Zaman: 12 Tem 2020, 19:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü-Beşiktaş maçının deplasman biletleri 1 TL
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 12:13 

Ankaragücü yönetimi şovenist, tribüne oynayan bir hamle yapmış.

Evet, böyle şovenist yaklaşımlar her taraftarın içinin yağını eritiyor ama yönetimler, tepedeki insanlar daha birleştirici, tansiyonu düşüren olgunlukta olmalılar. Böyle ucuz numaralara girmemeliler, kredilerini arttırmak adına.

Bu yapılan şovenist hareket, BJK - Ankaragücü arasındaki gerginliğe körükle gitmekten, iki tarafı daha da fazla polemiğe sokmaktan, kutupları keskinleştirmekten başka işe yaramaz. Görüyoruz işte, hem burada hem sosyal medyada küfür, kıyamet, hakaret almış başını gidiyor.

Olayın temeli de hiç sağlam değil bu arada, 30 kişinin bağırması gerekçe olamaz. 30 kişinin yaptığı hareket Beşiktaş tribününe, Beşiktaş caimasına mal edilemez. Bu açıdan bakarsak her kulüp, her camia ile ilgili binlerce günah bulunabilir. Hafızaların kuvvetine bakar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 13:34 

kubrick yazdı:
mavi_simsek61 yazdı:
beşiktaş taraftarının sahaya 1 tl attığı resim yada fotograf varmı?
yada para gösterdikleri foto?

neredeyse üstünden 6 sene geçen bi maçta oldu olaylar.
atv'nin kameralarına yansıyan, öyle videolarla çevirip çevirip gösterilecek bişey değil.

maç içinde sıradan bi korner sırasında (bjk'liler eski inönü'nün korner bayrağı kenarındaki tribünler hatırlarlar, sahaya yakın çıkıntı gibi bi kısımdı), orada topa giden genç oyuncumuza dalga geçer gibi kağıt paralar sallandı.
yine maçın gerginleştiği sırada sahaya bozuk para atıp açlıktan geberin diye bağırdılar. bunu o gün statta olan herkes gördü.

sıradan bi kupa maçı olduğu için hatırlamamaları normal. ama o günler bizim menemenli fotoğraflarımızın çıktığı, tesislere kamyonla yiyecek taşındığı günlerdi. bizim bunu unutmamız imkansız.
ha öyle arşiv biriktiren birileri varsa 3-2'lik maçın tamamını buraya koysun, 90 dk'sını sonuna kadar izler, o anları çıkarırız.

Klübün zor durumda olduğunu zaten herkes biliyordu. süreç zordu.
para atıldığına ait foto video yada en ufak bir belge varsa onun üzerinden daha kolay yorumlarız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 13:42 
Kullanıcı avatarı

@mavi_simsek61
Kardeşim foto veya video gerek yok. Sana şöyle anlatıyım samimiyetime inanıp inanmamak sana kalmış; Benim o yıl ev arkadaşım hasta beşiktaşlı birisiydi. Kendisi staddaydı.Ben kıbrısda olduğumdan evde izlerken o kareyi gördüm ve zaman whatsupdan yazdım. Olum utanmıyormusunuz diye kendisinin verdiği cevap daha trajikomikti; Beter olun dayı! Tabi bu kelime aramızdaki samimiyetle alakalı bir cevaptı. Ve olay doğru. Resime veya videoya gerek yok. Bunun için maçın özeti değil tamamını izlemek ve o dakikayı durdurmak gerekir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 13:48 

ankaraguculist® yazdı:
@mavi_simsek61
Kardeşim foto veya video gerek yok. Sana şöyle anlatıyım samimiyetime inanıp inanmamak sana kalmış; Benim o yıl ev arkadaşım hasta beşiktaşlı birisiydi. Kendisi staddaydı.Ben kıbrısda olduğumdan evde izlerken o kareyi gördüm ve zaman whatsupdan yazdım. Olum utanmıyormusunuz diye kendisinin verdiği cevap daha trajikomikti; Beter olun dayı! Tabi bu kelime aramızdaki samimiyetle alakalı bir cevaptı. Ve olay doğru. Resime veya videoya gerek yok. Bunun için maçın özeti değil tamamını izlemek ve o dakikayı durdurmak gerekir.

yok kardeşim ben yalandır , iftiradır demiyorum.çünkü bilgim yok çoğu insan gibi. ülke gündemine böyle bir olay düştü ise en azından 1 foto ı vıdeo tarzı bişey olsa sanki daha sağlıklı olur diye dedım. daha sağlıklı yorum yapılır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 13:58 

Nasus yazdı:
Bir Beşiktaşlı olarak 2012 yılında kupa maçında o tezahüratları ben de duydum. 20-30 kişilik bir gruptan yükselmişti, yalan söylemeyelim şimdi. Kendi çaplarında Ankaragüçlülerin tepkisi de güzel olmuş. Ama birazda Güçlüler kendilerine baksın. Maydonoz gibi kardeş ayağına Bursa-Beşiktaş olaylarına girdiniz sizinle alakası bile olmayan durumda. İpleri fazla vermişsiniz Bursalıların eline, ben Beşiktaş haklı demiyorum, zamanında yapılan tezahürat hiç hoş değildi o da kabul ama siz de bir aynaya bakın önce.

Çok garip; varolan, yaşanan bir gerçeği dost doğru açıklayan birini bile kutlayacak duruma geldik :) Seni kutluyorum arkadaşım.
O maçta yoktum. Ama tv den Ankaragücü'ne toplu olarak her maçta rutin yapılan küfürleri duydum.
Ama gidenler para atılmasını, para gösterilmesini ve "açlıktan geberin" şeklinde bir kısım taraftarın yaptığı hakarete net duymuşlar.
Ankaragücü taraftarı sert ve agresif bir yapıdadır. Ama bir yandan da çok duygusal yanı vardır. En zor günlerde yapılan bu hareketi asla unutmaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 14:12 
Kullanıcı avatarı

Klas hareket.
Deplase olana bilet bedava

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 14:29 
Kullanıcı avatarı

ankaragüçlülerin 57 sayfa süren o günkü maç başlığında bu kadar içine oturan olaydan hiç bahsetmemeleri çok ilginç değil mi?

viewtopic.php?f=50&t=92424

maç öncesi taşlamalar konuşulmuş, maç içindeki küfürler konuşulmuş ama para atmadan, para sallamaktan bahseden bir kişi bile yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 14:39 

emyil yazdı:
ankaragüçlülerin 57 sayfa süren o günkü maç başlığında bu kadar içine oturan olaydan hiç bahsetmemeleri çok ilginç değil mi?

maç öncesi taşlamalar konuşulmuş, maç içindeki küfürler konuşulmuş ama para atmadan, para sallamaktan bahseden bir kişi bile yok.

Bazı beşiktaşlılarda kösele gibi surat var maaşallah. 2014 yılında aynı sitede network bakın ne yazmış; üstelik o sene biz 3. lige düşmeme mücadelesi veriyoruz, Beşiktaş ile aramızda 2 lig var... viewtopic.php?t=102797&p=5471680

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 14:53 
Kullanıcı avatarı

Muteber yazdı:
emyil yazdı:

Bazı beşiktaşlılarda kösele gibi surat var maaşallah. 2014 yılında aynı sitede network bakın ne yazmış; üstelik o sene biz 3. lige düşmeme mücadelesi veriyoruz, Beşiktaş ile aramızda 2 lig var... viewtopic.php?t=102797&p=5471680

2014'te biz sizinle maç mı yaptık? 18 yaşındaki çocuklara yazıyor mesajda, 2012'deki bu maçtan bahsetmiş orada da. ayrıca yine para atma, para sallama olayı yok.

yok mu arkadaş o yıllardan beri devam eden facebook sayfanız, forumunuz filan. geçtim videoyu fotoğrafı bir tane yazı gösterin para atıldığına dair o günden.

açlıktan geberin diye devam eden tezahürat yapılmış olabilir. o zaman öyle diyin, beşiktaşlılar bize böyle bağırmıştı ondan böyle yaptık diyin.

En son emyil tarafından 20 Kas 2018, 14:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 14:54 

emyil güzel bulup çıkarmışsın eyvallah.

bakalım neler yazıyor.

Alıntı:
90 dk çocukları her taçta çizgide, gol sevincinde,tünelde taciz eden adamlar size sözüm, acizsiniz. koyduk mu diyen koca koca adamlar size diyorum, ruh hastasısınız.
ben küfürde felan değilim abi, bu stad, bu taraftar empati ödülü aldı. yoksa dewe usulü pembe turanj natural çalışmalarınız kendi adıma canı cehenneme. samimiyetsizlik boyun borcu bazılarının.

Alıntı:
Ankaraguclu topcuları vicdanlarıyla tebrik eden beaiktaslilar saolsunlar. Mac sonu bu çocuklara küfur eden bilgisiz vicdansız eglence arayışindakiler, sizde kendinize yakışanı yaptınız toplu olarak.Bugun Beşiktaşa kök söktüren bu gencecik çocuklar, haftaici yemek cikmadığı icin kendileri menemen yapıp yiyorlar. Siz çakranıza gönül rahatlığıyla devam edin. Düşmanlığın bile karakterlisi olabiliyor bunu kendi bazı renktaşlarınıda görebilirsiniz. Artık TD 'deki bu çocuksu diyaloglardan dolayı bu akşam tikaindim yazmaktan yemin ederim.

Alıntı:
Biz bugün sadece bir maç kaybettik.Beşiktaş taraftarı bugün maç sonunda ettiği o küfürle ne kaybettiğini düşünsün.Ayıptır günahtır.Ankaragücü Evren'in takımı ise BJK Mit'in takımı.Bugün BJK 'ya ve onun duruşu olduğuna inandığım taraftarına saygımı kaybettim.

En son kubrick tarafından 20 Kas 2018, 15:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, beşnumara, Bing [Bot], Bozkurt1903, Buyuurr, casemiro, Emre, equalizer, esgres, funkyhouse, garajalti, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, hsm35, inadına_körfez, kA1914, Kare, kei, körfezlee, Lular, Lusage, mercimeköftesi, merto, minigolfmuduru, Pomak_1925, Rhcp16, sfenk35, StrangerThings, Süleyman7AS, tam35style

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye