Zaman: 19 Oca 2022, 13:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 501 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı: Ali Koç
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 11:34 

Sonu ex başkandan bile kötü olacak maalesef. Bizim camiada fatura başkana zor kesilir genelde hoca suçludur ama bu kez taraftar her şeyin farkında. Sevdiğim bir insan umarım sonunu görüp en yakın zamanda istifa etmeyi başarabilir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 12:49 

fenerr sonu exbaşkandan kötü olacak ise yazıklar olsun bize.biz de eleştiriyoruz tabi eleştirilecek onlarca yanlışı var ama o kadar da değil.takım 5 de 5 yapmıs resmi maçlarda şu an tt olmus alikoç istifa diye,saçma işler bunlar kimseye faydası yok.ben eli koç'un başarılı olmasını çok istiyorum sırfd başarılı oldugundaki tavırlarını merak ettiğim için,taraftara ve camiaya karşı.o zaman daha net değerlendirebiliriz diye düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 13:20 

clad yazdı:
fenerr sonu exbaşkandan kötü olacak ise yazıklar olsun bize.biz de eleştiriyoruz tabi eleştirilecek onlarca yanlışı var ama o kadar da değil.takım 5 de 5 yapmıs resmi maçlarda şu an tt olmus alikoç istifa diye,saçma işler bunlar kimseye faydası yok.ben eli koç'un başarılı olmasını çok istiyorum sırfd başarılı oldugundaki tavırlarını merak ettiğim için,taraftara ve camiaya karşı.o zaman daha net değerlendirebiliriz diye düşünüyorum.

18-19 son anda ligde kalınan sezon, 19-20 sol bek-stoper olmadan lige girilen sezon, 20-21 22 tane transfer yapıp Fenerbahçe seviyesinde 5-6 transfer zor yapılan sezon ve son olarak 21-22 transfer yapılmayan sezon. 4 başkanlık sezonunun 4'ü de birbirinden kötü insanlarda bir yerde sabır taşı olsa çatlar. Şu ana kadar tepki görmediyse sebebi isminin saygınlığıdır. Son 3 günde hocanın istediği transferler gelmezse başkanlık döneminde ilk defa her puan kaybında oklar başkana dönecek. Bende başkanı çok seviyorum iyi bir şey yapsın da övelim diye pusuda bekliyorum fakat olmuyor işte yapacak bir şey yok.

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2021, 04:02 
Kullanıcı avatarı

Yine neyi kaçırdık. Ali Koç İstifa ya da Ali Koç'a destek meselesi neden?
Yeni sezon, 3'te3 ile takım lider değil mi? Ne bileyim, her şey yolunda gitmiyor mu?
Artık yakalayamıyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2021, 18:51 
Kullanıcı avatarı

Ali koç göreve gelirken bizden 5 yıl şampiyonluk beklemeyin diye gelmedi mi? Üyeler bunu bile bile oy vermedi mi?
Şimdi bu istifa fantezisi niye acaba.Tamam hedefleri ve çıtayı sonradan kendi yükseltti ama ben sanki bu cümleleri kurduğunuda hatırlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2021, 21:07 
Kullanıcı avatarı

Spanksk yazdı:
Ali koç göreve gelirken bizden 5 yıl şampiyonluk beklemeyin diye gelmedi mi? Üyeler bunu bile bile oy vermedi mi?
Şimdi bu istifa fantezisi niye acaba.Tamam hedefleri ve çıtayı sonradan kendi yükseltti ama ben sanki bu cümleleri kurduğunuda hatırlıyorum.

3 seneydi şimdi 5 mi oldu?
En son 3 sene şampiyonluk beklemeyin demişti diye biliyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2021, 21:29 

3, 5, 7 :)
Ali Koç geldiğinden beri her sene şampiyon olmayı hedefleyerek, o seneyi kurtarmaya yönelik kadrolar kurdu. Birçok hoca, onlarca futbolcu getirdi. Milyonlarca euro harcadı.
Gelecek vadeden genç çocuklar alalım, uzun vadede fayda göreceğimiz bir sistem oturtmaya çalışalım demedi yani.
Durum böyleyken 3 sene 5 sene başarı beklemeyin demesinin bir anlamı kalmıyor.
Yani tamam 3 senedir şampiyon olamıyorsun da, geleceğe mi yatırım yapıyorsun?
Her sene olmaya çabalıyorsun, beceremiyorsun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2021, 22:05 
Kullanıcı avatarı

ilrimed yazdı:
3, 5, 7 :)
Ali Koç geldiğinden beri her sene şampiyon olmayı hedefleyerek, o seneyi kurtarmaya yönelik kadrolar kurdu. Birçok hoca, onlarca futbolcu getirdi. Milyonlarca euro harcadı.
Gelecek vadeden genç çocuklar alalım, uzun vadede fayda göreceğimiz bir sistem oturtmaya çalışalım demedi yani.
Durum böyleyken 3 sene 5 sene başarı beklemeyin demesinin bir anlamı kalmıyor.
Yani tamam 3 senedir şampiyon olamıyorsun da, geleceğe mi yatırım yapıyorsun?
Her sene olmaya çabalıyorsun, beceremiyorsun
Fb’li arkadaşlar tabiki daha iyi bilir ama sportif olarak başarı yakalayamamış veya geleceğe yönelik transfer yapmamış olsada finansal anlamda bence iyi yönetiliyor Fb.Balon transferi çok ama satış konusun da falan başarılı gibi.Tabi kasa kolaylığı ne kadar yapıyor bilemiyoruz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2021, 11:29 
Kullanıcı avatarı

Kedi uzanamadığı çiğere mındar dermiş. Fakat olay Fenerbahçe nefreti olunca özellikle kafa takiplerimiz bize sağlam sallıyorlar. Önemli değil,herkes anasının karnından lider doğmuyor. Kimisi yönetmeyi sonradan öğrenebiliyor.

Başarı anlamında ; evet,sadece tek doğru söyledikleri Fenerbahçemiz Ali başkanın ilk 2 senesinde sportif açıdan çok kötü durumdaydı. Sebebi ise kadronun bir an da Anadolu takımı seviyesine düşmesi idi. Bunu geçen sene ki transferler ile atlattı başkan. Fakat hoca tercihinde hatalar yaptı. Şimdi ise hem hoca hemde transferde tecrübelendiği için iyi işler çıkardı.

Bence bu sene çok farklı DEMİR gibi bir Fenerbahçe izleyeceğiz gibime geliyor. Hocanın istediği 6-7 futbolcu varsa bunlardan en az 3’ünün alındığına ve diğerlerinin ise alternatif sırada ki veya hocanın kabul etmesi dahilinde fırsat transferine yönelindiğini düşünüyorum. Ben ilk 3 hafta itibariyle,o yoklukta inanılmaz iyi bir takım ruhu oluştulduğuna inanıyorum. Keza önünüzde ki hafta gs-ts maçı sonucuna göre artık yavaştan liderliği alıp,öylede gideceğimize inanıyorum. Söylediklerimi yaşayıp göreceğiz.

Somuna kadar Ali başkan,sonuna kadar Fenerbahçe!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2021, 12:22 
Kullanıcı avatarı

fenerli arkadaşların o sene bu sene,bu sene makina gibi olacağız demeleri bizim kadıköy için söylediğimiz o sene bu sene lafı gibi oldu :D

geçen senede erol bulut drone antrenmanları alo emre abin falan..

ancak bu sene bende olumlu işler yapıldığını düşünüyorum her ne kadar ali başkan tdyi çok geç getirsede.

bu senede şampiyonluk gelmezse fener için işler zor.

2000li yılların başındaki bjk gibi oldu fb,bjk de 2003-2007 arası top fb gibi olmaya başladı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 501 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], Nikomedia89, ozgurr, sencokyasa1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye