Zaman: 20 Mar 2019, 13:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 16:17 

KirLi yazdı:
Güzel bi düşünce olarak görüyorum bende ama Bursalı kardeşlerimiz sonuna kadar haklılar. Yazılanlara bakılırsa darmstad caddesi orda yaşayan halk açısından anılarla dolu değer verdikleri bi cadde diğer yanda ise kardeşliğimiz ortada buda ayrı bir değer..
Yani olayın özü, iki değeri kıyaslama yaparak bir diğerinin üstün gelmesini bekleyemeyiz..
İllaki bir yere Ankaragücü ismi verilecekse bile bu şekilde verilmez inşallah. Bursalı halkında düşüncelerine başvurularak olursa daha anlamlı olur..
''Değerlerimize sahip çıkalım'' diye klasik bi söz bu konu içinde anlamlı olacaktır heralde :)
çok güsel açiklamiş arkdas ole bişi olmasi bizi çok üzer ve semtimizdeki yaşli başli insanlarda çok üzülür bende nickmi mi degiştircem ozaman bence verilcekse baska bi yere verilmeli

(çarsamba_16)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 16:41 

bu seneye kadar a.gücü kardeşliğini tam sezememiş bir olarak yorumumu yaparsam
(göztepe ve eskişehiri de aynı oranda severim çünkü)
gerçekten anıtkabire yapılan yürüyüşle beraber ben artık bu dostluğun isimlendirilmesine inanıyorum
ancak gerçekten darmstad çok önemli,orda bir FC BURSASPOR var,bu ismi silersek onlara saygısızlık olur,peki ne olabilir
açık tribünün adı ankaragücü tribünü olarak tescillenebilir,ankara yolu ankaragücü caddesi olabilir,ankara yoluna yapılmakta olan otosansit kavşağı ankaragücü kavşağı olabilir,tam stadın altında merinos lojmanlarına yapılacak olan büyükşehir belediye okulu ankaragücü okulu olarak isimlendirilebilir
kesin olan bişey varki l.kızıl ve hikmet şahin söyledimi kesin yaparlar
bir de bu şehirde çoğunluk bursasporludur,böyle bir şeyi istemek hakkımızdır,zaten bld.bşk.ımız da bizim kadar bursasporlu olduğuna göre bunu yapar

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 18:37 

ben bu olay gerçekleşmese bile bu öneriyi ortaya attığı için sayın levent kızıla ve hikmet şahine teşekkür ediyorum. gerçekten çok büyüksünüz.

eğer bu değişikliği istemeyen bursasporlu kardeşimiz varsa onlarada saygı duyuyorum sonuçta herkesi orada anıları olabilir o isim onlara farklı anlamlar çağrıştırabilir.

benim değinmek istediğim her ag-bursa topigine girip laf atan arayı bozmaya çalışan nöbetçi fitne ve fesatçılar olacak.

arkadaşlar neden her ag-bursa topigine girip "bu kadarda fazla", "abartmayın" gibisinden mesajlar yazılıyorsunuz. bu dostluk sizi neden bu kadar ilgilendiriyor. sie ne yahu. girersin topike yazarsın mesajını demokratik ölçülerde, bizde saygı duyarız. ama yok "1-0 ken ag.lüler bursa gol gol diye bağırmış", "yok abartmışız" ya abartırsak size ne kardeşim evet abarttık. anaıtkabir'e kadar omuz omuza girdik. ver mı bundan büyük olay. neden bu dostluğu çekemiyorsunuz.

varsın bursada ankaragücü caddesi olsun olmasın hiç önemli değil. düşünmeleri yeter. Ölümüne kankayız o kadar...

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 20:02 

3 5 sene sonra bi tanede göztepe caddesi yakışır 2 sokak altına ;) olur mu olur...

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 20:09 

The GodFather yazdı:
Benim açımdan ilginç bir gelişme.Çünkü Darmstad caddesi benim semtim Çarşamba'dadır.Ve bu cadde Bursa'nın en işlek caddelerinden biridir.
Yani Bursa'nın önemli bir merkezidir.
Ayrıca geçmişte bir çok mevzunun yaşandığı bir caddedir.Eskiden deplasman taraftarını stada gotürürken bu caddeden geçirirlerdi.Bu yüzden bir çok mevzu yaşanmıştır.Yani tribünler içinde ayrı bir öneme sahip bir caddedir.

Böyle bir olaya sevineyimmi üzüleyimmi anlamadım.Sakın kardeşlerimiz yanlış anlamasınlar.Çünkü doğduğum,büyüdüğüm ve halen ikamet etmekte olduğum semtimin yıllardır Darmstad caddesi bilinen caddenin isminin değişmesi beni üzer.Fakat bir yandan da kardeş kulübümüzün ismini alması mutluluk verir.Yani biraz ikilemde kaldım.:(

(çarsamba_16)

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 20:10 

bu arada kskli arkdslar gene salça oluyopr ister göztepe olur ister ankara sizi baglyayn bişi var mi?

(çarsamba_16)

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 20:14 

EsrarliGozler yazdı:
3 5 sene sonra bi tanede göztepe caddesi yakışır 2 sokak altına ;) olur mu olur...

gülelimmi ? ya subanallah

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 21:02 

EsrarliGozler yazdı:

Sanane...

Başa Dön

rookie
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 21:09 

tscUgur yazdı:
[too much more quota deleted]

Bazı olayları bilerek öğrenerek konuş.Tepeye çıkarmaya göre bi durum yok.Olay ikili mevzu hallolmuştur.Kimle nasıl konuşucağımızı biliriz.Uzatmayalım.
baslıgın selametini bozdun bende seninle su anda 2 li KİŞİSEL mevzudayım nasıl olacak?

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2007, 21:36 

EsrarliGozler yazdı:

Sen varya tam bir efsanesin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Bizans1905, burri, cubot, Erkut_GFB, gamalı, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, memduhbaskan, rapsodi, Russell, üniKK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye