Zaman: 22 Mar 2019, 16:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1028 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: TRT 1 Nasılsınız? Programı (27.04.09)
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 16:01 

tamam düşünmeye başlıyorum şimdi.
:idea:
belediyenin neden daha fazla para aldığını buldum galiba. 2,500,000 ( iki buçuk milyon ) nüfuslu bi şehire hizmetin gideride çok olur sanırsam.
senin deyiminle ne kadar para o kadar köfte :wink:

konuyu yeterince saptırdık. özür dilerim herkesten.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 16:03 

izmitli41 yazdı:

Sizin tribünlerden Selim Kurtulan hariç tüm tribün liderleriniz ve tribün abilerinize İzmitte sevgide mevcuttur saygıda.
O şahsı sevmememizin tek sebebi Bursada oynanan Beşiktaş kupa finalinde Kro Metinlerin Kocaelisporu desteklemesine rağmen kendisinin Beşiktaş tribününe yani Teksas tribününde yanındaki Bursalılarla Beşiktaşı desteklemesidir.

senin o bahsettiğin maçta açıkkalede kocaelisporlulara destek için oradaydım.
selim abi hakkında bişey demek istemiyorum ama yanındaki bursalılar demişsin,öyle birşey sözkonusu değil senin o yanındakiler dediğin TEKSAS tribününü kaptırmayanlardı.çarşı bizim radikalde bağırıyordu ama Teksaslılar her zamanki yerindeydi ve o maçta Teksas tribününde bjk lılarla kavga flnda çıktı.
bunları söyledğine göre kupa maçında vardın,bizim kapalı kalenin karıştığı dakikarıda hatırlıyosundur.
biz bile bjklılar kendi arasında kavga ediyor diye sessiz kalmıştık.
işin aslını maçtan sonra öğrenmiştik.
selim abi o aralar bjk tribünleri ile arası iyi olduğu için bjk liderleriyle yanyana durmuş olabilir ama Bursaspor taraftarı kesinlikle sizi destekledi kupa maçında.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 16:07 

Kızılcıklı_Eses yazdı:

o maçta bende vardım,kocaelispor tribünündeydim hem maçtan önce hem maçtan sonra selim abilerle görüştüm,onların bjk tribününe girdikleri doğrudur ama destek için değil mevzu içindi... nitekim mevzu olmuştu,bjk li arkadaşlardan hatırlayan varsa anlatabilir olayı...

çok iyi hatırlıyorum açıkkalede sayısını hatırlamasamda Eskişehirli abiler vardı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 16:13 

[quote="1963canımfeda
senin o bahsettiğin maçta açıkkalede kocaelisporlulara destek için oradaydım.
selim abi hakkında bişey demek istemiyorum ama yanındaki bursalılar demişsin,öyle birşey sözkonusu değil senin o yanındakiler dediğin TEKSAS tribününü kaptırmayanlardı.çarşı bizim radikalde bağırıyordu ama Teksaslılar her zamanki yerindeydi ve o maçta Teksas tribününde bjk lılarla kavga flnda çıktı.
bunları söyledğine göre kupa maçında vardın,bizim kapalı kalenin karıştığı dakikarıda hatırlıyosundur.
biz bile bjklılar kendi arasında kavga ediyor diye sessiz kalmıştık.
işin aslını maçtan sonra öğrenmiştik.
selim abi o aralar bjk tribünleri ile arası iyi olduğu için bjk liderleriyle yanyana durmuş olabilir ama Bursaspor taraftarı kesinlikle sizi destekledi kupa maçında.[/quote]

Bursalıların büyük bölümü zaten bizi destekledi Radikal Teksasın yerini karıştırmış olabilirim.
Kızılcıklı eses
bizimde maçtan sonra duyduğumuz Beşiktaşı destekleyen bursalılarla,desteklemeyen bursalıların kavga ettiğiydi.Yani Selimin oraya saldırmak için girdiğini duymadık.
Neyse konu şirazesinden çıktı nerden nereye geldi,varsa konunun buraya gelmesinde bir dahlimiz kusura bakmayın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 16:15 

kocaelili haluk abi ve galatasaraylı sebahattin abiyi cok beğendim cok efendi güzel insalar

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 16:54 

Kuva-i Kaf Sin Kaf yazdı:
yalan değil beyler gerçek

Resim
http://c3.ac-images.myspacecdn.com/imag ... a06c4a.jpg

allah bilir alayınız böyledir

selim kurtulan nerde? her gördüğün sakallıyı baban zannetme..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 17:07 

youtube'da bi video da izlemiştim. böyle bi panel gibi bişey. alen abi :' onların bacak aramda alkış tutarken çekilmiş fotoları var. şimdi beni söyletmesinler ' gibilerinden bir şey söylemişti. ayrıca o foto bu foto mu :?
ayrıca ben selim abinin programda o kadar kötü olmadığını düşünüyorum. gayet de iyi savundu takımını.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 17:19 

Bu resim forza da çok daha önceleri ortaya çıkmıştı. O zaman orda o değil denmişti. Bende pek benzetemedim. gepetto nun dediği açıklmada yalova da bir panel olmuştu gfb lideri sefa abi de katılmıştı hatta orda söylemişti alen abi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 17:23 

arkadaşıma son derece katılıyorum programda tüm katılımcılar gerçekten çok iyi bir performans sergilediler,fakat bazı arkadaşlar onlardan spor takımı gibi galibiyet vs bekliyorlardı heralde,bence bizler bu işe bir son verip acaba karşımızdaki insanında derdi varmış deyip birazda onları anlamaya çalışalım ama sizler resmen olayı kutuplaştırıyorsunuz istanbul takımları yok antistanbul vs..yok Alen abinin ermeni olması vs bunlar gerçekten çok çirkin ve bizim bunları kabul etmemiz mümkün değil,benim tribun liderim elbette beni savunacak ama diğer grupları kırmadan ve böylede yapmıştır helal olsun sonuna kadar

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 17:24 

ulan ciddiye almayalım diyoruz ama zorla gösterin diyorsunuz yani.bu fiii tarihinden kalma resimde bile selim, alen'in yanındaki o çocuğun nerdeyse babası yaşında gözüküyor.bu resimden sonra bile içinde kurdu kalan varsa kurtlarıyla birlikte yaşamaya devam etsinler :lol:

Eklentiler:
bursa_besiktas3.jpg
bursa_besiktas3.jpg [ 68.24 KIB | 995 kere görüntülendi ]
Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1028 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], eskiacık1903, fatihhan, Gerrard87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, Pomak_1925, Ressambob, seyfi, umittttt, yescroll, zımbırtı

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye