Zaman: 14 Eki 2019, 03:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 143 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Yıldırım Bosna Küçükköy Maçında 1 Kişi Hayatını Kaybetti
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 08:37 
Kullanıcı avatarı

Istanbulda yaşanan bu vahim olaydan her tribun ders çıkarmalı... hadi adam dövdün diyelim... bıçaklamak nedir cana kastetmek nedir... burdan bir birine gider yapan kullanıcılarda birer yorum yaparsa ne güzel olur... kimse kimseyi doldurmasın artık... atışmalar tribünlerle sınırlı kalsın. Kardeşimizinde mekanı cennet olsun...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 08:42 

Televizyonlarda "bıçkın delikanlı" dizileri, semt mevzuları konulu dizilerle gençleri özendirirlerse olacağı bu... Pokemonum diyip uçan bir nesilden bahsediyoruz... Geleneklerimize uymuyor diye kaldırdınız evlilik programlarını, bu tarz dizileride kaldırın...

Hayatını kaybeden kardeşimize Allah rahmet eylesin, sevenlerinin başı sağolsun...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 09:25 

Valla olay çok üzücü, olaydan daha üzücü bir durum daha cesedi soğumadan arkadaşın buradakilerin mevzunun içeriğine dalması. Yok keko mahalleleri, yok varoşluk, yok eğitimsizlik, tamam temelini oturur tartışırız mevzunun 15 gün sonra, tabi balık hafızalarımız bize meseleyi unutturmazsa.Baş sağlığı ve allahtan rahmet dileklerinizi iletin ve daha 17 yaşında gencecik giden bir çocuk için öyle oldu böyle oldu, safranızı kusmayı yarınlara saklayın.

Geçen twitterda başka bir şey gördüm, yine bir cenaze, arkasından sövenler meseleyi deşenler, sosyal medya zıvanadan çıkarmış durumda insanlığı. Ben 17 yaşında bir çocuğun can verdiğini düşününce ürperiyorum, annesi babası geliyor gözümün önüne, şu ruhlarınızın üzerindeki kara örtüyü kaldırın da size de bir ürperti gelsin beyler. Yazıktır günahtır.

Küçükköy taraftarına allahtan rahmet, tribünlerine sevenlerine ailesine baş sağlığı diliyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 09:26 
Kullanıcı avatarı

17 yaşında ufacık çocuk, muhtemelen vuranda onun yaşlarındadır, yazık günah.
Eğitim kardeşim eğitim, çocukları eğiticeksin hesapta 12 yıl zorunlu eğitim var ama denetleyen yok.
Tvlerde saçma salak abicilik mafyacılık dizileri senelerdir, şaka maka 3 tane komedi dizisi yoktur, ama her kanalda silahlar bombalar havalarda uçuşuyo.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Yıldırım Bosna Küçükköy maçından önce 1küçükköy taraftar
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 10:07 
Kullanıcı avatarı

zebercet41 yazdı:
toplanıp o sözde "abi" leri dövmek lazım bunların peşinden giden gençlerin suçu yok. 17 yaşındaki çocuğun anasına babasına gidin şimdi sikindirik bir mahalle maçında öldü diyin. Raconunuz batsın aldığınız hava memlekete zarar.

Lombardo yazdı:
bu ekşisözlüğe yazan tribüncü arkadaş varsa. bu olayla ilgili başlıkta çok boş yapan var. şunlara cevap versin. yok maçlara gidilmesinmiş. yok bilmem neymiş. millet mecliste birbirinin gırtlağını sıkıyor bu ülkede, trafikte ateş ediyor, yolda yürürken yan baktın diye kavga ediyor. yani heryer temizde tribündemi oluyor bu olaylar

kimileride yazmış, mahalle maçı için değermi gibi. maçın seviyesini yeterli bulmuyo bazı şerefsizlerde, hesapta insanlık anlatıyo laleler

80 ler 90 lar daha çok holiganlık olayları olurdu. daha çok emanetle gidilirdi maçlara, kimse kimseyi kandırmasın burda. çok olay olurdu ama özel televizyonlar ve internet olmadığı için sadece o civarda yaşayan az sayıdaki insanın haberi olurdu. yalnız şu var; cana kastetme bu kadar yoktu. insanlar insanlıktan çıktı artık. duygularımızla oynadılar(bunu arabesk bir söz olarak düşünmeyin) diziler, bilgisayar oyunları, uyuşturucunun değişmesi ve yaygınlaşması bunu etkileyen şeyler. önce aile terbiyesi sonra eğitim şart

edit...

En son zebercet41 tarafından 31 Ara 2018, 10:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 10:15 
Kullanıcı avatarı

Allah rahmet eylesin yazık çok yazık hayatının baharında bir genç boştan bir sebepten ölüme gidiyor değdi mi şimdi iki taraf içinde sormak istitorum iki semtinde yüreği yanmıştır eminim ama artık çok geç

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 10:43 
Kullanıcı avatarı

.

En son Lombardo tarafından 31 Ara 2018, 10:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 10:46 
Kullanıcı avatarı

mahalle maçı diye yazan sadece benim. O yüzden üstüme alınıp cevap veririm kusura bakma. editleyip susuyorum daha.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 11:03 

Herkes beklemiyor mu Bursaspor'un merdivenlerin öcünü BJK dan almasını? Ankaragücü'nün cafe de bıçaklanan taraftarının öcünü Es Es ten almasını? Ya da Konyaspor'un Ankaragücü'ne deplasman yapmasını. Kocaelispor'da bekliyor Sakaryaspor'u... Ya da Eskişehirspor'un tarla görüntülerinin öcü için Sakaryaspor'u beklemesi.. KSK'nin son otobüs diye dalga geçilen görüntüsünde otobüstekiler ellerindekiler ile ne yapmayı planlıyordu? Ya da GS liler yakalayabilselerdi ne yapacaklardı? Bir metrelik döner bıçaklarını millet nereye görütüyor?

Küçükköy'de olmasına mı takılmış millet? Tribün bu işte artık millet deplasman yasaklarından biribirini göremediğinden olay aynı tribündeki insanların farklı guruplardayız diye aynı takımı destekleyen ark ını öldürmesine kadar ilerlemişti. Tam bu da kanıksanmışken sıraya küçümsemek için yazmıyorum ama bir çok futbolseverin adını bile duymadığı 2 semtin hangi ligde oynadıkları bile meçhul maçında 17 yaşında birisi boğazından bıçaklandı.

Hiç bir şey olmayacak yine, ölen öldüğü ile kalıp alt liglerde muhtemelen deplasman yasakları ile bu sefer iptal edilmemek kaydı ile tanışmış olacak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2018, 12:49 
Kullanıcı avatarı

9 kişi gözaltına alınmış , en azından faili meçhul olarak kalmayacak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 143 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye