Zaman: 18 Kas 2019, 23:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1513 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 152  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları l 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 16:12 

esbalabanes yazdı:
Alexandru Epureanu :arrow: Bjk

Edin Visca :arrow: Bjk

KANAL SAĞLAM :wink:

Beşiktaş eldekini birini satmadan bu sene daha da bonservis verip adam almaz. Ljajic'e 6.5 verdiler, kimseye bonservis vermezler satmadan.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 16:20 
Kullanıcı avatarı

Bu sezonun maaş ödemeleri bile şuan 1-2 ay geride.Maksimum yapacağımız boşta oyuncu almak veya kiralama yöntemi.Başakşehir’den bu ismi geçen futbolcuları alma imkanımız yok.Mahmut Tekdemir tek gerçekçi ve mantıklı hedef.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 16:27 
Kullanıcı avatarı

LitexLovech yazdı:
Bu sezonun maaş ödemeleri bile şuan 1-2 ay geride.Maksimum yapacağımız boşta oyuncu almak veya kiralama yöntemi.Başakşehir’den bu ismi geçen futbolcuları alma imkanımız yok.Mahmut Tekdemir tek gerçekçi ve mantıklı hedef.

Bence de ama yine de bi Epureanu yoklanabilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 17:59 
Kullanıcı avatarı

Emboma yazdı:
bjk tribünü burak'ı istemedi geldi avcıyı istemedi geldi sırada arda var :)

Avcı’yı pek çoğumuz istedi yalnız. Arada Sergen olsun diyen bir kısım Beşiktaşlılar da vardı tabii. Fakat topyekün “istemezük” diye bir tavır almışlığımız yok Avcı’ya. Ben şahsen çok sevindim gelmesine.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 May 2019, 19:06 
Kullanıcı avatarı

Emboma yazdı:
bjk tribünü burak'ı istemedi geldi avcıyı istemedi geldi sırada arda var :)

idari menajer olarak vahap beyaz'la falan anlaşmasalar bari.. tribünleri kimin aleyhine beste yaptıysa sırayla transfer ediyor fikret orman.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 01:09 
Kullanıcı avatarı

Abdullah Avcı iyi teknik direktör değil benim gözümde.Takıntılı bir sistemi var ve kesinlikle keyif vermiyor futbolu.Ayrıca hep aynı oyuncular üzerinden döndürüyordu oyununu .
Sergen Yalçın,BJK için daha iyi bir hoca adayıydı ama BJK daha az sürprize açık bir hoca getirmek istedi.

Arda,BJK'ye gitmez.%100 gitmez.Belki bize gelir.

Şu an ligde kadronun döndürebilirliği ve maddi imkanlar bakımında açık ara en önde takımız.Bu transfer sezonunu iyi değerlendirmeliyiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 01:48 

11 yabancı oynatma hakkımız vardı şampiyon olduk,10 yabancı hakkımız olsaydı ilk 11 de,zor şampiyon olurduk.,kadroyu zorlayacak 1 tane Türk oyuncumuz yok.en eli ayağı düzgün Türk Selçuk gerisini siz düşünün.kulübe için bonservisi elinde kaliteli Türk topçu bulmamız lazım.beşiktaşın geçen sene yaptığı dorukhan,güven transferleri gibi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 02:01 
Kullanıcı avatarı

Karantina10 yazdı:
11 yabancı oynatma hakkımız vardı şampiyon olduk,10 yabancı hakkımız olsaydı ilk 11 de,zor şampiyon olurduk.,kadroyu zorlayacak 1 tane Türk oyuncumuz yok.en eli ayağı düzgün Türk Selçuk gerisini siz düşünün.kulübe için bonservisi elinde kaliteli Türk topçu bulmamız lazım.beşiktaşın geçen sene yaptığı dorukhan,güven transferleri gibi.

Yillar sonra ilk defa altyapimiza güveniyorum ve bir cok oyuncuyu begeniyorum. Deniz Türüc gibi adamlara milyonlarca para verilecegine altyapidan Atalay, Çekdar, Samet, Recep, Ali Yavuz, Ahmet, Mustafa Kapı, Gökay, Metehan, Mutlu, Işık Kaan vs gibi oyunculari a takiminda olmasindan, en azindan yedek kulübesinde bu oyunculardan bir kac tanesinin oturmasindan yanayim.
Cünkü kaliteli yerli oyuncu bulmak şu siralar gercekten cok zor, alinabilecek olanlarda zaten ya rakip takimlarda oynuyorlar ve almak inkansiz ( Yusuf, Abdülkadir, Dorukhan vs gibi ) yada yurt disina gitmisler Türkiyeye dönmeye artik pek sicak bakmayan ve bonservisleri tavan yapmis oyuncular ( Okay, Merih, Cengiz vs gibi )
O yüzden sirf yerli alacagiz diye gecmistede oldugu gibi Yekta, Eren, Tarik, Yigit, Jem Paul gibi gereksiz oyunculara o kadar para harcayacagimiza altyapimizdaki agirlik vermek daha mantikli olabilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 02:34 

Nakamura yazdı:
Karantina10 yazdı:

Yillar sonra ilk defa altyapimiza güveniyorum ve bir cok oyuncuyu begeniyorum. Deniz Türüc gibi adamlara milyonlarca para verilecegine altyapidan Atalay, Çekdar, Samet, Recep, Ali Yavuz, Ahmet, Mustafa Kapı, Gökay, Metehan, Mutlu, Işık Kaan vs gibi oyunculari a takiminda olmasindan, en azindan yedek kulübesinde bu oyunculardan bir kac tanesinin oturmasindan yanayim.
Cünkü kaliteli yerli oyuncu bulmak şu siralar gercekten cok zor, alinabilecek olanlarda zaten ya rakip takimlarda oynuyorlar ve almak inkansiz ( Yusuf, Abdülkadir, Dorukhan vs gibi ) yada yurt disina gitmisler Türkiyeye dönmeye artik pek sicak bakmayan ve bonservisleri tavan yapmis oyuncular ( Okay, Merih, Cengiz vs gibi )
O yüzden sirf yerli alacagiz diye gecmistede oldugu gibi Yekta, Eren, Tarik, Yigit, Jem Paul gibi gereksiz oyunculara o kadar para harcayacagimiza altyapimizdaki agirlik vermek daha mantikli olabilir.

Ben çok hakim değilim alt yapıya.devamlıda şampiyon oluyoruz ama,ben çok üstü zorlayacak bir adam göremedim izlediğim nadir maçlarda.sıkı takip edenler senin gibi düşünüyor hep.inşallah sen haklı çıkarsın.sonuçta alt yapıdan oyuncu görmek herkesi mutlu eder.ilk yarı ozan 10 tane gereksiz penaltı yaptırdı kimse gık çıkarmadı.yeterki oynasınlar.biraz ışık görse hoca sonuna kadar şans verir zaten.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2019, 02:38 

Yunus, Atalay, M. Kapi ve Ali Yavuz'un futbolcu olamamasi icin ekstra caba sarf etmeleri lazim. Gelecek sezon ufaktan oynamaya baslarlar Ozan gibi, ondan sonraki sezon direk rotasyona girerler.

#25 Fernando Francisco Reges.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1513 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 152  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 028, Bing [Bot], casemiro, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HashHead, KafalarTam35, kirmasti16, Moskov1925, nunp, Penta, protokol, Proudhon, rapsodi, tribunde, umittttt, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye