Zaman: 16 Eki 2019, 01:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 348 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 5 Eylül 2019 PFDK Savaş İlanı
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 13:24 
Kullanıcı avatarı

bence gsli arkadaşlar çok kasıyorlar. diğer istanbul takımı taraftarları da önce kendi yönetimini sorgulamalı bir haksızlık görüyorlarsa. gsli arkadaşlar boşa kasıyorlar çünkü şuan fatih terimin en sevdiği ortam. dışardan biri olarak yıllardır görüyoruz bu sahneyi. geçen sene 8 puan fark kapandı yine aynı böyle bir ortamda. diğer istanbul takımı taraftarları özellikle beşiktaş ; ya elinde bu ligi 10 sene domine edcek bir sistem vardı. samet aybanın kurduğu bilic'in devam ettirip şenol güneşin meyvesini yediği. fikret ormanın önceliği beşiktaş olsaydı bırak türkiyeyi avrupada bile başarı gelirdi. hakem hataları evet son yıllarda çok ses getiriyor ama bu dönüşümlü. bazen beşiktaşa bazen fenere bazen galatasaraya. bu sene fener olursa şampiyon diğer iki istanbul takımı taraftarı fener kollandı diyecek. bu böyle yani. anadolu takımları zaten yıllardır bu dertten muzdarip ama o zaman da kimse sesini duymuyordu şimdi de yarın da duymayacak. çünkü lobi yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 13:36 
Kullanıcı avatarı

ya arkadaşım şenol güneş de aynısını diyor , ceza konuşma hakkı doğurduğu için iyi falan...

buna neden biz karar vermiyoruz m.. k.. ?

sinir stres bir hal olduk , şiştik m..

istemiyoruz kaos falan, o olayın mizahisi. hayır kaousu oluştuğu için güçlü de biz oluyoruz suçlu da işe bak ?

gs madem bu kadar kaostan faydalanıyor , neden rakip başkanlar ve kuklaları aynı ağızdan bir camianın üstüne gidiyor ? neden her fırsatta sahada bir ayarlama varmış algısı oluşturuyor ; yok türk futbolunun kara günü falan.. her fırsatta ama. bir maçta 50 penaltımız vermilmesi bir tane fazla sarı görsün rakip takım o sarıyı manşetlere taşıyolar ?? neden ali palabıyık'ı atıyorlar ? neden sadece sadece terim'e ceza veriyolar ?

rakip başkanlarının ve hocalarının ne açıklamalar yapıp uyaı dahi almadığı yerde tüm cezaları biz topluyoruz. eğer takip etmiyorsanız yorum da yapmayın.

istemiyoruz kaos falan. takım 3 haftadır iyi top oynamadı ama bitik de oynamadı. 3 te3 te yapabilrdi. sıkıntı yok , kadrodaki eksikliklerimizi giderdik milli maç arası girdi ; 4. maça yeni bir başlangıç yapalım derken taak terim'e anlamsız ceza üstüne bu hakem ataması..

biz mi yaptık bu cezayla atamayı ? bırakın takımızı destekleyelim. ali palabıyık nedir Allah aşkına ?

bırakın hocamız saha kenarında olsun , laf atmayın adama ve bizim kulübe . bırakın erkek gibi saha içinde kapışalım. futbolla alakalı her birime kendi adamlarınızı yerleştirdiniz , yetsin artık.sahada her iki faulden birine sarı almadan, hem lige hem avrupaya hem de tr kupasına odaklanalım.

harbi salın artık yakamızı. size öyle gelmiyor olabilir ama bizim taraftan herkes barut gibi kaç senedir birikti. alenen yapılıyor yapılan. elimizden kupa alınıyor demiyorum ama bir camianın ayarlarıyla her fırsatta oynanıyor. başka yerlerden fırsat kollayın da biz de kaossuz bir sene geçirelim bir kere de , başlarım şampiyonluğuna.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 13:40 
Kullanıcı avatarı

“Leave Britney alone”

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 17:54 
Kullanıcı avatarı

network yazdı:
Ayrıca çok biliyorsunuz sanırım bu konuları , sizin teknik direktörün açıklamalarının tff kurallarına göre cezası 3 ila 7 maç. Alt sınırdan vermişler cezayı , şimdi bende çıkıp diyorum ki , niye 7 maç vermedin kardeşim? Hadi açıklayın.

Geçen sene amatordu , bu sene profesyonel. Cumleye bak , bunu soyleyen teknik direktörün, ilk 3 haftada lehlerine bariz hakem hataları olmuş.

fatih terim hakemlerle ilgili bir eleştiri yapmadı, basın toplantılarındaki konuşmalarının arasında hakem kararlarından şikayetçi olmadığını belirten ifadelerde var zaten.
ucu açık bir eleştiri hatta suçlama yapmış organize kötülük diyerek ama doğrudan bir kurumu hedef almamış.. küfür veya hakaret etmemiş, tehdit/şiddet yok.. bu tarz bir açıklamaya bugüne kadar verilmiş bir ceza varmıdır ki alt sınırı 3 üst sınırı 7 gibi yorumlar yapıyorsun.. aykut kocaman hemen hemen her maç sonu "bize karşı organizasyon var, lig ve kupayı bize vermeyecekler" vs... gibi bu tarz konuşmalar yapmıyormuydu? geçen yıl şenol güneş, ali koç defalarca önlerini kesen organizasyonlardan bahsetmediler mi? alt sınırını geçtim, kime bugüne kadar bu tarz konuşmalardan dolayı ceza verildi? bu haftadan itibaren teknik direktörlerin maç sonu açıklamalarını çok merak ediyorum, bakalım hakem veya tff aleyhine herhangi bir eleştiri yada imada bulunduklarında ne tür cezai yaptırımlar uygulayacak hassas federasyonumuz!!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 20:27 

mahcup yazdı:
topcu yazdı:
Ha ha ha ha ha ya siz 8-0 lık maça bile polis zoruyla park tarafına 100 kişi girebilmiş bir taraftarsınız yine boş yapıyorsun network.

kaç yaşındasın sen delikanlı

49

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 20:30 
Kullanıcı avatarı

ali palabıyıkı Galatasaray maçına vermişler, bizi yakar demiyorum ama bu hakem birilerinin tetikçisi belki bizi yakıcak belki Kasımpaşayı.

tff yanlarında, devlet arkalarında, bazı kulüplerin tasmaları ellerinde...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 20:45 

network yazdı:
Arkadaşlar siz iyimisiniz? Yani şunları yazarken , benim diğer basliklardaki yazılarımı hiç okumadiginizi anlıyorum. Benim Galatasaray veya Galatasaraylilarla ne alıp veremediğim olabilir? Surada mağdur edebiyatı yapan Tüm istanbul tribünlerine aynı çıkışı yaptım yıllarca. Beşiktaş ve Fenerlilerle Adresler verildi. Sadece Terim konusunda girip yazmıştım sizin başlıklara son yıllarda.

Yine diyorum , ill 3 hafta bariz 3 tane hakem hatası yapılmış lehinize, son 22 senede 12 sampiyonlugunuz var ama hep bi mağdur edebiyatı. Yoksa bana ne sizden , fenerden, beşiktaştan. Ve Yine söylüyorum, benim sizin tribünden çok sevdiğim kişiler var. En son doğum günümde Özkan abi aramıştı.

Ben gordugumu yazarım buralarda. Kendi tribunumle ilgili neler yazdigimizi girip bakın bizim başlığa.

Ben Galatasaray düşmanı değilim hatta en son doğum günümde özkan abi aramıştı beni diyip ,
sonrasında aşağıda ahlaksızca Galatasaray hakkında ipe sapa gelmeyen ithamlarda bulunman neyin kafasını yaşadığının göstergesi,Sendeki bu Galatasaray düşmanlığını nasıl törpüleyeceğiz network efendi, özkan abine sinyal mi çaksak yüzüne gülüyor ama başka yerlerde Galatasaray düşmanlığı yapıyor diye.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 20:52 

En iyisi sen burada Galatasaray hakkında yazma network , fb bjk güzellemeleri yap bizi bi sal artık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 21:00 

ticitaca yazdı:
Bu nasil bir kibir yarabbim. GS iyi top oynasa neyse de zaten rezilleri oynuyor takim yaslanmis kimse kosmak istemiyor saha icinde, taraftar da bunu goruyordu, homurdalanmalar baslamisti, sistemsizlik vs Fatih Terim’e elestiriler baslamisti ki hooooppp hemen dis mihraklar ve amator/organize kotulukler devreye sokuldu ve imparator yine himaye altina alindi, yedirmezuk, bilmemnezuk. Bu senaryo bu ulkede her zaman basarili olur, ama Avrupa’da samar oglanina dondururler adami gecen sene gibi.

Bu arada; Sampiyonlar Ligi maclari biter Terim istifayi basar. Bu ulkede Koc’larla kimse ugrasamaz. Hele Fatih Terim’in capi hic yetmez bu adamlara karsi.

Evladim ligin 3.haftasinda ne homurdanmasi,ne yaslanmasi ne kosmak istememesi sen ne anlatiyorsun ? Sizin basarisizliktan,Terim kompleksinizden akli dengeniz yerinden gitmis.
Birde avrupa falan demis.Avrupayla makas zaten kokune kadar acildi ,degil biz Turkiye ligi karmasi gitse yine samar oglanina cevirirler.oyle bir yaziyorki sanki fb gitse avrupa'yi otturtecek .
Koc baskanina gelince yine sene sonunda aval aval izleyecek butun kupalari kaldirisimizi gecen seneki gibi .3 te 3 le gidiyor basedilemez baskanin nazar degmesin :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 21:24 
Kullanıcı avatarı

caGe yazdı:
ali palabıyıkı Galatasaray maçına vermişler, bizi yakar demiyorum ama bu hakem birilerinin tetikçisi belki bizi yakıcak belki Kasımpaşayı.

tff yanlarında, devlet arkalarında, bazı kulüplerin tasmaları ellerinde...

kasımpaşayı yakıp , lehimize karar vermesin de ne yaparsa yapsın..

@topcu kardeş 3.şahısların ismini katmadan konuş lütfen başkasına sataşırken. burada bir tartışma ortamı var forum çerçevesinde, kimse kimseyi katmadan forum kimlikleriyle tartışsın.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 348 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, cobija, Google [Bot], Google Adsense [Bot], tribunde, WinstonBlue

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye