Zaman: 25 May 2020, 11:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 118 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Yayıncı Kuruluş 2019-2020 BeinSport
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2019, 11:44 
Kullanıcı avatarı

ibo1903 yazdı:
Yayıncı kuruluş bırakmazsa Arçelik acentesi arkadaşı,eşi,dostu olan bir yıllık 200 TL'ye Digitürk alabilir gelecek ay...

Geçen sene olduğu gibi yine kampanya başlıyor...

Nasıl yapabiliriz bunu detaylı bahseder misin?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2019, 12:39 
Kullanıcı avatarı

Gomorra1326 yazdı:
devrimciTS yazdı:
Scope de maç yayını yaptım aniden televizyona siyah ekran geldi digitürk komple kapandı kanallar gitti. Müşteri hizmetlerini aradım telefonu açan kıza durumu anlattım, illegal maç yayını yapmanın yasak olduğunu devam etmem halinde para ve hapis cezası alacağımı söyledi. Nasıl bir sistemse direk algılayıp kanalları kapattı, helal olsun.

:D

Yıl oldu 2019 teknoloji gelişti. Senin kendini geliştirememen üzücü olmalı.

:lol: :lol:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2019, 13:04 

dirk_heinen yazdı:
ibo1903 yazdı:
Yayıncı kuruluş bırakmazsa Arçelik acentesi arkadaşı,eşi,dostu olan bir yıllık 200 TL'ye Digitürk alabilir gelecek ay...

Geçen sene olduğu gibi yine kampanya başlıyor...

Nasıl yapabiliriz bunu detaylı bahseder misin?

geçen sezon ortasında Arçelik kampanya başlattı.TV alana yarım sezon digitürk üyeliği 200 TL diye...

Süper lig sezonla beraber bitti ama PTT 1.Lig devam ediyor...

Yine aynı kampanya gündemdeymiş.Bu sezonda TV alana digitürk üyeliği yıl boyunca 200 tl'ye verilecekmiş...

Tanıdık eş dost arkadaş varsa TV almadan çözersiniz.

BAŞKOMUTAN RTE...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2019, 22:16 

Aylık 108₺ ödüyorduk 129₺ dediler iptal başvurusunda bulunduk bakalım düşük fiyat için arayacaklar mı?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2019, 23:21 

89tl ödediğim paketimin aynı fiyattan devam edebileceğini söylediler mesaj ile ama telefonla arasınlar 49tl’ye düşürürseler devam yoksa iptal.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2019, 11:44 

HasanSari yazdı:
HasanSari yazdı:
Sporun yıldızı paketinin ayrıntılarına bakıyorum siteden.
Şampiyonlar ligi ve avrupa ligi maçları 18-19 sezonunda paketi alanlara hediye olarak gözüküyor. Avrupanın yıldızı diye paket var şimdi. Yani biz yeni sezonda sporun yıldızı paketiyle cl ve el maçlarını izleyemiyoruz sanırım.

Ayrıca eurolegue yayın hakkı sözleşmesi bitti digiturkun ve hala net açıklama yok. Alamıyorlar sanırım. Sadece 1 Anadolu takımının da maçını alabileceğim paket yok. Bu şekilde giderse iptal ederim. Başka alternatiflere yönelirim.

Ben de hala bunu bekliyorum süper ligle birlikte. Bu topa da girmiyorlar ki Euroleague'in transfer vs. olarak şaşalı sezonlarından birisi. Kafalar karışık.

Ayrıca salonda ailemin izlediği tvde Turksat Teledünya var , dün ekranda bildirim çıkmış , süper lig maçları paketi turksatda yeni sezonda sizinle diye. Bilginize.
Dün sadece Rizespor için 79 lira dediler bende iptal başvurusunda bulundum. Dönüş olmazsa haftaya kapattırırım bende.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2019, 11:49 

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre kulüpler geri adım atmıyor ancak TFF yeni bir yayıncı kuruluşun bulunmasının zor olduğunu düşünerek 160 milyon dolarlık teminat mektubunu devreye sokmadığını ve en azından 1 yıllığına da olsa anlaşmayı devam ettirme düşüncesinde olduğunu yazıyor.
Ayrı bir iddia ise Demirören grubunun yıllık 250-300 milyon dolar karşılığı yayın ihalesine talip olduğu.

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/fu ... kaos_.html

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2019, 18:04 

HasanSari yazdı:

Ben de hala bunu bekliyorum süper ligle birlikte. Bu topa da girmiyorlar ki Euroleague'in transfer vs. olarak şaşalı sezonlarından birisi. Kafalar karışık.

Ayrıca salonda ailemin izlediği tvde Turksat Teledünya var , dün ekranda bildirim çıkmış , süper lig maçları paketi turksatda yeni sezonda sizinle diye. Bilginize.

EuroLeague yayın haklarını Saran'ın aldığı kesin değil mi ya? Ben onu kesin diye biliyorum sadece nasıl yayınlanacağı konusunda belirsizlik var. Kimisi TRT şifresiz maçı verecek, diğerleri S Sport'ta diyor. Kimisi S Sport yetmez, hem S Sport hem Bein TRT ile birlikte yayınlayacak diyor. Kimisi TRT şifresiz maç dışında şifreli de yayınlayabilir diyor. Anladığım kadarıyla Bein'in S Sport ile beraber yayınlayabilmesi için onlara ödeme yapması lazım yalnız, onu yaparlar mı şüpheliyim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2019, 01:40 
Kullanıcı avatarı

Valla ülkenin ekonomik durumu ve döviz kurunun yüksekliği düşünüldüğünde Katarlılar bile dolar kurunu sabitleyin bize yoksa çekiliriz diyorsa kolay kolay yüksek meblağlara ihale yapamazsın.
Zaten ödeme yapmama durumunda özellikle süper lige yeni çıkan takımlar başta olmak üzere, gelecek gelirlere göre borçlanan tüm kulüpler için durum vahim..
Bence o alsın bu alsın trt şifresiz yayınlasın denilebilecek kadar basit bir iş değil bu. Federasyon ve kulüpler için en büyük gelir kaynağı bu naklen yayın geliri. Zaten bu rakamları verebilecek bir şirket ya da kurum olsaydı beinsport ödeme yapmayınca ihale iptal edilip, teminatı bozardı Tff. Orta yol bulmaya çalışıyorlardır Katarlılarla.
Eğer anlaşma olmaz ve çekilirse beinsport, can çekişen ülke futbolu için rahmet okuyabiliriz artık..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2019, 09:04 
Kullanıcı avatarı

Biels yazdı:
HasanSari yazdı:

EuroLeague yayın haklarını Saran'ın aldığı kesin değil mi ya? Ben onu kesin diye biliyorum sadece nasıl yayınlanacağı konusunda belirsizlik var. Kimisi TRT şifresiz maçı verecek, diğerleri S Sport'ta diyor. Kimisi S Sport yetmez, hem S Sport hem Bein TRT ile birlikte yayınlayacak diyor. Kimisi TRT şifresiz maç dışında şifreli de yayınlayabilir diyor. Anladığım kadarıyla Bein'in S Sport ile beraber yayınlayabilmesi için onlara ödeme yapması lazım yalnız, onu yaparlar mı şüpheliyim.

Ben durum net değil diye biliyorum. Euroleague yönetiminin karar vereceği ve beinsport'dan kanal fazlalığı ve tüm maçları yayınlamaları nedeniyle memnun oldukları haberleri vardı. Sorun beinmedia'nın Türkiye'de devam edip etmeyeceği deniliyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 118 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Hep YEK, protokol, sfenk35, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye