Zaman: 10 Tem 2020, 15:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 628 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 63  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 13:37 

fredy1907 yazdı:
Aslantepe yazdı:
tayyip olmasaydı şuana kadar 50 defa girmiştik sen neden bahsediyorsun ? başımıza ne geldiyse Türkün alehine izlenen politikalardan geldi.

bir üstteki arkadaş senin ağzının payını vermiş.

öyle oynak öyle döneksiniz ki tayyip erdoğan pkk lılara dokunmayın talimatı verse de alkışlarsınız pkk ya karşı operasyon talimatı verse yine alkışlarsınız. kanınızda var...

Oynak dönek senin gibi sahte türkçülere deniyor sana kalsa nato üssünüde erdoğan kurdurdu bu memlekette .herkes girmiş bir çukura sallayıp duruyo çok mertseniz siyasi olarak yazın kimi desteklediginizide onun üzerinden konuşalım şu milliyetçilik meselelerini.Komik olanda burda yazanların çogu geçen hafta almanyada pkk lıların konferansında konuşma yapan zübüge oy veriyor.

ben oynak Türkçüyüm. valilere emir vereceğim pkk lılara müsamaha göstereceksiniz diye. bana oy verecekmisin ?

sana yazılanlara cevap vermeden konuyu başka yönlere doğru çekmeye çalışıyorsun. akp nin yaptığı yanlışlara chp nin yaptığı yanlışlarla kendi tatmin etmeye çalışıyorsun o yüzden konuları kişiselleştirmeye çalışıyorsun. yine de cevap vereyim.

chp ye oy veriyordum ama son yaşanan 2 olaydan sonra(kemalin yuhalanması-kadın il başkanı) bunlar partiden temizlenene kadar oy vermem. şuanda oy vereceğim parti ne yapacağı tam belli olmayan iyi partidir.

sen pkk terör örgütü değildir diyenlere oy verecekmisin ?

Türk diye bir ırk yoktur diyenlere oy verecekmisin ?

pkk ya müsamaha gösterenlere oy verecekmisin ?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 13:38 
Kullanıcı avatarı

Bilale anlatır gibi anlatıyorum.

PKK,Ensar,ÖSO,Nusra,El Kaide, El Kadı, El Beşir, demokrasi kahramanı olan Suud ailesi, ABD'den icazet alıp darbe yapan Türkeş, ABD'den icazet alıp Türkiyenin başına bela edilen diğer partiler, Alman Nazileri ile işbirliği yapan milliyetçiler ve tabiki başından beri ABD kuklası olan Fetöcüler sizin ekibinizin durmadan işbirliği yaptığı oluşumlar.
Lütfen bunlar ile beni ilişkilendirme.
Bunlar ile milli değil şahsi ve parti menfaatleri için işbirliği yapan milli müslüman geçinen ekibiniz.
Bu gerçeği yok sayıp bu adi oluşumlar ile benim yada benim gibi düşünenleri ilişkilendirme çabanız çok beyhude bir davranış.

Zavallı adam.....

Kalkmış bana mitralyözlü marşı soruyor.

Koçum aslanım fredy.
Otobüs tepelerinde PKK ya şov yaptıran, PKK'ya dokunmayın diyen, harekat izini bekleyen TSK'yı engelleyen ben değilim :?

Sen ve türevlerin yukarda paylaştığım yedi maddelik doktrini uyugulayan yada bu doktrine kurban verilmiş bir yurtdaşsın.

fredy1907 yazdı:
Demirci67 yazdı:
Ensarcılık kötü bir şey değil ki.

Hadisler bazı şeyleri tasdikliyor ayrıca Ensarcılar artık protokolde ve eğitimin tam ortasında, çocukları nasıl eğitiyorlarsa artık.....

Uzatmayalım.

Senin o.e. diyerek ne demek istediğini anladım teşekkür ederim.
Tutarlı davranmış ve sana yakışanı yapmışsın.

Üniversitelerde mitralyözlü marşlarla egitilip halay çektirilelen o.e içinde aynısını düşünüyomusun ?Ben din alimiyim diye birşey yazmadım burdan ekmek çıkmaz sana.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 13:41 
Kullanıcı avatarı

Demek Atatürke faşist diyorsun.

Bunu da bir zahmet Atatürkçüler cevaplasın.

fredy1907 yazdı:
Demirci67 yazdı:
Bir şeyi ne kadar uzun süre tekrarlarsanız, insanlar ona o kadar fazla inanırlar.

Bir insana yalan olsa bile bir söylemi sürekli tekrarlarsanız, o söylemin nereden geldiğini unutacak ve kendi fikri gibi benimseyerek savunacaktır.

Söylediğiniz yalan ne kadar büyük olursa o kadar etkili olur ve insanların o yalana inanıp kendilerini adamaları o kadar kolaylaşır. Çünkü herkes büyük bir şeyin parçası olma fikrine bayılır.

Halkı her zaman ateşlemelisiniz, asla soğumalarına ve düşünmelerine izin vermeyin.

Hatalı olduğunuzu ya da yanlış yaptığınızı asla kabul etmeyin, asla rakibinizin üstün bir yanı olduğunu kabul etmeyin, asla kendinizden ve taraftarlarınızdan başkalarına serbest hareket alanı bırakmayın, asla kabahat ve suç üstlenmeyin, sadece bir rakibinize odaklanın ve kötü giden her şeyin suçunu onun üzerine yıkın.

Kimin haklı olduğu değil, kimin sesinin daha gür çıktığı önemlidir. İlk sözü kim ne kadar güçlü ve bağırarak söylerse, o kazanır.

Önemli olan aydınlar değil kitlelerdir. Çünkü kitleleri kandırmak her zaman çok daha kolaydır. Bana sadece vicdansız bir medya ve karizma sahibi bir lider verin, size bilinçsiz bir halk ve girdiği her seçimi kazanan yıkılmaz bir parti sunayım.

Bu cümleler bana birilerini hatırlatıyor ama çıkaramadım......

Bak sana o adamın sofra sözlükleri kitabından birkaç alıntı yapayım.SEVERSİN

Alıntı:
Arkasında ordusu olmayan bir kumandan uzun süre ayakta kalamaz. Atatürk de iktidarını Halk Partisi sayesinde güvenceye aldı. İtalya’da da aynı şey geçerli. Eğer Antonescu bugün ortadan kaybolacak olsa, ordu içinde onun yerine talip olacaklar arasında korkunç bir mücadele başlar. Ama onun yerine geçecek kişiyi belirleyecek bir örgüt olsa, bu olmazdı.’

Kitabın 607. sayfasında şunları söylüyor:
Alıntı:
Bizim Amacımız Dünyayı Nazi Egemenliği Altına Almak Ama Ben Türkiye İle Hiç Bir Zaman Düşman Olmayacağım...yani, "Dünyada savaşmayacağım tek ülke Türkiye'dir."

Alıntı:
"Benim ustam Il-Duce'dir, ama onun ustası da Mustafa Kemal'dir."

Alıntı:
"Bütün enerjimi Atatürk'ten alıyorum.O'nun hayatı bizim feyizli ışığımızdır."

Alıntı:
“Mustafa Kemal'in ilk oğrencisi Mussolini,ikinci öğrencisi de benimdir.”

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 13:58 

fredy1907 yazdı:

Bu lafı söyleyen yanlış bilmiyorsam baro başkanıydı oda suikast ile öldürüldü.
Kimdir bu lafı söyleyen ve hala görevdemidir merak ettim istersen özeldende yazabilirsin.Ne yapacagı belli olmayan partiye oy vermekde tam bilinçli seçmen işi olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=XiHb2QIJGUA

sen bu videodan sonra ne yapacağı belli olan partiye oy verecekmisin bilinçli seçmen? :mrgreen:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 14:18 

fredy1907 yazdı:

o açıklamayı yapınca her şey normal mi oldu ? fikri çok net ortada. pkk terör örgütü değildir. bunu bile bile gidip oy basacaksın ve pkk nın terör örgütü olmadığını onaylayacaksın.

sana senin partinden 1 milyon tane fetö videosu koyabilirim de gerçekten uğraşmaya değmez zaten herkes biliyor.

Türkiyeyi 15 senedir meral akşener yönetmiyor. ben Türk milliyetçisi olarak Türkiyeyi 15 senedir yönetenlerden hesap sorabilirim sende artık neysen Türkiyeyi 15 senedir yönetmeyenlerden hesap sor, meralden kemalden...

hendek kazsınlar diye müsade edilmesi sonucu kaç askerimiz polisimiz şehit oldu. bu kanda ortaksınız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 17:46 
Kullanıcı avatarı

Kimseye laf anlatmak zorunda değiliz, değilsiniz.Siyasilerin hesapları da bizi ilgilendirmemeli.TSK sahada, tartışmadan kayıtsız şartsız destek bekliyor.

Daha önce de söylemiştim, savaşa karşı olabilirsiniz ancak güvenoarkta, Beşiktaş’ta patlatılan bombalara ses çıkarmadan savaşa hayır demek orospu çocukluğudur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 18:13 

MLKP, Türk ordusuna karşı Ypg ile beraber savaşacağını açıklamış.Emperyalistlerin uşaklarına gözünü kırpmadan sivil,işçi katleden Kürt milliyetçilerine destek verdikleri için bir sosyalist olarak utanıyorum.Merak ettiğim konu şu YPG gibi Amerikan flamasını taşıyacaklar mı? Bugün Mahir,Deniz yaşasaydı yüzünüze tükürürdü.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 20:16 
Kullanıcı avatarı

Apoya çiçek veren, Fetöyü yalayan, APOyu meclise sokmak isteyen müptezeller milli olmuş.
Geçmişi unutmuş bu müptezeller şimdi başkalarını 'PKK'lı, Fetöcü,Amerikancı' olmak ile itham ediyorlar.

Bu kadar sefillik akıllara zarar.

Dikkat çekici bir diğer nokta PKK'nin hakim olduğu diğer devasa bölgeler.
Terör, Afrin bertaraf edildiği vakit bitecek mi?
PKK'nın suriyedeki diğer bölgelerinde ciddi bir yapılanmaya giden ABD bu coğrafyaya girmemize müsade eder mi?
Ve tabiki Kandil.
Buraya ne zaman harekat yapılacak?
Terörün asıl merkezi orası değil mi?

Bir kullancı arkadaş 'Mahir Çayan ve Deniz Gezmişin kemikleri sizlar' demiş 'sağ olsalar birileri'nin yüzüne tükürler' demiş.

Ülkeyi IHL bataklığına sokan, Ensracılara protokolde yer veren, Fetöyü mesih, APOyu namaz kılan ve meclise girmesi gereken bir mümin yapan, kendi ordusuna ABD yardımı ile opersayon çeken, çocuk tecavüylerinde Türkiyeyi 'kafaya oynatan', kadınları siyah poşetlere sokmak isteyen Arap hayranlarını Atatürk görse acaba ne yapardı?
Hele hele ABD'nin dolarcıkları ile Avrupanın farklı yerlerinden toplanan, cihatcı geçinen asalaklar ile hayata geçirilen muhalif orduların Türk askeri ile yanyana savaştığını görse......

MLKP'yi şişirmenin bir anlamı yok.

Herşey toplumu kazanmaktan geçiyor.
Bu konu bomba ve silah ile çözülecek olsaydı kırk yılda çözülürdü.
Çözülmedi ise bundan öncekilerin ya beceriksizliğidir yada ben haklıyım.
Bu herhalde otuz yılda yapılan otuzuncu harekat.....
2002 de malum cenah işbaşına gelene kadar şiddet bayağı durulmuştu.
Ne hikmet ise önce demokrat, sonra islamcı şu an ise milli müslümanlık şampiyonu olan cenah geldikten sonra ve konjonktüre göre PKK tekrar hortladı yada hortlatıldı.
'Hendek kazdığınızı, bomba stokladığınızı biliyoruz' cümlesi bunun ıspatı olmasa da ciddi şüphe uyandıran bir emaresi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 21:31 

@demirci67

Seni anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum.Ben komunist geçinen ama emperyalistlerin uşağı ypg ile işbirliği içinde olan mlkp’yi eleştiriyorum,sen ensar diyorsun,feto,apo diyorsun konudan konuya atlıyorsun bu yüzden anlamakta güçlük çekiyorum.Evet bu konularda haklı olabilirsin ama şu an konuştuğumuz konuyla ilgili bir bağ kuramıyorum ben.Yine tekrarlıyorum hayatını emperyalistlerle savaşa adamış Mahirler,Denizler bugün yaşasa sırf popülist diye emperyalist uşağı pkk/pyd/ypg yanında saf tutan sözde devrimcilerin yüzüne tükürür.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2018, 22:17 
Kullanıcı avatarı

Nazilerde ülkesini seviyordu komünistler vatan hainiydi savaşa hayır dediler sonuç ortada milyonlarca almanın felaketi oldu milliyetçiler. Ülkemizde de olacak bundan farklı değil.
Tabi tsk nin nazilere göre avantajı el kaide gibi ahrur şam gibi müttefikleri var. El kaideli şişani cephede savaşıyor diye yeni akit sevinç haberleri geçiyor. Yurdum milliyetçileri bu durumdan hiçmi rahatsız olmuyor? Hani hep övündükleri tsk nın gücü yetmiyor mu hani ortalığı tir tir titretiyorduk?? O yüzden mi ön cephede cihatçıları savaştıyorlar. ( biz öleceğimize onlar ölsün cevabı vermeyin sonuçta bu vatan görevi size göre milyonlarca asker ölse dert değil. Hiç askeri düşünüyoruz rolü yapmanıza gerek yok. Sahi suriyede ölen askerlerin ismini hatırlayan kaç kişi var?)

He bide bu hikayenin sonunda ülke felakete sürüklenirse bunun sorumlusu tek başına tayyip değildir. Bunun sorumlusu onu destekleyen halktır. Sakın tayyibe laf etmeyin ülkenin yüzde 70 i aynı zihniyette zaten. Sonunda yine biz haklı çıkcaz ama iş işten geçmemiş olur umarım ozamana kadar.

En son Forzafilistin tarafından 25 Oca 2018, 22:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 628 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 63  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Antalyasporlu, antinkuntin, Bing [Bot], black1914, ekono0635, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kskgaltayfa, Malamadre61, nmn, Pomak_1925, samsunlu_55, super_croco, tam35style

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye