım oynamak istemezdi.kadir has yapıldıktan sonra kazanmaya başladık.

Haklılık payın var hocam, bahsettiğim 7 maçlık süreçteki ilk 3 maç Kayseri Atatürk'teydi dediğin gibi. Hatta Kadir Has Stadı'ndaki ilk maçı da biz kazandık 1-2 (2009-10) ama sonra bir 3 yenilgi de orada aldık. Son dönemde ise biz üstünüz.

Kayseri Erciyes'e karşı Kerim Frei'ın golleriyle 1-2 öne geçtiğimiz maçta son dakikalarda yediğimiz gollerle 3-2 yenildiğimiz maç da Kayseri deplasmanlarını sevmeme nedenlerinden biridir.

Neyse, hayır düşünelim hayır olsun. :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 06:58 
Kullanıcı avatarı

Şumudica ve takımı beni çok şaşırttı, ligin bu aşamasında bu kadar puan toplayabileceklerini hiç düşünmedim, pozitif oynayan bir takım ve performansları gerçekten göz kamaştırıcı.
Kayseri’de oynadığımız maçlar hep sert ve genelde az gollü bitmiştir, bu kez daha iyi bir Kayserispor’la karşılaşacağız, ben kazanacağımızı düşünüyorum, dolu tribünlere karşı güzel bir maç olur.
Çok transfer yapmasına rağmen ve yeni kurulan takım görüntüsü olsa da Kana-Biyik, Deniz, Güray, Mendes, Umut gibi geçen seneden takımı bilen, tecrübeli ayaklara ve kenarda Asamoah Gyan gibi her zaman tehlikeli olabilecek bir golcüye sahipler.
Oynarsa Talisca’nın maçı olur gibi, deplase olacak renktaşlarıma şimdiden kazasız, belasız yolculuklar dilerim.
Başarılar Beşiktaşım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 07:48 

Üstelik bizim eski stadyumun zemini Kadir hastan uç kati daha iyiydi ekme çimdi o stad neden öyle denildi anlamadım.

Maça gelecek olursak BJK hangi hedeflerle geliyorsa bizde ayni hedeflerle çıkacağız sahaya o yüzden zevkli, çekişme dolu bir maç olacağını düşünüyorum Alanya maci hiç tad vermedik ama bizimkilerin rakibe göre oynaması gibi bir gerçek var insallah puan alırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 09:01 

ben kayseri gibi iyi takımlardan korkmuyorum, iyi takıma karşı bizimkiler de iyi futbol oynuyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 258 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: adarya, Bing [Bot], Birtan61, blodhemn, bonbonera, brkbahadur, budge, catoni, Delarey1925, dogmatiksk, Es1967, esgres, Fankara, forzaaaa, Google [Bot], Gurbetci, hoppala, ılgaz, JeiJey26, kLagESES, ksba1903, Majestic-12 [Bot], pablo10batalla, seco1903, sencokyasa1925, SeyitKöy, Skunk1963, TaqTaq, Yahoo [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye