Zaman: 14 Tem 2020, 00:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 23. Hafta | Gençlerbirliği - Ankaragücü
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 16:36 

::)) Dostum inan bu passo belasını bende çok ayikmam ama sizin biletlerin satışa çıkmadığı yazıyor şu kontenjan limit sıkıntısını aşmak için yasal yerlerle görüşmeler sürüyor büyük ihtimal,ama deplasman biletleri bilgilendirmesi ileride yapilacak diyor sanırım mevzu cozulup full tribun yapıp satışı öyle başlatacaklar bir bilgi edinirsem sizlerle paylaşacağım
Edit:Yeni güncelleme yapayım demin satışa açılan yerler kadın ve çocuklar için ücretsiz açılan yerlermis arkadaşlar benim de kafam çorba oldu

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 16:50 

kaç senedir içerde-dışarda bilet satışlarının durumuna bakarım, ilk defa böyle saçma bişey gördüm. deplasman biletleri sonra açıklanacak yazıyor, deplasman tribününün tam ortasında 1 blok satışa çıkıyor, ankaragücü kartlarla bilet alamıyorsun ve hiçbir g.birliği maçında satışa çıkmayan blok bir anda tükeniyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 17:03 

Arkadaslar üst üste çok mesaj atmış olacağım forum ahalisi hakkını helal etsin ama genel durum şöyle:
Maça girecek kadın ve çocuklara ayrılan yer bizim kale arkası+yan taraf her maçta satışa çıkan yerler.
Maraton ve Kapalı:ev sahibi
Kuzey Kale Arkası:Full satışa kapalı açıklama ilerde yapılacak deniyor.Benim bundan anladığım biyerlerle görüşmelerin sürdüğü ve full olarak orayı açmak için bekletiliyor.Saygılar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 17:31 

Gençlerbirliği adını ne zaman görsem aklıma thomas gelir orta sahadan efsane bir gol atmıştı beşiktaşa sene 2001 olması lazım. Sonrasında hep efsane isimler kazandırdı Türk futboluna gençler, çok sevdiğim bir kulüp.. İki takımın da düşme ihtimali yok bence..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 20:11 

Yeni yönetim ile bir şeylerin değişeceğini umut etmekle beraber söylemeliyiz ki koskoca Başkent'in asırlık takımları o kadar amatör yönetiliyor ki, yazık gerçekten. Abi konuşursun görüşürsün netleştirirsin, ona göre şu gün şu saat satışa çıkacak dersin. Binlerce kişi Gençlerin resmi hesabından yapılan açıklamaya istinaden işi gücü bıraktı bilgisayara telefona kilitlendi. Bunu bile yönetemiyor adamlar. Deplasman biletleri gruplara falan inecekse de bence ayıp ediliyor. Herkesin kendince derdi sıkıntısı var, ona göre deplasmana gidiyor, içerdeki maçlara gidiyor. Kimse kimseden daha büyük Ankaragüçlü değil. Zaten şu maça bilet almak için uğraşan adamın da hayatının büyük çoğunluğu takımıdır, arada sırada gelen seyirciler bu kadar kovalamaz. Açın kontenjan neyse alabilen alsın, giren herkes hakkını verir zaten

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 20:39 

Fener maçından daha zor maç,genelde istanbul takımlarını yenen takımlar bir sonraki maç da yeniliyorlar biran önce fener maçını unutmalıyız

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 21:28 

Bu yüzde 5 muhabbeti doğruysa Allah bu yönetimin belasını versin.Yerin dibine soktular bizi elimizden geleni yaptık ama bu yönetim çok karaktersiz.Hepinizden bu ayıp için özür dileriz ben daha bu başlığa yazamam insanların yüzüne bakacak hal bırakmadilar ama gideceksin yönetim hem de sonun feceat olacak

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 21:29 

Yavru cavcav yine şaşırtmadı ek kontenjan açılmamış. 1264 bilet satışa çıkıyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 22:14 

Daha önce başka takımlara uygulanmamış olsa kimse zaten böyle bir şey talep etmezdi, Gençler yönetimi ayıp etti. Buradan yazan arkadaşların gocunacak bir şeyi yok, samimiyetlerinden şüphem yok.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2020, 22:20 

bence junior cavcav a teşekkür etmek lazım, camiada fb galibiyetin den kaynaklı oluşan rehavet aldıkları bu karar ile ortan kalkıp bizi bu maça inanılmaz motive eder, maçla ilgili endişeliydim ama artık rahatlıkla 3 puan bizim diyebilirim ..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], black1914, Erdal83, Faroz, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hasanali1401, Hep YEK, inadına_körfez, karadeniz, labebe06, Lusage, minigolfmuduru, ozerctnky, Ressambob, sorrento, StrangerThings, tribunde, YeşilSiyah1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye