Zaman: 30 Kas 2021, 09:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 23 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Yüzsüzlük, Gurursuzluk, Kaybetmeyi Kabullenememek
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 02:12 
Kullanıcı avatarı

Biz adalet istemiyoruz, ‘kendimize göre’ adalet istiyoruz!

Küme düşme kaldırılsın. Neye göre-niye kaldırılsın? Oynadın kaybettin işte ne uzatıyosun. Kazanan niye çaba gösterdi, niye sevindiki o zaman. Birileri sevinicek, birileri üzülecek bu kadar basit. 2 takım maç yapıcak, maçöncesi söylenenler ve girişimler 2 takımda hakediyo üst lige alınsın! O zaman lig boşuna oynandı! Haketmek ne demek önce bi doğru anlayalım. Oyna-kazan-haket alkışlayalım. Sporun, rekabetin anlamına ters, yarış ruhuna aykırı, ayıplanması gereken şeyler söyleniyor, gençlere normalmiş gibi inandırılıyor. Oldu olacak 300 takımlı süper lig yapalım, herkes çıkmış olur, kimsede düşmez, herkes tatmin olur!

Zaten başka takımların yarışma hakkını satın alarak yükselen kulüpler var, kulüp isminde küçük oynamalar yaparak aynı takımmış gibi devam edenler var. Ortam fazlasıyla kirli, böyle şeyleri telafuz etmek bile iyice tadını kaçırıyor. Kaybetmeyi kabullenmek, hakkımız kadarına razı olmalıyız

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Yüzsüzlük, Gurursuzluk, Kaybetmeyi Kabullenememek
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 02:30 

Sonunda insanlar bu arsızlığa isyan etti. Ne acıdır ki bu konuda taraftarlar sınıfta kaldı. Düşme muhabbetinde de haksız yere çıkma muhabbetinde kafalarını kuma gömüp 3 maymunu oynuyor herkes. Hiç kimsede onur duruş namına bişey yok. Süperligle ilgili yüzüne bakmayacağımız Manchester taraftarını gördükten sonra bizim hem münferit hem taraftar gruplarında omurga diye bişey olmadığını iyice gördük. Mazallah süper kupa ile ilgili Türkiyeden bir takım listede olsa Federasyon ihraç edicem dese biz kulübü değil Federasyon binasını yakmaya giderdik.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 03:28 
Kullanıcı avatarı

Bizimkiler çıkma muhabbetine olayı biraz farklı anlattılar haksız duruma düştüler. Bu durup dururken söylenmedi. TFF 1. Lig takımları 20 takım olsun dediler, düşmeyi kaldırmak istediler. Peki üst ligdeki takım masraf yapıyor, alt ligdeki takım çıkmak için masraf yapmıyor mu. Haliyle onlar düşmeyi kaldıracağına alt ligde her iki grupta final oynayıp şampiyon olan takımlar çıkarılsın dediler. Sürekli olarak düşme kaldırılsın diyorlar. Hiç harcama yapma, rezil kadro kur düş. Çıkmak için bir alt ligde senden 3-4 kat daha fazla para harcayan takım hak iddia etmesin. Tabi burada konu Kocaeli-Sakarya olunca daha çok göz önüne çarptı. Keşke bu muhabbetler hiç yapılmasaydı. Şahsen yarın kaybetsek de üst lige alınmayı istemem. Umarım tüm talepleri reddederler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 08:48 
Kullanıcı avatarı

Samimiyetten yoksun bir millet.

Küme düşme muhabbetlerine tepki gösteriyor. Sonra bi bakıyorum aynı kullanıcı Sakarya-Kocaeli başlığına 2 si de hak etti direk ikisi de 1.lig e alınsın diyor.

Sebep? Neymiş taraftarları varmış.

Geçen yıl deprem oldu lig den çekildik. Dünya nın lafını yedik korktular düşecekler diye depremi bahane ettiler dediler. Aynı adamlar sezon sonu düşme kaldırılınca mutluluktan göbek attılar!

Sosyal medya da ünlüler twit atıp gündem çalışmalarına katıldı bizi de süper lig e alın diyenler oldu!

Ya daha aklıma gelmiyor ne rezillikler...

Herkes işine geldiği gibi kendine müslüman.

Gençlerbirliği taraftar grubuna helal olsun!
30 taneniz bir araya gelse bir Alkaralar etmez. Öyle tribün şovu yapmakla 20 bin kişi aynı anda 3lü çekmekle,meşale şovuyöa olmuyor bu işler. Az olup tribünün hakkını verenlere selam olsun. Geçen yıl hangi tribün grubu yapabildi bu açıklamayı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 09:12 

Lombardo yazdı:
Sporun, rekabetin anlamına ters, yarış ruhuna aykırı...
Katılıyorum, ilginçtir son günlerde rekabetin teorisi üzerinde dönüp dolaşıyorum, artık pek rastlamadığımız bir deyimi şuraya bırakmak istedim:

"Bükemediğin bileği öpeceksin"

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 09:43 
Kullanıcı avatarı

Başlık= Ülkenin yönetim şekli.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 09:47 

bu yaşananlar sadece bizim ülkemize has durumlar...

eleştirmek için yazmıyorum kesinlikle...

tamamen sakarya ve kocaelinin yıllardır çekmiş olduğu sıkıntıları bildiğim için onun sonucu kurtulma isteğidir bu... onlar açısından bakınca makul bir istek...

ama sakarya ile kocaelisin sen.. bu ülkede tribün futbol diyince lokomotif kulüplersiniz...

bunu istemeleri kamuoyuna güzel intiba bırakmadı...

burdaki arkadaşları tenzih ediyorum... hiçbirinin böyle birşey istemeyeceğini gördük tahmin ediyoruz...

sakarya ile 2 ligte kocaeliyle bal da aynı gruptaydık... adamlar cidden mahalle takımlarına karşı mücadele verdiler..
onuda düşününce çıkarmaları lazım bu iki takımı [emoji3]

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 10:17 
Kullanıcı avatarı

TİMİ88 yazdı:

tamamen sakarya ve kocaelinin yıllardır çekmiş olduğu sıkıntıları bildiğim için onun sonucu kurtulma isteğidir bu... onlar açısından bakınca makul bir istek...

ama sakarya ile kocaelisin sen.. bu ülkede tribün futbol diyince lokomotif kulüplersiniz...

burdaki arkadaşları tenzih ediyorum... hiçbirinin böyle birşey istemeyeceğini gördük tahmin ediyoruz...

sakarya ile 2 ligte kocaeliyle bal da aynı gruptaydık... adamlar cidden mahalle takımlarına karşı mücadele verdiler..

Kulüpler böyle bir talepte bulunur ama taraftar grupları bu topa girmemeliydi haklısın. Bu akşam yenilirsek seneye tekrar deneriz, bu saatten sonra kazanmadan yükselmek istemem.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 12:52 

TİMİ88 yazdı:

Bu söylemler romantizm kardeşim.
Bu ülkede ne büyük camialar alengirli şekilde üst liglere çıktı. Ne oldu ?
Burada bile bir gün hoş değil denir unutulur gider.Ondan sonra bir günde her sey güllük gülistanlık olur.
O yüzden bu tarz seylere bu ülkede cok takılmamak lazım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2021, 12:56 
Kullanıcı avatarı

tüm bu taleplerin nedeni geçen sene düşmenin kaldırılmasından dolayı.. 1 kere böyle imtiyaz verildimi herkes aynı şeyi ister.. geçen yıl yaşanan skandaldan sonra bu tür taleplerde bulunan kulüplere kızamıyorum ben.. tüm suç siyaset ve federasyonundur..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 23 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], clad, erşankuneri, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, Lular

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye