Zaman: 20 Ağu 2019, 22:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 34. Hafta | Konyaspor - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 22:01 
Kullanıcı avatarı

Ya neymiş onların 3. Lüğüne laf yaptım Davutoğlu dedim diye laf sokmuşlar. Ya cahil Çomar. Senin neyine koca Beşiktaş'a laf söylemek. Tarihindeki en büyük başarın 2. Lig şampiyonluğu. Bir sene üstte kaldın diye boş konuşuyorsunuz. 15. Olduğunuz sene 2000 kişi vardı tribünlerinizde.

Tepki için adam gider biletleri 1 lira yapar ki gene o stadı dolduruyoruz der. Ceza bize işlemez der. 500 lira yapman şampiyona ve maç izleyememiş kendi taraftarına ihanettir m

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 22:26 
Kullanıcı avatarı

çomar senin babandır büyüklüğü ligde ki başarı veya sonunda tenikeden verilen kupa olarak gören aciz düşünceler burada bizlere tavsiyelerde bulunur olmuşlar ayrıca ağız bükerek davutoglu felsefesi yapıp konyalıları kücümseme derdine girmişler daha dün baskanın beşiktaslı bakanlarımız var onlar bizi tebrik etti diye ulusal kanallarda konusuyordu yoksa bu konuyu tribün bölümüne taşıyıp alanyanın bakanı var bak bak beşiktasında bakanı varmış diyemi konusacagız veya osmanlı macında hoplayıp duran abdullah gül niye hoplayıp duruyormuş diye araştırmalaramı gireceğiz yada ''Sayın cımhırbaskanım' diye ceket dügmelerini ilikleyen kişilerin amacı neymiş diye araştırma içinemi gireceğiz siyaset konusunda en baba yalama yıkamayı kim yapıyor bunu herkes biliyor herkes kendi kapısının önünü süpürsün sonra gelip buraya söz söyleme hakkı olsun. Aklı başında konuşanları tenzih ederim biz 10 sene öncede vardık 50 sene öncede ama millet işine gelmek istediği gibi görüyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 22:33 

FONTE yazdı:
ben konyaspor'un yerinde olsam istanbulda oynardım..mesela 5.000.000 tl nakıt isterdim.hiçbir seye karısmazdım..

Biz istemeden bu miktara yakın bie miktar teklif etti Beşiktaş, camiamız tarafından kabul görmedi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 22:36 

damacana yazdı:
Yani hangi kulüp hangi taraftar olursa olsun, ne sebeple de yapılırsa yapılsın 400-500 liralık bileti savunmak prensip olarak yanlıştır arkadaşlar. Üçüncü olmuş, rekor puan almış takımı Avrupa Ligi'ne uğurlamak isteyen kombinesiz Konyaspor taraftarının mağdur olması da cabası.

Bir de zaten Beşiktaşlı bunlar denmiş, yahu passolig denen zıkkım bu ayrımı yapmıyor muydu, yani oraya girecek taraftarın Konyasporlu olduğu varsayımı üzerinden gerçekleşmiyor mu bu satışlar? Öyleyse yönetim kazığı kime atmış oluyor, varın siz karar verin.

18-19 bin kombinelinin ilgi göstermesi halinde gene iyi atmosferde oynanacaktır, iki başarılı takımın maçı, kimsenin keyfi kaçmayacaktır.

Ya biz anlatamıyoruz ya da siz anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Yaklaşık 20 bin kombinelinin en azından üçte biri ceza aldı, asıl mevzumuz bu, bir idrak edin artık :roll:

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 22:44 

Uhg yazdı:
LitexLovech yazdı:
Konyaspor taraftarında gereksiz bir ego oluşmuş şimdiden Allahtan bir 3.oldular susmazlar şimdi senelerce.

İki takımında bir amacı kalmadığına göre şampiyon olmuş takımın isteğine göre maçın saati , günü değişebilir.

Sene boyunca tüm kanallarda küfür edilmeyen tribün olarak lanse edilen Konyaspor tribününün kupa maçında bize ettiği küfürler hala akıllardayken biz küfür etmeyiz , biz şöyle tribünüz biz böyleyiz diye ağlamalarına anlam veremiyorum.

hangi kupa maçında kime küfür etmişiz...? bak bak hala akıllardaymış bir de.
senin aklından zorun var sanırım. yoksa bu yapılanları lig sıralamasıyla değerlendirmek akıllı bir insan işi olmaz.
beşiktaş taraftarı buradaki maçta bize küfür etti asıl... koro halinde 5 dk.
tabi gözlemciler bizim olmayan küfürlerle uğraştığı için sizin alenen küfürleriniz not alamadılar... sonuçta bjk şampiyonluğa koşuyor kim uğraşacak küfürle tutanakla cezayla...

Cezalar da standart yok, kupa maçında çirkin tezahürat vardı, koyun şu beşiktaşa tvye net geliyordu.

SM-J500FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2016, 08:37 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Cezalar da standart yok, kupa maçında çirkin tezahürat vardı, koyun şu beşiktaşa tvye net geliyordu.

SM-J500FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bizim bunu söylememizi duydun bjk tribününün "mübarek kentin o. çocukları" bestesini duymadın demek... normal ama, gözlemci de duymamış demek ki sevk bile edilmediler...
bu ülkede adalet 3 imtiyazlı kulüp etrafında dönüyor.
bir kaç post önce bize çomar yakıştırması yapan mahlukun zihniyetinde hepsi basını federasyonu bakanları vekilleri vs...
elbet bu iğrenç düzeniniz yıkılacak bir gün. çomar diye aşağıladığınız anadolu ananızdan emdiğinizi burnunuzdan getirecek.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2016, 12:21 
Kullanıcı avatarı

Gagoz yazdı:
damacana yazdı:
Yani hangi kulüp hangi taraftar olursa olsun, ne sebeple de yapılırsa yapılsın 400-500 liralık bileti savunmak prensip olarak yanlıştır arkadaşlar. Üçüncü olmuş, rekor puan almış takımı Avrupa Ligi'ne uğurlamak isteyen kombinesiz Konyaspor taraftarının mağdur olması da cabası.

Bir de zaten Beşiktaşlı bunlar denmiş, yahu passolig denen zıkkım bu ayrımı yapmıyor muydu, yani oraya girecek taraftarın Konyasporlu olduğu varsayımı üzerinden gerçekleşmiyor mu bu satışlar? Öyleyse yönetim kazığı kime atmış oluyor, varın siz karar verin.

18-19 bin kombinelinin ilgi göstermesi halinde gene iyi atmosferde oynanacaktır, iki başarılı takımın maçı, kimsenin keyfi kaçmayacaktır.

Ya biz anlatamıyoruz ya da siz anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Yaklaşık 20 bin kombinelinin en azından üçte biri ceza aldı, asıl mevzumuz bu, bir idrak edin artık :roll:

Dostum onlar da başkalarına aktarırlar biletlerini, mesele o değil ki bak ne diyorum, sen ya da ben taraftarım diyorsak sebebi ne olursa olsun 400-500 liralık bilete rıza göstermemeliyiz. Çünkü bu uygulama daha evvelinden de yapıldı bundan sonra da yapılacak. Sen bunu bugün olumlarsan, yarın başka bir yerde senin de başına gelebilir. Zaten bütün yönetimler taraftarları yolunacak kaz gibi görmeye başladı, bir de biz buna rıza göstermeyelim, genel bir şey söylüyorum yani, alakası yok Konyaspor camiası ve taraftarıyla. Avrupa Ligi gruplarında başarılar dilerim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2016, 16:39 

İnsallah güzel maç olur , sezonun en iyi 3 takımından 2 sinin maçı , bol gol ve heyecan bekliyoruz.

Keşke bizim tarafın biletleri uygun olsaydıda , tribünlr karşılıklı olsaydı şimdi satış durumu nedir bilmiyorum ama haksızlık yapılmış BJK taraftarına(her nekadar hedef TFF olsada en büyük cezasını BJK liler çekecek)

Neyse genede seviyoruz Konyayı , her türlü dedikoduya ragmen FB maçında mükemmel bir mücadele göstermeleri her türlü övgüyü hakediyor bizce...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2016, 17:44 
Kullanıcı avatarı

greed yazdı:
Ya neymiş onların 3. Lüğüne laf yaptım Davutoğlu dedim diye laf sokmuşlar. Ya cahil Çomar. Senin neyine koca Beşiktaş'a laf söylemek. Tarihindeki en büyük başarın 2. Lig şampiyonluğu. Bir sene üstte kaldın diye boş konuşuyorsunuz. 15. Olduğunuz sene 2000 kişi vardı tribünlerinizde.

Tepki için adam gider biletleri 1 lira yapar ki gene o stadı dolduruyoruz der. Ceza bize işlemez der. 500 lira yapman şampiyona ve maç izleyememiş kendi taraftarına ihanettir m

Sana mi soracaz çomar cocugu seni. Sevinmek icin sevmedik dersin kupa yaristiriyosun, ikinci takimim da Liverpool o zaman gel laf et hadi. Diger besiktasli arkadaslar kusura bakmayiniz.

Sent from my ASUS_Z00LD using Tapatalk

Konyaspor

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2016, 18:28 

hayirliisler yazdı:
Benim anlamadigim Besiktas'in stadinda bilet fiyatlari 150-1150 arasi degisiyor. Ortalama 400-500 liraya denk geliyor. Fb ve Gs de durum farkli degil. Konya basta 30 liradan satiyodu federasyona tepkisinden fiyat yukseltti ama zaten bu takimlari izlemenin bedeli bu. Deplasman tribununde acik-kapali-numarali ayrimi olamayacagina gore ortalamanin olmasi normal. Neden ic saha maclarinizda klubunuz kazanirken sesiniz cikmiyo da Anadolu'da olunca caz yapiyonuz. Once kendi stadinizin fiyatlarini dusurun. Konyalilar Besiktas'ta 150 den, Besiktaslilar Konya'da 30 dan. Takimlar ayni stadlar da yeni, adalet mi bu.

Bana gore Turkiye'de kale arkalari 20-30, kapali 50-100 civari olmali. Numaraliyi yuksek tutabilirsin.

ligin ilk yarısındaki maçta konyaspor'a 20 tl den bilet satıldı başakşehir stadında yine aynı şekilde kupa maçında da uygun fiyattan satıldı. ama konyaspor bize kupada 50 tl(mantıklı fiyat), bu maçta da 455 tl gibi bir ücret belirledi.
bu arada stattaki şampiyonluk pankartı için teşekkürler...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 41Kocaelili, asparagas63, Avanti, Bing [Bot], Bizans1905, Bozkurt1903, damacana, derince89, FBSK, Footballer16, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, karadeniz, kasadaparayok, Kocaeli, körfezlee, Lazarov, Marea, Sakaryaspor77, Spanksk, Tatangas, voyvoda, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye