Zaman: 15 Kas 2019, 19:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Ultras Marseille Lideri Santos Tutuklandi
MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2012, 19:10 
Kullanıcı avatarı

Temennin için teşekkür ederim ama 19 yaşında olmam tribünden, mevzudan uzak olduğum anlamına gelmiyor. Şuan 30 yaşında olan adamlar da maksimum 15-16 yaşlarında girmişlerdir tribüne. Her neyse. Kolay gelsin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ultras Marseille Lideri Santos Tutuklandi
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2012, 12:19 

trooper yazdı:
Paylaşılan vidyoyu biliyorum. Tanıdık var diyorsanız, benimde Paris tribününden tanıdıklarım var. Paris ile Marsilya'yı karşılaştırana, Fransa'da gülerler. Gittiği heryeri birbirine katan, kendi içinde bile Marsilya'nın tarihi boyunca yapmadığı mevzuları yapan adamlar Parisli dediklerin. Görsellik konusu hakkında bir şey demedim zaten. Türk tribünlerini ikiye, üçe katlayacaklarını ben de biliyorum. Marsilya tribünleriyle hiç bir husumetimiz olmadı. Olsaydı da yara alan taraf biz olmazdık.

Az kaldı "Türkiye tribünlerine yara verebilecek ülke tribünleri" diye başlık açacağım. Şu dünya üzerinde yok ki bizlere yara verebilecek kimse. Gerçekten kendimizi dev aynasında görmekten başka yaptığımız bir şey yok. Avrupalılar o kadar mevzu yaşıyor hepsini 'polis önlemi yok', 'yok şekilciler', 'yok karşı karşıya gelip kavga ettiler kaslılar' bilmem ne diye geçiştiriyoruz. Türkiye'de yıl içerisinde kayda değer iki mevzu olunca yıllarca övünüyoruz. Yani otobüs taşladığı için buraya başlık açan insanlar var mevzu yapıyoruz diye. Yani görsel, kültür her anlamda üstün adamlar bizim buralardan. Mevzu meselesinde de denk gelmediği için 'işe yaramazlar' demenin hiçbir anlamı yok.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2012, 12:24 

Saintly yazdı:
trooper yazdı:
Paylaşılan vidyoyu biliyorum. Tanıdık var diyorsanız, benimde Paris tribününden tanıdıklarım var. Paris ile Marsilya'yı karşılaştırana, Fransa'da gülerler. Gittiği heryeri birbirine katan, kendi içinde bile Marsilya'nın tarihi boyunca yapmadığı mevzuları yapan adamlar Parisli dediklerin. Görsellik konusu hakkında bir şey demedim zaten. Türk tribünlerini ikiye, üçe katlayacaklarını ben de biliyorum. Marsilya tribünleriyle hiç bir husumetimiz olmadı. Olsaydı da yara alan taraf biz olmazdık.

Az kaldı "Türkiye tribünlerine yara verebilecek ülke tribünleri" diye başlık açacağım. Şu dünya üzerinde yok ki bizlere yara verebilecek kimse. Gerçekten kendimizi dev aynasında görmekten başka yaptığımız bir şey yok. Avrupalılar o kadar mevzu yaşıyor hepsini 'polis önlemi yok', 'yok şekilciler', 'yok karşı karşıya gelip kavga ettiler kaslılar' bilmem ne diye geçiştiriyoruz. Türkiye'de yıl içerisinde kayda değer iki mevzu olunca yıllarca övünüyoruz. Yani otobüs taşladığı için buraya başlık açan insanlar var mevzu yapıyoruz diye. Yani görsel, kültür her anlamda üstün adamlar bizim buralardan. Mevzu meselesinde de denk gelmediği için 'işe yaramazlar' demenin hiçbir anlamı yok.

saintly bu konuda sana hak veriyorum kendimizi dev aynada görmekten kurtulmaliyz
tamama türküz atarliyiz ama
istanbulda hic zannetmiyorum bir yabanci grubun gelip herhangi birini yatiracagini ama
disülkede hertürlü yatirabilirlerde denk gelmedi simdiye kadar hic belki yakinda :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2012, 13:01 
Kullanıcı avatarı

Ne desem de, sizin fikrinizi değiştiremeyeceğim. Aşağılık kompleksi bitmiyor bu milletin. Pireyi deve yapmayı çok seviyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2012, 14:29 
Kullanıcı avatarı

O komaya giren PSGliyi, yine PSGliler komaya sokmuştu ve adam kısa bir süre sonra ölmüştü. Dediğim gibi PSG grupları arasında düşmanlık çok fazla. Sanıyorum 2008 yılında; Marsilya taraftarı, Paris kentinde güvenliklerinin sağlanamayacağını düşündüğü için maçı "boykot" etmişti.

Şuan Fransız tribünlerinin eski sağlamlığı yok. Bir çok tribün grubu devlet tarafından feshedildi. Holiganlara ciddi yaptırımlar var.

Ekleme: Ölen taraftar Yann Lorence, PSG'nin neo-nazi taraftar gruplarından en büyüğü olan Boulogne Boys'a üyeydi. En büyük göçmen-sol taraftar grubu olan Supras'ın üyeleri döverek öldürdü adamı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 155 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], caGe, Delarey1925, Footballer16, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Majestic-12 [Bot], MSN [Bot], NerdesinBeAbi, partizan, Rime, rolanddeschain, terso, tombulşişe

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye