Zaman: 29 Eki 2020, 10:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kadın Cinayetleri
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2020, 23:28 

devrimciTS yazdı:
Bu tipler cezaevinde besleniyor. Ya hocam bırakın devlet kadar kolpa bir kurum yoktur. Adam gidip masum hayvanı, çocuğu, kadını öldürecek sonra gidecek cezaevinde ölene kadar hayatına devam edecek geçin bu işleri. bu tipler ibretlik olarak halkın eline verilmeli en güzel adalet budur.

halkin yarisi adimin yaptigine hakli bulmuyorsa bende birşey bilmiyorum

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2020, 11:01 
Kullanıcı avatarı

berfin özek, yaklaşık 1.5 yıl önce yüzüne kezzap dökerek 1 gözünü kaybetmesine neden olan eski sevgilisini affedip onunla evlenmek istediğini açıklamış..

-------------------------------------------------
Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek, yüzüne asit döken ve 13 yıl hapis cezasına çarptırılan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik hakkındaki şikayetinden vazgeçti. "Ozan'ı seviyorum onunla evlenmek istiyorum, bu yüzden şikayetimden vazgeçiyorum" diyerek şikayetini geri çeken Berfin Özek'e dava sürecinde büyük destek veren İskenderun Kadın Platformu açıklama yaptı. Şiarlarının 'Öldüren sevgi istemiyoruz' olduğunu belirten platform, "Bu saatten sonra Berfin Özek ile ilgili hiç bir çalışmada yer almayacağımızı kamuoyuna bildiriyoruz" dedi.

https://onedio.com/haber/yuzune-kezzap- ... kti-902351

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2020, 02:59 
Kullanıcı avatarı

A: Arka planda birseyler oldu (tehdit, korku vs.)
B: Kiz gercekten cok saf.
C: Disari cikmasini saglayip intikam alacaklar.

Bu kizda B şıkkı agir basiyor:

"O orada dört duvar arasındayken benim içim rahat değil. Sayfalarca mektup yazdık birbirimize. Ben hakkımı helal ettim ona. Onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor."

Yanık suratina bile bir ömür katlanabilecek mi bakalim gerizekali.

Toplum icin bile o iti ömür boyu icerde tutmalari daha hayirli olur aslinda. Bilmiyorum, sevdigine bunu yapabilen baskasina ne yapmaz ki.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2020, 08:50 

cozker yazdı:
berfin özek, yaklaşık 1.5 yıl önce yüzüne kezzap dökerek 1 gözünü kaybetmesine neden olan eski sevgilisini affedip onunla evlenmek istediğini açıklamış..

-------------------------------------------------
Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek, yüzüne asit döken ve 13 yıl hapis cezasına çarptırılan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik hakkındaki şikayetinden vazgeçti. "Ozan'ı seviyorum onunla evlenmek istiyorum, bu yüzden şikayetimden vazgeçiyorum" diyerek şikayetini geri çeken Berfin Özek'e dava sürecinde büyük destek veren İskenderun Kadın Platformu açıklama yaptı. Şiarlarının 'Öldüren sevgi istemiyoruz' olduğunu belirten platform, "Bu saatten sonra Berfin Özek ile ilgili hiç bir çalışmada yer almayacağımızı kamuoyuna bildiriyoruz" dedi.

https://onedio.com/haber/yuzune-kezzap- ... kti-902351

Buna neden olan durum şudur.
https://tele1.com.tr/yeni-infaz-duzenle ... ti-151278/

O it nasıl olsa bi şekilde içerden çıkacaktı olan yine ona olacaktı.

Bu arada af için akpli ve ülkücü kardeşlerimiz sevinebilir eserleriyle gurur duyabilirler zira bu af 2 yıl önce o partilere rey verenlerin eseridir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2020, 17:59 
Kullanıcı avatarı

Offenbach yazdı:
A: Arka planda birseyler oldu (tehdit, korku vs.)
B: Kiz gercekten cok saf.
C: Disari cikmasini saglayip intikam alacaklar.

Bu kizda B şıkkı agir basiyor:

"O orada dört duvar arasındayken benim içim rahat değil. Sayfalarca mektup yazdık birbirimize. Ben hakkımı helal ettim ona. Onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor."

avukatıyla özel yazışmalarını instagram hesabından paylaşmıştı.. yüzüne kezzap atan adamı ne kadar çok sevdiğini uzun uzun anlatmıştı avukatına, ve aylardırda mektuplaşıyorlarmış. babasının dediklerine görede yüzüne kezzap atan adamın ailesinin evinde kalıyormuş şu an.. kendi ailesi ise davayı sürdürmek istiyormuş.. yani tehdit, intikam vs... gibi bir durum yok gibi görünüyor..

bir yanda insanlar düşüncelerinden veya attıkları twitlerden dolayı hapislerde çürürken, diğer yanda böyle canilerin serbest kalıyor olması aşırı adaletsiz geliyor bana..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Rime

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye