Zaman: 21 Tem 2018, 11:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 200 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Bursaspor | 2017-2018
MesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2017, 22:24 
Kullanıcı avatarı

Lig bitti dert bitmedi. Yönetim inadına devam ediyor, imza toplama süreci devam ediyor.

Olası kongrede kim aday olur, bu çapsızlar kalırlarsa muhtemelen küme düşürür. Çadır çok karışık.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Bursaspor | 2017-2018
MesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2017, 23:54 

İlhan Parseker aday olursa kesin başkan seçilir. Eğer öyle bir ihtimal olursa Recep Altepe belasından kurtulduğumuz gibi 1-2 sezon içerisinde akp tarafından küme düşürülürüz.

Benim tek umudum Recep Altepe yi görevden almaları. Sonrasında ne kukla Ali Ay kalır nede başka biri.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 00:34 

En baştan Recep Altepeden başlayalım,

Yalanlar üzerine başlayan bir stadyum macerası,yerinde yapılacak büyütülecek derken şehrin ortasına hançer gibi yerleştirilen hergün biraz daha dereye kayan, inşaatında vefat eden işçiler,vinç devrilmesi yüzünden ölen taksici,2 şirket batıran ve 6 sene olmasına rağmen bitirilemeyen bir stad. Recep Altepe aslında ülkedeki siyasi tezahürün Bursa yansımasıdır.Bursaspora büyük destek vermiş olabilir, ama çok büyük zararlarda vermiştir. En basiti Belediyede çalışan insanlar.

Ali Ay çok iyi bir insan olabilir,ama futboldan gram anlamayan, sürekli kandırılan hatalarından ders almayan,bir inat uğruna neredeyse takımı düşerecek bir vizyonda daha doğrusu vizyonsuzlukta bir adam,yanındaki Ali Ademoğlu denen adamın bir sene içinde verdiği demeçlere bakarsanız anlarsınız zaten. Hamza ile başlayan 2.lig ayarında transferlerle geçen bir dönem, sonrası zaten malum. Kongre olursa kim gelir kim gider bilmiyorum ama pekte başkan çıkacak hava yok Bursada.

Futbolcular aslında bu işin buraya gelmesine sebep olanlardır. Kaliteleri zaten yerlerde onu biliyoruz ama bizim bu durumlara düşmemiz lazımdı. Şu kadrodan Kaleci Mert, Erdem Sivok,Jovic Furkan Özçal Şamil Del Valle John Deniz Yılmaz gibi çöplerin acilen temizlenmesi lazım. 2 Stoper bir sağbek bir orta saha 2 kanat ve 1 santrafor acil olarak alınması lazım yoksa bu senenin en büyük düşme adayı oluruz.Daha teknik direktörümüz belli değil, staff ekibi vs kim olacak,ama şuanki kadroda Mustafa Er,Ganchev ve kondüsyoner Giovanni nin kesinlikle Bursasporun demirbaş ekibinde olması ve td kim gelirse gelsin bu adamların klupte kalması gerekir.

Taraftar olarak resmen bir travma yaşıyoruz, yeni stad pasolig,başarısızlık vs derken en kötü tribün performansımızdır herhalde bu sene. Taraftar olarak çok bölündük ve böyle giderse bölünmeye devam edeceğiz gibi görünüyor. Gelecek adına maalesef bizim adımıza hiçbirşey iyi gözükmüyor. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 04:50 
Kullanıcı avatarı

Ali Ay iyi insan
Futboldan anlamiyor
Hata ustune hata yapiyor
ve camiayi dibe vurdurdu.

Bir Galatasarayli olarak Dursun Ozbekten bahsediyorsunuz sandim :lol:
Akrabalar mi acaba?

sizi en iyi biz anlariz bu yetersiz baskan konusunda, ayni derden muzdarip haldeyiz cunku!
herseye ragmen bir daha bu seneki stresi yasamamaniz dilegiyle.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 10:22 

2 en fazla 4 sezon sonra küme düşeceğimizi düşünüyorum.
Önümüzde ki sezon da en iyi derecemiz 12.lik olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 10:39 
Kullanıcı avatarı

Jorguera ve Batalla gittikten sonra göreceğim yönetimi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 10:57 
Kullanıcı avatarı

Bu yönetim kalırsa kesin düşeriz öyle bu seneki gibi iş son haftaya da kalmaz gitmedikleri her gün insanlar biraz daha Bursaspordan uzaklaşacak her türlü zararlar yani bunlar giderse yerine kim gelecek orası da muamma gelecek pek parlak görünmüyor

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 10:57 
Kullanıcı avatarı

Eskiden olsa kongre kararı aldırırdık ama bizde eski gücümüzde değiliz demekki taraftar olarak Ali ay başkan hala , bu sene direkten döndük önümüzdeki sezon ilk yarıda garantileriz küme düşmeyi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 11:10 

Şu saatten sonra sancılı bi kongre süreci bizi lig başlamadan küme düşürür. 3-5 telefonla bi gecede takım kurulan zamanları geçtik, ortalama bi takım bile yeni sezon planlarına ocak ayında başlıyor. Ali Ay bu sene de başkan olarak kalmalı. Ama ekibini baştan sona değiştirmeli. Ben böyle dedikçe de istifa kabul etmemeler falan hata üstüne hata yapıyor başkan.

İnanın ben de en az sizin kadar sevmiyorum Ali Ay'ı güvenmiyorum. Ama bi takvime bakın kongrede kaybedeceğimiz bir ay bizi nerelere götürür.
Bi kere bi hatandan dön be Ali Ay. Dön ki 2018 mayısta rahatça sen yoluna biz yolumuza diyebilelim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 11:37 
Kullanıcı avatarı

argentinastyle yazdı:
Şu saatten sonra sancılı bi kongre süreci bizi lig başlamadan küme düşürür. 3-5 telefonla bi gecede takım kurulan zamanları geçtik, ortalama bi takım bile yeni sezon planlarına ocak ayında başlıyor. Ali Ay bu sene de başkan olarak kalmalı. Ama ekibini baştan sona değiştirmeli. Ben böyle dedikçe de istifa kabul etmemeler falan hata üstüne hata yapıyor başkan.

İnanın ben de en az sizin kadar sevmiyorum Ali Ay'ı güvenmiyorum. Ama bi takvime bakın kongrede kaybedeceğimiz bir ay bizi nerelere götürür.
Bi kere bi hatandan dön be Ali Ay. Dön ki 2018 mayısta rahatça sen yoluna biz yolumuza diyebilelim.

Ya zaten herkes çevresini değiştirip devam etsin diye bekliyor, senin gibi düşünüyor da adam inatçı vazgeçmiyor. Yoksa şimdiye kongre için 3 bin imza toplanırdı.

Eskişehirli Hasan Hüseyin ismi düşmeye başlamış. Kimin adamı? Pulat. :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 200 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, ayd06an, banamüsade, BarisCan, Başkentli, Bing [Bot], gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kapalıüst, maine, Marea, montevideo, MuTe, sscn34

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye