Zaman: 29 Eki 2020, 11:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Kadın Cinayetleri
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 15:21 
Kullanıcı avatarı

Herkes tepki gösteriyor yine twiter da instagramda facebookta ama sonra? Yarın unutulup gideceğiz taa ki yeni bir kadın cinayeti yaşanana kadar.

Neden kanunlarımız zayıf. Bu devlet kadınlarına sahip çıkamayacak kadar aciz mi? Sokaklara çıkılıp çok sert tepki gösterilmeli. Yoksa bu işin sonu gelmez. Siyaset birlik olup çok katı kanunlar getirmelidir. Bıktık artık hayvan ,kadın cinayetlerinden.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 15:39 
Kullanıcı avatarı

Tecavüz,çocuk istismarı,kadın cinayetleri,hayvanlara yapılan işkenceler.
Bu olayların tek sorumlusu Devlettir.
Siyasilerin Bu olayları çözüme ulaştıracak yada minimum seviyelere çekecek kapasiteleri yoksa eğer kendilerine rol model bir Ülke seçebilirler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 16:19 

Bu iş kesinlikle eğitim ile düzelir ancak o düzeye gelene kadar kesinlikle idam gerekli. Hatta idamdan sonra devlet suçlunun cesedini teslim etmemeli, üniversitelerin Tıp Fakültelerine kadavra olarak bağışlamalı. Hayattayken insanlığa faydası olmayan bu mahlukatların öldükten sonra kesilerek, biçilerek bilim adına bir faydası olur en azından.
Toprağın da bir haysiyeti var, bu tarz pislikleri içine atmayalım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 16:52 

İnsan olarak kimse kimseye saygı duymuyor bu memlekette.İşine makamına parasına vs vs vs uzarda gider.İş yerinde önce iş gelir sonra sen yaptığın iş kadar saygı görürsün maalesef bu ülke böyle.Anadolu irfanı denilen şey ise tamamen çomarlıktır.Ortadoğu bataklığı bu zihniyet tamamen.Yanlış anlaşılmasın ben de anadoludayım kendimi çevremi eleştiriyorum burda.Anadolu insanı bu abi işte yüzde 70 bu değişmez.Bugün eşini katleder yarın gider üstüne bombayı döşer seni beni patlatır.Riyakarın önde gidenidir.O çocuk içindeki nefretle büyüyecek.O çocuk ne kadar sağlıklı bir birey olabilir ki ilerde.Bu iş nasıl son bulur nasıl politika izlenir bu devletin işi.Yaşın geldi hadi evlen -yaşındakilerin çoçukları okula basladı -eşek kadar adam oldun evlen artık-ben ne zaman torun sevecem anadolu da her erkeğin duyacağı cümleler.Evlenince düzelir canım bizim oğlan bir evledirsek.Düzeldi bak annesi işte torununun gözü önünde annesini katletti piç kurusu oğlun mutlu musun şimdi.Torununa sen bakarsın değil mi?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 16:59 
Kullanıcı avatarı

Abd'de üniversite ya da yüksek lisans mezun oranı %43 ve bir çok eyaletinde ölüm cezası uygulanıyor en çok uygulanında zehirli iğne.

Ülkemizdeki hem eğitim seviyesi düşük hem bu tarz konularda cezalar ağır değil ve sonuç bu.

Eğitim uzun süreçte bir konu olduğu için en hızlı alabileceğin karar ölüm cezasıdır.Tabii ki belli suçlar kapsamında olmalı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 17:43 

GreenBlack34 yazdı:
Cemaatler bitirilmedikçe bu ülke cehaletinde boğulur.

Bu kadar boş bir yorum... Her oto boku Dini cemaatlere bağlayan insanlara ayar oluyorum.
Kısasa kısas olmadığı müddetçe bu durum düzelmeyecek. Böyle piçleri anında devlet idamla cezalandıracak.
Bunu yargılayacak olan hakim bu videoyu aklından hiç çıkarmasın. Böyle or... ç... olduğu sürece bu cinayetler son olmayacak.
Ulan ne geçti eline şimdi? mutlu mu oldun? adam mı oldun kendinden güçsüz kadına şiddet uygulayınca? sizin zih.. si...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 18:23 
Kullanıcı avatarı

Anne Lütfen Ölme...
#EmineBulut

222 Tayfa Eskişehir

Resim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 18:32 
Kullanıcı avatarı

eskicarsi82 yazdı:
GreenBlack34 yazdı:
Cemaatler bitirilmedikçe bu ülke cehaletinde boğulur.

Bu kadar boş bir yorum... Her oto boku Dini cemaatlere bağlayan insanlara ayar oluyorum.
Kısasa kısas olmadığı müddetçe bu durum düzelmeyecek. Böyle piçleri anında devlet idamla cezalandıracak.
Bunu yargılayacak olan hakim bu videoyu aklından hiç çıkarmasın. Böyle or... ç... olduğu sürece bu cinayetler son olmayacak.
Ulan ne geçti eline şimdi? mutlu mu oldun? adam mı oldun kendinden güçsüz kadına şiddet uygulayınca? sizin zih.. si...

Sen istediğin kadar ayar ol, bunlar gerçekler. Defalarca katıldım o cemaatlerin toplantılarına, gözlemledim. Kadına gram değer vermeyen. Adeta mal gibi gören zihniyet hepsi.

Karnından sıpayı, sırtından sopayı eksik etmeyeceksin diyen kirli zihniyetlerin odağıdır cemaatler. Uzaydan bakmıyorum. CeHaPe amcası, teyzesi değilim. Bizzat o zihniyetin ortasından geliyorum.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 21:03 

Görüntüleri izlemedim izlememde kaldıramam ne yazayım bilmiyorum ama bu şerefsizi alan polislere Allah sabır versin onu sorgulayacak hakime Allah sabır versin gerçekten sabır işi bizler bakamıyoruz bu itle muhattap olanlar var işte sorgusu suali filan

Allah o evlada sabır versin bu evlada bu ülke sahip çıksın bağrına bassın o artık 80 milyonun evladı bizler bugün konuşuyoruz yarın belki unutacağız ama o evlat ömür boyu o olayı unutamayacak gözünün önünden gitmeyecek ama dediğim gibi bu evlada bu ülke sahip çıksın Devlet büyükleri dahil olmak üzere bu evlada ömür boyu sahip çıkılsın o görüntüleri izlemedim yazılan sözü bile insanı dağıtmaya yetti Allah ölen Annemizinde toprağını bol etsin mekanı cennet olsun..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 21:04 
Kullanıcı avatarı

Aklıma geldikçe kötü oluyorum. İçim titriyor. Keşke izlemeseydim...

Kadın rahmetli de ya geride kalan o küçük kız çocuğu???

Ne olacak geri kalan hayatı ? Hayat denirse tabi...

10 yaşında bitti , tükendi yavrucağız....

Offf ulan offf...

*** kahpe dünyası...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 105 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cosh_75, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Rime, Samudio, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye