Zaman: 21 May 2019, 08:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 80 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Yazar Mesaj

Moderator
 Mesaj Başlığı: Re: Ersun Yanal tekrar Fenerbahçe'de
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2018, 22:39 

Platini yazdı:
FarFan yazdı:
Fatih Akyel'i istemiyoruz diyenleri Kapalı'da tekme tokat kim dövdü?
Ben cevap vereyim onu da hatırlamıyorsan, UA.
Siz mi getirtmemiş oluyorsunuz bu durumda Fatih Akyel'i?

böyle birşeyi ilk kez duydum bence karıştıyorsun
Böyle bir vakıanın olması , Fatih Terim gönderilip yerine Hagi teknik direktör olduğu zaman '' I love you Hagi'' şeklinde bağıranlara saldırılması şeklınde oldu.
daha önceki hafta taraftar ile arası bozulmuştu vs.

ha 5 sene sonra geldi gene taraftar da bağrına bastı o ayrı

Arkadaşın bahsettiği gibi bir olay var .

''O forma nasip olmaz herkese, giydirmeyiz fatih akyele '' diye bir beste girilmiş sonra o besteyi girenlere saldırılmıştı diye hatırlıyorum.
Saldırılan grupda yürüyedur sonrasında tarihe karıştı .
Gsli arkadaşlar ayrıntıları daha iyi biliyordur zaten

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2018, 22:58 
Kullanıcı avatarı

Yürüyedur , uA tarafından saldırıya uğradı ve sonra tarihe karıştı hatta onlar da uA bünyesine karıştı tamam ama sebep F.akyel meselesi değildi sanki

F.Akyel yüzünden böyle birşey olmasını hiç anımsayamıyorum nedense

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2018, 23:09 
Kullanıcı avatarı

Ersun Yanal sikleti falan yazan olduysa bu iş oldu beyler.

Hayırlı olsun bu arada. Aziz Yıldırım'ın en büyük hatası. Ali Koç erken uyandı.

TMT Müdafaa ve Muhafaza

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2018, 23:16 

Ergun Gursoy Fatih Akyel'i aliyordu.Galatasaray taraftari aldirtmadi.
Yuruyedur o gun ''evladindan baslatma yeter'' bestesini girdi ve tayfa tarafindan saldiriya ugradi.Dayak yediler ve o gun yuruyedur defteri kapandi.
Bahsettikleri olay dogru.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2018, 01:51 
Kullanıcı avatarı

Kalkandelen yazdı:
antreman sahasından kovulmak Fatih Terimin yanlışı değildir, Fatih Terimin Galatasaray taraftarının gözündeki pozisyonunu değiştirmez. bu da sanki Fatih Terimin ayıbıymış gibi lanse edilemz. o olayda laf söyleyeceksen ünal aysala söyleyebilirsin.

ünal aysal defalarca Terim'i görüşmeye davet etmiş, "meşgulüm" diyerek görüşme tekliflerini reddetmişti. bu durumda hangi kulüp, hangi başkan olsa aynı şekilde davranırdı. Fatih terim o dönem demirören'le anlaştığı için gemileri çoktan yakmıştı, 2 yıllık teklifimizide kabul etmemişti, bunu Antalya maçı sonrası basın toplantısında açıkça söylemiştide zaten.. yani Galatasaray'ın elemanı olmaktansa Demirören'in kader ortağı olmayı kabul etmişti.
bu yaşanan olaylarda ünal aysal'ın da elbette büyük hataları olmuştu ama Terim'de kesinlikle sütten çıkmış akkaşık değildi.

http://www.milliyet.com.tr/-elemanim-de ... orerhaber/

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2018, 02:07 

Millonarios yazdı:
gslilerin daha çok postu var aq başlığında. misal ben bu heriflerle ilgili bi konu olduğunda tiksinirim kaç yıldır burda başlıkları var bir kez girip okumamışımdır bile. bunlar geliyor devamlı zıp zıp zıplıyor yorum yapıyor yetmiyor bir de akıl vermeye kalkıyorlar aq. mal mal yorumlar bir tane bile fenerlinin ersun'u geri getirirken cono fatihi gsyi falan siklediğini mi düşünüyorsunuz la. size göre bir şey yok lan gs le alakalı bi mesele yok Ersun hoca sevgisinin anlayın bunu 2000den sonra sayıları çok arttı bu veletlerin Fenerle ilgili her konuda kaşarlık yapıyorlar

forumda tercuman varsa bu avel'in yazisini tercume etsin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2018, 09:03 

Baba kusura bakmayın ama Fenerbahçe Ersun Yanal'ın skinde bile değil, aynı şeklide Galatasaray'ın da Fatih Terim'in skinde olmadığı gibi. Ha bizim hoca Fener'e falan gitmez zaten zamanında teklif alıp reddetmişliği var. Türk halkı duygusallığından kaybediyor. Bu adamların banka hesaplarında milyon dolarlar kuzu kuzu yatıyor. Kusura bakmayın bu devran böyle gidecek. 2013 Eylül ayında hocanın kovulduğu açıklandıktan sonra hocanın evine gidenlerdenim, sonrasında 1 hafta sonraki Juventus deplasmanında Mancini sahaya çıkınca İmparator diye bağıran yine biziz. Ama hoca Demirören'le gülümseyip poz verirken içimiz yandı, keşke ayağımız kopsaydı da evine gitmeseydik diyenler de biziz. Zorumuza gitti içimize sindiremedik. Tudor sonrası geldi heyecanlandık sevindik psikolojimiz bozuldu aq o zamanlar.

Ünal Aysal-Fatih Terim'in egoları Galatasaray'a zarar verdi. Bu gün gibi gerçek.

Olay Yürüyedur'a kadar gelmiş. Fatih Akyel Florya'da Fenerbahçeli dövüp Telegol'e bağlanıp "Üzgünüm iyi vuramadım" diyebilecek bir insan. Kadıköy'de sahaya ilk o çıkar Maraton tribününe hareket çekerdi standart olarak. Ha kendisi Galatasaraylıdır mesela bilmeyenler için söyleyeyim. Kardeşinin de deplasman otobüsünde Kadıköy'e deplasman yapmışlığı var sonrasında Fatih Fener'e gelince Fener formasıyla falan poz verdi Fener altyapısına girdi diye hatırlıyorum.

Futbol dünyası bukelamun gibi nerede para varsa oranın rengini alıyorlar.

Velhasıl kelam Fenerbahçe camiası Ersun Yanal'ı içine sindiriyorsa (kötü manada söylemedim linç yemeyelim) bize laf düşmez kanaatindeyim.

Ersun Yanal başarılı olur mu bilmiyorum ama Fenerbahçe camiasında kıskandığım tek adam Obradovic.

Konuyu çok dağıttım da Emre ve Okan meselesine gelince Emre hakkındaki düşüncelerimizi herkes biliyor da Okan Buruk da benim için bir Emre Belözoğlu'dur. Utanmadan bir daha geldi formayı giydi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2018, 23:48 
Kullanıcı avatarı

Fener’de Bir Ersun ruzgari var firtinaya dönüşür mü zaman gösterecek ..
devre arasındaki transferler bunda etkili olacak mevcut kadronun çoğu çöp ..

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2018, 01:13 
Kullanıcı avatarı

Laodikya yazdı:
Fener’de Bir Ersun ruzgari var firtinaya dönüşür mü zaman gösterecek ..
devre arasındaki transferler bunda etkili olacak mevcut kadronun çoğu çöp ..
bak sen . engin futbol bilgilerinden mahrum etme bizi daha cok aydinlat

Sent from my SM-A800I using Tapatalk

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2018, 10:36 

Karantina10 yazdı:
clad yazdı:
Ersun yanal'ın bu kadar sahiplenilmesi hakedilmeden gönderilişi,Aziz yıldırım tarafından gönderilişi ve yarım kalan bir hikaye olduğuna inandığımızdandır.Bunun Fenerbahçe'yi küçük düşürmekle bir alakası yok.Bu konuda nasıl olumsuz bir yorum yapabilirim diye sabaha kadar oturuğ düşünsen belki o düşünnceyi üretebilirsin.

Herkes istediği kadar sahiplenir ersunuda,Ali koçuda azizide.ben sadece kendi görüşümü yazıyorum.olumsuz yorum yazmak için zorlama değil.benim burada yazdığım olumsuz yorumla Ersun başarısız olacak değil.
Mesela ben Ersun fenerdeyken fener tribünün dolu dolu Ersun diye inlettiğini görmedim stadı.belki yanılıyorumdur.ama gönderiliş şeklinden sonra değeri bindi adam.ben tekrar ediyorum bence başarılı olacak.ama ne bileyim sosyal medyada belki Alex’i bu kadar sahiplenmedi Fenerliler.sanki tarihinizde ilk defa şampiyon yapmış bir hoca gibi yada 50 senelik fener efsanesi gibi sarılmanız ilginç geliyor hepsi bu.

Aslına bakarsan birazda başka umut görünmediği için abartıldı kendi bile şaşırıyordur bu kadar ilgi gördüğüne.Daha ilk kez başkan olan ali koç içinde benzer şeyleri yaşadığımızı düşünüyorum millet olarak övgüdede ,yergidede ayarımız yok.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 80 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, alpaçino, Antalyasporlu, Ayazadam, ayd06an, Bing [Bot], Boone, cako, Cerveza34, Emboma, fallout33, firbolg, fuar, funkyhouse, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Hear, Hüseyinn, ibo1903, ılgaz, Majestic-12 [Bot], ocellatus, oguz1903, Rhcp16, SeferKSK, skep0658, UnidadPopular, wentworth, yasingzt, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye