Zaman: 23 May 2022, 11:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 412 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 42  Sonraki

Kim Kazanır
Anket 08 Şub 2015, 02:01 tarihinde bitecek
Trabzonspor 40%  40%  [ 38 ]
Beraberlik 13%  13%  [ 12 ]
Fenerbahçe 47%  47%  [ 44 ]
Toplam oy : 94
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Fenerbahçe - Trabzonspor
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 00:55 

ozgurkaya12 yazdı:
araklili yazdı:
burada gereksiz yorum yazan bazi fblilere uyarak su yorumu yazmak istiyorum:
lan hic oynamadan 1 puan aldik, oynasaydik feneri samar oglanina cevirirdik :)

en son bıze karşı ne zaman top oynadınız dıye sormak istiyorum bende adamsan cevap verırsın

Fener sike yapmadan once mi sonra mi?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 00:56 
Kullanıcı avatarı

araklili yazdı:

hakemı aramadan önce veya sonra hıç fark etmez söylesene şu maçta sızı ezdık diye uzerıne kaç sene geçmiş buyur söz sende

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 01:00 
Kullanıcı avatarı

Olm bu yuzsuzler gecen hafta sow'un temas olmayan pozisyonunda saatlerce aglamadilar mi? Diego topu almis arkadan mudahaleyle dusuyor penalti degil diyorlar. Emenike'nin pozisyonu ise bence penalti degil ama Demirkol ozer'in tabanla girdigini penalti penalti yoksa bile cift vurus olmasi gerektigini soyledi, tarafsizligina inandigim yeri geldiginde de Fener'i en cok elestiren adamdir ayrica. Bunun yaninda cikmayan kirmizi ve verilmeyen kritik fauller var. Delikanli olun penalti algisini yarattiniz haftalardir penalti atmiyoruz, penaltilarimiz da ic ediliyor. Herkes Fener'in bir sekilde celme takilmazsa sampiyon olacagini gayet iyi biliyor o yuzden boyleler her hafta.

Hakemi arayan Aziz Yildirim olsa haftaya temizlig pankartlariyla cikar bu forumu atese verirdiniz, kolkola yuruyusler yapardiniz. Bu Besiktasli Galatasaraylilarin Fener basligina bu kadar salca olmasindan ben utaniyorum

* pera gibi edebiyle yazanlari tenzih ve tebrik ederim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 01:04 

ozgurkaya12 yazdı:
araklili yazdı:

hakemı aramadan önce veya sonra hıç fark etmez söylesene şu maçta sızı ezdık diye uzerıne kaç sene geçmiş buyur söz sende

Hakem odasini basip hakeme ana avrat sovsenizde sovmesenizde kabul fb bu aksam iyi oynadi, Gereksiz yere hakem hatasiyla 3 puan almaktan daha iyidir hakkiyla 1 puan almak. gerci siz hakli puan almak nasil birsey oldugunu biliyormusunuz mechul...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 01:06 

Pera yazdı:
Adama arkadan sarjlamak faul degil mi futbolda? Resmen topla oynamasin diye kafa goz girmisler Fener'li elemana.

Ama su her mac penalti / penalti degil muhabbetleri de baydi be arkadasim. Resmen omrumuz hakemlerin serefini, onurunu, gururunu sorgulamakla geciyor su milyonerlerin top pesinde kosarken efendi gibi hareket etmemeleri yuzunden.

Gereginden fazla yozlasti bu isler, cidden sogudum epeydir.

Fenere gecmis olsun - baskili oynayip atamadilar, Trabzon'a ise yakismadi oynadiklari oyun.

bu kadar celiskili,zorlama yapmacik bir yorum yapilabilir mi?hem penalti diyorsun hem bir sonraki cumlende milyonerlerin top pesinde kosarken efendi gibi hareket etmemeleri yuzunden bunlar diye devam ediyorsun..simdi kim yanlis, hakem mi yoksa biri gol atmak digeri gol attirmamak icin ugrasan milyonerler mi?
gorende ulkede eyyamci haysiyetsiz hakemler yok sanacak.bu hakemler yuzunden ligin anasi belleniyor kalkip hep hakemleri konusuyoruz sahadaki futbolu konusalim diyen ucuncu sinif yorumcular gibi sosyal mesaj vermeye calisiyorsun.laa bi bitin artik.
topla oynamasin diye kafa goz girmek nedir, hangi organinla pozisyonu seyrettinde bu yorumu yaptin..lan arkadas bir iki takdir almak icin boyle sacma sapan sag duyu mesajlari yazan adamlari gordukce insan bu forumdan soguyor..

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 01:08 

Pera,başın büyük belada,gördüğünü yazmaktan imtina etmediğin için bir Trabzonsporluyla münakaşaya girebilirsin,bunun için üzgünüm,gerçekten

yürekten28

eğer sen ve Pera gibi bir kaç kişi daha tartışması olmayan pozisyon ile ilgili gerçeği söyleyebilseydi ben bu kadar penaltı diyip durmazdım.Buna takılmıyorum aslında beceriksizliğimiz ,kazma forvetlerimiz verilmeyen penaltıdan daha büyük sorun.Biz de haksız penaltılar attık ona da kabülüm.Ama bu olduğu zaman salya sümük ağlandı,başlıklar açıldı.Şimdi ise vaziyet ortada

En son Acapella tarafından 08 Şub 2015, 01:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 01:09 

Bu kadar kötü oynayacağımızı düşünmüyordum açıkçası ofans olarak berbattık yine Beşiktaş maçındaki gibi,ilk topları genelde Erkan'la kullanmak istedi Ersun Yanal ama Erkan müsait pozisyonlarda takımı boş yere frenledi.Penaltı bana göre penaltı değil penaltı görenler de kendi yorumlarını iletmiş ancak adı üstünde ''spor yorumcuları'' nın pozisyonu yorumlamasını gelip buraya yazmak komik kanıtlamaya çalışırmış gibi.O adamlar da ne görüyorsa onu söylüyor.Hakan ve Aykut'a maaşallah demek lazım çok iyiydiler inşallah bir daha böyle rezil bi futbol oynamayız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 01:24 

Acapella yazdı:
Vine da yine de çok belli olmuyor TRT deki özette o kadar barizdi ki.diziyle arkadan baldıra vuruyor.bunu görüp de lehimizde bir şey söylememek için susanlara selamlar

ortak olup tartışmayayım dedim de dayanamadım, hani Egemen'in kırmızısı ? Yoksa kırmızı dedğil mi :?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 01:26 
Kullanıcı avatarı

Bagwell,

Konuyu uzatmamak istiyorum, gordugumu ve devaminda Turk futbolu hakkinda mevcut dusuncelerimi paylastim.

Kendime ne arkadas ariyorum, ne sempati bekliyorum ya da dusman ve antipati. Sadece dusuncelerimi ve gorduklerimi paylastim.

Ha dersen ki Fener - Trabzon basligina neden 20 sayfada iki mesaj atiyorsun - derdin ne diye; bu sorguna hak veririm, isin dogrusu. Bana ne.

Ozelden bir arkadasimiz soru sordugu ve ozelden cevap verdigim icin - hani iki yuzluluk olmasin diye bu sayfalarda da paylastim gozlemimi ve kismen arkadasa verdigim cevabimi.

Iyi aksamlar dilerim.

En son Pera tarafından 08 Şub 2015, 01:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015, 01:27 

Diego'nun pozisyonu penalti değil geçen hafta pedro'ya yapılan bu kadar konuşulmadı :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 412 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 42  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 19elli, asparagas63, bayern, Bing [Bot], burakerdim, cepni, Garfield3454, gazikentlee, Google Adsense [Bot], Lular, sencokyasa1925, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye