Zaman: 11 Ağu 2020, 10:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 462 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Marsilya Deplasmanı
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 12:48 
Kullanıcı avatarı

GKRK deplasmanı konusu açıldı ve fakat bence boşa tartışılıyor.
Teknik anlamda (burokratik sorunlar nedeniyle) gerçekleşmesi imkansız bir deplasman, buradan da giden olmayacaktır diye düşünüyorum.

Monchengladbah (doğru yazdığımı zannetmiyorum) deplasmanına da GFB Europe iyi kanalize olacaktır ve tribünün yükünü çekecektir.

Dolayısıyla bizim bütün enerjimizi Marsilya deplasmanına vermemiz ve tek kalabalık organziasyon hakkımızı (bütçe sebebiyle) bu maça yapmamız gerekiyor. Maç 22 Kasım'da.

20 Kasım gidişli - 23 Kasım dönüşlü Pegasus'tan 290 TL'ye bilet alabilmek mümkün. 3 gün izin zor olabilir ama uçuşlar bu şekilde. Gruplar mutlaka charter organizasonu düzenleyecektir, bekleyip görelim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

BANNED
 Mesaj Başlığı: Re: Marsilya Deplasmanı
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 13:03 

Ben ikisine de gidiyorum burdan Hollandadan burdaki Fenerbahçe'liler çok dağınık ve organize değil malesef yoksa Marsilya deplasmanı asla sıkıntı olmaz

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 13:16 

Geçen sene Bayern-Marsilya maçında Fransa'da Almanlar meşaleli falan tribün yapmıştı. 2 kat sanırım deplasman tribünü, bizimki gibi. O yüzden çok sağlam görüntüler verilebilir iyi gidersek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 13:32 

Bende Marsilyayi pek tribüncü dolucagini sanmiyorum umarim yanilirim, gidecek arkadaslara iyi yolculuklar.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 14:08 

Beyler hiç aklımda yoktu bu fiyatları görünce şaşırdım.Şimdi rezervasyon yaptırayım dedimde aklımda bir soru var.Ben devlet memuruyum vizede sorun çıkar mı.? Birde gitmişken bir hafta kalayım diyorum ? Vizede sorun çıkar mı ? Bana 1 haftaya ne kadara patlar yurt dışı tecrübesi olan arkadaşlar varsa sevinirim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 14:26 

İyide bişey sorucam Eskişehir ön elemde Marsilya deplasmanını başka şehirde oynamıştı marsilya stadında çalışma olduğu için ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 14:30 
Kullanıcı avatarı

İbo yazdı:
Beyler hiç aklımda yoktu bu fiyatları görünce şaşırdım.Şimdi rezervasyon yaptırayım dedimde aklımda bir soru var.Ben devlet memuruyum vizede sorun çıkar mı.? Birde gitmişken bir hafta kalayım diyorum ? Vizede sorun çıkar mı ? Bana 1 haftaya ne kadara patlar yurt dışı tecrübesi olan arkadaşlar varsa sevinirim.

Valla Marsilya'da pek yüksek bir sezon değil Kasım ayı. Booking.com'dan 60-80 Eur arası 3 yıldız otel bulabilirsin. Devlet memuruysan ve ortalama bir banka hesabı sunarsan vizede sorun çıkacagını sanmıyorum, Fransa'dan 3-4 gün içinde vize alırsın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 14:38 

İbo yazdı:

devlet memurları yeşil pasaport çıkartabiliyor sanırım abi.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 14:42 

yyalım yazdı:
İbo yazdı:

devlet memurları yeşil pasaport çıkartabiliyor sanırım abi.

Kardeşim yeşil pasoportumu alabilmen için sanırım 4.dereceye düşme gerekir ki ben daha 5.dereceye yeni düştüm alamam.Bu sene bir kere de olsa yurt dışı düşünüyorum.Fiyatlar gayet uygun geldi (uçak)

@Fenerbahçe Park...Hocam 40-50 TL'ye pansiyon bulamaz mıyız.Birde Marsilya nasıl bir şehir.Gezilip görülecek yeri var mıdır? Gece hayatı fln nsıldır.?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2012, 14:55 
Kullanıcı avatarı

İbo yazdı:
@Fenerbahçe Park...Hocam 40-50 TL'ye pansiyon bulamaz mıyız.Birde Marsilya nasıl bir şehir.Gezilip görülecek yeri var mıdır? Gece hayatı fln nsıldır.?

Valla ben de gitmedim daha önce, benim de ilk olacak :) Bilen biri anlatırsa bilgileniriz hepberaber. Fakat Nice-Monaco-Cannes yakın, oralara gidilebilir herhalde. (180 km falan). Ama yine de 1 hafta uzun geldi, maksimum 3-4 gün yeterlidir diye düşünüyoum. ( Belki de yanlış düşünüyorum:) )

Pansiyon konusunu araştırmak lazım, yakın birşeyler bulunabilir belki.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 462 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altayusa, Aretias, asparagas63, Atalay1925, Bambino, Bing [Bot], davidluiz4, ermankorfez, extranjero, giresungörele, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, ichnusa, Karagumfobi, Majestic-12 [Bot], mavi_simsek61, zebercet41

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye