Zaman: 03 Ara 2020, 07:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: COVİD-19'dan Etkilenen Maclar
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2020, 22:59 
Kullanıcı avatarı

TFF bugün İçel- Osmaniyespor maçında Osmaniyespor un PCR testini talimatlar gereği 2 gün önceden göndermediği için maçın 3-0 hükmen sonuçlanmasına karar vermiş.

Yahu aynısını Bayburtta yaptı. PCR testini maçtan 1 gün önce gönderip iptal istedi kabul ettiniz?

Ya sinirden ağlayacağım. Böyle boş beleş bi kurum görmedim. Diyanet bile bunlardan daha mantıklı işler yapıyor

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2020, 23:31 

StrangerThings yazdı:
TFF bugün İçel- Osmaniyespor maçında Osmaniyespor un PCR testini talimatlar gereği 2 gün önceden göndermediği için maçın 3-0 hükmen sonuçlanmasına karar vermiş.

Yahu aynısını Bayburtta yaptı. PCR testini maçtan 1 gün önce gönderip iptal istedi kabul ettiniz?

Ya sinirden ağlayacağım. Böyle boş beleş bi kurum görmedim. Diyanet bile bunlardan daha mantıklı işler yapıyor

Osmaniyespor PCR testi yerine Antikor testi yaptırmış.Sonra ki süreçte farkına vardıkları için PCR test sonuçlarını talimat gereği istenen süreçte alamamış.

Bayburt'ta ki olay ise adamlar maçtan 2 gün önce testi yaptirmis,onların testi 1 gün önce yapma gibi durumları yok.Talimatlarda da belli maçın ileri tarihe ertelenir ibaresi.

Bayrampasa-Siirt maçında da ayni olay oldu,o maçta ertelendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020, 09:21 
Kullanıcı avatarı

bu olay ne tff ne fifa ne de uefa'nın umurunda... onlar yeter ki ligler oynansın ne olursa olsun modundalar.

ligin ikinci yarısı buralar karışır. bir takımın en iyi 2-3 oyuncusu virüse yakalanırsa 15 gün karantina da kalıyor. bu adamlar 2 hafta evde yatarak bütün maç kondisyonunu kaybediyor.

sadece şampiyonluk değil küme düşme hattını da etkileyecek.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020, 13:14 
Kullanıcı avatarı

Eskişehirsporda bir oyuncu pozitif... Maçı etkilemez gerçi ama...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020, 15:15 

Kırşehir Belediyespor - Etimesgut Belediyespor maçı,Kırşehir Belediyespor futbolcularının covid-19 testlerinin pozitif çıkması ve kadro sayısının 13'e düşmesiyle ertelendi.

Ağrı 1970 - Mardin Fosfatspor maçı da Ağrı 1970 takımının 13 futbolcusunun covid-19 testlerinin pozisitif çıkmasından dolayı ertelendi.

Uşakspor - Ankara Demirspor maçına ise orta hakem ve 4. hakemin covid-19 tesleri pozitif çıkması nedeniyle başka hakemler görevlendirildi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 01:03 
Kullanıcı avatarı

USAKSPOR64 yazdı:
StrangerThings yazdı:

Osmaniyespor PCR testi yerine Antikor testi yaptırmış.Sonra ki süreçte farkına vardıkları için PCR test sonuçlarını talimat gereği istenen süreçte alamamış.

Bayburt'ta ki olay ise adamlar maçtan 2 gün önce testi yaptirmis,onların testi 1 gün önce yapma gibi durumları yok.Talimatlarda da belli maçın ileri tarihe ertelenir ibaresi.

Bayrampasa-Siirt maçında da ayni olay oldu,o maçta ertelendi.

Ya dostum Bayburt cuma günü test sonuçlarını gönderdi. Kulüpte yazılı evrak var. Maç cumartesi. Nasıl 2 gün önce yaptırmış diyebiliyorsun?

Daha öncede anlattım ısrarla niye anlamamazlıktan geliyorsun?

Cuma ile cumartesi arasında 1 gün var illa bilale anlatır gibi mi anlatalım?

TFF testi geç gönderdikleri için ilkinde red ediyor sonra yaygara kopunca tamam erteledik diye karar değiştiriyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 09:24 

@StrangerThings

Sen çok boş konusuyorsun.Ne o öyle Bilal'e anlatır gibi mi anlatalım falan hayırdır? Sen test sonuçlarını gonderdigi güne degil,testi yaptirdigi güne bakacaksın.İl içinde oynayan 2 gün il dışında oynayan 3 gün önce yaptırır testi.Test sonuclarınıda TFF sağlık kurulunun akreditasyon sisteminden kontrol eder.Federasyon isterse de test sonuç evragini mac günü toplantida verir.Ayrica sizin maciniz Cumartesi değil Pazardı.Sen önce takımının fiksturunu takip et ondan sonra gel burada ahkam kes.Tabi oynatacaklardi maçı 16 eksikle yenecektiniz değil mi?

Burada hatayı yapan kurum TFF'ydi.Talimatlarda apaçık belli olan bir şeyi uygulamadı,hatasından döndü.Bak ben Bilal'e anlatır gibi anlattim demiyorum sana.İsin gerçeğini anlatiyorum.Sen ister artık StrangerThings olarak mi algilarsin bilemem,sorun senin.İnsallah sezon içerisinde Elazığsporlu futbolcuların başına böyle bir şey gelmezde saglikli bir sezon geçirirler,yoksa baska rakipler laf edince,empati kurun beyler demezsin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 12:06 
Kullanıcı avatarı

Sen şu Depremden dolayı ligden çekildik diye uç kağıtçılar,korktular düşecekler diye depremi bahane edip kaçtılar diyen insafsız değil misin? :)

Ben de sana empati yapıp anlaman için evin yıkılsın deprem yaşa ki anlayasın demeyeceğim.

Ayrıca anlattıklarınla önce ki mesajında yazdıkların çelişiyor. Tekrar oku istersen.

Bu bir genel sorun olacak diyoruz kendimiz için sadece deemiyoruz. Yarın benim de önemli eksiğim varsa 4-5 adamda da virüs çıkarsa maçı kaybetmemek için testi geç gönderip erteleme istersem aynı tepkiyi veririm.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 12:15 

StrangerThings yazdı:
Sen şu Depremden dolayı ligden çekildik diye uç kağıtçılar,korktular düşecekler diye depremi bahane edip kaçtılar diyen insafsız değil misin? :)

Ben de sana empati yapıp anlaman için evin yıkılsın deprem yaşa ki anlayasın demeyeceğim.

Ayrıca anlattıklarınla önce ki mesajında yazdıkların çelişiyor. Tekrar oku istersen.

Bu bir genel sorun olacak diyoruz kendimiz için sadece deemiyoruz. Yarın benim de önemli eksiğim varsa 4-5 adamda da virüs çıkarsa maçı kaybetmemek için testi geç gönderip erteleme istersem aynı tepkiyi veririm.

Attığım mesaji anlayamacak kapasitedeysen o senin sorunun.Tff'nin kurallarını,talimatlarini bilmiyorsan anlatırız.Senin gibi yalan bilgiyle uğraşmayiz.Bilgilenmek istersen bilgilendiririz,çünkü bayağı eksiksin bu konularda.
67den,23Elazigspor kullanıcı adlarıyla zamanında millete özelde ana avrat küfreden vicdansız değil mıydın? Casper telefonu kullanmaya devam sanırım. :lol:

Haydi şimdi yoluna bak,bu konu hakkında bir bilgin varsa yaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 19:48 
Kullanıcı avatarı

Kimseye ana avrat sövdüğüm felan yok iftira atma. Sadece sana özelden no istedim onu da verecek cesareti gösteremedin.

Neyse uzatmayacağım senin kaliteni gördük deprem konusunda bize yazdıklarını. Allah öyle bi bela verdi ki hiç kimse oynayamadı. Allah herkesin gönlüne göre veriyor. Hadi eyvallah

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 84 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye