Zaman: 16 Eki 2019, 03:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Maç Sonucu ?
Elazığspor Kazanır 70%  70%  [ 16 ]
Trabzonspor Kazanır 26%  26%  [ 6 ]
Beraberlik 4%  4%  [ 1 ]
Toplam oy : 23
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 27. Hafta | Elazığspor - Trabzonspor
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2014, 00:24 
Kullanıcı avatarı

2 büyük taraftar grubumuzdan biri olan Gençlik 23 facebook üzerinden bildiri yayınladı.
https://www.facebook.com/23Genclik/phot ... =1&theater

Açıklama şöyle:
-Elazığspor - Trabzonspor maçında şanlı bayrağımızı açar, takımımıza destek olur işimize bakarız.
-Bize taş atana gül atmaya alışkınız, bizi aziz yapan şehrimizi aziz yapan da bu özelliğimizdir...
-Gençlik 23 olarak Elazığspor'a zarar verecek ve vermeye çalışacak tüm çirkinliklere karşıyız...

Sağduyulu yaklaşımı nedeniyle teşekkür ediyorum Gençlik23 grubumuza, birkaç güne Narkoz Taraftar Grubu'muzdan da benzeri bir açıklama bekliyorum. Aklımıza başımıza almamız lazım, ceza alırsak ağır yara alırız ligde kalma yolunda. Herkes bilinçlenip etrafındakileri de maç öncesi ve maç anında bu yönde etkilemeye çalışmalı. Sözde Trabzon'a verilecek zarar aslında takımımıza verilecek zarardır...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2014, 17:36 
Kullanıcı avatarı

TG'yi bir Trabzonsporlu olarak hiç sevmem, nefret ederim. Ancak o TG asla ve asla ırkçı slogan atmaz. Hele de Elazığ'a "PKK dışarı" diye bağırmaz. Bağırırsa grup lideri Jan Mari hepsine gereken dersi verir. Ben de stadyumdaydım ve öyle bir şey duymadım. Olduysa da maraton tribünündeki münferitlerden olmuştur ve onlar adına özür dileriz.

Yalnız sırf bu yüzden Fener maçında polisle aramızda çıkan olaylar yüzünden bize sallamanız çok yanlış. O gün orda çıkan olaylar sadece bizi ilgilendirir ve dışardan kimse istediği gibi yorum yapamaz. Bu bizim davamız. Yine aynı şekilde 3-5 kendiniz bilmez "PKK dışarı" diye bağırsa da Trabzon için "Rum" yakıştırmasını yapamazsınız.

Bazı arkadaşların "biz kimseye şampiyonluk kutlatmıyoruz" demesi de manasız. 81 şehir var ve Trabzonspor dışında kim şampiyon olursa olsun Trabzon'da kutlama yapılmaz. %95 Trabzonsporludur ve o %5 de genelde öğrencilerdir.

**

Maça gelince. Son haftalarda iyi oynamaya başladık. Olcan'ın olmaması çok büyük eksiklik ancak Bourceanu, Özer, Colman ve Adrian'ın orta sahadaki oyunu belirleyici olacak. Orta sahada üstünlük kurarsak Elazığ'ın şansı kalmaz. Son olarak "Trabzon kümeye" diye bağıran her takımın bir sonraki sene küme düştüğü gerçeği var. (Ordu, Samsun vs.)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2014, 21:49 
Kullanıcı avatarı

VictoryScp yazdı:
TG'yi bir Trabzonsporlu olarak hiç sevmem, nefret ederim. Ancak o TG asla ve asla ırkçı slogan atmaz. Hele de Elazığ'a "PKK dışarı" diye bağırmaz. Bağırırsa grup lideri Jan Mari hepsine gereken dersi verir. Ben de stadyumdaydım ve öyle bir şey duymadım. Olduysa da maraton tribünündeki münferitlerden olmuştur ve onlar adına özür dileriz.

Yalnız sırf bu yüzden Fener maçında polisle aramızda çıkan olaylar yüzünden bize sallamanız çok yanlış. O gün orda çıkan olaylar sadece bizi ilgilendirir ve dışardan kimse istediği gibi yorum yapamaz. Bu bizim davamız. Yine aynı şekilde 3-5 kendiniz bilmez "PKK dışarı" diye bağırsa da Trabzon için "Rum" yakıştırmasını yapamazsınız.

Bazı arkadaşların "biz kimseye şampiyonluk kutlatmıyoruz" demesi de manasız. 81 şehir var ve Trabzonspor dışında kim şampiyon olursa olsun Trabzon'da kutlama yapılmaz. %95 Trabzonsporludur ve o %5 de genelde öğrencilerdir.

**

Maça gelince. Son haftalarda iyi oynamaya başladık. Olcan'ın olmaması çok büyük eksiklik ancak Bourceanu, Özer, Colman ve Adrian'ın orta sahadaki oyunu belirleyici olacak. Orta sahada üstünlük kurarsak Elazığ'ın şansı kalmaz. Son olarak "Trabzon kümeye" diye bağıran her takımın bir sonraki sene küme düştüğü gerçeği var. (Ordu, Samsun vs.)

Kardeş; şu yazdıklarına sayfalarca cevap vermem gerekiyor normalde, bunu hakediyor yazın çünkü. Ama inan ki hiç cevap veresim yok, şu maç dışı mevzuları konuşasım hele hiç yok, hele ki ülkenin 1001 çeşit hainlerle uğraştığı şu günlerde.

He diyip geçiyorum...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2014, 17:20 
Kullanıcı avatarı

Gakgos34 yazdı:
VictoryScp yazdı:

**

Kardeş; şu yazdıklarına sayfalarca cevap vermem gerekiyor normalde, bunu hakediyor yazın çünkü. Ama inan ki hiç cevap veresim yok, şu maç dışı mevzuları konuşasım hele hiç yok, hele ki ülkenin 1001 çeşit hainlerle uğraştığı şu günlerde.

He diyip geçiyorum...

Hangi hainler?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2014, 21:10 
Kullanıcı avatarı

VictoryScp yazdı:
Hangi hainler?

Pkk, DHKP-C, yolsuzluk yapıp halkın paralarını cebine indirenler, kendi çıkarları için tüm bunlardan haberdar olup yıllarca sessiz kalan ve hırsızlara çalışan bağzı cemaatler, yolsuzluğu savunanlar, ülkenin menfaatlerinden çok nasıl seçilirim derdinde olanlar, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Gazi'lerinin, şehitlerimizin kemiklerini sızlatanlar...

Tatmin oldun mu kardeş?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2014, 21:15 
Kullanıcı avatarı

Gakgos34 yazdı:
VictoryScp yazdı:
Hangi hainler?

Pkk, DHKP-C, yolsuzluk yapıp halkın paralarını cebine indirenler, kendi çıkarları için tüm bunlardan haberdar olup yıllarca sessiz kalan ve hırsızlara çalışan bağzı cemaatler, yolsuzluğu savunanlar, ülkenin menfaatlerinden çok nasıl seçilirim derdinde olanlar, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Gazi'lerinin, şehitlerimizin kemiklerini sızlatanlar...

Tatmin oldun mu kardeş?

Tatmin olma durumu yok sadece hainden kastını anlamamıştım. Yoksa dediklerine tamamen katılıyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2014, 05:50 

Keşke Elazığ kadar milliyetçi olabilseniz..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2014, 10:24 
Kullanıcı avatarı

Maç günü geldi çattı, Allah'ın izniyle 3 puanı alırsak ligde kalmak için dev bir adım atmış oluruz Erciyes'in de yenildiği bu haftada.

Allah utandırmasın, haydi Gakgoş koçum benim !

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2014, 11:42 
Kullanıcı avatarı

Haydi bugün günlerden bordo beyaz olsun. Bizim için saldır gakkoşum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2014, 14:45 
Kullanıcı avatarı

Türk bayrağı sallayacak Ne Mutlu Türküm diyene diye bağıracak Bir Gakkoş Tribünü görmek istiyorum İnşallah güzel bir maç olur hakeden kazansın.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye