Zaman: 14 Eki 2019, 02:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Maç Sonucu ?
Elazığspor Kazanır 70%  70%  [ 16 ]
Trabzonspor Kazanır 26%  26%  [ 6 ]
Beraberlik 4%  4%  [ 1 ]
Toplam oy : 23
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 27. Hafta | Elazığspor - Trabzonspor
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 00:18 

e bi tanede fener diye bağırdığımızı kanıtlayan video atın hadi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 00:23 
Kullanıcı avatarı

Gençlik23 yazdı:
e bi tanede fener diye bağırdığımızı kanıtlayan video atın hadi

ben maçtaydım bağırdınız. sen deplasman tribünündemiydin? diceksin ki siz de pkk muhabbetinin videosunu istiyorsunuz burada bizden herkes bağrılmadı dendiği için istiyor arkadaş neyse Gakgoş34'ün hatrına uzatmıcam Bdüzü61 arkadaş güzel yazmış üzerine bu konuyla alakalı birşey yazmaya gerek yok bence.

uefa için yenersek güzel olur ama beraberlik gibime geliyor elazığ da panik yapmazsa yenilebiliriz hatta.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 02:48 
Kullanıcı avatarı

Yuhh Elazığ bize ne bilenmiş be Face'de GG'nin açıklamasından sonra bide buraya bakayım dedim de harbiden bi bilenmişlik var. Geçen sene Elazığ da ki maçta da vardım bu sezon Trabzon'da ki maçta'da Geçen sezon bütün maç Trabzon kümeye diye bağırdınız yan tribünden devamlı küfürler sataşmalar olmuştu. Biz hiçbirine cevap vermeden 90 dkk takımı destekledik. Yanımızda Malatyalı dostlarımızda vardı ama ne Malatya diye bağırdık nede başka takım için. Trabzonda ki maçtada kümeye diye bağrıldı ama pkk dışarı diye bağırıldığını duyduysam namertim. Bağrıldıysada bu 2 3 dünyadan bi haber Elazığ şehrini bilmeyen insanın yaptığı boş boğazlıktır. Şimdi de yakıp yıkacaz diyorsunuz. Nasıl karşılarsanız misliyle karşılanırsınız keşke yasak çıkmasaydı da bu senede yerimizi alsaydık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 04:52 
Kullanıcı avatarı

Loves61 yazdı:
Yuhh Elazığ bize ne bilenmiş be Face'de GG'nin açıklamasından sonra bide buraya bakayım dedim de harbiden bi bilenmişlik var. Geçen sene Elazığ da ki maçta da vardım bu sezon Trabzon'da ki maçta'da Geçen sezon bütün maç Trabzon kümeye diye bağırdınız yan tribünden devamlı küfürler sataşmalar olmuştu. Biz hiçbirine cevap vermeden 90 dkk takımı destekledik. Yanımızda Malatyalı dostlarımızda vardı ama ne Malatya diye bağırdık nede başka takım için. Trabzonda ki maçtada kümeye diye bağrıldı ama pkk dışarı diye bağırıldığını duyduysam namertim. Bağrıldıysada bu 2 3 dünyadan bi haber Elazığ şehrini bilmeyen insanın yaptığı boş boğazlıktır. Şimdi de yakıp yıkacaz diyorsunuz. Nasıl karşılarsanız misliyle karşılanırsınız keşke yasak çıkmasaydı da bu senede yerimizi alsaydık.

Her iki taraftan da hakaret edenler, şiddet konusunda sidik yarıştırıp tehditler savuranlar var. Olay bu noktaya geldikten sonra maç Trabzon'da olsaydı benzeri yakmaları sizin tarafın gençleri yazardı orada burada, her ne kadar biz algıyı değişmeye ve bizzat konuşarak yazmalarını engellemeye çalışsak da.

Karşılanmaya gelince, bugüne kadar karşıladığınızdan daha beter nasıl karşılayacaksınız bizi merak ediyorum. :D Selametle...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 14:42 

Hocam kini gütmeden önce zaten biraz araştırsaydınız bunlardan farklı birşey görmeyecektiniz.

Bakın Trabzon'da neredeyse her maçta Ankaragücü bağırılır. Bizde deplasmanlarda bağırırız. Gerçekten severiz sayarız. Ama Trabzon'daki maçta onlar bile şikayetçi olmuştu tribünden bihaber dengesizlerin yaptıklarından. Sizde bizim söylediklerimizi baz alsaydınız iş buralara gelmezdi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 17:10 
Kullanıcı avatarı

En büyük dileğimiz maçı kazanmak ve küfür,gerginlik,ceza olmadan maçın tamamlanması.

Yalnız haftasonu Gençlerbirliği Elazığ maçındaydım zaten burada bir arkadaş da yazmış. Trabzon formalı biri tribüne geldi. Adam Elazığ'ı desteklediğini söylemesine rağmen artık halkımız nasıl galeyana gelmişse adam az kalsın dayak yiyecekti. Böyle basit bir olaydaki tavrı görünce Elazığ'daki maçta küfür olmaz madde atılmaz falan maalesef hayal olarak kalacak gibi duruyor.

Şimdi bizim Trabzon'a düşman olmamımızı değerlendirelim. Trabzon-Elazığ maçında 4-0 yenildik. Bol bol Elazığ kümeye tezahüratı işittik ve Bilica-Olcan kavgası malumunuz. Bilica-Olcan kavgasını Olcan cezalı olduğu için geçiyorum. Elazığ kümeye lafına bu sene deplasmanlarda alıştık zaten 2. ligdeki Tokatspor bile Elazığ kümeye diye tezahürat yaptı. Bunun da çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bir de bazı Trabzonluların PKK dışarı diye slogan attığı iddia ediliyor. Şahsen maçı TV'den takip eden biri olarak böyle bir ses duymadım. Bu da demektir ki stadın çoğunluğu değil kendini bilmez bazı kişilerin yaptığı bir olay. Trabzonlu arkadaşlar da buna değinmişler zaten. Elazığ'ın nasıl bir şehir olduğunu herkes biliyor. Kendimizi kimseye ispatlamaya gerek yok. İlla bir tepki gösterilecekse bu tepki tüm Trabzon halkına gösterilmemeli ve düşmanlık yapılmamalı. Mesela maçın başında Şehitler ölmez Vatan bölünmez gibi sloganlar atabiliriz. Buna tepki için 10.000 Türk bayrağıyla gösteriye gerek yok ya da biraz abartılı denebilir. Ayrıca Trabzonlulara da pontus rumları diye hakaret edenler görüyorum. Bunun PKK dışarı demekten ne farkı var ki? Kimse kendini kandırmasın. Umarım efendiliğimizi gösteriririz ve maçta olay çıkmaz.

Bu konuda Facebooktaki taraftar sayfalarına ve taraftar gruplarımıza büyük iş düşüyor. Onlar kardeşlik mesajları yayınlarlarsa gerginlik azalabilir ve maçta olay çıkması engellenebilir. Şu anki duruma göre bu da hayal olacak gibi.

Maç için bilet fiyatlarının 10-30-50 olmasına gelirsek: Normalde pahalı. 10 liraya kuzey kale arkası bomboştu Kasımpaşa maçında. Ancak bu maç için kabul ediyorum çünkü sırf olay çıkarmak küfür etmek için gitmek isteyen taraftarların sayısı azalabilir. Zaten ceza sınırındayız. Antep-BJK-GS maçları için sahamız kapanmaz umarım.

Şimdi bu kadar geyiği bir kenara bırakıp maç hakkında kritik de yapmak isterim :lol:

3 hafta önce deplasmanda Sivas'ı yenerken düşme hattıyla aramızda 4 puan fark açmıştık. Maalesef 3 haftada 1 puan alarak tüm kredilerimizi cömertçe tükettik. Şu an aynı puandayız düşme hattıyla hatta averajdan dolayı 16. gözüküyoruz. Fakat Antalya ve Rize'yi yendiğimiz için onlardan bir adım öndeyiz diyebilirim. Özellikle son 4 haftadaki zorlu fikstüre de bakınca şiddetle galibiyete ihtiyacımız var. Olcan'ın cezalı olması bizim için avantaj. Trabzon'un hücum gücü düşecektir. İleri ucumuzun organizasyonlarıyla galibiyete ulaşırız İnşallah. Fakat son 2 maçta gol yemeyen bir Trabzon ve Onur var karşımızda. Zevkli bir maç olacak. Başarılar Elazığsporum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 17:47 
Kullanıcı avatarı

Ritüelimizi tekrarlayalım aylar sonra sitede, farklı hesapla da olsa...
Aşağıdaki 11 ile sahaya çıkacağız. Sane ve Cangele yine yabancı kontenjanına takılacak maalesef.
Armadaki çayda çıra için, armadaki Türk Bayrağı için saldırın çocuklar!

Eklentiler:
Elazığspor - Trabzonspor.jpg
Elazığspor - Trabzonspor.jpg [ 34.75 KIB | 627 kere görüntülendi ]

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 21:33 
Kullanıcı avatarı

Facebook'taki 95.000 hayranlı Elazığspor sayfası sağduyu videosu yayınladı!
https://www.facebook.com/photo.php?v=10150374043114967

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 22:08 
Kullanıcı avatarı

Facebooktan sağduyu mesajlarının yayınlanması güzel oldu. Umarım maç saatine kadar 1-2 defa daha hatırlatılır. İnşallah taraftar grupları da buna eşlik ederek güzel bir seyirci baskısı oluştururuz cumartesi günü. Maçın hakemi Mete Kalkavan. Bu hakemle herhangi bir vukuatımızı hatırlamıyorum. Hakemin konuşulmadığı ve kazanacağımız bir gün olur İnşallah cumartesi günü.

Ekleme: Ayrıca düşüş dönemleri sonrası toparlamak zordur. Geçen sene buna benzer bir düşüş yaşamıştık. Eskişehir-GB-Kayseri maçlarından 2 puan çıkartıp düşme hattına oldukça yaklaşıp akabindeki İBB maçında ise oldukça zorlansak da 82. dakikadaki golle 1-0 kazanmıştık. Şu an yaşadığımız Kasımpaşa-Eskişehir-GB maçlarını da 1 puanla geçtik ve üzerine gelen Trabzon maçı çok önemli. Bu maçı ne şekilde olursa olsun kazanarak ölmek var düşmek yok mesajı vermemiz lazım. Unutmayalım her takımın böyle durakladığı dönemler olur mühim olan bu dönemleri olabildiğince kısa kesebilmek. Ayrıca bu sezon arka arkaya 3 maç kazanamadık. İçimden bir his Trabzon-Erciyes-Antep maçlarında 9 puan yapacağız diyor hayırlısı. ( hoş 5-6-7 puana da razıyız ama)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014, 23:21 
Kullanıcı avatarı

Elazığ rahat kazanır..Futbola dönmekte fayda var.Trabzonun Milliyetciliğini Elazığının Milliyetciliğini konuşma zamanı değil yukarıdada yazdım zaten İkiside Yıkılmaz kaleler ama Trabzon İnsanı Maalesef Yaşananlar sürecinde cok duyarsız ( siyaset ve Türkiyenin hali).

Ufak birde laf diyim Laf Milliyetciliği zamanı değil Milliyetci adam Trabzonda Mhpyi bu kadar düşük oy aldırmaz Lafla olmuyor bu işler Türkiye gidincemi aklınız başınıza gelecek hemşerilerim ?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Michy, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye