Zaman: 14 Tem 2020, 22:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü-Beşiktaş maçının deplasman biletleri 1 TL
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 15:01 
Kullanıcı avatarı

kubrick yazdı:
emyil güzel bulup çıkarmışsın eyvallah.

bakalım neler yazıyor.

Alıntı:
90 dk çocukları her taçta çizgide, gol sevincinde,tünelde taciz eden adamlar size sözüm, acizsiniz. koyduk mu diyen koca koca adamlar size diyorum, ruh hastasısınız.
ben küfürde felan değilim abi, bu stad, bu taraftar empati ödülü aldı. yoksa dewe usulü pembe turanj natural çalışmalarınız kendi adıma canı cehenneme. samimiyetsizlik boyun borcu bazılarının.

Alıntı:
Ankaraguclu topcuları vicdanlarıyla tebrik eden beaiktaslilar saolsunlar. Mac sonu bu çocuklara küfur eden bilgisiz vicdansız eglence arayışindakiler, sizde kendinize yakışanı yaptınız toplu olarak.Bugun Beşiktaşa kök söktüren bu gencecik çocuklar, haftaici yemek cikmadığı icin kendileri menemen yapıp yiyorlar. Siz çakranıza gönül rahatlığıyla devam edin. Düşmanlığın bile karakterlisi olabiliyor bunu kendi bazı renktaşlarınıda görebilirsiniz. Artık TD 'deki bu çocuksu diyaloglardan dolayı bu akşam tikaindim yazmaktan yemin ederim.

açlıktan geberin diye bağırılmış, koyduk mu diye bağırılmış tamam. bence de yanlış yapılmış ama para atıldığı nereden çıktı? onu soruyorum ben. bu fiyatın nedeni olarak beşiktaşlıların genç futbolculara 1 lira atması gösterilmedi mi?

En son emyil tarafından 20 Kas 2018, 15:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 15:12 

Emyıl arkadaşa biraz ders anlatalım. Şimdi bilgiye belgeye haddinden fazla değer vermeye, esas almaya kısaca literatürde enstrümentalizm deniyor. Şimdi maçı tv'den takip eden bizler anlık olarak bu görüntüleri gördüğümüzü, maçtakiler duyduklarını söylüyor ve bu 6 senedir ne zaman konu açılsa arkadaş ortamlarında dahi dile getiriliyor ama şahsını inandırmak için görüntü elde etmemiz lazım. Maccabi maçında bile küfür ettiğiniz ama asla muhattabınız, denginiz olamayacak bir camiadan! bahsediyoruz. Yani bu kadar dile getirilen bir şeye peşin hükümle olmadı diyebilmen için tribününün asla böyle işlere girmemiş olması gerekir. Siz kapalının ortasında pankart açıldı diye adam öldürmüş bir tribünsünüz, kontrol edemedik, özür diliyoruz diyebilirsiniz ama kibrinizden ve kendinizi kaf dağında görmenizden o kadar küçük mevzular gibi geliyor ki bu olay hala utanmadan 1 tl olayı ile bile dalga geçme derdindesiniz. Hala bu olayı bile idrak edemeyecek kadar kör olmanız aslında bu olayın yaşanabilirliğini ortaya koyan en büyük delil. Ankaragücü tribünü halen tribüncü ağırlıklı bir yapıya sahiptir ve yönetimine de sözü geçer. Bu hareketi çoktan haketmiştiniz tribün olarak kısmet bugüneymiş kapağınızı da güle güle kullanın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 15:14 

emyıl kendi renktaşların bile kabul ediyor. önce yazılmamış diyorsun yazılar çıkıyor sonra para sallama nerde o da çıksa, paralar sahtemi değil mi? diye sorarsın. unutmadan herkes kamerayla telefonla koşmuyor maça stada...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 15:15 

Muteber yazdı:
Emyıl arkadaşa biraz ders anlatalım. Şimdi bilgiye belgeye haddinden fazla değer vermeye, esas almaya kısaca literatürde enstrümentalizm deniyor. Şimdi maçı tv'den takip eden bizler anlık olarak bu görüntüleri gördüğümüzü, maçtakiler duyduklarını söylüyor ve bu 6 senedir ne zaman konu açılsa arkadaş ortamlarında dahi dile getiriliyor ama şahsını inandırmak için görüntü elde etmemiz lazım. Maccabi maçında bile küfür ettiğiniz ama asla muhattabınız, denginiz olamayacak bir camiadan! bahsediyoruz. Yani bu kadar dile getirilen bir şeye peşin hükümle olmadı diyebilmen için tribününün asla böyle işlere girmemiş olması gerekir. Siz kapalının ortasında pankart açıldı diye adam öldürmüş bir tribünsünüz, kontrol edemedik, özür diliyoruz diyebilirsiniz ama kibrinizden ve kendinizi kaf dağında görmenizden o kadar küçük mevzular gibi geliyor ki bu olay hala utanmadan 1 tl olayı ile bile dalga geçme derdindesiniz. Hala bu olayı bile idrak edemeyecek kadar kör olmanız aslında bu olayın yaşanabilirliğini ortaya koyan en büyük delil. Ankaragücü tribünü halen tribüncü ağırlıklı bir yapıya sahiptir ve yönetimine de sözü geçer. Bu hareketi çoktan haketmiştiniz tribün olarak kısmet bugüneymiş kapağınızı da güle güle kullanın.

+1910

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 15:22 
Kullanıcı avatarı

Fankara yazdı:
emyıl kendi renktaşların bile kabul ediyor. önce yazılmamış diyorsun yazılar çıkıyor sonra para sallama nerde o da çıksa, paralar sahtemi değil mi? diye sorarsın. unutmadan herkes kamerayla telefonla koşmuyor maça stada...

nerede yahu yazılar? o yazılarda küfür edildiği yazıyor. ben yapılmamıştır demiyorum ki 6 yıl önceki olay, maçı bile unutmuşum ben. yapılmışsa da yanlış yapılmıştır dedim, kaç kere söyleyeyim?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 15:26 

Sanki ilk defa bir maçta para atılmış gibi kanıt arayanlar için söylüyorum o gün maçta olan Beşiktaş taraftarı kendi söylüyor ayıp ettik diye daha neyin ispatını istiyorsunuz o genç çocuklara açlıktan geberin demek para atmaktan daha mı hafif?
Hem küfür ve hakaret et sonra inkar et oda iyiymiş. Videosu çıksın onlar bizden değil diyeceksiniz bizi temsil etmiyor diyeceksiniz hep bir hatasız kusursuz tribün modundasınız birde çıkıp deyin adamlar haklı kardeşim biz beter olun dedik adamlar çıktı geldi tepkilerinde haklılar diye..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 15:30 

@emyıl
şimdi görüntüler çıksa bu sefer de o 1 liralar aşağılamak için değil provakasyon yapan Ankaragücü futbolcularına sinirlenerek atılmıştır diyeceksin. Maçın tvdeki kaydı varsa da illaki o bir kaç saniyelik görüntü bulunacaktır. Arıyorum ama sadece özetleri var. Şimdi o görüntüleri de bulsak bu sefer montaj diyeceksin. İşi gücü bırakıp senin gibileri inandırmanın derdine düşücez.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 15:33 

Muteber yazdı:
@emyıl
şimdi görüntüler çıksa bu sefer de o 1 liralar aşağılamak için değil provakasyon yapan Ankaragücü futbolcularına sinirlenerek atılmıştır diyeceksin. Maçın tvdeki kaydı varsa da illaki o bir kaç saniyelik görüntü bulunacaktır. Arıyorum ama sadece özetleri var. Şimdi o görüntüleri de bulsak bu sefer montaj diyeceksin. İşi gücü bırakıp senin gibileri inandırmanın derdine düşücez.

kardeş bende baktım ama hiç bulamadım. bulan varsa görüntüleri atabilir mi video resim.
para atma para gösterme. daha sağlıklı olması açısından.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 16:13 
Kullanıcı avatarı

Konuyu bu kadar uzatmaya gerek yok aslında.

Her tribünde olabilecek dengesiz ,düşüncesiz bir kitlenin yaptığı olaylar. Karşılığı gayet üsluplu bir şekilde verilmiş , şiddet yok , aşağılama yok , kin nefret yok..

Bu durum takdir toplaması gerek , daha 3 hafta önce saha içinde milyon dolarlık topçular, köse kapmaca oynuyordu. Şiddeti bitirebilecek her türlü ironinin desteklenmesi gerekir.

Biz yıllarca stadlarda Beşiktaş Kapalisiyla atıştık , Basket şampiyonasında bile, skorboarddan mac izlerken ugtasti kapalı bizimle , şimdi neyin hesabı yapılıyor arkadaşlar.. size herşey mubah , bize yasak mı?

Bitti gitti işte. Inş gelinir , gidilir , tribünde harbiden güzel rekabetler yaşanır. Gelsinler tribünlerini yapsınlar, gitsinler. 2. Yarıda biz gidelim.

Ülkenin her yanını kriz vurmuş , terör başa bela , herkesin psikolojisi bozulmuş, güzelliklerini yasayalım artık tribünün..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 16:25 

Çok güzel hareket be

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], ebo, erlikhan, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lular, nediyorduk, PMB10ALTI, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye