Zaman: 21 Ağu 2018, 17:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 607 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Fenerbahçe Seçimli Genel Kurulu 2018
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 01:48 
Kullanıcı avatarı

Malum ülkenin gündeminde epey yer teşkil ediyor bu genel kurul her gün haberlerde. Ali Koç'a müthiş bir destek var katlanarak büyüyen, Aziz'in bana göre bırakın kazanmayı aday olma ihtimali bile %50 civarı artık. Forum yönetiminin müsadesiyle seçime kadar burada tek başlıkta toplayalım bu muhabbetleri de hem forumda kirlilik olmasın hem herkes görüşünü rahatça ifade etsin diye düşündüm. Böylece Fenerbahçe tribünü başlığı da ferahlamış olur.

Bir kongre üyesi olarak genel bilgi vereyim çok soran oluyor diğer takım taraftarı arkadaşlardan da. 32 bin üye var yaklaşık. 6 Mart'ta son balotaj yapıldı bundan sonra üye olanlar oy kullanamıyor. Keza 26 Mart'tan sonra aidatını yatırmayanlar da oy kullanamayacak. Şuana kadar aidatlarını ödeyen üye sayısı 20 bin civarı bildiğim kadarıyla. Geçen gün sicil kurulundaydım ben de kartım kayboldu geçen yıl bir katakulliye getirmesinler diye gidip bizzat yaptım onun işlemlerini tekrar çıkarttırdım. Aidat ödemek için bekleyen 6-7 kişi vardı dışarıda sigara içerken ayaküstü bir kişiyle konuştum genç yaşlarda max 30, yeni üye olmuş heyecanlıydı Ali Koç'a oy vereceği için.

Ali Koç bugün 6800 sayısını verdi. 6800 Ali Koç'a bilgilerini yollayan kongre üyesi sayısı. Aynı zamanda Aziz'in Mehmet Ali Aydınlar karşısında aldığı ve Fenerbahçe tarihinde alınmış en yüksek oya tekabul ediyor bu sayı, bu da ilginç bir detay. Tahminimi 20 bin civarı katılım ve 13-14 bin oy Ali Koç olarak yapıyorum bugün itibariyle. Önümüzdeki günler çok şeye gebe elbette. Ama bir futbol mucizesi olup Fenerbahçe şampiyon olmazsa Aziz bence aday olamayacak bunu yineliyorum. Narsist insanlar için yaşam zordur, egolarının müsade etmeyeceği şeyleri yapamazlar, demokratik bir seçimde kaybetmek gibi :)

Şimdiden hayırlı olsun bu genel kurul camiamıza. Hem Fenerbahçe'ye çağ atlatmasını hem de Aziz gibilerin kirlettiği Türk sporuna da bir nebze seviye getirmesini umuyorum Ali Koç'un. 20 yıllık ölü toprağını atacağız az buz değil 20 sene. Ali Koç başkan olacak güneş doğacak.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

TD Editör
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Seçimli Genel Kurulu | Haziran 2018
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 02:02 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 09:10 

Bence aziz yıldırım aday olmayacak, görünen o ki ali koç çok sağlam ve kararlı bir şekilde geliyor, ay söz verdiğim gibi başkanlığı ali koç a devrediyorum deyip işin içinden çıkacak gibi duruyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 10:18 

dunku verilen 6800 rakamı doğruysa ki doğrudur Aziz yıldırım aday olmaz.en az 2000 oy daha cıkar o 6800 in üzerine benim tahiminim.10 bini bulur Ali Koç.

Aziz yıldırım'ın gidişi de sessiz olmaz ama.götüreceği bişey de kalmadı gerçi bu saatten sonra ne yapsa kendine zarar yazar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 12:06 
Kullanıcı avatarı

Kafayı yediler hepten. Ülkede 5 tane azizci kaldı zaten onlar da şimdi fetö muhabbetine başlamışlar. Zaten bugün bakkal'a gidip kısa marlboro istese adam yok dese vay fetöcü diyecek tiplerle doldu ülke zeka seviyesi buralarda. Neymiş kripto fetöcüler varmış Fenerbahçe'yi Ali Koç'u destekleyerek bölüyorlarmış. Vay efendim 3 temmuz'da başaramadıklarını şimdi başarmışlar. Yahu böyle aptallık böyle iğrençlik görmedim ben. Kurtulacağız haziran'da bunun kaçarı yok da bu 20 sene hepimize iyi bir ders olmalı. Fenerbahçe'nin bünyesinden böyle virüslerin çıkmış olmasından dolayı utanç duyuyorum. Aziz'den başlayarak Mahmut Uslu, Şekip, Aykut Kocaman, 12 numara, AYGFB, FBD'den Volkan Demirel'e şu döneme dair hiçbir unsuru haziran'dan sonra bir daha görmek istemiyorum. Ülkede zaten milyon çeşit manyakla uğraşıyor, her gün çıkan haberlerle depresyonun eşiğine geliyoruz. Kaçış noktamız olan Fenerbahçe de yıllardır bir takım ruh hastalarının oyuncağı olmuş durumda. Çok önemli bu seçim çok. Ülkede dahi bir şeyleri değiştirebileceğine inanıyorum.

örnek:

inanıyorlarsa ayrı bu yalanları rant için söylüyorlarsa ayrı rezalet.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 12:17 

ali koçun başkan olmasıyla ilgili tereddütlerim vardı ama son yaşananlardan sonra ali koçun başkanlığı hepimize şimdiden hayırlı olsun.

dün 4600 kongre üyesinin davetiyle konuşma gerçekleştirdi. 6800 kongre üyesinin ali koç için imzası var.bu rakamlar bile başkan olacağının açık kanıtı.

taraftar kısmına gelirsek gs maçından sonra stadda ali koç başkan fenerbahçe şampiyon diye bağırmayan yoktu nerdeyse. haziranda çilesi bitiyo bu camianın

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 12:26 

Uye sayisi 10-15 bin arasi olsaydi aziz yildirim sansi olabilirdi ama 32 bin uyenin oldugu yerde hic sansi yok.

Heralde Turk kulupleri icin rekor katilimli bir secim olacak.

Aziz aday olmaya cesaret edemez.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 12:30 

İlker Başbuğ Uğur Dündar bi güzelleme yaptılar azize yine A.Zeki Üçokta yazmıştı bişeyler twitterda tam hatırlayamadım şimdi.Aziz şike,fetö diyerek seçime gider katılım sayısı başkanı belirler gibi duruyo şimdilik.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 14:33 
Kullanıcı avatarı

Bilgi sahibi olmak için soruyorum, Kulübe üye sayısı kaç, hepsi oy kullanabiliyor mu?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2018, 15:37 

bayz yazdı:
Bilgi sahibi olmak için soruyorum, Kulübe üye sayısı kaç, hepsi oy kullanabiliyor mu?

Toplam 32 Bin üye. Vefat edenler ve üyelikten çıkarılanları saymazsak 27 bin üye. Bunların içerisinden aidatlarını yatıranlar oy kullanacak. Yani 20 Bin civarı bir katılım olacak denilebilir. Seçimle ilgili tahminimi de yazayım. Ali Koç’un Aziz Yıldırım’ın 2 katı kadar oy alarak kazanacağını düşünüyorum ve istiyorum.tabi Aziz Yıldırım aday olursa.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 607 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ahab, Amamsterdam, Baidu [Spider], Bing [Bot], Burak1905, celephais, erd1903, fenerr, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], JeiJey26, Kare, kirli, Maraton06, protokol, scarface3545, tanerts, ukah38, ultrakeyjil34, Yalovalı

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye