Zaman: 15 Eki 2019, 13:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 348 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 5 Eylül 2019 PFDK Savaş İlanı
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 18:04 

kasadaparayok yazdı:
Yıllar önce Fatih Terimli Mersin maçı vardı. Adam bütün çirkefliği yaptı kenarda sövdü saydı hakemin üzerine yürüdü maçı gerdi o gerginlikle 10 kişiyle maçı da aldı taktik tuttu. Terim zaten 3 puan için her yol mübah zihniyetinde bir adam. Gs o sene şampiyon oldu tarihe geçti Mersin maçında yaptığı kepazelikleri haklı bile olsa bugün kimse hatırlamaz. Beşiktaş şampiyonluğa giderken Bursada Quaresma maçın daha başında tekmeyi vurdu atılmadı. O gün Beşiktaş kazandı.Belki takılsa stres artar şampiyonluk giderdi. Beşiktaşı tarih şampiyon olarak yazdı. 3 takımın da medyadaki tetikçileri taraftarı yöneticisi 1 2 istisna dışında bunun bilincinde hakem ve tff kıyağından ne koparsak kar mantığıyla şampiyonluğa giderken kim varsa ezmeye sindirmeye bu kötülükten kendi lehine pay almaya bakıyor. 3 5 sene sonra yaşananların hiç biri hatırlanmayacak nasılsa. Organize kötülük budur. Bugün size yapılan her neyse en fazla konjektür gereği dönemsel kötülük olur. Devamında kıyağı da elbet gelir gönlünüzü alırlar merak etmeyin.

Güzel kardesim, T.D. Topu yere vurdu diye Hakem Tribüne gönderdi. Adama Ana Avrat girdi, devaminda cikti Basin Toplantisinda "Herseyide Söyledim dedi" (2012 de Sezon sonu konusacagim haricinde R si yoktur Hocanin) ve nitekim 11 Mac (yanlis Hatirlamiyorsam) ceza yedi.

Demin sordugum soruya cevap vermemissin. Hayatta en nefret ettigim sey, bir imada bulunup arkasini getirememek "Bok at izi kalsin"
Yine sorayim, bana Kayseride Feghouli Sutu haricinde, Ofsaytin Top ayaktan ciktigi andan itibaren verildigi bir mac söyle, acalim Bein den teyit ettirelim.

Ben kendim icin konusurum, kimseyi sindirmek istemem, kimseyi ezmekte istemem. Ama haksiza haksiz demeyi bileceksiniz. Hele ki siz Anadolu Taraftarlari, cünkü siz gercekten Tarafsizsiniz ve toplamda üc Takimdan daha fazla güclüsünüz!!
Ama siz taraf olmayi, goygoyu secmeyi, o gün surda bu oldu bugün burda söyle gelisti demeyi seciyorsunuz. Daha dogrusu ortadaki pislige ortak oluyorsunuz!

Tabiiki benim lehimede hatalar olacak, ve benim burada "lehime hata yapildi" demem sahadaki sonucu degistirmeyecek, ama en azindan aynaya baktigim zaman vicdanim sizlamayacak.

Sizde dürüst olun, bugüne dek olamadiniz bundan sonra olun.

Yazarim, daha nice seyler, Roman olur, ama gerek yok. Karsimdakiler birseylerin düzelmesini degil sadece Hakli cikmak istiyorlar.

Tmm Haklisiniz.. :)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 18:05 

pcinho32 yazdı:
Fatih Terim in ceketi zaten Ersun Yanalın kariyerinden daha iyi Fener maçında olsun olmasın o sorun degil sorun haksız verilen cezanın onanması ortada cezayı gerektirecek birsey olmamasına rağmen algı yapılıp gerizekalı insanarın salaklar gibi lalala lala dinlemiom ki seni haklı olm tff olm diye bagırıp kendini haklı zannetmeleri
Galatasaray yönetiminin yerinde olsam Bein boykotuna devam eder röportaj basın toplantısı yaptırmam dekoder iptal çağrısı yaparım

Su Decoder Iptal sacmaliginada bi son verin allah askina. Neyi iptal ediyorsun? Bein ben cekiliyorum dedi, Kulüpler 1 ay Tranfer yapamadi.
Sanki Bein veriyor cezayi :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 19:01 
Kullanıcı avatarı

Baris57 yazdı:
Güzel kardesim, T.D. Topu yere vurdu diye Hakem Tribüne gönderdi. Adama Ana Avrat girdi, devaminda cikti Basin Toplantisinda "Herseyide Söyledim dedi" (2012 de Sezon sonu konusacagim haricinde R si yoktur Hocanin) ve nitekim 11 Mac (yanlis Hatirlamiyorsam) ceza yedi.

Demin sordugum soruya cevap vermemissin. Hayatta en nefret ettigim sey, bir imada bulunup arkasini getirememek "Bok at izi kalsin"
Yine sorayim, bana Kayseride Feghouli Sutu haricinde, Ofsaytin Top ayaktan ciktigi andan itibaren verildigi bir mac söyle, acalim Bein den teyit ettirelim.

Ben kendim icin konusurum, kimseyi sindirmek istemem, kimseyi ezmekte istemem. Ama haksiza haksiz demeyi bileceksiniz. Hele ki siz Anadolu Taraftarlari, cünkü siz gercekten Tarafsizsiniz ve toplamda üc Takimdan daha fazla güclüsünüz!!
Ama siz taraf olmayi, goygoyu secmeyi, o gün surda bu oldu bugün burda söyle gelisti demeyi seciyorsunuz. Daha dogrusu ortadaki pislige ortak oluyorsunuz!

Tabiiki benim lehimede hatalar olacak, ve benim burada "lehime hata yapildi" demem sahadaki sonucu degistirmeyecek, ama en azindan aynaya baktigim zaman vicdanim sizlamayacak.

Yazarim, daha nice seyler, Roman olur, ama gerek yok. Karsimdakiler birseylerin düzelmesini degil sadece Hakli cikmak istiyorlar.

Haha yere vurdu diye demek :D Yahu o maçı aç bak herif kırmızıdan itibaren maçı gere gere o noktaya getirdi kulübede atılmayan antrenör kalmadı. Ceza alacağını bilmeden yapmadı sonuçta bütün o rezillikleri. 3 puan alıp şampiyonluğa yürümek için her yol mübah nasılsa 9 almış 19 almış umrunda bile olmamıştır maçı kurtardı neticede kafa o çünkü.
Sorduğun şeyi görmemiştim başkasına yazıp sormuşsun şimdi baktım. Kayseri maçında yaşadığınız her iki ofsayt eyyamlarının bir sürü örneği var tek tek aratma şimdi benim sana söylediğim bambaşka. Bursa maçında Onyekuru koşarken ofsayttan çıksın diye pozisyon geri çekilip ayağa yapıştırılan topun örneği yok anlamamakta diretme. Bunu Fenerli de yapsa Bjkli de yapsa benzer şeyler söylenir adalet madalet kimsenin umrunda değil mevzu uzamasın daha kal sağlıcakla.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 19:06 

Baris57 yazdı:
fenerr yazdı:
@Baris57

başka takım bulamadın mı örnek verecek. bizim yaşadıklarımızdan fazla ne yaşayabilir bir camia :D

Ülkede israrla karsindakini anlamama istegi had safhada oldugu icin anlasamiyoruz.
Ama ben yinede anlatmaya calisayim.

Gecen sezon forvetleriniz gol atamadigi icin, cogu maca Formsuz Forvetlerle cikmak zorunda kaldiginiz icin, Ligin ilk yarisini düsme Potasinda gecirdiniz güzel kardesim.

Biz ise mevcut Forvetimizin kötülügüne, ilk yarida o kadar ceza yememize ragmen Sampiyonluk Potasindaydik.

Ama birtek bu Noktaya takilmaniz hosuma gitti dogrusu :)

Sahada kalin gencler, kendinize rakibinize saygili olun. Sahadaki Hakemin, PFDK daki görevlinin veya Yönetici/T.D. nizin yanlisini siz düzeltemezsiniz. Ama sadece kendinise karsi dürüst olun yeter.

Bursali Kardesim, son yillarda tek bir Posizyon var Top Oyuncunun ayagindan cikmis bir sekilde Ofsayt verilen, o da gecen Hafta Kayseri - Galatasaray macinda verilmeyen ilk Golümüz. Girip Bein Sitesinden bakabilirsin, 3 Kirmizi Kart, Galibiyet felan bayagi üstünü örttü. Ama orada gercekten VAR SKANDALI yasandi birkez daha.

Baska bir Posizyon varsa aklinda, söyle acalim bakalim. Sükür Teknoloji Devrinde yasiyoruz, bilmediklerimizi ögrenme sansimiz var.

Haksiz oldugum yerde, özür dilemektende gocunmam...

Forvetsizlikten değil yapılan 15 transferin 14'ünde patladığımız için öyle bir sezon yaşadık. Yoksa biz son 15 sezonun 10'unu falan kalecisiz oynadık bu sezonlarda şampiyonluk yarışı dahi verdiğimizi hatırlıyorum.

Diğer kısımlar biraz komik geldi takılabilecek sadece orası gözüktü gözüme. Federasyona rağmen şampiyon olabileceğini düşünmek tuttuğun takımdan bağımsız komik açıkçası. Ha buna kenetlenme dersin motivasyon şekli dersin onu anlarım fakat gerçekten inananlar var orası acı. Federasyon bu sene Galatasaray'a bilenmiş olsaydı en çok fikstürde belli olurdu ama tek tek ayarlanmış gibi fikstürünüz var ben öyle bir tat almadım.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 19:14 

kasadaparayok yazdı:
Baris57 yazdı:

Haha yere vurdu diye demek :D Yahu o maçı aç bak herif kırmızıdan itibaren maçı gere gere o noktaya getirdi kulübede atılmayan antrenör kalmadı. Ceza alacağını bilmeden yapmadı sonuçta bütün o rezillikleri. 3 puan alıp şampiyonluğa yürümek için her yol mübah nasılsa 9 almış 19 almış umrunda bile olmamıştır maçı kurtardı neticede kafa o çünkü.
Sorduğun şeyi görmemiştim başkasına yazıp sormuşsun şimdi baktım. Kayseri maçında yaşadığınız her iki ofsayt eyyamlarının bir sürü örneği var tek tek aratma şimdi benim sana söylediğim bambaşka. Bursa maçında Onyekuru koşarken ofsayttan çıksın diye pozisyon geri çekilip ayağa yapıştırılan topun örneği yok anlamamakta diretme. Bunu Fenerli de yapsa Bjkli de yapsa benzer şeyler söylenir adalet madalet kimsenin umrunda değil mevzu uzamasın daha kal sağlıcakla.

Ben birseyi iddia ediyorum, ve diyorumki kayseri maci haric tüm maclarda bu kural böyle uygulandi. Kaynagimda BeinSports daki Lig maclari özeti. Sen bana aksini iddia ediyorsun, burada spesifik örnek vermen gerekiyor. Veremeyecegini bildigim icinde bu kadar rahat sorabiliyorum.
Ülkedeki genel sistem böyle.
Konus, örenklendirme, aciklama, ispatlama sadece konus.
TFF Baskanida böyle, Yöneticiside böyle T.D de böyle, taraftari niye farkli olsun demi :)

SIKILDIM gercekten

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 22:00 

"Başkanımız Ali Koç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti."

Ali Koç, cumhurbaşkanlığı armasındaki yıldızlara göz koydu diyorlar.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 23:20 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 23:36 
Kullanıcı avatarı

Sebepsiz 4 maç verilmesi ve Fenerbahçe maçının bir şekilde buna dahil edilmesi hiç masum değil.Yalandan 3'e indirdiler bir de.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 23:56 

network yazdı:
Sende mi fenerli yaptın bizi? :)
Yanı yanlış anlamayın da, 3 yaşındaki çocuk beyni yok birkaçınızda.

Rize başkanı bilmem ne demiş, bilmem kaç gün ceza almış. Çokta skimde, bana ne? Madem konu rizeden açıldı, geçen sene rizenin anasını ağlatan serkan cinara ne diyonuz? O maçta aldığınız 3 puanla şampiyon olup basaksehirin hakkını yediniz. Maddi karşılığı kaç milyon euro? Lafa gelince güzel konuşuyorsunuz ama agaci yine kendinize yontuyorsunuz.

Yok est. seni niye fenerli ilan edeyim. Hoş sizin tribünde fb sempatizanı çoktur da sende öyle bir şey görmedim :) Dostum bi bize mi oldu? Geçen sezon ilk devre biz doğranırken kimin hakkı yeniyordu mesela? Ya da sizin başakşehir maçında kimin hakkı yendi mesela? Biz rize maçını hakemle kazandık evet hadi diyelim hakem maçı düzgün yönetti o maçı kazanamadık. ibb şampiyon oldu. Buna "hakkıyla oldu" mu diyecektin? Tek maç üzerinden sezon değerlendirilmez. Emin ol geçen sezon aleyhimize/lehimize yapılan hataları toplasan öyle aman aman + puan çıkmaz. Belki ibb'nin daha çok bile çıkabilir.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 23:57 

Baris57 yazdı:
pcinho32 yazdı:
Fatih Terim in ceketi zaten Ersun Yanalın kariyerinden daha iyi Fener maçında olsun olmasın o sorun degil sorun haksız verilen cezanın onanması ortada cezayı gerektirecek birsey olmamasına rağmen algı yapılıp gerizekalı insanarın salaklar gibi lalala lala dinlemiom ki seni haklı olm tff olm diye bagırıp kendini haklı zannetmeleri
Galatasaray yönetiminin yerinde olsam Bein boykotuna devam eder röportaj basın toplantısı yaptırmam dekoder iptal çağrısı yaparım

Su Decoder Iptal sacmaliginada bi son verin allah askina. Neyi iptal ediyorsun? Bein ben cekiliyorum dedi, Kulüpler 1 ay Tranfer yapamadi.
Sanki Bein veriyor cezayi :)

Neden hocam biz iptal ettik çokta memnunuz vicdanımız rahat Bein gider başkası gelir bu piyasada kaç senedir varlar öyle 3 5 taraftarla olmaz yönetim ağırlığını koysun araplar koşa koşa gelir ayağına

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 348 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: BeCe, Bing [Bot], cozker, EF11, Emre, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ibrahimfbL, ılgaz, ismetyus, KsT_SuC, Lazarov, mmcg, mturan16, Samudio, Spanksk, the10kolik, vosvos, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye