Zaman: 14 Ara 2017, 18:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 173 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Emrah Serbes
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2013, 20:38 
Kullanıcı avatarı

Hasta derecede Beşiktaşlı. Çarşı'nın, Halkın Takımı Grubu'nun has elemanlarından.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2013, 23:33 

delikanlı adammış.

http://www.youtube.com/watch?v=qdJa8J85 ... e=youtu.be

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2013, 23:34 
Kullanıcı avatarı

Emrah Serbes yazarlık konusunda jenerasyonunun en iyisidir diyebilirim. Behzat Ç. dizisinin senaristliğini de yapmıştır. Bu Emrah Serbes'in politik düşünceleriyle hareket ettiği ilk eylem, ya da protesto girişimi olarak bilinmesin. Kendisi bu tür konularda son derece hassas bir yapıya sahiptir. Çok sıkı bir Beşiktaşı olduğu aşikar. Hangi grubun müdavimi olduğunu bilmiyorum ama zaman zaman ''Halkın takımı Beşiktaş'' atkısıyla bir çok farklı karede denk gelmişliğim var.

Sanatçıların bu konularda tepkilerini doğru buluyorum. Özellikle yazarların basın aracılığıyla halka karşı konuşmaları tabi ki önemli ama görüşü her ne olursa olsun bu kesmin insanının bu tür röportaj ya da köşe yazılarında kaleme aldıkları konular cereyan eden olayın durumunu ve akıbetinin tetikleyici olarak nüksedebileceği durumlara binayen konuşmalarını daha sağlıklı buluyorum. Bir de tabi bu tür durumlarda makamını mevkisini daha uç seviyelere taşımak için kullanana, kullanmaya yeltenenler de var bu hareketleri de çok doğru bulmuyorum. Zira anlık verdiğin kısa bir demeç bile kiminin hafızasında ''halka sesleniş'' kiminin hafızasında da ''halka tersleniş'' olarak yer ediniyor ve o çok iyi yaptıkları mesleklerini kendi elleriyle bir nevi heba ediyorlar. Bu konuda da sanırım yazarlar içerisinde ki en büyük yararıyı Murat Menteş alır diye düşünüyorum. Gezi parkı olaylarında ki süreci kaleme alırken armut ile elma sepetini birbirine karıştırıp sadece yaşananların mizahi ve iyimserlik boyutunu ele alarak Yeni Şafak'da yazmış olduğu ''Mustafa Keser'in askerleriyiz'' yazısı kendisini okuyucularının gözünde fazlasıyla düşürdü ki yazının ana teması belki de kendi saflığını da içinde barındırdığı ''birlik, beraberlik, kardeşlik ve hoşgörü'' mevzuatına özet olabilecek nitelikte bir şeylerdi söylemeye çalıştığı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2013, 23:38 

Video açılmıyor ama youtube'de arayıp bir video buldum bu video da çok sağlam resmen meydan okuyor helal olsun. Zamanında Erken Kaybedenler'ini okumuştum. Şimdi diğer kitaplarını da listeye koyarım.

http://www.youtube.com/watch?v=Awp7S4HVKY4

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2013, 08:34 

Delikanlı adamdır..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2013, 11:07 

Kitaplarının, afili filintalardaki hikayelerinin, ot dergisindeki yazılarının mükemmelliği yanında gündemi yakından takip eden ve mantıklı konuşan bir insan. Geçenlerde Emek sineması eylemlerinde de ön saflardaydı. Son dönem genç yazarların en iyisi bence. Gençlerbirliği tribünlerine de takılır. Böyle delikanlı adamlar her tribüne lazım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2013, 11:37 
Kullanıcı avatarı

Behzat ç. nin kitaplarının yazarı olarak biliyordum ama haksızlığa karşı yapılan her olayda en önde görebiliriz kendisini adamsın

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2013, 11:47 

ya arkadaş adam ne güzel konuşmuş helal olsun şu vidyoyu kesinlike yaymamız lazım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2013, 12:51 
Kullanıcı avatarı

Şimdi izledim. Çok güzel konuşmuş, kendisini buradan tanıyanlar varsa tebrik ve takdirlerimizi iletirse sevinirz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2013, 13:31 
Kullanıcı avatarı

Emrah abi harika bir insandır. Birkaç defa maç öncesi şairlerde bira tokuşturduğumuz, karşılıklı sohbet ettiğimiz olmuştur. Birde üstüne yazar kişiliği eklendiğinde bence kesinlikle Türkiye'nin en değerli isimlerinden biri oluyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 173 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: -64-, adarya, Akiportehon, Bing [Bot], blodhemn, budge, bulud34, burak1910, Fankara, Google [Bot], GreenBlack34, Hep YEK, hoppala, Kaanka, kadıkaltı10, Kameni, Larendon, Majestic-12 [Bot], Milat1914, nediyorduk, Schwarzes, TaqTaq, TottiReiz, tribunde, Viaggio, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye