Zaman: 21 Eki 2020, 09:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 109 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe büyük lokmadır.
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020, 21:01 
Kullanıcı avatarı

efsanekanarya yazdı:
Türkiyeye şikeyi getiren camianın bir taraftarında ki yüzsüzlüğü okuyoruz, şaka gibi

hocam yanlışım varsa düzeltin lütfen.. Türkiye'ye şikeyi ilk getiren kulüp 1955'te Fenerbahçe basketbol takımı değil miydi ?? ilk resmi şike olarak genelde bu olaydan bahsedilir çünkü..

---------------------
1954-1955 sezonunda yaşanan ilginç bir olayda Fenerbahçe ile Galatasaray yine karşı karşıya geliyor. O dönemde Galatasaray ile Modaspor şampiyonluk yarışında. Galatasaray'ın şampiyon olabilmesi için Fenerbahçe'yi 7 sayı farkla yenmesi gerekiyor. Galatasaray gerekli farkı yakalayıp maçı kazanmak üzere iken Fenerbahçe, 40 saniye kala sahayı terk ediyor.

Dönemin Sportif Oyunlar Federasyonu, Fenerbahçe'nin yaptığının şike olduğuna karar veriyor. Hükmen 3-0 mağlup sayıp ayrıca ceza vermesine rağmen Modaspor ile Galatasaray'ı da şampiyon ilan ediyor.

25 Nisan 1955 yılında oynanan ve Fenerbahçe'nin sahadan çekildiği Galatasaray-Fenerbahçe basketbol maçı daha sonra, 'Galatasaray şampiyon olmasın diye düşünerek Fenerbahçe'nin sahadan çekildiği basketbol karşılaşması' olarak tarihe geçer.

Galatasaray kulübü eski başkanlarından Prof. Dr. Ali Uras, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 1955 yılında yapılan basketbol karşılaşması sonrasında kupanın bölündüğünü açıklar. O tarihte Galatasaray'ın lig şampiyonluğu için Modaspor ile çekiştiğini ve kendisinin de sarı kırmızılı ekipte antrenör olarak görev yaptığını anlatan Uras, o dönemle ilgili daha sonra yaptığı açıklamada, ''Bizim şampiyon olmak için Fenerbahçe'yi 7 farklı yenmemiz lazımdı. maçın son 40 saniyesinde rakibimiz sahadan çekildi. biz de o zamanın kurallarına göre hükmen 3-0 galip geldik ve şampiyonluğu kimin kazandığı belirsizleşti.'' ifadelerini kullanır.

Uras, İstanbul Valisi Fahrettin Kerim Gökay'ın kararıyla kupanın ortadan 2'ye bölündüğünü ve yarısının kendilerine, diğer yarısının ise Modaspor'a verildiğini bildirdi. Daha önce böyle birşey görmedikleri için şaşırdıklarını anlatan Uras, olayı daha sonra şu cümlelerle anlatıyor:

''Lütfi Kırdar Spor Salonu'ndaki maçta, Fenerbahçe sahadan çekildiğinde biz 10 sayı öndeydik ve topu çevirip maçı bu farkla kapatıp şampiyon olacaktık. O zaman bir hücumu 24 saniyede yapma şartı da yoktu. Ancak Fenerbahçe bizim şampiyonluğumuzu engellemek için sahadan çekildi ve karşılaşma hükmen sonuçlandı. Bunun üzerine yarım kupa getirdiler. Kupa bölününce hem kızdık, hem de güldük. Aslında Fenerbahçe'nin böyle birşeye ihtiyacı yoktu.''

Uras, Galatasaray'ın o zamanki kadrosunda Yalçın Granit ve Sadi Gülçelik gibi önemli isimlerin bulunduğunu söyledi.

Fenerbahçe'nin sahadan çekilmesi neticesinde Galatasaray ve Modaspor 9'ar puanla eşit hale geldiklerinden aralarında oynanan iki maçta Modaspor'un galip gelmesi nedeni ile teorik olarak Modaspor'un şampiyon olması gerçekleşmişken, Spor Oyunları Federasyonu, Fenerbahçe'nin şampiyonluğu kendi arzusu ile tayin etmesine müdahale etmek ve Galatasaray'ın mağduriyetini önlemek için 1955 yılı basketbol şampiyonluğunu Galatasaray ve Modaspor olarak açıklamış ve yılın kupasını ikiye bölerek taraflara vermiş.

Dönemin federasyon yetkilileri Fenerbahçe'ye maç cezası veriyorlar.

http://www.milliyet.com.tr/skorer/fener ... is-1898938

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2020, 11:33 

cozker yazdı:
efsanekanarya yazdı:
Türkiyeye şikeyi getiren camianın bir taraftarında ki yüzsüzlüğü okuyoruz, şaka gibi

hocam yanlışım varsa düzeltin lütfen.. Türkiye'ye şikeyi ilk getiren kulüp 1955'te Fenerbahçe basketbol takımı değil miydi ?? ilk resmi şike olarak genelde bu olaydan bahsedilir çünkü..

maalesef yanlış bilgi.. türkiye'ye şike 23 mayıs 1943 beşiktaş fenerbahce macıyla gelmiştir..cumhuriyet gazetesi yazarı eşref şefik bu maç hakkında beşiktaş için nahoş bir kelime kullanmıştır..

tabii 8 nisan 1951 beşiktaş fenerbahce macında, fenerbahce diyetini ödeyerek 2 lisanssız futbolcu oynatıp besıktasa hukmen maglup olmustur..

sizin bahsettiğiniz efsane yarım kupa bunlardan sonra gelir..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2020, 11:47 
Kullanıcı avatarı

samiyendin yazdı:
maalesef yanlış bilgi.. türkiye'ye şike 23 mayıs 1943 beşiktaş fenerbahce macıyla gelmiştir..cumhuriyet gazetesi yazarı eşref şefik bu maç hakkında beşiktaş için nahoş bir kelime kullanmıştır..

tabii 8 nisan 1951 beşiktaş fenerbahce macında, fenerbahce diyetini ödeyerek 2 lisanssız futbolcu oynatıp besıktasa hukmen maglup olmustur..

sizin bahsettiğiniz efsane yarım kupa bunlardan sonra gelir..

hocam bu maçlar için şike yaptıkları gerekçesiyle cezai bir işlem yapılmadı diye biliyorum.. 1955'teki basketbol maçından sonra şike yaptıkları gerekçesiyle federasyondan ceza almıştı fenerbahçe kulübü.. sencesi bencesi olmayan, en fanatik fenerbahçe'linin bile inkar edemeyeceği, kayıtlara geçmiş bir şike olayı olması sebebiyle 1955 basket maçını söyledim Türkiye'nin ilk şikesi olarak, o yüzden şikeyi Türkiye'ye getiren kulüp olarak bilinir fenerbahçe kulübü.. senin bahsettiğin maçlarda şike kapsamına girer ama o maçlar için şikeden dolayı bir ceza almamışlardı sanırım ?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2020, 12:04 

Haklısınız ama futbolda şike gerekcesiyle cezai işlem yapılmıyor.
Sahaya yansımadı diye bir kavram var hiç duymadınız mı?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2020, 12:40 
Kullanıcı avatarı

efsanekanarya yazdı:
Türkiye'ye şikeyi getiren camianın bir taraftarındaki yüzsüzlüğü okuyoruz, şaka gibi

Sana çok basit bir soru soracağım. Ne zaman ?
Bak arkadaşlar sana cevap vermişler buyur meydan senin sen de onlara cevap ver.
Ayrıca bir çok ithamda bulunmuşsun fakat hiç ayrıntı vermemişsin.

Mesela Malatya futbolcularının itirafı demişsin, kim bu Malatyalı ne demiş? Ayrıntı ver.

Ya da Mehmet Ağar demişsin bu adam ne yapmış? Hangi kulübü hangi futbolcuyu hangi hakemi bağlamış ? Ayrıntı ver konuşalım.

2011'de cümle aleme rezil oldunuz ve kafayı yediniz.
İşiniz gücünüz iftira başka bir şey değil.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2020, 16:13 

caGe yazdı:
efsanekanarya yazdı:
Türkiye'ye şikeyi getiren camianın bir taraftarındaki yüzsüzlüğü okuyoruz, şaka gibi

Sana çok basit bir soru soracağım. Ne zaman ?
Bak arkadaşlar sana cevap vermişler buyur meydan senin sen de onlara cevap ver.
Ayrıca bir çok ithamda bulunmuşsun fakat hiç ayrıntı vermemişsin.

Mesela Malatya futbolcularının itirafı demişsin, kim bu Malatyalı ne demiş? Ayrıntı ver.

Ya da Mehmet Ağar demişsin bu adam ne yapmış? Hangi kulübü hangi futbolcuyu hangi hakemi bağlamış ? Ayrıntı ver konuşalım.

2011'de cümle aleme rezil oldunuz ve kafayı yediniz.
İşiniz gücünüz iftira başka bir şey değil.

Hiçbir yazdığım iftira değil. Hepsi ortada , herhangi birini biraz google yazsan görürsün zaten. Bal gibi biliyorsun alayını da ama işine gelmiyor.

Google yaz telegol malatyalı topçuların itirafı diye direk göreceksin.Federasyona Beşiktaşlı yöneticiler tarafından dilekçe bile verilmişti. Buyur;

Konu: UEFA’nın yeni disiplin yönetmeliği ve buna uygun hale getirilen TFF Disiplin Talimatları gereği; 06.04.2003 tarihli Star Tv. Telegol Programında 24 Mayıs 1987 tarihli Malatyaspor-Beşiktaş futbol müsabakası ile ilgili Malatyasporlu futbolcuların teşvik pirimi aldıklarını itiraf etmeleri karşısında ilgili futbolcu ve kulüp yöneticileri hakkında soruşturma yapılması talebidir.

Mehmet Ağar konusunda ise pes diyorum.Cümle alem biliyor Haluk Ulusoy döneminde yapılanları.Dönemin Federasyon başkanı olan Haluk Ulusoy Hagi'nin sözleşmesinin fesh edileceği son gün federasyonca taksidini yatırmış ve buna izin vermemişti, daha sonra kendi cebimden ödedim, fedesaryon kasasından değil , kime ne diye beyanı var, araştırırsan bulursun .

Hakan Şükürün söyledikleri, Fetönün Galatasarayı ayağa kaldıracağız videosu, himmet paraları hepsi nette. Hiçbiri benim uydurmam değil.Direk kişilerin ağızlarından beyan hepsi.Sherleck Holmes olmana gerek yok bulabilmen için, neyin kanıtını istiyorsun.Ankaragücü, Denizli maçları vs girmiyorum bile. Tutulduğum ; herkesi suçlamanız ve kendinizi pür-i pak sanmanız. Google yaz Türkiye'ye şikeyi getiren kim diye, çıkan sonuçları gör .Sonuç olarak kimse temiz değil. Ali Şen de yaptı, Adnan Polat da , Ergun Gürsoyda, Sinan Engin de vs vs , kimse temiz değil.

Bak arkadaşlar paylaşmış 1955de basket maçında bizim yaptığımızı. Bizi direk ilgilendirmeyen maçın sonucunda bile , yani bize şampiyonluk yada kupa getirmeyen bir maçta sırf ezeli rakibimiz şampiyon olmasın diye pislik yapmışız.Menfaatimiz yok ama yapılıyor işte.

Sizin savunmalarınız o dönemde teşvik suç değildi.Bu mu sizi temiz yapıyor?

Öbür başlıkta kalkmışsın hükümet yanlısı yapmışsın Fenerbahçeyi. O kongre evet bence de utanç abidesidir Fenerbahçe için. Ama bu takım geziden bile önce hükümete istifa diye bağıran tek camiaydı. Gezide BJK ile biz hareket ederken Sebo istiklalde R yapıp, yürüyüşe katılırken, gelen telefonla bir anda geri dönmüştü.Kimden geldi o telefon sorarsın kendisine.

Biz hükümetle bu 3 okul ve bir spor salonu için anlaşma yaptık mı? Yaptık. Bunları yapınca size kenan evreni vereceğiz diye anlaşmaya dönemin milli eğitim bakanı imza attı mı? Attı. Bizde söz verdiğimiz kadar sayıda derslikli okulları ve salonu yapıp sözleşmeye uyduk mu ? Uyduk. 3 senedir verilmeyen Kenan Evren için şimdiki hükümet alabilirsiniz dediyse bunun için Ali Koçun teşekkür etmesine yalayıp yutmasına gerek yoktu Tayyip Erdoğanı. Ama maalesef yaptı.

Ama siz neler dediniz neler yaptınız ne çabuk unutuyorsunuz inanılır gibi değil. Hakan Şükür ve Fetöyü ihraç etmediniz yahu siz. Vatan hainlerini ihraç etmeyip arkasından utanmadan izmir marşı okudunuz. Sonra talimat gelince apar topar ihraç edip posterlerini videolarını herşeylerini sildiniz tarihinizden. Tekrar yazıyorum. Ayar gelince.

Kısacası kimse temiz değil. Trabzonundan Fenerine Beşiktaşından Galatasarayına herkes bir şekilde teşviğe bulaştı.Başarı için her yol mübah mantığı her kulupta yaşandı.Kendinizi kandırmayın boşuna.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2020, 16:58 

Tesvigin suc olup olmamasi ayri bir konu. Suc olabilir, etik olmayabilir.
Ama tesvigin şike ile ilgisi yok.
Birinde xxx takima iyi oynasin diye para veriyorsun digerinde xxx takima top oynamasin, yenilsin diye para veriyorsun.

Fenerbahce de 2000-01 sezonunda ankaragucune tesvik primi vermisti ersun yanal kendisi soyledi. Ama bu benim acimdan hic de oyle ahlaksizca bisey degil.

He suctur, veren-alan ceza ceker o ayri.
Ama şike ile ayni sey degil. Adama iyi oyna demekle, bilerek yenil demek arasinda biraz fark olsun bir zahmet.

Edit: daha iyi anlasilsin diye kendimizle alakali iki populer ornek uzerinden kiyaslama yapalim.
Galatasarayin Malatyaya Besiktasi yensin diye tesvik primi verdigi, Ankaragucune de 92-93 sezonunda bize yenilsin diye para verdigimiz iddia edilir.
Bu iddialarin ikisini de dogru kabul edelim.

Malatyaya Besiktasi yensin diye para vermisiz, Ankaragucune bize yenilsin diye vermisiz.
Bunlarin ikisi birbirine denk midir simdi?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 15:58 
Kullanıcı avatarı

efsanekanarya yazdı:
Hiçbir yazdığım iftira değil. Hepsi ortada , herhangi birini biraz google yazsan görürsün zaten. Bal gibi biliyorsun alayını da ama işine gelmiyor.

Google yaz telegol malatyalı topçuların itirafı diye direk göreceksin.Federasyona Beşiktaşlı yöneticiler tarafından dilekçe bile verilmişti. Buyur;

Konu: UEFA’nın yeni disiplin yönetmeliği ve buna uygun hale getirilen TFF Disiplin Talimatları gereği; 06.04.2003 tarihli Star Tv. Telegol Programında 24 Mayıs 1987 tarihli Malatyaspor-Beşiktaş futbol müsabakası ile ilgili Malatyasporlu futbolcuların teşvik pirimi aldıklarını itiraf etmeleri karşısında ilgili futbolcu ve kulüp yöneticileri hakkında soruşturma yapılması talebidir.

Mehmet Ağar konusunda ise pes diyorum.Cümle alem biliyor Haluk Ulusoy döneminde yapılanları.Dönemin Federasyon başkanı olan Haluk Ulusoy Hagi'nin sözleşmesinin fesh edileceği son gün federasyonca taksidini yatırmış ve buna izin vermemişti, daha sonra kendi cebimden ödedim, fedesaryon kasasından değil , kime ne diye beyanı var, araştırırsan bulursun .

Hakan Şükürün söyledikleri, Fetönün Galatasarayı ayağa kaldıracağız videosu, himmet paraları hepsi nette. Hiçbiri benim uydurmam değil.Direk kişilerin ağızlarından beyan hepsi.Sherleck Holmes olmana gerek yok bulabilmen için, neyin kanıtını istiyorsun.Ankaragücü, Denizli maçları vs girmiyorum bile. Tutulduğum ; herkesi suçlamanız ve kendinizi pür-i pak sanmanız. Google yaz Türkiye'ye şikeyi getiren kim diye, çıkan sonuçları gör .Sonuç olarak kimse temiz değil. Ali Şen de yaptı, Adnan Polat da , Ergun Gürsoyda, Sinan Engin de vs vs , kimse temiz değil.

Bak arkadaşlar paylaşmış 1955de basket maçında bizim yaptığımızı. Bizi direk ilgilendirmeyen maçın sonucunda bile , yani bize şampiyonluk yada kupa getirmeyen bir maçta sırf ezeli rakibimiz şampiyon olmasın diye pislik yapmışız.Menfaatimiz yok ama yapılıyor işte.

Sizin savunmalarınız o dönemde teşvik suç değildi.Bu mu sizi temiz yapıyor?

Öbür başlıkta kalkmışsın hükümet yanlısı yapmışsın Fenerbahçeyi. O kongre evet bence de utanç abidesidir Fenerbahçe için. Ama bu takım geziden bile önce hükümete istifa diye bağıran tek camiaydı. Gezide BJK ile biz hareket ederken Sebo istiklalde R yapıp, yürüyüşe katılırken, gelen telefonla bir anda geri dönmüştü.Kimden geldi o telefon sorarsın kendisine.

Biz hükümetle bu 3 okul ve bir spor salonu için anlaşma yaptık mı? Yaptık. Bunları yapınca size kenan evreni vereceğiz diye anlaşmaya dönemin milli eğitim bakanı imza attı mı? Attı. Bizde söz verdiğimiz kadar sayıda derslikli okulları ve salonu yapıp sözleşmeye uyduk mu ? Uyduk. 3 senedir verilmeyen Kenan Evren için şimdiki hükümet alabilirsiniz dediyse bunun için Ali Koçun teşekkür etmesine yalayıp yutmasına gerek yoktu Tayyip Erdoğanı. Ama maalesef yaptı.

Ama siz neler dediniz neler yaptınız ne çabuk unutuyorsunuz inanılır gibi değil. Hakan Şükür ve Fetöyü ihraç etmediniz yahu siz. Vatan hainlerini ihraç etmeyip arkasından utanmadan izmir marşı okudunuz. Sonra talimat gelince apar topar ihraç edip posterlerini videolarını herşeylerini sildiniz tarihinizden. Tekrar yazıyorum. Ayar gelince.

Kısacası kimse temiz değil. Trabzonundan Fenerine Beşiktaşından Galatasarayına herkes bir şekilde teşviğe bulaştı.Başarı için her yol mübah mantığı her kulupta yaşandı.Kendinizi kandırmayın boşuna.
Türkiyeye şikeyi GS getirdi yazına cevap veren arkadaşlara cevap verememişsin. bak onlar şikeyi Fenerbahçe getirdi diyorlar, öyle iftira atıp kaçmıyorlar kanıtlıyorlar.

Malatyasporda oynamamasına rağmen oynamış gibi anlatıp birde teşvik aldığını açıklayan şehmuzdan bahsediyorsun sanırım. şehmuzun yalan söylemesini bir kenara bırakıyorum zaten o dönemde teşvik vermek normalmiş. Beşiktaşlı eski yönetici ihsan kalkavan 90ların ortasında yada sonunda bir canlı televizyon yayınında o dönemde herkes teşvik verirdi bu gayet normaldi tarzında açıklamalarda bulunmuştu. al bende sana 75 senesinde bir teşvik örneği vereyim

https://www.youtube.com/watch?v=TZ5drye ... dex=2&t=0s https://www.youtube.com/watch?v=bnP3Pbu ... dex=3&t=0s

ağzınızda sürekli "bir tek siz mi temizsiniz" gibi bir soru var ki burada hiç bir Galatasaraylı böyle bir şeyi iddia etmiyor. herkesin yaptığını GS da mutlaka yapmıştır fakat sen kalkıp bunları sadece GS yapmış gibi lanse edemezsin. biz elimizde kanıtlanabilir imkan varken bile sabah akşam Türkiyeye şikeyi Fenerbahçe getirdi diye yazmıyoruz.

mehmet ağar konusuna pes demişsin ama ben anlamadım bu adam hangi takımı hangi futbolcuyu ne zaman ayarlamış.

haluk ulusoyun tff başkanıyken haginin parasını yatırması ile ilgili link varsa gönder çünkü ben bunu ilk defa duydum. eğer böyle bir hadise yaşanmışsa büyük skandaldır.

fetö konusuna girmişsin ben zaten ayağa kaldırmamız lazım dediğini yada hakan şükürün fetöcü olduğunu inkar etmedim. fakat ortada himmet parası falan yok. varsa böyle bir iddian mahkemeler orada GS ın hesapları da ortada verilsin mahkemeye her şey ortaya çıksın. sen bu işlere çok girmek istiyorsan birazda seni yönetim kurulunda bulunanlara bakalım mesela ömer abiniz mesela nihat abiniz yada bekirin itiraflarından şuanda hangi kaptanınızın evinin sohbet evi olarak kullanıldığına bakalım.

Ankaragücü demişsin evet Beşiktaşın 6-0 yendiği takımı bizde 8-0 yendik. neden 6 olunca şike demiyorsun da 8 olunca diyorsun yada bu maçtaki şikeyle ilgili kanıtın nedir ? misal sizde 4-3 lük Gaziantepspor maçına aynı şeyi söylüyorlar. devre arasında aziz halletti diyorlar var mı kanıt yok ama diyorlar işte. sende aynısını yapıyorsun. Denizlispor demişsin adamlar küme düşmemek için mücadele ettiler. başkanları maçtan önce "çantalarla dolaşıyorlar" dedi. heralde hem bizden teşvik alıp hemde "çantalarla dolaşıyorlar" dememiştir dimi ? çok komik olurdu aksi halde.

kimse temiz değil diyorsan şikeyi GS getirdi demiyeceksin, diyorsanda kanıtlayacaksın. başlığı geriye doğru incelersen bu tartışmaların kimlerin iftiralarından çıktığını görürsün.

çok gereksiz bir şekilde gezi parkı olaylarına girmişsin ama cevap vermedi olmasın diye yazacağım. ultrAslan gezi parkı yıkılmasın diye gerekli protestoyu yapan tek gruptur. olaylar cuma akşamı başlarken ultrAslan cumartesi öğlen yürüyüşünü yapmıştır. fakat olaylar gezi parkı yıkılmasın protestosundan hükümet protestosuna dönüşünce ultrAslan çok doğru bir karar vererek kendini geri çekmiştir. ultrAslanın içinde her partiden insan olduğu gibi akp lilerde var ve kendi içersinde ayrışmaya neden olacak bir hataya düşmemişlerdir. ultrAslan siyasi bir oluşum değildir ve asla olmamalıdır. gfb hiç bir zaman katılmadı ama unifeb katıldı diye hatırlıyorum. hatta yürüyüşleri tam 8 gün sonra yani cumartesi günü taksim meydanda olayların bittiği zaman olmuştu. ben ultrAslanı 1000 tane hareketi sebebiyle eleştiririm ama bu olay onlardan bir tanesi değil.

hükümet istifa diye bağırdık diyosun peki hangi sebeple ? cemaat ile akp nin size operasyon çektiğini düşündüğünüz için. bırakın bu muhalefet ayaklarını. her kulübün içinde her türlü adam vardır.

yani şimdi hükümet çıksa floryayı Galatasaraya şu kadar okul şu kadar spor salonu karşılığında veriyoruz dese çıkıp bir şey demiyecekmisin ? çok iyi biliyorsunuz o işte devlet zarara uğratılmıştır en başta böyle karar alınmış biz napalım diye çıkamazsınız işin içinde. aynı şekilde ülker arena hakkında yazdıklarımı da lütfen oku.

hakan şükürü ihraç eden GS genel kurulu değil yönetimidir. Galatasaray genel kurulu hiç bir baskıya boyun eğmeyeceğini göstermek istedi ve gösterdi. eğer ortada bir mahkeme kararı varsa(bu konuda tam bilgim yok) Galatasaray genel kurulu gereğini yapardı. gereğini yapması gereken kurum Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleridir. GS genel kurulu kimin fetöcü olduğunun ispat merkezi değildir. 1 kişiye ayar çekersin 2 kişiye ayar çekersin ama Galatasaray genel kuruluna ayar çekemezsin, burası diğer kulüplere benzemez.

son olarak kimse temiz değil kendinizi kandırmayın demişsin yazımın içinde de belirttiğim gibi ne benim nede diğer GSlıların burada böyle bir iddiası yok. elimizde bir takım kanıtlar olmasına şikeyi FB getirdi falanda demiyoruz. kanıtlayamayacak olmanıza rağmen bunu diyen sizler bu iftira sonucu cevap hakkını kullanan bizlerin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2020, 17:26 

Vandalizm1907 yazdı:
“Sefa abinin ölüm yıl dönümünde tweet atmadığınız” için bütün GFB temsilcilikleri resmi hesaplarından Tribün Dergi’yi boykot tweetleri atıyor.

Ne yapmayı düşünüyorsunuz bütün GFB temsilciliklerine üye olanları da banlayın bence konuyu açan kişiye twitter üzerinden verdiğiniz ceza gibi.

Bir “Tribün” sayfası olarak Türkiye’nin en önemli gruplarından birinin liderinin ölüm yıl dönümünde anmamak da zaten apayrı bir skandal.

Konumuza devam edelim bence dağılmasın bu topic. Şike başlığı orda, ordan devam edebilirsiniz.

Bu konunun açılma sebebini dağıtmayın.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 109 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, anesthetic, Bing [Bot], extranjero, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ibrahimfbL, Lular, NevarKuzen, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye