Zaman: 21 Eki 2020, 07:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 109 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe büyük lokmadır.
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 09:51 
Kullanıcı avatarı

Sasch yazdı:

aynen bundan bahsetmiştim. Fenerliler'in gerçekten savunmaya geçmesi gereken bir durum yok. Ortada zorlu'daki toplantıya yönelik bir atıf değil, zorlu center'ın son zamanlardaki futbol kapsamında magazinsel boyutuna atıf var.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 10:10 
Kullanıcı avatarı

Brute yazdı:
saffet8 yazdı:
Hepiniz paranoyaksınız.

Yazılanlardan bağımsız olarak şu tespit 3 istanbul takımı için cuk oturmuş vaziyette. işin suyunu artık iyice çıkardılar. Sürekli bir paranoya sürekli bir iftira atma çabasındalar. Bunu takım ayırt etmeden söylüyorum. 3 istanbul takımı taraftarı da bunu sürekli yapıyor. Konu farketmeksizin takacak bir konu buluyorlar...

Sizde sıktınız her muhabbete 3 istanbul takımı diye başlamaktan.

İstanbul takımları bu kadar rahat at koşturuyorsa anadolunun ayakçılığından. Birazda dönüp kendi basiretsizliğinize bakın

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 10:27 

FarFan yazdı:
İlk başta ben de bize gönderme yapılmış gibi düşündüm ama cage'in baktığı açı da mantıksız gelmedi.

Bu işin aslını ve ne kastedildiğini en iyi site yönetiminden biri açıklar,

Biz de ona göre yorumumuzu yaparız.

Bir bilgilendirme gelecek mi acaba?

"Anlaşılan şeyi kastetmedik / böyle bir amacımız yoktu, yanlış anlaşıldık" veya "evet bir gönderme amacıyla yapılmış, kurumsal olarak paylaşan kişiye gerekli yaptırımı uyguladık" veya "evet bir gönderme var ama sakıncalı bir durum olduğunu düşünmüyoruz"

Bence bir bilgilendirme yapmak gerekiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 10:32 
Kullanıcı avatarı

clad yazdı:
Hepiniz çok iyi biliyorsunuz ki son dönemdeki zorlu muhabeti olmasa o twit o şekilde atılmayacaktı.neymiş Türk futbolunun ugrak yeri imiş.işte sizin samimiyetiniz bu kadar.

Selametle.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 10:42 

Beylerbeyi yazdı:
Bence Fenerbahce tribün gruplarıda bir bilgilendirme yapması gerekiyor. 10 yıl önceki atılan tweetleri gösterip insanları zan altında bırakmaları hiç normal değil. Ki bunu tribününüzde söz sahibi olan gruplar yapıyor.

Benim tribündergi yönetimine direkt yazdığım gibi sen de Fenerbahçe tribün gruplarına direkt yazabilirsin böyle bir talebin varsa,

Söylediğinin bu konuyla bir ilgisi yok,

Ben bireysel olarak bir ricada bulundum, bir tribün grubunu temsil etmiyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 10:55 
Kullanıcı avatarı

Ressambob yazdı:
Brute yazdı:
Yazılanlardan bağımsız olarak şu tespit 3 istanbul takımı için cuk oturmuş vaziyette. işin suyunu artık iyice çıkardılar. Sürekli bir paranoya sürekli bir iftira atma çabasındalar. Bunu takım ayırt etmeden söylüyorum. 3 istanbul takımı taraftarı da bunu sürekli yapıyor. Konu farketmeksizin takacak bir konu buluyorlar...

Sizde sıktınız her muhabbete 3 istanbul takımı diye başlamaktan.

İstanbul takımları bu kadar rahat at koşturuyorsa anadolunun ayakçılığından. Birazda dönüp kendi basiretsizliğinize bakın

Basiretsizlik ? Sittin sene önceki şampiyonlukların karşılığı aldığınız milyonlardan vazgeçin önce. Bu işin oluru uefa daki gibi geriye dönük 5 yıldır, sonra basiretsizliğe bağlarsın sıkıntını.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 11:20 
Kullanıcı avatarı

3 istanbul takımına karşı 15 anadolu takımısınız. 5 katısınız işte. Varsa o basiret bir olun getirin o kanunu. Yoksa da burada boş rüzgar yapmayın ayakçılığa devam edin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 11:37 

Valla basima bir sey gelmeyecekse ben de malum Zorlu bulusmasi olmasa boyle bir twit atilmazdi diye dusunuyorum :D
Ama bu kadar buyuk tepki verilecek bir mesele degil. Gul gec

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 12:02 
Kullanıcı avatarı

Ressambob yazdı:
3 istanbul takımına karşı 15 anadolu takımısınız. 5 katısınız işte. Varsa o basiret bir olun getirin o kanunu. Yoksa da burada boş rüzgar yapmayın ayakçılığa devam edin.

O da olacak sıkıntı yapma sen, tepedekileri yalaya yalaya kimin ayakcı yada yalama olduğu ortada.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2020, 12:25 
Kullanıcı avatarı

Ressambob yazdı:

15 takım derken? 2 tanesi daha İstanbul takımı. Bazılarının başkanları İstanbul takımı taraftarı daha doğrusu İstanbul takımlarının başkanlarının desteğiyle oraya atanmış İstanbullular. Hatta bir tanesinin başkanı bir İstanbul takımının kongre üyesi. Başkanlar futboldan gelen eğitimli kişiler olmadıkça Türkiye'de futbol düzelmez. Kendi işlerinin önünü açmak, reklam yapmak ve ortamlara girmek için başkanlık yapan iş adamları olduğu sürece futbol dahil hiçbir şey düzelmez. Başkanları geçtim alt liglerde tribün liderleri bile İstanbul takımı taraftarı. Şunun şurasında profesyonel liglerde 10-15 tane Anadolu takımıyız. Karşımızda localar, dernekler, medya, iş adamları, belediye başkanları, cemaatler varken iyi bile mücadele ediyoruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 109 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Alexa [Bot], Bing [Bot], devrimciTS, fikofik, Gazhane1017, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye