Zaman: 12 Ağu 2020, 09:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 183 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Transfer Dedikoduları l 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 03 Haz 2020, 20:09 
Kullanıcı avatarı

bence son yılların en enteresan bir transfer sezonu bizi bekliyor.

özellikle yabancı sınırını tekrar gündeme getirmeyi başaran güruh , istediğini elde edecek gibi. hele trabzonun da ceza alması, beşiktaş'a ceza verilecek olması vs. bunlar tekrardan yerli oynatma zorunluluğu politikasını geçişi kolaylaştırıyor.
o yüzden yerli ve gurbetçi piyasasında büyük dalgalanmalar bekliyorum.

gariptir ki ülkenin kalite anlamında belkide en önde gelen yerlilerin hepsinin boşa çıkacağı bir sezon bizi bekliyor ;

mert hakan yandaş
emre kılınç
caner erkin
hasan ali kaldırım
gökhan gönül
oğulcan çaylayan
nuri şahin

ilk aklıma gelen isimler. yine gurbetçi piyasası da öyle.

bir dedikodu var ortada, ondan erken açtım başlığı.

sörloth'un sözleşmesinde 9 milyon euroya istediği takıma gidebilir minvalinde bir madde oluduğu konuşuluyor, var mıdır bilgisi olan bu konuda ?

sörloth benim galatasaray için hayalimdeki forvet diyebilirim. hem güçlü, hem teknik hem de atik. çok iyi bir hamle olur bizim için , keşke mümkünatı olsa.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları l 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2020, 00:04 

arkadasim 9 milyon euro yu verebilicek turkiyede takim yok ..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2020, 00:05 
Kullanıcı avatarı

biz veririz kadro yapımız müsait. kolay mı çıkarır veririz hayır ama sörloth gibi bir oyuncuya 15 milyon az.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2020, 00:11 
Kullanıcı avatarı

işiniz gücünüz gıybet.. tuttugu takımla alakalı herhalde baslık
transferin gıybetimi döner..
BAL LİGİ transfer amatör futbolcu simsarı baslıgı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2020, 00:14 
Kullanıcı avatarı

Parçalıaşk yazdı:
biz veririz kadro yapımız müsait. kolay mı çıkarır veririz hayır ama sörloth gibi bir oyuncuya 15 milyon az.

ay sonu faturaları nasıl ödeyecegini düşünen bir ülkede yasayan sıradan bir kişilik.
15 milyon az 20 verek

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2020, 01:07 

Parçalıaşk yazdı:
2 senelik kiralık Sörloth.Önümüzdeki sene sonunda bonservisini alacağız.Bu sene bonservisini almamız için hiç bir sebep yokki.Hah alırsın Avrupa’dan 20-30 teklif o zaman 6’ya bu sezon alırız.9’u verip alırız gibi bi durum söz konusu değil yani kiralık sözleşmesi içinde.Zaten bu topraklarda son bi senesi diye düşünüyorum.Premier Lig’e geri dönmeyi çok istiyor oralara satarız seneye muhtemelen.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2020, 02:46 
Kullanıcı avatarı

Lular yazdı:
Parçalıaşk yazdı:
2 senelik kiralık Sörloth.Önümüzdeki sene sonunda bonservisini alacağız.Bu sene bonservisini almamız için hiç bir sebep yokki.Hah alırsın Avrupa’dan 20-30 teklif o zaman 6’ya bu sezon alırız.9’u verip alırız gibi bi durum söz konusu değil yani kiralık sözleşmesi içinde.Zaten bu topraklarda son bi senesi diye düşünüyorum.Premier Lig’e geri dönmeyi çok istiyor oralara satarız seneye muhtemelen.

9 milyona çıkış maddesi varsa seneye trabzon aldıktan sonra 9 a çıkabilir elden anladığım kadarıyla. Ama trabzon almazsa, 9 milyona çıkamaz bu sene. Ancak biri gelip trabzon'a siz bu sene alın tekrar oynatmayın biz de 15 e satın alalım derse trabzon fazla para kazanabiliyor anladığım kadarıyla. Ama seneye her türlü 9 a çıkma şansı olacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2020, 08:21 

Parçalıaşk yazdı:
9 milyona çıkış maddesi varsa seneye trabzon aldıktan sonra 9 a çıkabilir elden anladığım kadarıyla. Ama trabzon almazsa, 9 milyona çıkamaz bu sene. Ancak biri gelip trabzon'a siz bu sene alın tekrar oynatmayın biz de 15 e satın alalım derse trabzon fazla para kazanabiliyor anladığım kadarıyla. Ama seneye her türlü 9 a çıkma şansı olacak.

Doğru anladın fakat rakam 9 değil 15.
9 milyon euro kar bahsedilen olay.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2020, 04:30 

valla bilmiyorum ama 14 15 yasındaki çocuklara bile trilyona yakın paralar verılıyor..oyle gelıyor kulagımıza..biz 2 tane cocuga 1 trilyona yakın para ödedik..birisinin yası 14 yada 15 otekının aysı 16 diye biliyorum..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2020, 20:04 

Belhanda ve Feghouli sezon sonunda satiliyor. Belhanda icin iki kulup menajer yollamis kulube tahminim 6 - 7 milyon arasi bir bonservis gelir her ikisi icinde.

Maicon'un opsiyonunu kullanacakmis kulubu, Diagne icinde 4 - 5 milyonluk bir teklife satilir diye tahmin ediyorum. Ayni sekilde Babel'in donmeyecegini dusunuyorum.

Mert Hakan ve Emre icin anlastigimiz soyleniyor, Emre'yi bilemem ama Mert Hakan kesin gibi gozukuyor.

Mariano, Nagatomo, Sener, Donk, Jimmy ve Andone'nin sozlesmeleri bitiyor. Sadece Donk ile uzatilacak diye dusunuyorum.

Jesse gelecek sezon Super Lig takimlarindan birine kiralanma ihtimali cok yuksek.

Marcao ve Luyindama teklif aliyor ama ben ikisininde satilmayacagini dusunuyorum, dusuk ihtimal gonderilirse Marcao gonderilir, 12 milyon civari teklifi varmis masada. Luyindama bir sene daha kalir, onun potansiyeli ve piyasasi daha yuksek.

Lemina ve Onyekuru'nun bonservisleri alinir, ayrica Bordeoux'dan Samuel Kalu ismi geciyor.

Seri'nin durumuna gore 8 numara alinir. Ogulcan Caglayan'i da bedelsiz alacagiz gibi gozukuyor, daha once de istiyordu Ogulcan'i rotasyonda denemeye deger bir oyuncu, her pozisyonu oynayabiliyor ileri ucta.

Maicon, Belhanda, Feghouli, Babel, Diagne 25 - 26 milyon civari bir gelir elde edersek guzel olur, Marcao ve Luyindama'nin bir sene daha Avrupa Kupalarinda oynamasi bize maddi ve manevi fayda saglar.

#99 Mario René Junior Lemina.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 183 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anka06, bayz, Bing [Bot], Emre, equalizer, Google [Bot], Google Adsense [Bot], körfezli_celik, Pomak_1925, Rime, spartacus1903, Uhg, YoungCrew

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye