Zaman: 17 Ağu 2022, 16:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 395 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Trabzonspor Şampiyonluk Kutlamaları
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 17:04 

İki tane on yaşında çocuk salya sümük ağlıyor korkudan savunduğun şey fiziki temas olmaması mı cidden.neyse kalın sağlıcakla.anlaşılacak gibi değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 17:05 

devrimciTS yazdı:
kendi başarısızlığını algı yaparak örtmeye çalışan zengin bebesi ülkeyi kaosa sürüklüyor. ben böyle olacağını haftalar öncesinden yazmıştım. bu daha başlangıç. ortam ne güzel 2 senedir düzelmişti tekrar eskiye döndü. hadi bakalım.

1 aydır bizimkileri tahrik ediyorlar kimse sesini çıkarmadı bir patlak verirse bunlar daha iyi görüntüler.
Patlak verirse ne olacak, kadinlara cocuklara mi saldiracaksiniz yine ya da pusu kurup otobus mu kursunlayacaksiniz.Baskalarinin bestesini soyleyen, eylemleri bu sekilde olan zavalli bir tribunsunuz topu topu

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 17:08 

Bu arada Eskişehir'de bu zamana kadar kimsenin şampiyonluğu kutlanmıyordu.
Nefer grubu lideri şampiyonluk kutlamalarını engellemesi sebebiyle 6222 sayılı kanun ile stadlara giriş yasağı aldı.
Bu adamların nasıl ülkede lobisi olduğunun resmen delili

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 18:59 
Kullanıcı avatarı

Trabzonlular süper lig şampiyonluğunu niye bu kadar büyüttü? Yani tabi kutlanılacak herkes kutlar kazanmayı ister ama baya baya şampiyonlar ligi kupası kaldırmış gibi dolaşıyorlar ortada. Çok antipatik bir hal almaya başladılar, geçmişte lig kupasını bu kadar abartan bir camia hatırlamıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 19:27 
Kullanıcı avatarı

Pusula yazdı:
Trabzonlular süper lig şampiyonluğunu niye bu kadar büyüttü? Yani tabi kutlanılacak herkes kutlar kazanmayı ister ama baya baya şampiyonlar ligi kupası kaldırmış gibi dolaşıyorlar ortada. Çok antipatik bir hal almaya başladılar, geçmişte lig kupasını bu kadar abartan bir camia hatırlamıyorum.

Ya arkadaş kusura bakma da sanane? İster çok seviniriz ister az seviniriz.

Belli bir yerde kutlanma yapılmasına takılırsın anlarim, bilmem bayrak asmaya falan takılırsın anlarım da, çok sevindiler ne demek ya? Millet neye ne kadar sevineceğini sana mı soracak?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 19:29 

Ben bunu özleme ve İstanbul takımlarıyla olan rekabete bağlarım. Yıllardır 4 büyükler denir ama Trabzonspor'un şampiyonluğu çok gecikti. Bu bir Konyaspor'un şampiyon olması gibi birşey değil. Arada İstanbul takımlarıyla olan büyük bir rekabet var. Çok gölgesinde kaldılar bunların.

En son Offenbach tarafından 15 May 2022, 20:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 19:46 
Kullanıcı avatarı

Bhecfbs yazdı:
devrimciTS yazdı:
kendi başarısızlığını algı yaparak örtmeye çalışan zengin bebesi ülkeyi kaosa sürüklüyor. ben böyle olacağını haftalar öncesinden yazmıştım. bu daha başlangıç. ortam ne güzel 2 senedir düzelmişti tekrar eskiye döndü. hadi bakalım.

1 aydır bizimkileri tahrik ediyorlar kimse sesini çıkarmadı bir patlak verirse bunlar daha iyi görüntüler.

Bende diyorum asıl kahraman nerde kaldı .
Sizin tahrik olmanıza ne hacet var.
Ali koc diyor zaten gidin her yerde her türlü usulsüzlugu yapin edin, arkanızda birikeri var.

gerek yok kavgaya gürültüye bizim de fenerbahçeli kardeşlerimiz, akrabalarımız var.

iki tarafa da bir şey kazandırmaz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 22:29 

Katılırsınız veya kendinizce muhalefet edersiniz kendi bileceğiniz iş ama Fenerbahçe kanadından yapılan resmi açıklamaları ortamı geriyor. Bu çok net. Ortamı geriyor diye yapılan herşeyi bu açıklamalara yıkmak da doğru değil. Kişinin kendinde bitiyor iş nihayetinde. Ben az etkilenirim sen hiç etkilenmezsin ama etkilenecek çok insan olduğunu unutmamak lazım.

2011 den sonra daha fazla kontrolünü kaybeden bizim taraftı. 2013 mayısta Ankara’da oynanan Türkiye kupası final maçı öncesi biz Fenerlilere göre daha bilenmiştik mesela. Fenerli bir taraftarın Edirnekapı’da, Galatasaraylı biri tarafından öldürülmesi sonrası Fenerbahçe taraftar grupları organizasyonu iptal edince, Anadolu gfb ve münferit taraftarlar dışında organizasyon olmamıştı Fb tarafından. Ankara’ya giderken yolda çok fazla Fenerli münferite denk gelmiştik.İnsanlar resim çektirip başarı diliyordu. İho dönemi gergin bir dönemdi, maçların atmosferi yüksekti ama muhatap hiçbir zaman taraftar değildi.

Tepkiler giderek azaldı, 2018’den sonra Trabzon’da oynanan maçlarda atmosfer de düşmeye başladı. TG’nin mezar ziyareti, Trabzon’da Fenerbahçe taraftarına yemek planlanması vs. derken olması gereken seviyeye doğru gidiliyordu. Ahmet Ağaoğlu’nun üslubu ve sportif başarının bunda payı büyük.

Şuan ise Fenerbahçe tarafı kontrolü kaybetmiş durumda. Maçların atmosferi ve açıklamalar olduğundan fazla tepkisel. Bir değil iki değil, belki on tane gereksiz açıklama olmuştur Fb camiasından bu sene. Kulüp, taraftarının gazını almak adına sağlıklı olmayan ifadeler kullanıyor.

Bugün bir olay olmuş benzinlikte. Otobüsün motoru soğumadan kulüp hesabından sopa, silah diye açıklama yapıyor. İsmail Kartal maç öncesi röportajında ilk değindiği şey olaylar. O esnada aynı şehirde her iki tarafında ciddi sayıda taraftarı maçta. Yapılan açıklamalar benzinlikteki olayı unutturacak yeni olaylara gebe olabilir ki hala daha yolda karşılaşılıyordur şu saat itibariyle.

Öncelikle otobüsteki gazdan etkilenen kızımıza ve diğer Fenerlilere geçmiş olsun. Olması arzu edilen şeyler değil, izlerken üzüldük. Videolarda bir kişinin yangın tüpü sıktığı diğerlerinin hemen müdahale ediyor görülüyor, tamam. Peki bıçak, sopa videonun neresinde. Deplasman bilen insanlarız; keşke hiç olmasa ama bunun gibi yüzlercesi varken hangisinde kulüp ve teknik direktör açıklama yapmış bu zamana kadar da aynı şehirde +50 bin taraftarla maç oynanırken böyle bir açıklamalar yapma gereği duyuluyor? Tamam yine yap açıklamanı ama yarın yap, sonraki gün yap.

İki tarafında sağduyulu kesiminin devreye girmesi gerek. Zira bu iş iyi yere gitmiyor, haberiniz olsun. Trabzonspor-Fenerbahçe muhabbetini geçiyorum, şehir üzerinden yapılan muhabbetler ciddi problem. Yarın olumsuz şeyler olduğunda sen haklıydın ben haklıydım kurtarmaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 22:50 

maç neden trabzonda oynanmadı allahaşkına bi tane mantıklı sebep sunun. sizin ne işiniz var istanbulda kardeşim siz trabzon takımı değilmisiniz? adamlara en az 2-3 maç saha kapama gelmesi gerekirken bide utanmadan istanbula veriyolar maçını, üstelik bizim maçla aynı güne. insanların ayarıyla oynuyorlar tahrik ediyorlar bugün maç çıkışı metrobüste ve marmarayda çok fazla trabzonlu dayak yedi videoları düşer elbet. buna sebep olan taraflı tff dir başkasıda değil. ayarlarıyla oynadınız artık herkesin.

ayrıca bende ali koçun trabzon nefretini abarttığını düşünüyorum trabzonla ilgili her konuda resmi açıklama saçmalık oldu iyice adamları bu kadar ciddiye alıp muhatap almamalıyız.üstündeki başarısızlığı sindirmeye çalışıyor böyle yaparak. önümüzdeki sene bu saçma çekişme bi şekilde biter gider inşallah

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 22:56 

Düşt videolar gördük 50 kişi 2 kişiye saldırıyor medeniyetsiz medenilerin hali bu.Trabzon’da olunca vahşiler,teröristler vs vs.orada dayak yiyip arkasını dönüp giden arkadaşın tebessümü gibi gülüyorum sadece.ama bu iş iyi bir yere gitmiyor.her iki taraftan bir deli çıkacak kan akacak o zaman yalı bebesi çıkıp televizyona ne diyecek bakalım.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 395 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cosh_75, Google [Bot], Google Adsense [Bot], VioBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye