Zaman: 27 May 2020, 10:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 338 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 34  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 5 Eylül 2019 PFDK Savaş İlanı
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 13:02 

Parçalıaşk yazdı:
@ibrahimfbl bizim makası açmamız büyüklüğümüzden ya da başarılarımızdan değil , tamamen özeleştiri mekanizmaya sahip bir camia olmamızdan geliyor. rakiplerimizden en büyük farkımız bu. biz de eleştirilmeyecek tek isim yoktur, uefa kupasını alan başkan, hoca hatta topçular bile eleştirilir. tabii yapıcı olmak önemli.
ne zaman ki rakibimiz camialar bizim camia olgunluğunu yakalar , kendi içinde bir denetim mekanizması yakalar ; o zaman tekrar konuşuruz bu muhabbeti.

hani bazıları diyor ya Galatasaray başarısızlığına kaosla kalıp buluyor diye ; eğer öyle bir şey olursa ilk biz fark ederiz. mancini ve prandelli döneminde de hakemlerden veryansın ettik ama önce hocamıza sonra takımımıza doğrulttuk kılıçları. bu sefer yapılanlar, farklı. görmemek için taraflı olmak lazım, ben kimsenin görmediğini de düşünmüyorm. sadece rakiplerimiz olayın keyfinde tıpkı biz geçen sezon bunları yaşarken gülüp lig sonunda iftira attıkları gibi ; bizimle hakemle berabere kalıp şampiyonluktan ettik deyip göbek attıkları gibi. anadolu takımları da istanbul kulübüne su veren itfaiye hortumunda kim olduğu önemli değil.

ama onca senedir izlerim ligi , şu geçen sezon sonundan şimdiye kadar yapılan organize profosyonel kötülük gibisini görmedim. taraftar gruplarından, rakip başkanlara ; medya kuklalarına kadar tek ağızdan yürütülüyor izlenimi var. buna profostonel(!) mecra ve kurumların çanak tutması da psikoloji bozuyor.
bu işin sonu hayır değil , umarım bizim taraftar açısından sağduyu kazanır.

Bu söylediklerin maalesef Fatih Terim ve ekibi için geçerli değil... Fatih Terim'in nasıl biri olduğunu, nasıl güç kazandığını bilmeyen mi var?

"Organize Kötülük " diyorsun geçen sene Başakşehir maçında yumruk kaldırıp sonra indirince melek olunmuyor... Bunlar daha görünenler...

Hocamıza sahip çıkarız diyorsunuz amenna sahip çıkın ama zihniyet doğru değil...

Bu zihniyetten kurtulmak gerekiyor...
Biz Aziz'den kurtulduk zihniyetini temizlemeye çalışıyoruz... Kolay değil...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 13:29 
Kullanıcı avatarı

cozker yazdı:
network yazdı:
geçen sene rizenin anasını ağlatan serkan cinara ne diyonuz? O maçta aldığınız 3 puanla şampiyon olup basaksehirin hakkını yediniz.

peki başakşehir Ankaragücü maçında senin takımı doğrarlarkende sesin buradaki kadar çıkıyormuydu?

gerçekten ankaragüçlü bir insan şunları nasıl yazabilir ya.. tamam gs Rize'yi hakemlerle yendi, peki gs'nin şampiyonluktaki rakibi başakşehir a.gücü'nü bileğinin hakkıylamı yendi sana göre?
ne kadar inkar edersen et şu yazdıklarınla içten içe fb sempatizanı olduğunu itiraf etmiş gibi oluyorsun..
adam kendi takımını doğrayan başakşehir'e tek kelime laf etmeyip gs'nin şampiyonluğunu rize maçındaki hakem hatalarına bağlıyor ve birde üstüne kendi takımının bile doğrandığı maçı gözardı ederek başakşehirin hakkını yediniz diyor, vallahi fıkra gibi yahu..

https://twitter.com/Bekoyuncu/status/11 ... start%3D90

Biz her yerde kendi haklarımızı savunuruz. Burada başakşehir maçındaki olayları kime karşı savunacagiz kardeş? Iyice şaşırdınız.

Ha merak ediyorumda söyleyeyim , Başakşehir mi şampiyon olsun , Galatasaray mi 1000 kere Galatasaray, Proje takımları para aklama merkezi , ama anlamadiginiz olay HAKSIZLIK. Siz yıllarca haksızlık yaptınız, sizle beraber bikac daha.

Ama 100 tane haksızlık yap ses çıkartma , 1 tane hakkın yensin ortalığı yak yik. Ya bırakın şu işleri , çok değil biraz geriye gidin , neler yapıldığını görün. Neymissiniz siz ya. Tüm ülke bir oldu size karşı cephe aldı , milletinde işi gücü yok , nasıl bunların ayağını kaydiririzin peşine düşecek.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 13:31 
Kullanıcı avatarı

topcu yazdı:
network yazdı:
Adamı muhattap almıyoruz, gelip gelip havlıyor.

Bunu yeni gördüm. ' HOŞTTT ' .

Evladım hadi yasitlarinla dalaş sen. Hadi koçum. Bak ciddiye almıyorum , ısrarla topa girmeye çalışıyorsun, tamam topcusun girme hevesini normal karşılıyorum ama hadi güzel kardeşim.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 14:46 

kasadaparayok yazdı:
Yarın şampiyonluğa giderken işlerin sıkıştığı sıra bir tane hakem çıkar geçen sene bizim maçta yaptıkları gibi ofsayta yeni kural uydurup golü verirler Kayseri maçındaki hatalı çizgilerin yerine sayarsınız bu kadar yaygaraya gerek yok.

Allah askina güzel kardesim.
Artik gina geldi resmen.
Yahu tartisalim, tartisalimda neyi tartisiyoruz aga.

Ya gayet iyi hatirliyorum, bulup cikaririmda simdi ama ne gerek var.
Kural acik belli, herkes yazdi cizdi, TOPUN AYAGA DOKUNDUGU SON AN!!
Aylar gecmis, hala daha ayni terane.

Su Ülkedeki populist yaklasimlar, söylemler, kendini gram gelistirme istegine sahip olmama beni deli ediyor delii!!

Birde
Surada Galatasaray su cezadan faydalanacak diyen adamlar var. Vallaha utanin billaha utanin. Ne Türkiyeyi biliyorsunuz ne Fatih Terimi taniyorsunuz.

Diyelimki bu ceza bugün kalkti, Terim susacak mi? Kalkmadi, yine sizce susacak mi?
Susmaz!! Susmayacak!
Biraz dürüst olun aga, biraz adil olun. Bizim gecen sezon yedigimiz cezalari, cektigimiz zorluklari su ülkede ceken Takim düsmeye oynardi düsmeye. Neymis BJK macinda tac verilmemis, neymis Rizede muglak bir Penalti calinmis.
Komple ilk yariyi Forvetsiz oynadik, yine kopmadiktan yaristan. Gittiler Erzuruma ayazin ortasinda mac verdiler.

Ama bu ülkede isler böyle yürüyor. Ani yasa gerisini bosver demi.
Fenerbahce macinda Belhandanin 10. dk da bir Sari si var, Hoca 2. yarinin basinda oyundan almak zorunda kaldi. Hepimiz, hepimiz biliyorduk ki o 2. sari cikacak, adam firsati kolluyor.

Bizim cektigimiz dertlerin yüzde 20sini ceken Fenerbahce düsmeye oynadi gencler, unutmayin.

Evet biliyorum hepiniz Galatasaraya karsisiniz, ve yine biliyorum Hocayida sevmiyorsunuz (bunlar dogal aksini beklemek andavallik olur) ama bari surada "bizi yemeyin .."

Sinirleniyorum, üzülüyorum ve yine biliyorum biz sinirlenip üzüldükce bu hosunuza gidiyor, ama yine biliyorum ki sonunda gülen biz olacagiz. Bunu bir Sampiyonluga baglamayin, bu sene baskasi olur seneye yine biz oluruz, ama biz eninde sonunda hedefimize ulasacagiz..

Kalin saglicakla, konunun icine etmeyi cok güzel becerdiginiz icin hepinizi tek tek tebrik ediyorum.

Edit: Sunuda eklemeden edemeyecegim. Gercekten ölü Topragi vardi üzerimizde, bu sene bir türlü Havaya girememistik (gecen senenin Full Stresli gecmesi bence büyük etken) Ama sagolasiniz, bizi gayet iyi havaya soktunuz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 15:19 

@Baris57

başka takım bulamadın mı örnek verecek. bizim yaşadıklarımızdan fazla ne yaşayabilir bir camia :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 15:34 

Bunu yeni gördüm. ' HOŞTTT ' .[/quote]
Evladım hadi yasitlarinla dalaş sen. Hadi koçum. Bak ciddiye almıyorum , ısrarla topa girmeye çalışıyorsun, tamam topcusun girme hevesini normal karşılıyorum ama hadi güzel kardeşim.[/quote]

Arka sayfada yazdım yaşımı , abi diyeceksin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 15:58 
Kullanıcı avatarı

Baris57 yazdı:
Allah askina güzel kardesim.
Artik gina geldi resmen.
Yahu tartisalim, tartisalimda neyi tartisiyoruz aga.

Ya gayet iyi hatirliyorum, bulup cikaririmda simdi ama ne gerek var.
Kural acik belli, herkes yazdi cizdi, TOPUN AYAGA DOKUNDUGU SON AN!!
Aylar gecmis, hala daha ayni terane.

E o zaman o günden ne önce ne de sonra niye hiç bir çizgi topu ayağa zamk gibi yapıştırıp dokunduğu son ana göre çekilmiyor? Sürekli takip ediyorum o maçtan beri milyon tane çizgi çekildi belki gözümden kaçmıştır orda çekilen çizginin ayağa yapıştırma olayının bir örneği daha varsa gösterin bilelim. O gün o gol verilmek istendi kılıfına uyduruldu kural deyip işin içinden sıyrılmak en kolayı. Önce bu tip lehinize eyyamları kabul edeceksiniz ki ondan sonra söylediklerinizin kıymeti olsun. Yoksa boş laf. Bugün yakarlar yarın 30.hafta 88. Dk uyduruk bir pozisyonda zart diye penaltıyı çalar maçı aldırırlar siz de gelip buraya Kayseri maçında da bizi yakmıştılar kolay kart verildi 2 faul yaptık 8 sarı gördük falan dersiniz. Bu da böyle sürer gider.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 16:11 

fenerr yazdı:
@Baris57

başka takım bulamadın mı örnek verecek. bizim yaşadıklarımızdan fazla ne yaşayabilir bir camia :D

Bizim söylemleri bize satıyorlar...
Yıkılmayan Son Kale Galatasaray diyecekler yakındır... :lol: :lol: :lol:

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 16:33 

ibrahimfbL yazdı:
fenerr yazdı:
@Baris57

Bizim söylemleri bize satıyorlar...
Yıkılmayan Son Kale Galatasaray diyecekler yakındır... :lol: :lol: :lol:

Ülkede israrla karsindakini anlamama istegi had safhada oldugu icin anlasamiyoruz.
Ama ben yinede anlatmaya calisayim.

Gecen sezon forvetleriniz gol atamadigi icin, cogu maca Formsuz Forvetlerle cikmak zorunda kaldiginiz icin, Ligin ilk yarisini düsme Potasinda gecirdiniz güzel kardesim.

Biz ise mevcut Forvetimizin kötülügüne, ilk yarida o kadar ceza yememize ragmen Sampiyonluk Potasindaydik.

Ama birtek bu Noktaya takilmaniz hosuma gitti dogrusu :)

Sahada kalin gencler, kendinize rakibinize saygili olun. Sahadaki Hakemin, PFDK daki görevlinin veya Yönetici/T.D. nizin yanlisini siz düzeltemezsiniz. Ama sadece kendinise karsi dürüst olun yeter.

Bursali Kardesim, son yillarda tek bir Posizyon var Top Oyuncunun ayagindan cikmis bir sekilde Ofsayt verilen, o da gecen Hafta Kayseri - Galatasaray macinda verilmeyen ilk Golümüz. Girip Bein Sitesinden bakabilirsin, 3 Kirmizi Kart, Galibiyet felan bayagi üstünü örttü. Ama orada gercekten VAR SKANDALI yasandi birkez daha.

Baska bir Posizyon varsa aklinda, söyle acalim bakalim. Sükür Teknoloji Devrinde yasiyoruz, bilmediklerimizi ögrenme sansimiz var.

Haksiz oldugum yerde, özür dilemektende gocunmam...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 16:34 
Kullanıcı avatarı

Yıllar önce Fatih Terimli Mersin maçı vardı. Adam bütün çirkefliği yaptı kenarda sövdü saydı hakemin üzerine yürüdü maçı gerdi o gerginlikle 10 kişiyle maçı da aldı taktik tuttu. Terim zaten 3 puan için her yol mübah zihniyetinde bir adam. Gs o sene şampiyon oldu tarihe geçti Mersin maçında yaptığı kepazelikleri haklı bile olsa bugün kimse hatırlamaz. Beşiktaş şampiyonluğa giderken Bursada Quaresma maçın daha başında tekmeyi vurdu atılmadı. O gün Beşiktaş kazandı.Belki takılsa stres artar şampiyonluk giderdi. Beşiktaşı tarih şampiyon olarak yazdı. 3 takımın da medyadaki tetikçileri taraftarı yöneticisi 1 2 istisna dışında bunun bilincinde hakem ve tff kıyağından ne koparsak kar mantığıyla şampiyonluğa giderken kim varsa ezmeye sindirmeye bu kötülükten kendi lehine pay almaya bakıyor. 3 5 sene sonra yaşananların hiç biri hatırlanmayacak nasılsa. Organize kötülük budur. Bugün size yapılan her neyse en fazla konjektür gereği dönemsel kötülük olur. Devamında kıyağı da elbet gelir gönlünüzü alırlar merak etmeyin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 338 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 34  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925, StrangerThings, visavis, wentworth, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye