Zaman: 19 Eki 2018, 08:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 130 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka 2018/19
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 13:21 
Kullanıcı avatarı

Koç : Özhan Çıvgın
PG: Erving Walker - Berk Uğurlu - Arca Tülüoğlu
SG : Sek Henry - Tayfun Erülkü - Alp Karahan
SF : Deividas Gailius - Erdi Gülaslan
PF : Antonio Campbell - İlkan Karaman
C : Assem Marei - Egemen Güven - Görkem Doğan

Bir çok koçla görüşüldükten sonra Özhan Çıvgın'la bir yola giriyoruz. Eurocup olmadı, BCL olmadı, en sonunda Europe Cup da karar kılındı. Vizyon olarak gerilemiş olsak da bana göre hem takıma hem de taraftara yeni bir heyecan yaratmak amaçlanmış gibi geliyor. Umarım hepimiz için sonu güzel biten bir sezon olur. Hayırlı olsun.

En son LorsVanTrier tarafından 08 Ağu 2018, 17:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka 2018/19
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 14:10 

Erdi'nin devam eden kontratı yoksa kaldığı kesin değil henüz sanırım.

Ilkan aciklandi.Hayirli olsun gecen sezon ozellikle hucumda gayet etkili oldugunu maclar vardi.Agir sakatlik ve uzun suren bos doneme ragmen hala cok yetenekli.Yerli olarak fark yaratabilir yeterki saha ici ve disinda disiplinli olsun.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 19:09 
Kullanıcı avatarı

Yanlış anlamayında şu durumda baskete para ve enerjinizi harcayacağınıza camia olarak birlik olsanız futboldaki transfer yasağını kaldırıp üst lige çıkartmak için çabalasanız daha iyi olmazmı sizce?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 19:37 
Kullanıcı avatarı

mert05 yazdı:
Yanlış anlamayında şu durumda baskete para ve enerjinizi harcayacağınıza camia olarak birlik olsanız futboldaki transfer yasağını kaldırıp üst lige çıkartmak için çabalasanız daha iyi olmazmı sizce?

Eldeki imkanlarla her branş için en iyisi yapılsın ister gönül ;
evlat ayırımı olmamalı...para ve enerjinin tamamının futbola ayrılmasına burada yaşayan büyük çoğunluk fikrimce karşı çıkar , kaldı ki kulüp tarihindeki en büyük başarılar basketbol branşında elde edildi.

Gayet iyi niyetle yazdığının farkındayım ve bu düşünceni yazmış olmandan dolayı da ayrıca teşekkür ederim ... bilmen açısından belirtmeliyim ki Karşıyaka 'da doğan hemen hemen her çocuk okul bahçelerinde , semtin değişik yerlerinde olan basketbol saha ve potalarında 21(faul çizgisinden şut oyunu) , orospu (tek potada oynanan bir basketbol şut oyunu yani geçmişten bu yana semtte böyle isimlendiriliyor) gibi oyunlarla büyürler.

Yani kısaca futbol için basketbolun nadasa bırakılması gibi bir durum benim şahsi düşünceme göre pek mümkün olmaz bizde.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 20:16 
Kullanıcı avatarı

Benim takip edebildiğim kadarıyla bizimle oynadığınız ve belli başlı bazı maçlar dışında 3-4 bin kişilik salonunuz dolmuyor üstelik salon herhalde karşıyakanın tam göbeğinde. Oynayan çok olabilir ama bahsettiğin kadar sevildiğini zannetmiyorum ya bence futbolda süper ligte oynasanız tahmin ediyorum her maç Ksk'de hayat durur.

Bu ülkede herhangi bir branşın başarısı Futboldaki başarısızlığın yerine konulmaz kardeşim, konulur diyen insan kendini kandırıyordur ya da sadece basketbol vs seyircisidir.Futbolda yoksan hiçsin. Fb ve aziz yıldırım buna en güzel örnek. Hakkınızda hayırlısı diyeceğim ama zor işiniz gerçektende.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 20:50 

Arkadaşım bizde basketbol bir spor dalı bir branş değildir bir kültürdür. Şu ülkede muhtemelen basketbol bütçesinden futbol bütçesine para aktaran tek kulübüzdür. Hal böyleyken bile futbolda bu boyutta başarısız olabiliyorsak, basketboldan biraz daha fedakarlık yapın futbol düzelsin demek çok mantıklı olmuyor. Basketbol parasıyla futbolu düzeltme diye bir ihtimal varsa o ihtimal bizde işlemiyor

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 21:21 
Kullanıcı avatarı

Basketbola harcanan paranın tamamen futbola aktarılması gibi bir durum yoksa onu bilmiyorum kardeşim ama bana sorarsan sonuçta sponsor Ksk ismine markasına geliyor.Kulüp demek Futbol demektir. Bence sizde para kadar kulübün bütün enerjisini ana branşa odaklamamasıda sorun. Son olarak , oyuncu yetiştirerek değil sadece iyi ucuz amerikalı getirip dönem dönem kısmen başarılı olmasıyla tanınan bir kulüp Ksk,o yüzden basketbol bizde kültür vs söylemleride tamamen boş geliyor bana.

Beni yanlış anlamayın şu duruma neden isyan edilmediğine camianızın ayaklanmadığına basketbolla oyalandığına şaşırdığım için yazayım dedim. Yoksa Karşıyakalı tribüncülerin bileceği iş. Yanlız futbolda bu kadar dipte olmak iddiaasızlık süreç uzarsa tribünü eritir bitirir, salon branşları bile futbol tribünüyle güzel arkadaşlar, gerçek platformlarda hakettiğiniz yerlere gelirsiniz umarım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 23:42 

mert05 yazdı:
Basketbola harcanan paranın tamamen futbola aktarılması gibi bir durum yoksa onu bilmiyorum kardeşim ama bana sorarsan sonuçta sponsor Ksk ismine markasına geliyor.Kulüp demek Futbol demektir. Bence sizde para kadar kulübün bütün enerjisini ana branşa odaklamamasıda sorun. Son olarak , oyuncu yetiştirerek değil sadece iyi ucuz amerikalı getirip dönem dönem kısmen başarılı olmasıyla tanınan bir kulüp Ksk,o yüzden basketbol bizde kültür vs söylemleride tamamen boş geliyor bana.

Beni yanlış anlamayın şu duruma neden isyan edilmediğine camianızın ayaklanmadığına basketbolla oyalandığına şaşırdığım için yazayım dedim. Yoksa Karşıyakalı tribüncülerin bileceği iş. Yanlız futbolda bu kadar dipte olmak iddiaasızlık süreç uzarsa tribünü eritir bitirir, salon branşları bile futbol tribünüyle güzel arkadaşlar, gerçek platformlarda hakettiğiniz yerlere gelirsiniz umarım.

İşte o kültürü olmayan adam bizi aynen dediğin şekilde tanır, bu ülkede sadece altyapıdan yetiştirdiği oyuncularla (+2 Amerikalı) hatta koçuna kadar Karşıyakalı bir kadroyla gelen şampiyonluğu bilmez
“Basketbolla oyalanma” diye bir tabiri kullanıyorsan zaten lafı çok uzatmayalım dostum. Konuyu da çok dağıtmayalım

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2018, 00:19 
Kullanıcı avatarı

Eskiden kimsenin bilmediği izbelerden oyuncu bulup, getirip EL takımlarına yollardık.Bizden ötesi yoktu bu konuda, üstelik zerre paramız yoktu.Şimdi son yıllarda bi Türkiye liglerinde oynayan göz önünde ki hazır adamları alma modası aldı başını gidiyor.Bi uzak diyarları kurcuklama, kafa patlatma yok artık.Ulan sırf bu sebeple yapılan yalapşap transferler ile güzelim EL sezonunun içine ettik.O gün bugündür devam ediyor bu strateji.Ulan yazdığımız bir destan var, hiç bakıpta ders almıyoruz.Çok garip bir klüp olduk.Adım adım herhangi bir klüp olmaya devam ediyoruz.Neyse mk.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2018, 02:32 

mert05 yazdı:

durup durup beni yanlış anlamayın yanlış anlamayın diye yazman da bize çok boş geliyor kardeş be..basketbolla gram alakan olmadığı o kadar belli ki..salon 5500 kişilik bu arada..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 130 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: bayz, Bing [Bot], DBK01, Delarey1925, Emboma, fofanagibi, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ksk_jef, körfezli_celik, Larendon, Lazarov, pirlo35, scarface3545, sterimar, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye