Zaman: 05 Tem 2020, 04:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 338 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 5 Eylül 2019 PFDK Savaş İlanı
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:39 
Kullanıcı avatarı

Parçalıaşk yazdı:
insanda utanma olur bunu yazmak için. bahsettiğin derbi maçı o zamanki fedarasyon başkanı olan ve son büyük sponsorlarınızdan olan bir zatın " ben fenerbahçe için lig sonrası bir lig daha yaptım" deyip puan farkının yarıya indirilmesi sonucu oluşmuş ve o fenerbahçe için yaratılan ekstra maçlarda iki Gs taraftarının kalp krizi sonrası vefat ettiği bir maçtı. utanmadan bu örneği veriyorsun ya , yazık sana. alışmışsın tabii hocanın başkanının istisnasız sisteme laf atıp ceza almamasına yazık.

ne diyeyim yazık. o ölen insanların vebali sebep olanların boynuna..
cezaların ertelenebilmesi kuralı getirildiği zaman sadece GS yöneticisi adnan öztürk itiraz etmişti. çok net hatırlıyorum bu kural çıkarsa haksızlıklar oluşur demişti. GS kulübünden ve adnan öztürkten başka kimse itiraz etmedi. sonra yanılmıyorsam hem gökhan zanda hem fatih terimde bu kuraldan faydalandık.

acaba bu kuralı getiren ve uygulayan hangi şikeci tff lerdi ?

bir de fikstürün ayarlandığından bahsetmişler. evet tff başkanı beşiktaşılı ama biz ayarlıyoruz, evet tff başkanı fenerbahçeli ama biz ayarlıyoruz :D buna inanana ne demeli ?

fatih teriminde daha önce bahsettiği tff ile oturup fikstürü konuşuyoruz dediği olay şl maçın varken bir önceki maçı cuma gününe koymak. yada çarşamba şl maçına çıkmışssan maçı lig maçını cumartesiye koydurmamak. bunda yanlış ne var ? burada ağlanacak ne var ?

adamlar kendi kulüpleriyle ilgilenmiyorlar Galatasarayla ilgilendikleri kadar. her günleri Galatasarayla dolu.

ama insanda utanma olur diyorsun ya bunlara yapacak bir şey yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:42 

Parçalıaşk yazdı:
FarFan yazdı:
insanda utanma olur bunu yazmak için. bahsettiğin derbi maçı o zamanki fedarasyon başkanı olan ve son büyük sponsorlarınızdan olan bir zatın " ben fenerbahçe için lig sonrası bir lig daha yaptım" deyip puan farkının yarıya indirilmesi sonucu oluşmuş ve o fenerbahçe için yaratılan ekstra maçlarda iki Gs taraftarının kalp krizi sonrası vefat ettiği bir maçtı. utanmadan bu örneği veriyorsun ya , yazık sana. alışmışsın tabii hocanın başkanının istisnasız sisteme laf atıp ceza almamasına yazık.

ne diyeyim yazık. o ölen insanların vebali sebep olanların boynuna..

Aynen sene başında belliydi süper finalin Fenerbahçe'nin yararına olacağı,
O yüzden sene başında açıkladılar :)

Televizyon, yayın, futbola ilgiyi arttırma ile hiç alakası yoktu,
Sezon başından yarışı nerede bitireceği bilinip Fenerbahçe'yi tekrar şampiyonluğa ortak etmek için yapılmış/yaratılmış bir operasyondu :)

Ya bir taneniz de şaşırtın,
Kendi kendinizi doldurmak için söylediğiniz yalanlara bir süre sonra inanınca böyle olur olmaz yerde tekrarlamaya başlıyorsunuz bilinçsiz,

Algı yapacağım diye bir de ölen insanları alet etmiş üç kuruşluk muhabbetine,
Çok umurunda belli ki,
Biraz sınırınız olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:46 
Kullanıcı avatarı

O dönem FB'nin puan cezasiyla lige baslamasi söz konusuydu. Haliyle Süper Final sisteminde verilen hasar da yariya inecekti. Yillardir bikmadiniz ayni seyleri yazip ayni cevaplari almaktan. :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:47 
Kullanıcı avatarı

hocamız dahil burada tüm Gslılar objektiflik gereği Seri'nin pozisyonuna kırmızı verileceğini söylemiştik.
hatta ben de bunu söyleyenlerdendim ama eklemiştim :

bu kartı da var'ı çağırıp iç sahada tek görecek takım biziz mevcut ortamda diye.
nitekim doğru da çıktı.
önce inönüde nkodu , daha sonra seri'yi atan var hakemi mete kalkavan'ın yine var hakemi olduğu trabzon gençlerbirliğ imaçında obi mikel'in aynı hatta daha sert faullerle atılmaması doğrulamış oldu.

Galatasaray fırsat kollanarak cezalandırılıyor. Buna müsaade eden , kazandıktan sonra kayseri maçında kayseri başkanı kadar konuşmayan, kasımpaşa maçından sonra çıkıp konuşmayan yönetimimize de yazıklar olsun . çıkıp bu pozisyonları her hafta medyada yüzlerine vuracaksın ki utansınlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:49 
Kullanıcı avatarı

@farfan umurumuzda. resmi makamlara da şikayette bulunmuştuk sen dert etme. azıcık utanman olsun bana yeter.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:49 

Bir gün bu ülkede,

Abdürrahim Albayrak Tff başkanı
Haldun Üstünel Mhk başkanı olduğunda fenerbahçeliler bizi anlayabilir. Hayatları boyunca fenerbahçeye hizmet etmiş insanlar şimdide şampiyon yapabilmek için hizmet veriyorlar. Bunları söyleyemeyecek kadar kör olmayın. Bugün fenerbahçeye siyasi ve futbol içindeki güç desteği verilmesin bundan önce olduğu gibi 5-6 sezon daha şampiyonluk göremez.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 14:56 

LionandTiger yazdı:
Bir gün bu ülkede,

Abdürrahim Albayrak Tff başkanı
Haldun Üstünel Mhk başkanı olduğunda fenerbahçeliler bizi anlayabilir. Hayatları boyunca fenerbahçeye hizmet etmiş insanlar şimdide şampiyon yapabilmek için hizmet veriyorlar. Bunları söyleyemeyecek kadar kör olmayın. Bugün fenerbahçeye siyasi ve futbol içindeki güç desteği verilmesin bundan önce olduğu gibi 5-6 sezon daha şampiyonluk göremez.

Biz o filmi 20 sene önce izledik bitirdik,
Haluk Ulusoy'lu, Yusuf Namoğlu'lu yılları yaşamadın galiba?

---

@Gurbetci,
Aynen, bıkmadınız her seferinde aynı masalları anlatmaktan,

Fenerbahçe'ye ceza gelecekti de,
Onun için yapıldı da,
Zart da, zurt da,

Fetösü, hükümeti, savcısı, hakimi, polisi, televizyonları, gazeteleri, nilletvekileri tankla tüfekle üstümüze gelirken, TFF de o konjonktürde bütün bu güçlere karşı koyup Fenerbahçe lehine işler yapıp, Fenerbahçe'yi şampiyon yapmaya çalışacaktı. Buna inanacak tek bir kitle biliyorum ben, maalesef o kitleye de laf anlatmaya çalışıyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:01 

Parçalıaşk yazdı:
@farfan umurumuzda. resmi makamlara da şikayette bulunmuştuk sen dert etme. azıcık utanman olsun bana yeter.

Ne için şikayette bulundun?

Bir de biraz önce yazdığın ve Mehmet Ali Aydınlar'ın ''Fenerbahçe için ligden sonra bir lig daha yaptım'' dediğinin herhangi bir linkini verebilir misin? Taraf, Sabah, Atv falan da olur, ne varsa,

Teşekkürler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:02 

Gurbetci yazdı:
O dönem FB'nin puan cezasiyla lige baslamasi söz konusuydu. Haliyle Süper Final sisteminde verilen hasar da yariya inecekti. Yillardir bikmadiniz ayni seyleri yazip ayni cevaplari almaktan. :)

Arkadas dogru demis o donem puan cezasi yiyecekti fenerbahce ligden dusurme yerine deniyordu. O arada patlattilar bu sistemi.
Tabiki ligtv nin onceligi rekabet ortaminin bir sekilde devam etmesi. Boyle bir derdi olmasa fenerin dusup dusmemesini umursamayabilirlerdi.
Ya adamlar ligden dusmeyin diye yasa degistirdi. Degistirdikleri yeni yasaya bile aykiri kararlar verdi. Hala super final fenerden dolayi mi yapildi baska sebepten mi bu konusuluyor cok enteresan.
Madde 58 neden degisti onun da mi ilgisi yoktu fenerbahceyle

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2019, 15:04 

Tutturdunuz Fetö olayı aklınızca yaptığınız şike aklama peşindesiniz. CAS davası namusunuzdu ne oldu?
Şampiyon oldun neden şampiyonlar ligine gidemedin?
58.madde bir gecede neden değişti.
Hakkaride 8 şehit varken ülkeyi yönetenler neden cenazeye gitmedi UEFA ile görüştü?
Şampiyon olduğun sezon neden beşiktaşla super final maçını oynamadın?

Bu kadar haklıysan UEFA-FIFAya neden dava açamadın? Kardeş sizde ne bok olduğunuzu biliyorsunuzda maksat takımı savunmak olsun işte.(Yersen)

En son LionandTiger tarafından 16 Eyl 2019, 15:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 338 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye