Zaman: 05 Ara 2020, 14:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 153 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Yayıncı Kuruluş | beIn Sports 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2019, 18:12 
Kullanıcı avatarı

:!: TFF Yönetim Kurulu, Yayıncı Kuruluş’un taleplerini kulüplere iletti. TFF Yönetim kurulu üyeleri şu anda gelinen süreci değerlendirmeleri adına Kulüpler Birliği üyelerini toplantı salonundan çıkarak baş başa bıraktı. Görüşme devam ediyor.

ermangönülşen

:arrow: Yayıncı kuruluşta iptallerin 500 bine yaklaştığı iddia ediliyor. Eylül’de ise 1 milyon abonenin taahhütleri biteceği için panik başlamış ve bugünkü Kulüpler Birliği toplantısında indirim talep etmişler!Bence tazminatı ödeyip,ülkelerine dönerlerse daha hayırlı olur. TRT şifresiz

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Yayıncı Kuruluş 2019-2020 BeinSport
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2019, 18:38 
Kullanıcı avatarı

Bildiğim kadarı ile Beinsport takımlara bu zamana kadar almadıkları düzeyde yüksek meblağ veriyordu. TRT'nin alması 'günümüzde' biraz hayalci bir düşünce gibi.
Büyüklere 3-5 dünya starı, Anadolu kulüplerine yaşlı dünya yıldızları ile yeniden alımları başlatırlar. Bu tarz transferlerde Beinsport'un azda olsa parmağı olacağını düşünüyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2019, 19:42 

119 TL ödediğim paket için arayıp Eylül itibariyle 149 TL fiyat önerdiler. Taahhütüm bittiği an 30 TL’lik Ailenin Yıldızı paketine geçmek için başvuru yaptım. İyice enayiye çevirdiler insanları.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2019, 21:49 
Kullanıcı avatarı

1) Paket fiyatları çok yüksek, ülke gelir düzeyini ve futbol kalitesizliğini düşününce kimse bu kadar para ödemek istemiyor internette o kadar bedava yayın olunca üstelik.

2) Hakem hataları, taraflı yayıncılık ve ciddi manada güvensizlik ortamı, sonucu baştan belli bir lig için bu kadar para eder mi sorusunu akla getiriyor.

3) Yayıncı kuruluş, şifresiz kanallar gibi maçları reklama boğarak, gerek spiker gerekse yorumcuların kifayetsizliği sayesinde illallah dedirtiyor. Hele Reha Kapsal mıdır nedir diye bir yorumcu var evlere şenlik. Kesin torpili var bu adamın. Aksi halde yorumcu diye kapıdan sokmam bunu. Kim bu yahu?

4) Ligimiz 500 milyon doları hak edecek seviyede değil, futbol seyircisi bilinçli değil, ülkemizde gerçek futbol sever sayısı çok az. Kendi takımının maçlarını izlemekten teşekkül eden bir kitle var sadece. Dolayısıyla haftada bir defa kendi takımının maçını izlemek isteyen vatandaş neden digiturk alsın? Gider kahvede izler ya da maça gider. O da olmadı korsan yayın izler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2019, 22:21 

Eylül’de taahhütüm bitiyor ayda 140₺ para veriyorum . Kesinlikle iptal edeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2019, 00:35 
Kullanıcı avatarı

bazen düşünüyorum da fena kazık yediğimin kanaatine varıyorum.

ülkenin büyük çoğunluğu asgari ücretle geçiniyor artık simit yemek bile lükse kaçarken türkiye ligi gibi her sene hakemlerin konuşulduğu ingiltere ve almanya 2.liginden bile daha az izlenen bir lige her ay bu kadar para ödemek harbiden gerizekalılık başka bişey değil.

şehir takımı tutanlar zaten her hafta maçlara gidiyor, gidemeyenler çok rahat kahvelerde izleyebiliyor. istanbul takımı tutanlar için zaten hiç sorun yok rastgele mekana girsen izlersin.

teknolojinin bu kadar geliştiği dönemde maç izlemeye her ay 100 küsür lira para ödemek kazıklanmaktır.

Eylül'de sözleşmem bitiyor direk kapattıracam.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2019, 01:02 
Kullanıcı avatarı

Yurtdisinda yasiyorum. DigiturkPlay almaya niyetlenmistim bi ara. Baktim aylik 30€ istiyorlar sürekli takilan dandik yayinlari icin, vazgectim. 30€ nedir ya :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2019, 01:44 

Ağustos’ta taahhütüm bitiyor aylık 89 lira artık gereksiz geliyor ve iptal edicem.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2019, 09:28 
Kullanıcı avatarı

TV seyircisi olmadığım için 10 senedir Digiturk olmasına rağmen maç yayınlarını hiç açtırmadım. Bu senede ailenin yıldızı paketi devam :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2019, 09:55 
Kullanıcı avatarı

İptal konusunda da yazmıştım, engelli paketi kullanıyor olmasam 1 dk. durulacak platform değil. Euroleague yayınları da gidebilir elden. Babam izliyor maçları biraz da ondan duruyoruz. Ne belgesel ne film kanallarında iş var.

Eutelsat sinyal seviyesi de çok kötü. Ufak bir rüzgarda yağmurda HD kanallarda kesilme yada parazit oluyor. Bein aldıktan sonra fiyatlar bu şartlara rağmen fazla yükseldi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 153 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, Bing [Bot], buyukailemiz, cobain, Dogan Durmus, ekono0635, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, Stabil35, StrangerThings

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye