Zaman: 02 Ara 2020, 05:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kadın Cinayetleri
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2019, 09:13 
Kullanıcı avatarı

devrimciTS yazdı:
Adam 13 sene kaçmış

O süre içinde Ordu daysa, vay halimize... Küçücük yerde, 13 sene firar gez, sonra hırsızlık yaparken yakalan...

Bu olay kadın cinayeti değil... Öyle yansıtılıyor ama bence değil...

Herif daha önceden de çocuk öldürmüş... Seni , beni hatta herhangi bir canlıyı öldürebilecek bir ruh hastası... Cinsiyet önemli değil bu rahatsız için...

Ölen kardeşimize Allah rahmet eylesin...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2019, 09:23 
Kullanıcı avatarı

EF11 yazdı:
Kadın cinayetlerine hayır ama adam sana gol atarsa tribünde ana avrat küfür et.

Tribünde futbolcunun anası, bacısı ve karısını geçtim eski sevgilisine bile küfür edeni bile duydum. Ondan sonra kadın cinayetleri bik bik bik.
Yav ne alakası var. Olaylar arasında saçma sapan kıyaslama yapmaya ne meraklısınız be hocam.

Ben de tribünde küfür ediyorum gidip sonra kadın mı öldürüyorum ? Kime zarar vermişiz, kimi öldürmüşüz?

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2019, 13:59 
Kullanıcı avatarı

EF11 yazdı:
67den yazdı:
[quote="EF11"]Kadın cinayetlerine hayır ama adam sana gol atarsa tribünde ana avrat küfür et.

Tribünde futbolcunun anası, bacısı ve karısını geçtim eski sevgilisine bile küfür edeni bile duydum. Ondan sonra kadın cinayetleri bik bik bik.
Yav ne alakası var. Olaylar arasında saçma sapan kıyaslama yapmaya ne meraklısınız be hocam.

Ben de tribünde küfür ediyorum gidip sonra kadın mı öldürüyorum ? Kime zarar vermişiz, kimi öldürmüşüz?

Saçmasapan kıyaslama diyenin yazdığına bakar mısınız? :)
Ayrıca kıyaslama yok yazdığımda ama anlayana. Kadına şiddeti sadece öldürmek sanan zihniyetin de bir şey anlamasını beklemiyorum zaten.[/quote]

Ya kardeşim gelmiş Tribündergi de takılıyosun tribüncüsün küfürden dert yanıp kadın cinayetlerine bağlıyorsun olayı.

Hangi tribüncü küfür etmemiş ? Sen etmiyor musun ? Hatay maçını izlerken "ayyy salak şey,pis aptal" diye tepkiler mi veriyorsun ?

Burası kızlarsoruyor sayfası değil farkında mısın tribündergi bura!

Tribünde küfür ediyoruz diye kadınlara kötü davrandığımız zarar verdiğimiz yok. Bence sen önce nerde takıldığının, ne yazdığının farkında değilsin

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2019, 14:32 

bu kaç oldu? çok büyük toplumsal infial yaşanacak. artık çok ciddi adımlar atılmalı. yeter dediğimiz noktayı aşalı çok oldu çok.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2019, 18:07 
Kullanıcı avatarı

EF11 yazdı:
#67den

Tribüncülüğün 1. kuralı milletin anasına avradına küfür etmek mi?

Kusura bakma ama ülkedeki erkek şiddetinin özetisin.

Burası Tribün Dergiymiş Kızlarsoruyor Forumu değilmiş. Kullandığın dil bile cinsiyetçi. Ben kolay kolay küfür etmem kimseye ama sen zorluyorsun mesela. Burası tribün forumu küfür edebilirim de sana değil mi?. Sorun yok. Tribün forumu burası çünkü. Allah akıl fikir versin. Tribüncü olmayı, Tribün Dergi'de üyelik almış olmayı küfürle özdeşleştiriyor. Şaka gibi.
Tribüncülüğün kuralını bilmem ama insan olmanın ilk kuralı "samimiyet"

O da sen de yok.

Türk Milleti olarak en büyük sorunumuz eğitimsizlik ve samimiyetsizlik.

Bunları halledersek bir çok şeyin önüne geçebiliriz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 10:40 

Yetişkin iki kişi kavga ediyor ve sonuçta bir kişi ölüyor.planlı veya plansız ,ağır tahrik vardı,namustu,hataydı,istemeden oldu gibi ifadelerle savunma yapılabilir.pişmanlık dile getirilebilir ama savunmasız bir çocuğu canice katledip 10 yıl sonra açık cezaevine 5yil sonra da tahliyesine nasıl karar veriliyor.bir çocuğu tasarlayarak ve canice öldürmenin 18 yıl karşılığı olması akıl alir gibi değil.verdiğin ödül gibi cezanın karşılığı hayatın baharında bir kadının ölümüne sebep oluyor.yazıklar olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 10:46 

http://www.cnnturk.com/turkiye/son-daki ... ik-ifadesi

ifadeyi okurken kanı donuyor insanın.adam her önüne geleni öldürmek istemiş.6 yaşındaki çocuk annesiyle çok mutlu bir görüntü veriyor diye çocugu öldürmek istemiş.böyle bir adamı acık cezaevine koymuşlar 2 kez firar etmiş.tekrar çıkarsam yine önüme geleni öldüreceğim diyor.

3 yaşında dedesi tarafından yetimhaneye verilmiş.18 yaşına kadar burada büyümüş.bu da işin ayrı boyutu tabi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 11:30 

Bu son hadiseyle ilgili bir bilgi karisikligi var arkadaslar. Adam 13-14 senedir firari falan degil. 2005te bir cocugu oldurup hapse giriyor, hapisten bu sene kaciyor. Yani 13-14 senedir cezaevinde.
Ama cezasinin son yili icin acik cezaevine gecince ordan kacmis.
Acik cezaevi zaten ev gibi bir sey. Gunduz bir yere calismaya yolluyorlar seni, aksam donup orda yatiyorsun. Yani normal cezaevi firari gibi degil.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 14:48 

Bu bilgi de yanlış sanırım...vurduğu çocuk 10gun komada yatıp kurtuluyor.buna da 20 yıl veriyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2019, 14:55 

Kanun yapıcılar kadar kanun uygulayıcılarda problemli.
Açık şekilde siyasilerin ve hukukçuların milletin can ve mal güvenliğini umursamadığını düşünüyorum.
Bu işleri engellemek isteseler hiçte zor değil ama cezaları arttırmak yerine sürekli nasıl azaltırızı düşünüyorlar. Toplumdaki cehalet, infial, cinnet, yoksulluk bazı idarecilerin işine geliyor, bazılarıda haz alıyor. Siyasileri deli gibi savunanlar şehit, cinnet, kadına şiddet, hayvana şiddet, hırsızlık, yoksulluk gibi durumlara o sevdiğiniz siyasiler sizin kadar duyarlı mı sanıyorsunuz? Yok onlar eskide kaldı şimdikiler oylarını korumak için 276 şehide bile razı!
Ha birde tvlerde her suçlu mutlaka yakalanıyor ya öyle bişeyde yok. Yakalanan kadar yakalanamayan ve faili meçhul dosya dolu,hele birde nüfuzun genişse sittin sene yakalanmazsın! Zaten son yıllarda emniyeti, hukukçusu sürekli yer değişiyor, atılıyor, alınıyor herşey keşmekeş, dosyalar ve deliller Allaha emanet. Vicdanlarsa şüpheli...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye