Zaman: 26 Mar 2019, 04:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 154 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Rıdvan Dilmen ve Taraflı Yorumculuğu
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 01:02 

"Şşş Samet Aybaba'nın kızını sorsana"

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 01:08 

rıdvan "başkan, yönetim para koymuyorsa gitsin" diyor. bu nasıl mantık ? para koydukları zamanda demirören gibi oluyorlar işte. bunu göremeyecek kadar kör bir adam rıdvan. yada düşünmeden boş konuşuyor.

ayrıca başkanda yönetimde para koyuyorlar, zamanı gelincede geri alacaklardır.

Beşiktaşı eleştirmek kolay rıdvan efendi hem paraları yok hem kadroları sağlam değil

sen GalataSaray drogbayı alırken weboyu alan, sneijderi alırken emreyi alan azize tek bir laf söylüyebiliyormusun ?

ancak yalakalık yaparsın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 01:15 

peravise yazdı:
Bugün Rıdvan haklıydı Fikret Orman boşu boşuna bağlandı fırçalamaya çalıştı adamı. Rıdvan da pek birşey dememişti açıkçası. Fikret Orman gerçekten tecrübesiz ve oturduğu koltuğun ağırlığını henüz taşıyamıyor bana kalırsa. Bir başkanın telefonla bağlanıp tv'de her söylenen lafa cevap vermemesi gerekir. Bu işler alt kademe yöneticilerin işi. Fikret Orman geldiğinden beri kurumsallık masalı anlatıyor ama daha kurumsallığın k'sini ortaya koyamadı. Ben Rıdvan'ın şike davası sürecindeki tutumunu hiç sevmedim ve bunun kamuoyundaki imajını yerlebir edeceğini düşünüyordum. Artık haklı olduğu konularda bile üstüne oynanıyor maalesef. Geri dönüşü de yok. Kendine yazık etti. 2 yıl önce her takım taraftarının saygı duyduğu bir adamken kendi kendini bataklığa sürükledi, şike davasında yanlış tutum aldı, hakem kararları konuşmaya başladı, futbolun güzel tarafları yerine kötü yanlarına daldı bitiriyor kendini. Eskiye dönüş çok zor ama sadece futbol konuşsun lütfen artık. Hakem kararlarının haklılığını dinlemek istesem gider beyaz tv telegol bünyamin izlerim sen konuşma bu işleri, fenerbahçenin şikesini savunmak sana mı kaldı kendini ateşe attın ne güzel futbol konuşuyordun.

rıdvan nasıl haklıydı o kadar borcu takmş gitmiş yd yeni gelen yönetim onu temizlemeye calısıyor.. Ama arkasından para koymuyolarsa gitsinler diyen yorumcular türemiş.. biride sinan engin pandası...biraz empati yapın siz birşeylerle uğraşırken (doğrularıda var yanlışlarıda) ama olayın iç yüzünü bilmeyen adamlar nerdeyse Türkiyenin en çok izlenen spor kanalında Laf saydırıyor gitsinler biraksınlar diye...Fikret Ormanın bana göre şuana kadar bi yanlışı var oda Futbolu yanlış kişilere bırakmak..İbrahim altınsay gibi adamı ellerinden kaçırmak..diğer durumlarda yaklaşımlarını olumlu buluyorum..Beşiktaş külübünde acı ama gerçek 8 senelik yd döneminde kimse doğru dürüst maşını alamazken 1 yılda Herkes maşını alır olmuş..Beşiktaş külübünün Futbolcu basketbolcu voleybolcu hiç bir branşdaki sporcusuna borcu kalmamış yani olması gerekende budur.Yönetimi eleştirirken biraz insaflı olmak lazım

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 05:19 

Fikret Ormanin derdi aslinda Sinan Enginleydi. Sinan Engin cuma aksami yerin dibine soktu resmen Fikret Ormani. Fikret Orman en gicik oldugum seyi yapti birine kizip acisini baskasindan cikardi. Ara Sinan Enginle konus o zaman. Ridvanin kahabati ne simdi? Zaten dayanamadi soyledi baska kanalda eski menejer diye. Ridvanda program sonunda soyledi keske orayi arasaydi diye.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 09:50 

Bence basitligini gösterdi sadece.
Birak Ridvan Dilmen konussun.
Istisnasiz hic bir spor programi icerik ve seviye acisindan yeterli degil,yetmedi sen kalkip bu programa baglanip Ridvan Dilmen ile polemige giriyorsun.
Ben sadece bu islerin gereksiz oldugunu söylüyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 12:54 

Rıdvan'a gereğinden fazla yükleniliyor.
bir GS'li olarak söylüyorum bunu.
yalnız Rıdvan da kendi kaşındı, kendi bu hale getirdi insanları.
bundan 5 sene önce, açık açık "Fenerbahçeliyim" demesine rağmen insanlar Rıdvan'ın yorumlarına değer verir, en çok onu izlerdi.
şike sürecindeki tavırları ve yaptığı ikiyüzlülükler insanların gözünde değerini düşürdü.
bu saatten sonra Rıdvan ağzıyla kuş da tutsa kimseye yaranamaz.
yine de yılda 1.5 milyon tl aldığı gerçeğini değiştirmiyor :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 16:52 

aziz beyin medya ayağındaki adamlardan biri meriç tunca !

Meriç Tunca... Hasta Fenerli... 'Hasta Fenerli' olduğunu anılarını yazdığı kendi kitabında yazdı.
"Biz, haftanın programına göre pazartesi gününden yayına başlardık. Mesela Galatasaray o hafta Bursa'ya mı gidecek; Adnan Polat 'Şeftaliyi yarmaya gidiyoruz' dedi diye manşet yaparız. Böylece Bursa'da öfke, dehşet, nefret uyanır ki Galatasaray'ı öyle karşılasınlar, öyle parçalasınlar." Kendi satırları... "Bu yayını, maç gününe kadar sürdürürdük. Her hafta böyleydi işimiz" dedi. Sabah gazetesinden söz ediliyor, Türkiye'nin iki numaralı gazetesi...
Şimdi Meriç, hurriyet.com.tr'nin başında ve Aziz Yıldırım'ın has adamı..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 17:04 
Kullanıcı avatarı

Adam resmen istifaya davet ediyor, elin gslisi haklıydı diyor.

Bu kadar düşmanlık başa bela, her lafına küfür ettiğin Rıdvan'a arka çıkıyorsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 17:13 

ERHUN yazdı:
Adam resmen istifaya davet ediyor, elin gslisi haklıydı diyor.

Bu kadar düşmanlık başa bela, her lafına küfür ettiğin Rıdvan'a arka çıkıyorsun.

aynen doğru bi yorum...
programı seyretmedim,ancak bjk başkanı orman nasıl çileden çıktıysa artık dayanamamış programa katılmış anlaşılan..
rıdvan boyundan büyük işlerin,üstüne vazife olmayan şeylerin peşinden koşmaya başladı şu şike sürecinden sonra..
açıkcası iyice şımardı,kendini dokunulmaz sanmaya başladı..

En son lynyrd skynrd tarafından 23 Nis 2013, 17:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2013, 17:15 

Rıdvan sadece saha içini yorumlasa bana kalırsa ülkedeki en iyi yorumcu ama denildiği gibi özellikle şike sürecinden sonra acayip acayip işlere kalkışıyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 154 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Alexa [Bot], Bing [Bot], erkan55, Gerrard87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye