Zaman: 25 Ağu 2019, 22:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 34. Hafta | Konyaspor - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 17:03 
Kullanıcı avatarı

KaraKfY yazdı:
Gözlemci neden böyle bir şey yapmak işteşinki?
Yemin ediyorum kazasız belasız atlattık şu sezonu şampiyonluktan çok sezonun bitmesine sevindim.

Hakem ataması yapılır Fenerli çıkar Beşiktaş'ın çocuğunu verdiler der.
Diğeri çıkar Beşiktaş'ı şampiyon yapmak istiyolar der.
Bir başkası çıkar yine hakemle aldınız der.

Konyaspor 3.lüğü garantilemiş zaten iş garantilendikten sonra tribünleride boştu bence 3.lük fazla konuşulmadı diye gündem yaratmaya çalışıyolar.

Bu sezon her takım saçma sapan cezalar aldı ama böyle fiyatları ilk defa görüyoruz.Sezon ortası olsa neysede ligin son haftası saçmalamış Konya yönetimi.

:)
bismillah.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 17:19 
Kullanıcı avatarı

Fydor yazdı:
Konya başkanı bundan yaklaşık 1 ay kadar önce Beşiktaş şampiyonluğu garantilerse bizde 3.'lüğü garantilersek son maçı Vodafone Arena'da oynarız demişti ama ne hikmetse birden dönmüş. Bir kere sözünün eri olacaksın yanardönerlik iyi bir şey değil.

konya başkanı bundan yaklaşık 1 ay önce oo haberin yalan olduğunu açıkladı ilk başta adam böyle bir söz söyledimi diye bir araştır sonra gel burada yorum yap kendiniz uyduruyorsunuz kendiniz inanıyorsunuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 17:30 
Kullanıcı avatarı

serseri42 yazdı:
Fydor yazdı:
Konya başkanı bundan yaklaşık 1 ay kadar önce Beşiktaş şampiyonluğu garantilerse bizde 3.'lüğü garantilersek son maçı Vodafone Arena'da oynarız demişti ama ne hikmetse birden dönmüş. Bir kere sözünün eri olacaksın yanardönerlik iyi bir şey değil.

konya başkanı bundan yaklaşık 1 ay önce oo haberin yalan olduğunu açıkladı ilk başta adam böyle bir söz söyledimi diye bir araştır sonra gel burada yorum yap kendiniz uyduruyorsunuz kendiniz inanıyorsunuz.

Ne yalanı adam açıkça söylemiş işte haber linki. İşine gelmeyince yalanlar tabi.

http://www.milliyet.com.tr/konyaspor-da ... orerhaber/

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 17:45 
Kullanıcı avatarı

adam bana fanatik'in yaptığı haberin linkini attı ya la
Bak yalan değil yalan olsa fanatik yazmaz der gibi hemde. Kontv de 1.5 saat lık videosu var full hd yayın internetden bul izle öyle birşey demedim diyor tavsiye :) ha bu arada falcao beşiktaş'a gelmiş fikret orman instgram'dan fotoğrafını beğenmişli bir haber gördüm onuda bildiriyim sana şimdi gidipte fanatik'de zaman harcama git storeden formasını kap diye dedim hay allahım :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 18:40 

Fydor yazdı:
serseri42 yazdı:
[quote="Fydor"]Konya başkanı bundan yaklaşık 1 ay kadar önce Beşiktaş şampiyonluğu garantilerse bizde 3.'lüğü garantilersek son maçı Vodafone Arena'da oynarız demişti ama ne hikmetse birden dönmüş. Bir kere sözünün eri olacaksın yanardönerlik iyi bir şey değil.

Ne yalanı adam açıkça söylemiş işte haber linki. İşine gelmeyince yalanlar tabi.

http://www.milliyet.com.tr/konyaspor-da ... orerhaber/[/quote]
Sende haklısın medyadaki her haber doğru :) Zlatan gs ile anlaşmıştı, Adriano fener ile.. kaçar gol attılar? Ben fazla takip edememişim de :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 18:51 

bence konyaspor bilet ücretleri konusunda doğru olanı yapmış.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 19:48 

Yönetimi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Bazılarının şerazesine ayarı verecek nitelikte oldu bu uygulama...

Başta haftalar hatta aylar öncesinden beridir şampiyon olursak maçı İstanbul'da oynarız vs. diyerek gevşek gevşek açıklamalar yapan ve bizi hiçe saymaya çalışan Beşiktaş yönetimine,

Kasımpaşa maçında tek bir küfür dahi edilmeden, aradaki tribün dostluğuna ve iç içe maç izlenmesine rağmen, takımların birlikte tribüne çağırılmasına ve Kasımpaşa camiasının açıklamalarına rağmen tribünlerimize ceza kesen TFF'ye ve itirazı incelemeden karar veren Pfdk'ya,

3 kez maç tarihini değiştiren ve olayı çocuk oyuncağına çeviren Tff'ye,

Olmayan küfrü varmış gibi gösteren Beşiktaşlı gözlemciye; (Bu şehrin elleri yakasındadır.)

Bjk kulübü başkanı Fikret Orman denilen zatın Konya şehri hakkındaki fütursuz ve kendini bilmez açıklamalarına,

Konyaspor kulübü başkanı hakkında bitmez tükenmez iftiralar atan ve beyanat vermediği hususları söylemiş gibi yazan her bir basın mensubuna vesaire alayınıza verilmiş bir cevaptır.

Burada suçsuz olmasına rağmen yaptırımla karşı karşıya kalan bizim yanımızda Beşiktaş taraftarıdır. Her biri kusura bakmasın...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 20:07 
Kullanıcı avatarı

konyaspor yönetimi zaten beşiktaşlı konya taraftarı ilk önce yönetimi eleştirsin ahmet şan zaten beşiktaşa 3.lüğü garanti olursa vodafon arenada oynarız diye söz verdi ilk önce delikanlı oalcaksın sözü tutacaksın dönme dolap gibi dönmeyeceksin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 20:09 
Kullanıcı avatarı

konyalılar ceza konusunda haklıdır büyük ihtimalle ama bileti 455 lira yapma tff'ye tepki, beşiktaşlılar üstüne alınmasın deniyor da. formaliteden başka bir amacı olmayan şu maçta tribünler boş olsa ne, dolu olsa ne tff'ye göre. en ucuz bileti 350 lira yapınca çok mu üzülecek tff?

iki tarafa da söylüyorum, iyi ki üçüncü oldunuz, iyi ki şampiyon oldunuz gibi şeyler yazmaya da gerek yok.

FBSK yazdı:
Ahahha Konyalılar da Bjk'li trollerle tanışmaya başladı.
Allah kolaylık versin Konyalılara :D

haberin var mı bilmiyorum ama lig bitti, dolaşmana gerek yok bizim başlıklarda. :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2016, 21:10 
Kullanıcı avatarı

Yani hangi kulüp hangi taraftar olursa olsun, ne sebeple de yapılırsa yapılsın 400-500 liralık bileti savunmak prensip olarak yanlıştır arkadaşlar. Üçüncü olmuş, rekor puan almış takımı Avrupa Ligi'ne uğurlamak isteyen kombinesiz Konyaspor taraftarının mağdur olması da cabası.

Bir de zaten Beşiktaşlı bunlar denmiş, yahu passolig denen zıkkım bu ayrımı yapmıyor muydu, yani oraya girecek taraftarın Konyasporlu olduğu varsayımı üzerinden gerçekleşmiyor mu bu satışlar? Öyleyse yönetim kazığı kime atmış oluyor, varın siz karar verin.

18-19 bin kombinelinin ilgi göstermesi halinde gene iyi atmosferde oynanacaktır, iki başarılı takımın maçı, kimsenin keyfi kaçmayacaktır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anesthetic, Bing [Bot], Bizans1905, bovios, caGe, cosh_75, devrimciTS, esgres, Exelans, faDem, FBSK, gazikentlee, Ghost1925, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], harput1967, Hep YEK, KsT_SuC, KutsaldırArman, Laodikya, Larendon, Lusage, Maraton06, mccalebb, rapid, Rhcp16, seco1903, Tikveş, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye