Zaman: 22 Eyl 2017, 05:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 501 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: EUROLEAGUE | F4 (İSTANBUL 2017)
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 02:41 

Resmi açıklama da geldiğine göre başlığı açabiliriz sanırım.

Umarım Galatasaray yönetimi de gerekli yatırımı yapar, Fenerbahçe ile F4'da kapışmak nasip olur.

Her ne olursa olsun biletlerin satışa çıktığı gün alınması gereken bir organizasyon olacak.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: EUROLEAGUE | F4 (İSTANBUL 2017)
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 03:10 

rapaiccc yazdı:
f4 te değilde f8 te kapışmayı çok isterim gs ile.

sezon başında kurulan kadrolardan çok az belli olur. bizim iskeleti korumamız üzerine de bir kaç ekleme yapmamız lazım. elde udoh gibi oyuncuları keşfetmekte ve ucuz yollu transfer etmekte usta gherardini varken rahatım açıkçası ama gs'ın işi oldukça zor. kısa ve uzun rotasyonuna sağlam isimler eklemeli. birde regular sezon olmadan direk işin içine girmek zorunda kalacak gs. kadrosunu yenilemek zorunda olduğu için de yeni bir kadro ile birden f4 yapmak oldukça zor.

Ben F4 açısından sadece temennimi belirttim zaten.

Yoksa bizimki gibi yönetimi ne idüğü belirsiz, basketbolu külfet olarak gören bir camia Ergin Ataman'ın istediği bütçeyi yaratsa öpüp başıma koyacağım. Bu açıdan bizim için gerçekçi hedef ilk etapta F8'dir.

Henüz sezon bitmedi, kimin gidip kimin kalacağı meçhul ama büyük olasılıkla kadroyu koruyacağız. Bir aksilik olmazsa McCollum-Schilb-Micov-Lasme + Sinan-Göksenin-Ege ile devam ediyoruz. 1-4-5 için 3 tane çok iyi yabancı alabilirsek neden olmasın diyorum.

Fenerbahçe'de de sanıyorum Vesely ve Bogdanovic NBA yapacaklar ancak bahsettiğin gibi Gherardini varken çok rahat bu boşluklar doldurulur.

F4'un İstanbul'da yapılacağının kesinleşmesinden sonra Anadolu Efes ile Darüşşafaka Doğuş da kesenin ağzını açacaktır bence. Daçka Bartzokas'ı kovalıyor, Efes için de Ivkovic giderken Radonjic konuşuluyordu. Hayırlısı bakalım :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 10:53 
Kullanıcı avatarı

Bende Fb eger maaslarda/kontratlarda artisi kabul ederse,ki edecekdir,iste o zaman Fb yine bir F4 yapar gibime geliyor.

Bir Turk olarak dun cok buyuk uzuldum,Allah icimi biliyor ya! Ama gecen sene F4 yapti Fb,bu sene F4 + Final yapti.. Sanki emekleyen bir bebek gibi adim adim her sene ustune koyarak gidiyor. Dun Cska o son 2'ligi atamadaydi 83-81 ile kupa Fener'indi.

Hayirlisi olsun diyorum. Ulkemiz de basari kupa ve sampiyonluk ile degerlendiriliyor.

Seneye Gs istedigi butceyi dahi alsa F8'e kalabilecegine inanmiyorum. Iste o zaman Eurocup ile Euroleague farki basta Gs taraftarlari tarafindan olmak uzere anlasilacakdir.

Dun ki maci Milli Takim edasinda bize izlettigi icin Fenerbahce'ye tesekkurlerimi sunuyorum. Bir spor sever olarak cok buyuk zevk aldim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 13:08 

rapaiccc yazdı:
udoh gibi oyuncuları keşfetmekte

su kismi duzeltmek gerekir, udoh yanlis hatirlamiyorsam 2010 veya 2011'de draft'ta oldukca yuksek bir siradan secildi...bileginden problem yasamasa cok daha iyi bir nba kariyeri olurdu zaten...

gherardini kesfetmedi anlayacaginiz udoh'u...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 13:34 

Singleton,Adams,Hanga NBA'ye gidecek Bogi,Vesely,Udoh kalacak .İkinci önermenin zıttı ilk önermeden daha olası, ilk önermenin gerçekleştiği ortamda ise ikinci önermenin gerçekleşmesi ise çok çok zor olur

Udoh birinci turda ilk on sırada draft edilmiş bir oyuncu (sanırım 6.) keşfetmek değilde transferin görece erken döneimde Avrupaya getirebilmek demek daha doğru sanki istese son ana kadar kontrat kovalayabilirdi ama FB ikna etti

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 15:20 
Kullanıcı avatarı

Sokia yazdı:
Bende Fb eger maaslarda/kontratlarda artisi kabul ederse,ki edecekdir,iste o zaman Fb yine bir F4 yapar gibime geliyor.

Bir Turk olarak dun cok buyuk uzuldum,Allah icimi biliyor ya! Ama gecen sene F4 yapti Fb,bu sene F4 + Final yapti.. Sanki emekleyen bir bebek gibi adim adim her sene ustune koyarak gidiyor. Dun Cska o son 2'ligi atamadaydi 83-81 ile kupa Fener'indi.

Hayirlisi olsun diyorum. Ulkemiz de basari kupa ve sampiyonluk ile degerlendiriliyor.

Seneye Gs istedigi butceyi dahi alsa F8'e kalabilecegine inanmiyorum. Iste o zaman Eurocup ile Euroleague farki basta Gs taraftarlari tarafindan olmak uzere anlasilacakdir.

Dun ki maci Milli Takim edasinda bize izlettigi icin Fenerbahce'ye tesekkurlerimi sunuyorum. Bir spor sever olarak cok buyuk zevk aldim.

dostum gs 3 yıllık eurolig macerasında bi top16 bi de top8 yaptı zaten. hatta yaptığı top16da top8i son maçta kaçırdı o maçtaki rakibi oly de gitti şampiyon oldu. gs taraftarı 2 kupanında farkında yani rahat ol.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 16:13 

2 takımı belli yine final fourun Fenerbahçe-Cska diğer 2 boşluk için gerçekten birbirinin dengi 5-6 takım var yunanlardan biri olabilir real barcelona khimki kuban falan derken yine güzel bir organizasyon olacak

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 17:43 

marshall yazdı:
Sokia yazdı:

dostum gs 3 yıllık eurolig macerasında bi top16 bi de top8 yaptı zaten. hatta yaptığı top16da top8i son maçta kaçırdı o maçtaki rakibi oly de gitti şampiyon oldu. gs taraftarı 2 kupanında farkında yani rahat ol.

Ben ilave bir düzeltme yapayım, 3 Euroleague tecrübemizin 2'si Top16, 1'i F8 ile bitti.

İlk Top16 maceramız, Olympiakos'un tıpkı dünküne benzer geri dönüşle CSKA'yı yenip kupayı aldığı sezon. O sezon Anadolu Efes bize 1-1, Olympiakos'a 0-2 yapmasa gruptan biz çıkabilirdik çünkü İpekçi'de ekstra bir CSKA galibiyeti almıştık. Hani o sezon, son maçla çıkamadığımız grubun takımları final oynamıştı :)

Sonrasında Barcelona ile F8'imiz var. Ve maalesef hatırlamak istemediğimiz bütçe sıkıntısından ötürü 2-12 ile biten bir Euroleague sezonumuz daha var ama orda da Top 16 yapmıştık.

Galatasaray, A lisansı olmamasından ötürü Fenerbahçe gibi sürekli katılım sağlayamadığı için istikrar kazanmış değil ama buralara da hiç yabancı değil. Ben başlığı açarken Galatasaray için gerçekçi hedef F8'dir dedim, zaten 16 takımlı ligde ilk 8'e girip play-off hedefi koymuyorsan boşuna 30 maç yapacaksın, hatta boşuna Euroleague'e katılacaksın demektir.

Lafı uzatmayayım, basketbolu bilenler iki turnuva arasındaki farkı çok iyi biliyor. Bilmeden ahkam kesen kitle maalesef her takımda var, en basitinden seneye 4 takımla katılmamızı Fenerbahçe'nin üst üste F4 yapmasının sağladığını zannedene de denk geldim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 17:46 

fenerr yazdı:
2 takımı belli yine final fourun Fenerbahçe-Cska diğer 2 boşluk için gerçekten birbirinin dengi 5-6 takım var yunanlardan biri olabilir real barcelona khimki kuban falan derken yine güzel bir organizasyon olacak

Kuban seneye kesin kez yok.

Khimki de VTB Ligi'nde yarı finalde CSKA ile eşleşti. Elenirse onlar da olmayacak. Ancak CSKA'nın final oynaması halinde diğer taraftan gelecek Unics Kazan-St Petersburg galibi de bu sezonki Khimki-Kuban kadar renk katabilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2016, 17:55 
Kullanıcı avatarı

1-Fenerbahçe(TR)
2-Anadolu Efes (TR)
3-Galatasaray Odeabank (TR)
4-Darüşşafaka Doğuş (TR)
5-Real Madrid (ISP)
6-Barcelona (ISP)
7-Laboral Kuxta (ISP)
8-Zalgris Kaunas (LIT)
9-CSKA Moskova (RUS)
10-Olympiakos (YUN)
11-Panathinaiokos (YUN)
12-EA7 Milano (ITA)
13-Maccabi Tel Aviv (ISR)
14-Crvena Zvezda Belgrad
15-Almanya Ligi Şampiyonu
16-VTB(Rusya) Şampiyonu (CSKA kazanırsa finalist)

durum bu suan icin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 501 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], deniztarafı, Google [Bot], nostrum1914

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye