Zaman: 15 Nis 2021, 08:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 59 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Mersin İdman Yurdu Kapanıyor
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 13:57 

winston1925 yazdı:
Termeli yazdı:
Daha henüz netleşen bir durum yok sanırım. Belki sahip çıkan birileri olur

borç ödencek bi borç değil. katar milyarderi de alsa kulübü ertesi gün ben nereye düştüm der bırakır. meskisporu mersin idman yurdu yapcaklar gerçek mersin idman yurdu tarih olcak. yeni kurulcak takımın peşinden gitmem desteklemem çünkü benim takımım olmucak o. benim gibi düşünen de bir sürü insan var. maalesef taraftar da bu durumam gelmemizde herkes kadar suçlu.

Taraftar suçlu, yöneticiler suçlu, sistem suçlu, menejerler suçlu, suçlu boldur bu sistemde. Mevcut yasalar ile kulüpler üzerinden kendini zengin etmek isteyenler var oldukça,daha nice Mersin İdman Yurdu' lar aynı kaderi yaşayıp kapanır, yada alt liglerde taraftarının çabalarıyla yaşam mücadelesi verir. Yıllar akıp gider, ömürler tükenir, kulüpleri soyanlar ise çaldıklarıyla gününü gün eder ve kendilerine yeni bir kurban ararlar.
Üzüntünüzüm, kızgınlığınızın, kırgınlığınızın boyutunu muhtemelen kimse anlayamaz. Acınız bir dinsin, gerekirse kendi ellerinizle bir kulüp kurar büyütürsünüz. Ben şehrinizi sahipsiz bırakacağınızı düşünmüyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 14:58 
Kullanıcı avatarı

Veda maçında bile dolmadı stad. çok hüzünlü kareler çıktı ortaya..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 15:13 
Kullanıcı avatarı

Pozzo yazdı:

dolmaz hocam. bazıları kapanmasının daha iyi olacağını bile düşünüyor. bu kadar ordan oraya atılan,, tesislerde kaldığı için belediye tarafından haciz yollanan,, limandan kulübe aktarılan yardımı kulübe vermeyip cebine indiren yöneticiler,, milltvekeli adayı olmak için idman yurdunu kullanan insanları gördü o insanlar,, tiksindi. taraftarın kendi içerisinde olan çatışmalar,, bölünmeler,, kavgalar bu insanları bıktırdı. yıllardır yiye bitiremedikleri idman yurdunu yiye yiye bitirdiler bu sefer.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 16:05 

winston1925 yazdı:
Pozzo yazdı:

dolmaz hocam. bazıları kapanmasının daha iyi olacağını bile düşünüyor. bu kadar ordan oraya atılan,, tesislerde kaldığı için belediye tarafından haciz yollanan,, limandan kulübe aktarılan yardımı kulübe vermeyip cebine indiren yöneticiler,, milltvekeli adayı olmak için idman yurdunu kullanan insanları gördü o insanlar,, tiksindi. taraftarın kendi içerisinde olan çatışmalar,, bölünmeler,, kavgalar bu insanları bıktırdı. yıllardır yiye bitiremedikleri idman yurdunu yiye yiye bitirdiler bu sefer.
Başkan bahsettigin hadiseleri a.gücü, sakarya,kocaeli,ordu,göztepe de yaşamıştır. 2008 öncesi bizde yaşadık şu anda da yaşıyoruz. 2 hafta da bir haciz, ne kadar gelir varsa temlkli vs. Armaya sahip çıkıp arkasında durursan cok zorda olsa bi şekilde ayakta tutuyosun kulübü ama mersin şehri bunu yapamadı. Taraftar da sahip çıkmazsa kimsenin şeyinde olmuyor kulüpler. Eski stadınızda 1.ligde ki trbünlerinizi hatırlıyorum sağlam potansiyeliniz vardı. Söylenenler doğruysa cok yazık olmuş. Hile hulle olmadan en kısa zamanda toparlanırsınız inşallah.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 17:07 

Bu kadar borç sadece 2 sene süper ligde oynamayla mı oldu?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 18:10 

Gardrop yazdı:

2011 den sonra 4 sezon oynadı 4 senede hırsızlar icin yeterli degilmi hocam aradaki ve oncesindeki ptt1.lig sezonlarındada talan yapıldi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019, 18:24 

Moskov1925 yazdı:
Gardrop yazdı:

2011 den sonra 4 sezon oynadı 4 senede hırsızlar icin yeterli degilmi hocam aradaki ve oncesindeki ptt1.lig sezonlarındada talan yapıldi

Pardon aklımda 2 sene diye kalmış,hatırladığım kadarıyla öyle sansasyonel transferleriniz de yoktu pek,sağlam vurgun yapmışlar demek ki,tekrar düzlüğe çıkmanızı temenni ediyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 02:24 
Kullanıcı avatarı

Adanaspor, siz, biz...
Bakmayın bizim kavgalarımıza, didişmelerimize, heyecanımıza heyecan katan ezeli rekabetimize. Biz birbirimizden ayrı yapamayız.
Eksik kaldı bir yanımız...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 13:07 

Lacivert1921 yazdı:
fallout33 yazdı:
Takım isim değiştirmeli. Sonrasında tekrar armasını ve renklerini aynı yaparız. Zaten bugüne kadar kimse sahip cikmadigina göre bu ekonomik krizde kimse sahip çıkmaz. Dolar olmuş 6 tl...borçlar sürdürülebilir değil..bu kadar borç hem odenip hemde aynı anda transfer yapıp takımı üst liglere taşımak zor.klubun kapanması mantıklı çünkü borçlar sıfırlanır. Yeni borcsuz bir takımla daha işler kolaylaşır bazı engeller kalkar. İsim değişirse ben maça gitmem diyeni anlamıyorum. Bu mali ortamda mecbursun kardeşim. Daha önce kayseri ve Erciyes yaptı. Gaziantep Bld gazişehir olarak devam ediyor. Yeni Malatya yaptı. Hatta ve hatta uzanlardan sonra adanaspor bile yeni adanaspor olarak bisure devam etti. Hepsinin taraftarida Şuanda maçlara gidip takımlarını destekliyor. utanılacak sıkılacak bi durum yok.utanacak birileri var ise onlarida biliyorsunuz zaten isimlerini tek tek söylemeye gerek yok. Bizim başımız dik alnımız açık. Son olarak
Kravatlilar gider atkililar kalır!

abicim dileklerine katılıyorum.. sonuna kadar isim değişikliği konusunu bir fikrim yok isim değişir borclar gidermi.. bilmiyorum .. fakat eğer tekrar arma alınırsa bu şu demek tekrar aynı borclar karşına cıkıcak demektir.. üstelikm katlanmış bir şekilde karşına cıkacaktır... en basit Örneği Erzincanspor kulübün kaç kat trilyon borcu var ve kapatıldı bugün erzincanspor ismi diye kulüp kurulmaya kalksalar aynı borclar karşısına cıkıcak..

Arma konusunda orjinaline sadık kalarak ufak tefek değişiklik olabilir.renkler aynı kalır

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2019, 15:23 

Mersin'de açılan bir pankartta yazıyordu, o yazana bende aynen katılıyorum:
"Mersin halkı Suriye'liye sahip çıktığı kadar sahip çıkmadı Mersin İdman Yurdu'na"...

Gaziantepspor'da aynı kafayla gitti maalesef...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 59 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozinowski, Google [Bot], Rhcp16, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye