Zaman: 25 Tem 2021, 16:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 333 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 5 Eylül 2019 PFDK Savaş İlanı
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:49 

Bir gün bu ülkede,

Abdürrahim Albayrak Tff başkanı
Haldun Üstünel Mhk başkanı olduğunda fenerbahçeliler bizi anlayabilir. Hayatları boyunca fenerbahçeye hizmet etmiş insanlar şimdide şampiyon yapabilmek için hizmet veriyorlar. Bunları söyleyemeyecek kadar kör olmayın. Bugün fenerbahçeye siyasi ve futbol içindeki güç desteği verilmesin bundan önce olduğu gibi 5-6 sezon daha şampiyonluk göremez.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:56 

LionandTiger yazdı:
Bir gün bu ülkede,

Abdürrahim Albayrak Tff başkanı
Haldun Üstünel Mhk başkanı olduğunda fenerbahçeliler bizi anlayabilir. Hayatları boyunca fenerbahçeye hizmet etmiş insanlar şimdide şampiyon yapabilmek için hizmet veriyorlar. Bunları söyleyemeyecek kadar kör olmayın. Bugün fenerbahçeye siyasi ve futbol içindeki güç desteği verilmesin bundan önce olduğu gibi 5-6 sezon daha şampiyonluk göremez.

Biz o filmi 20 sene önce izledik bitirdik,
Haluk Ulusoy'lu, Yusuf Namoğlu'lu yılları yaşamadın galiba?

---

@Gurbetci,
Aynen, bıkmadınız her seferinde aynı masalları anlatmaktan,

Fenerbahçe'ye ceza gelecekti de,
Onun için yapıldı da,
Zart da, zurt da,

Fetösü, hükümeti, savcısı, hakimi, polisi, televizyonları, gazeteleri, nilletvekileri tankla tüfekle üstümüze gelirken, TFF de o konjonktürde bütün bu güçlere karşı koyup Fenerbahçe lehine işler yapıp, Fenerbahçe'yi şampiyon yapmaya çalışacaktı. Buna inanacak tek bir kitle biliyorum ben, maalesef o kitleye de laf anlatmaya çalışıyoruz.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:01 

Parçalıaşk yazdı:
@farfan umurumuzda. resmi makamlara da şikayette bulunmuştuk sen dert etme. azıcık utanman olsun bana yeter.

Ne için şikayette bulundun?

Bir de biraz önce yazdığın ve Mehmet Ali Aydınlar'ın ''Fenerbahçe için ligden sonra bir lig daha yaptım'' dediğinin herhangi bir linkini verebilir misin? Taraf, Sabah, Atv falan da olur, ne varsa,

Teşekkürler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:02 

Gurbetci yazdı:
O dönem FB'nin puan cezasiyla lige baslamasi söz konusuydu. Haliyle Süper Final sisteminde verilen hasar da yariya inecekti. Yillardir bikmadiniz ayni seyleri yazip ayni cevaplari almaktan. :)

Arkadas dogru demis o donem puan cezasi yiyecekti fenerbahce ligden dusurme yerine deniyordu. O arada patlattilar bu sistemi.
Tabiki ligtv nin onceligi rekabet ortaminin bir sekilde devam etmesi. Boyle bir derdi olmasa fenerin dusup dusmemesini umursamayabilirlerdi.
Ya adamlar ligden dusmeyin diye yasa degistirdi. Degistirdikleri yeni yasaya bile aykiri kararlar verdi. Hala super final fenerden dolayi mi yapildi baska sebepten mi bu konusuluyor cok enteresan.
Madde 58 neden degisti onun da mi ilgisi yoktu fenerbahceyle

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:04 

Tutturdunuz Fetö olayı aklınızca yaptığınız şike aklama peşindesiniz. CAS davası namusunuzdu ne oldu?
Şampiyon oldun neden şampiyonlar ligine gidemedin?
58.madde bir gecede neden değişti.
Hakkaride 8 şehit varken ülkeyi yönetenler neden cenazeye gitmedi UEFA ile görüştü?
Şampiyon olduğun sezon neden beşiktaşla super final maçını oynamadın?

Bu kadar haklıysan UEFA-FIFAya neden dava açamadın? Kardeş sizde ne bok olduğunuzu biliyorsunuzda maksat takımı savunmak olsun işte.(Yersen)

En son LionandTiger tarafından 16 Eyl 2019, 15:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:05 
Kullanıcı avatarı

FarFan yazdı:
Aynen, bıkmadınız her seferinde aynı masalları anlatmaktan,

Fenerbahçe'ye ceza gelecekti de,
Onun için yapıldı da,
Zart da, zurt da,

---------------------------------------------------
'PLAY-OFF'U GETİRDİM, BENİM SAYEMDE...'

"18 Eylül'de net konuştum. Eğer 24 Ağustos'ta olsaydı bu iş, söylenenleri yapsalardı, ceza o seneyle bitmişti. Puan silinme kabul edilseydi 2 sene gidilmeyecekti. Şimdi 3 sene gidemiyor. Şampiyonluğu son maça kadar benim sayemde taşıdılar. Play-off sistemini ben getirdim. Habertürk'ün bu stüdyosu beni yarın Fenerbahçe Başkanı yapacak."

https://www.aksam.com.tr/spor/aydinlark ... ber-257721

adam kendi söylüyor yahu, fb başkanlık seçimleri zamanında devamlıda söylemişti bu tür lafları.. puan silme cezası gündemde olduğu için fenerbahce'yi yarışın içinde tutabilmek için getirildi play off sistemi. herkesin bildiği bir şey, komplo teorisiymiş gibi tartışmayada gerek yok!!
yani tamam hepimizde biraz var fanatiklikte olan birşeyide inkar etmenin lüzumu yok..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:07 
Kullanıcı avatarı

@FarFan: Ne o sezondan önce ne de o sezondan sonra o sistem uygulanmadi. Bu da mi masalin bir parcasi? :D

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:14 

cozker yazdı:
'PLAY-OFF'U GETİRDİM, BENİM SAYEMDE...'

"18 Eylül'de net konuştum. Eğer 24 Ağustos'ta olsaydı bu iş, söylenenleri yapsalardı, ceza o seneyle bitmişti. Puan silinme kabul edilseydi 2 sene gidilmeyecekti. Şimdi 3 sene gidemiyor. Şampiyonluğu son maça kadar benim sayemde taşıdılar. Play-off sistemini ben getirdim. Habertürk'ün bu stüdyosu beni yarın Fenerbahçe Başkanı yapacak."

https://www.aksam.com.tr/spor/aydinlark ... ber-257721

adam kendi söylüyor yahu, fb başkanlık seçimleri zamanında devamlıda söylemişti bu tür lafları.. puan silme cezası gündemde olduğu için fenerbahce'yi yarışın içinde tutabilmek için getirildi play off sistemi. herkesin bildiği bir şey, komplo teorisiymiş gibi tartışmayada gerek yok!!
yani tamam hepimizde biraz var fanatiklikte olan birşeyide inkar etmenin lüzumu yok..

Günün sonunda son maça taşınması o sistem sayesinde olabilir ama asıl amaç Fenerbahçe'ye faydam dokunsun falan değildi,

Kendisi camiadan dışlanınca 5 senedir aynı hikayeleri anlatıyor, onu da yaptım, bunu da yaptım, aslında Fenerbahçe için şunu da yaptım vs diye.
Fenerbahçe'ye çok faydası olduğu için mi muhaliften iktidarına tüm birimleriyle ortak fikir olarak Fenerbahçe'den dışlandığını düşünüyorsunuz?

Her dediğini doğru kabul edersek, kendisi 50 Milyon USD veriyordu cebinden,
Geldi mi o para mesela?

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:18 

ne tff imiş arkadaş 2011 de 7 düvel üzerimize saldırırken bile bizi korumak istemiş tüylerim diken diken oldu bak şimdi.

Nihat özdemir deyip duruyorsunuz ama onun yerine Dursun Özbek ya da Ünal aysal tff başkanı olsa inanın bize daha cok faydası dokunur.

adam daha gecen sezon ali koç hakkında atıp tuttu,başarılı olmasını istemiyorum etkisi yarattı açıklamaları ile.ayrıca hükümetin sözünden çıkamayacak biri.

siz tff ye topla tüfekle savaş açmışken,hocanız tff yi mahkemeye vermişken rize maçı ile şampiyon olabiliyorsanız sizdeki lobi kimsede yoktur bunu biz kabul ettik zaten.

mevcut düzende tff şampiyon olmanı istemzse olamazsın arkadaşım bu kadar basit.

sizin yaptığınız gecen seneki gibi hep algı.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:18 

Gurbetci yazdı:
@FarFan: Ne o sezondan önce ne de o sezondan sonra o sistem uygulanmadi. Bu da mi masalin bir parcasi? :D

Bir daha uygulanmamış olması, o sene Fenerbahçe için yapıldığı anlamına mı çıkıyor?
Nasıl kurdun o matematiği?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 333 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Atalay1925, ayd06an, Bing [Bot], cepni, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Jameican1912, Jason, Majestic-12 [Bot], Pomak_1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye