Zaman: 12 Ağu 2020, 07:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4173 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 418  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Coronavirüs
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 10:07 
Kullanıcı avatarı

8) 8) 8)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 10:08 

İl/ilçelerde tüm marketler 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet verecek. Market içindeki en fazla müşteri sayısı müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın (depolar, idari bürolar vb. hariç) onda biri kadar olacak. Örneğin marketin müşterilerin hizmetine sunulan alanı 100 metrekare ise aynı anda içeride en fazla 10 müşteri olması gerekecek.

İl/ilçelerdeki tüm şehir içi ve şehirlerarası çalışan toplu taşıma araçları (şehirlerarası yolcu otobüsleri dahil); araç ruhsatında belirtilen yolcu taşıma kapasitesinin %50’si oranında yolcu kabul edecek; araç içindeki yolcuların oturma şekli yolcuların birbirleriyle temasını engelleyecek şekilde olacak.

https://www.icisleri.gov.tr/koronavirus ... ek-genelge

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 10:28 
Kullanıcı avatarı

Sağlık Bakanını öve öve yere göğe sığdıramıyorlar. Benim göremediğim ne gibi çalışmaları var acaba.

Sokağa çıkma yasağı ilan edilmemesi hala çok büyük bir hata. Neymiş ekonomimiz çökermiş.

"Bi zamanlar tüp kuyruğunda yağ kuyruğundaydık koçum sen bilmezsin git dedene sor ne günlerden geçtik" diye artistlik yapan armut amcalar hani noldu? Ekonomi batar diye sokağa çıkma yasağı uygulanamıyor.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 10:28 
Kullanıcı avatarı

Bende panik atak ve anksiyete bozukluğu var. Sürekli stres yapıyorum ateşim çıkıyor nefes darlığı da yapıyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 10:35 
Kullanıcı avatarı

dün ersan şen hoca masaya vurdu.

“tehlikeli bir salgın hastalık olduğunu kabul ettiğiniz halde yalvararak insanları evlerinde tutamazsınız, gençler işe gitmek zorunda, insanlar kendi ohallerini ilan edemez” dedi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 10:46 
Kullanıcı avatarı

Başkentli 7/24 A Haber , Atv falan izliyor sanırım. Hayırdır kardeş nerden çorba içiyorsun sende hala bunları bize savunuyorsun abuk sabuk komplo teorileri , şehir efsaneleriyle?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 11:13 
Kullanıcı avatarı

Dün gün boyu 1940 yılında ki aşı muhabbetini hepimiz biliyoruz..
böyle birşeyin söz konusu olmadığını ben tahmin etmiştim. twitter, facebook paylaşım üstüne paylaşım yaptı. Uluönder Atatürk'ün adının böyle şeyler için geçmesine gerek yok..
neyse dün basın toplantısında gazetecinin bu soruyu sorması üzerine;
"yok öyle birşey" diye bir çıkış yaptı bakan, onun yerine daha sakin cevaplayabilirdi.
yada bu soru hiç sorulmaması gerekiyordu..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 11:19 
Kullanıcı avatarı

@korfezlee , baskan zaten ben 2 3 sefer bunun savunulacak bir yani olmadigini yazdim ve savunmadim da zaten. Sadece 2 gun önce yaşlılara şiddet uygulanıp, üstlerine balonlu su atıldı, herkes güldü buna. 20 veya 25 Yaşındaki adam , 2 tane yaşlı adamin üstüne balkondan attı. Buna gülünüp , diğerine çok fazla tepki verilmesi bana garip geldi. Yoksa çocuğu siber suclar almis , akli basina gelmiştir. Canını yerim Başkan:) boyle şeyleri savunmayiz ancak 15 16 Yaşındaki bir cocuga , şiddet kufur hakaret yokken , içişleri bakani dahil tum ülkenin saldiriya geçmesini hala anlamıyorum. Cahil bir cocuga yapılacak şey, onu eğitmektir. Her hata yapani dışlayıp ifşa edersek , ülkede adam kalmaz. Cocuk salakliginin cezasini cekecek zaten uzun yıllar. Herkes dışlamış durumda çocuğu şu an ve hakettide.

@terskose
Baskan üstteki cevap senin içinde geçerli. Tum ülkenin enerjisini bu geeizekalida kullanması da , bi yandan ulke adina güzel ama bi yandan da garip geldi.

Sehit askerlere ana avrat küfür edip , eşleri ile ilgili igrenc sozler soyleyen ite bakiyorum, onun toplumdaki tepkisine bakıyorum, bide buna bakıyorum , garip geliyor.

Babasını arayacaktim , vazgeçtim , duymuştur zaten. Karakoldan sonra evde de dayağını yer oturur. Belkide gider ozur diler yada dilettirilir. Aklî basina gelmiştir zaten, insanlar geeizekaliliklarinin cezasını elbet cekiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 11:29 

network yazdı:
@korfezlee , baskan zaten ben 2 3 sefer bunun savunulacak bir yani olmadigini yazdim ve savunmadim da zaten. Sadece 2 gun önce yaşlılara şiddet uygulanıp, üstlerine balonlu su atıldı, herkes güldü buna. 20 veya 25 Yaşındaki adam , 2 tane yaşlı adamin üstüne balkondan attı. Buna gülünüp , diğerine çok fazla tepki verilmesi bana garip geldi. Yoksa çocuğu siber suclar almis , akli basina gelmiştir. Canını yerim Başkan:) boyle şeyleri savunmayiz ancak 15 16 Yaşındaki bir cocuga , şiddet kufur hakaret yokken , içişleri bakani dahil tum ülkenin saldiriya geçmesini hala anlamıyorum. Cahil bir cocuga yapılacak şey, onu eğitmektir. Her hata yapani dışlayıp ifşa edersek , ülkede adam kalmaz. Cocuk salakliginin cezasini cekecek zaten uzun yıllar. Herkes dışlamış durumda çocuğu şu an ve hakettide.

@terskose
Baskan üstteki cevap senin içinde geçerli. Tum ülkenin enerjisini bu geeizekalida kullanması da , bi yandan ulke adina güzel ama bi yandan da garip geldi.

Sehit askerlere ana avrat küfür edip , eşleri ile ilgili igrenc sozler soyleyen ite bakiyorum, onun toplumdaki tepkisine bakıyorum, bide buna bakıyorum , garip geliyor.

Babasını arayacaktim , vazgeçtim , duymuştur zaten. Karakoldan sonra evde de dayağını yer oturur. Belkide gider ozur diler yada dilettirilir. Aklî basina gelmiştir zaten, insanlar geeizekaliliklarinin cezasını elbet cekiyor.

Amcanın mazlumluğu ve mahçupluğu tamamen bu tepkinin nedeni olmuş,diğer yaşlılar gibi küfür etse herkes gülerek paylaşırdı.
Neyse umarım böyle boyundan büyük şeyler yapanlara ibret olur diyelim gazetelere bile manşet olmuş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2020, 11:31 

Network hakli. O cocugun yaptigini savunmuyor zaten. Bir temiz sopa yemeli, o da soyluyor.
Ama camdan yasli adamlara su torbasi atilinca bunu gulerek paylasiyor herkes. O amcaya da uzatsan mikrofonu o da duygusal bir konusma yapabilirdi. O adaminda oglu, torunu vs su torbasi atani gorse, o su torbasini g..une sokardi.
Yani bir bi olaya tepki gosterildi ama hepsi ayni esasinda

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4173 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 418  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye